Setari Cookie-uri

POUNDS AWAY???????????

SALUTARE!
A FOLOSIT CINEVA "POUNDS AWAY"?EU L-AM COMANDAT PE NET SI AM INCEPUT SA IAU DE 5 ZILE.SE IAU CATE DOUA LINGURI PE ZI ,DIMINEATA SI SEARA.EFECTELE AR TREBUI SA APARA DUPA 2 SAPTAMANI,DIN CATE AM INTELES,DAR AS DORI SA STIU DACA A FOLOSIT CINEVA SI CE EFECTE A AVUT.MENTIONEZ CA DUPA ORA 18 NU MAI MANANC NIMIC SI INCERC SA FAC SI PUTINA MISCARE IN CASA,ATAT CAT IMI PERMITE TIMPUL.
MULTUMESC SI AM INCREDERE CA O SA MA AJUTATI!
alexia3
Postat pe 27 Noiembrie 2008 11:44
Nu am incercat POUNDS AWAY
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 11:46
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:45
Salut !

As vrea si eu sa-mi iau Pounds Away... La tine cum a fost pana la urma? Ai reusit sa slabesti cu el? Ceva efecte secundare ?

Merci mult
Corinacorina
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:29
Eu am folosit deja 2 flacoane si sunt pe cale sa-l iau pe al treilea, deoarece sunt multumita de rezultat.Cand am inceput sa-l iau aveam 62kg, iar acum am 56, deci in medie am slabit 3 kg la fiecare flacon de Pouds Ayaw.In tot acest timp, ca si tine, am incercat sa ajut tratamentul sa-si faca efectul, prin mers pe jos(minim 1,30 min. pe zi, putina atentie la mese si straduinta de a nu mai manca dupa ora 19 decat un mar sau alt fruct).As mai vrea totusi sa mai dau jos inca vreo 2 kg, deci voi incepe si al treilea flacon.Pentru mine si la pret este mai convenabil, intrucat sunt reprezentant Life Care si mi-l procur la 70 lei.Daca mai doreste cineva acest produs, scrieti-mi pe mail si vi-l voi procura la pretul cu care mi-l iau eu, plus taxa postala(8-9 lei).Mail-ul meu:petruta5@bizmail.ro
petruta5
Postat pe 24 Ianuarie 2009 15:23
hello. sa zic si eu cateva cuvinte . Eu am luat pana acum 2 flacoane si avem aprox 88 kg cand am inceput sa iau si am reusit sa scad pana la 81; beleaua este ca a impresia ca a avut ceva efct secundar . vreau sa zic ca luam decat dimineatza 2 linguri. am ipresia ca atunci cand joc fotbal sau alerg obosesc foarte repede . a avut cineva asemenea simtome ? banuiesc ca voi fiind fete nu prea jucati fotbal :) dar de alergat ati alergat dupa ce ati luat 2 flacoane ? o zi buna
geo_extreme
Postat pe 14 Mai 2009 08:22
scz de deranz dar asi vrea si eu mai multe detali despre Pounds away te rog si de unde sal procur trimitemi mai multe detali la ads muhamed_suliman2000 mersi mult si astept raspuns te pup
muhamed_suliman
Postat pe 14 Mai 2009 08:32
iti raspund k imi este cam lene sincer sati trimit pe adresa ta ...
Eu il iau de la cineva , dau in jur de 90 RON pe un flacon. mai multe detalii nu pot sa-ti dau , doar stiu ca are nu stiu ce chestii prin el (ingrediente). daca vrei poti sa vezi pe net ce contine , gaesti aici
http://www.magazin-naturist.ro/suplimente-alimentare-nutritive/lichid-pierdeti-kilograme,-cu-hoodia-si-mangosteen,-946ml---1789
geo_extreme
Postat pe 14 Mai 2009 08:56
MERSI PENTRU INFORMATI DAR NUL GASESC IN PLTFAR NU EXSITA
muhamed_suliman
Postat pe 14 Mai 2009 10:14
De la: petruta5, la data 2009-01-24 15:23:11Eu am folosit deja 2 flacoane si sunt pe cale sa-l iau pe al treilea, deoarece sunt multumita de rezultat.Cand am inceput sa-l iau aveam 62kg, iar acum am 56, deci in medie am slabit 3 kg la fiecare flacon de Pouds Ayaw.In tot acest timp, ca si tine, am incercat sa ajut tratamentul sa-si faca efectul, prin mers pe jos(minim 1,30 min. pe zi, putina atentie la mese si straduinta de a nu mai manca dupa ora 19 decat un mar sau alt fruct).As mai vrea totusi sa mai dau jos inca vreo 2 kg, deci voi incepe si al treilea flacon.Pentru mine si la pret este mai convenabil, intrucat sunt reprezentant Life Care si mi-l procur la 70 lei.Daca mai doreste cineva acest produs, scrieti-mi pe mail si vi-l voi procura la pretul cu care mi-l iau eu, plus taxa postala(8-9 lei).Mail-ul meu:petruta5@bizmail.ro
kudika_29567
Postat pe 15 Februarie 2013 16:10
Spune-mi se poate procura numai din Rominiea sau este si in Moldova asfel de produs?????
kudika_29567
Postat pe 15 Februarie 2013 16:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta cu banane si lapte [ Help me] 169 De la: guru_ion 25 Octombrie 2011 10:17
ceva gustos 0 De la: 14 Martie 2010 12:27
CUM SA TE TII DE DIETA? 7 De la: emma18 4 Decembrie 2013 21:30
Probleme de alimentatie 4 De la: alcarinque 4 Decembrie 2013 21:28
Sfaturi pt un tort 45 De la: kudika_33716 15 Decembrie 2014 19:50