Setari Cookie-uri

cel mai neinspirat cadou primit vreodata


Ma amuz putin scriind despre asta ..cel mai neispirat cadou a fost urmatorul...el a vrut sa iasa in mod romantic , vorbeam la telefon si imi spune sa ma uit in vitrina din camera mea...ma uit si deodata vad...un saculet mic rosu..in interiorul lui...niste cercei....niste cercei din aceea mari, dar cum sa va explic...niste cercei care pareau din fier...si nu genul acela de cercei mari , dar cu bun gust pe care vad de multe ori in urechile fetelor..unii care aratau groaznic..credeam ca e ogluma...aratau chiar a tabla prost finisata.
eu apreciez mereu orice gest , ma bucur can primesc o floare indiferent cat costa , dar cercei...era ca o gluma proasta...toti cand ii vedea radeau...ce sunt astia?de unde ii ai...am inceput sa plang de ciuda nu stiam cum sa nu-l fac pe el sa se simta prost...el mi-a spus iti plac? si eu...sunt atat de.....mari care defapt ar fi tinut loc de sunt atat de urati...si el..dar esti mare poti sa porti cercei mari....si asa a fost cadoul meu...in loc de orice lucru de care m-as fi bucurat am primit...niste table , vulgare.sper ca anul asta sa primesc ceva de care sa ma bucur sau de care sa ma folosesc.
alexandra_mangalia
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:51
De la: alexandra_mangalia, la data 2008-11-27 16:51:26
Ma amuz putin scriind despre asta ..cel mai neispirat cadou a fost urmatorul...el a vrut sa iasa in mod romantic , vorbeam la telefon si imi spune sa ma uit in vitrina din camera mea...ma uit si deodata vad...un saculet mic rosu..in interiorul lui...niste cercei....niste cercei din aceea mari, dar cum sa va explic...niste cercei care pareau din fier...si nu genul acela de cercei mari , dar cu bun gust pe care vad de multe ori in urechile fetelor..unii care aratau groaznic..credeam ca e ogluma...aratau chiar a tabla prost finisata.
eu apreciez mereu orice gest , ma bucur can primesc o floare indiferent cat costa , dar cercei...era ca o gluma proasta...toti cand ii vedea radeau...ce sunt astia?de unde ii ai...am inceput sa plang de ciuda nu stiam cum sa nu-l fac pe el sa se simta prost...el mi-a spus iti plac? si eu...sunt atat de.....mari care defapt ar fi tinut loc de sunt atat de urati...si el..dar esti mare poti sa porti cercei mari....si asa a fost cadoul meu...in loc de orice lucru de care m-as fi bucurat am primit...niste table , vulgare.sper ca anul asta sa primesc ceva de care sa ma bucur sau de care sa ma folosesc.



De la: concursKudika, la data 2008-11-25 17:34:49Din seria “credeai ca nu ai avut nimic de castigat din asta” Kudika revine in forta! Cel mai urat si mai inutil cadou de Craciun primit vreodata iti poate aduce un premiu pe placul tau!
Ce trebuie sa faci?
Sa ne povestesti postand un raspuns in acest topic care a fost cel mai urat, inutil si neinspirat cadou primit vreodata de Craciun! Peste doua saptamani noi vom citi toate postarile si vom premia povestea despre cadoul cu ghinion!
Concursul se desfasoara in perioada 26 nov - 10 dec 2008.
Castigatoarea va fi anuntata pe email si in cadrul acestui topic din forum.
Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate in acest topic de forum.

Ai deschis topicul degeaba. Trebuia sa postezi aici:
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21209/Cel-mai-neinspirat-cadou-de-Craciun-primit-vreodata.html
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 17:20
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 13:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Venituri suplimentare cu minim efort! 10 De la: kudika_1045780 24 Aprilie 2023 15:07
my blog 1 De la: hurt_xxx 26 Ianuarie 2009 16:52
prevenirea traficului de persoane si a evaziunii fiscale pe piata muncii 8 De la: pacifista 31 August 2009 17:58
Eurovision-nou prilej de scandal :D 7 De la: Luli2 14 Februarie 2009 22:04
SE CAUTA VANZATOARE!! U R G E N T ! ! ! 1 De la: greenie 24 Noiembrie 2008 14:19