Setari Cookie-uri

concurs Kudika

Cel mai neinspirat cadou primit de Craciun a fost primit din partea sotului meu, care este un tip pragmatic.
Fetita maea cea mare a desfacut cadourile de sub brad si a venit in fuga la mine, spunandu-mi: "Mami, asta cred ca e pentru tine!".
M-am enervat la culme vazand ce era:O TIGAIE, raspunzandu-i tot ei cu "Mos Craciun" de fata:"Par eu o bucatareasa?".
Bineinteles ca a fost certat de mama lui(si parintii lui erau la noi), care l-a lamurit ca era indicat un cadou personalizat si nu unul pentru traiul in comun, care mai si sugereaza ceea ce eu urasc"femeia la cratita"(chiar daca imi place sa gatesc).
geta76
Postat pe 27 Noiembrie 2008 07:56
Cel mai neinspirat cadou primit de Craciun pentru mine a fost o papusa Barbie de la tatal meu,eu avand atunci varsta de 19 ani
AURELIA_NICOLETA
Postat pe 27 Noiembrie 2008 09:01
Cele mai neinspirate cadouri de craciun care le-am primit au fost o lenjerie intima de la sotul meu(cu 2 zile inainte imi cumparasem yo una identica,aceeasi culoare) si un parfum cu scipici in el...nush unde l-a gasit,dar nu m-am dat niciodata cu el...nu am gasit ocazia
mary_ct
Postat pe 27 Noiembrie 2008 09:07
nu pot spune k am primit cadouri urate...poate cadouri mai putin inspirate...dar din dezinteresul meu total pentru partea materiala nu am stat sa analizez facand riduri din asta, tot,pana anul asta cand am aflat k cea mai draga si iubita persoana nu va petrece alaturi de mine Sarbatoarea Craciunului, Fiind in imposibilitate...
ingercazut
Postat pe 27 Noiembrie 2008 09:14
Si eu am primit o vaza!
O vaza si un material de bluza. Care a iesit cu spatele gol, din lipsa de materie prima (adica n-am nimic cu bluzele cu spatele gol, dar as fi preferat sa-mi aleg singura modelul). Cand am vazut ca sora prietenei mele (cea cu cadoul) avea o rochie din acelasi material, am inteles. Si de ce bucata pe care o primisem eu era taiata cas.
Dor_a
Postat pe 27 Noiembrie 2008 09:24
Trebuie sa aflati neaparat ce insemna sa primesti un cadou neinspirat de Craciun.Mi s-a intamplat acum 5 ani,autoarea cadoului-o buna prietena pe atunci.Nu am purtat niciodata cercei,nu doar pt faptul ca nu am urechile gaurite de la nastere asa cum se obisnuieste cand e vorba de o fetita(slava Domnului ca ai mei pariti n-au dat importanta acestui fapt), dar si pentru ca natura m-a inzestrat cu niste urechi speciale:mai mari, mai clapauge decat se obisnuieste.Nu i-am ascuns niciodata prietenei mele acest amanunt, vizibil de altfel.Nu ma asteptam ca vreodata, cu atat mai putin de Craciun cand in general cadourile sunt daruite din suflet, sa ma cadoriseasca cu o pereche de cercei cu clipsuri, confectionati dintr-o tabla aurie, peste care trona o "perla"alba de toata frumusetea.Nu ar fi fost mare scofala daca s-ar fi rezumat doar la atat,aratam oricum ca celebra Joiana a lu' Pacala,diferenta consta doar in faptul ca eu aveam 2 falange atarnate de urechi si nu de gat, insa dorinta ei de a transforma tanara rebela ce ma aflam, intr-o domnisoara zaharisita a determinat-o sa insoteasca acesti "cercelusi" cu o curelusa roz de pus la gat impodobita cu un trandafir artificial ce trona fix pe mijlocul ei.Evident, a trebuit sa le pot pret de cateva ore, cat timp a stat in vizita.Aratam ca o fata mare, matusalemica, ce-si astepta cel din urma petitor.Am incercat sa ma razbun,insa marturisesc ca nu am avut atat talent, consider ca e nevoie de o combinatie aparte de chestii ca sa reusesti s-o dai in bara in halul asta.Nici acum, dupa 5 ani nu reusesc sa-mi revin, am emotii de fiecare data cand deschid vreun cadou,cine stie ce pot sa descopar.
challengery
Postat pe 27 Noiembrie 2008 11:51
Dar pentru ce ati mai deschis un topic de cadouri? Nu puteati posta la topicul existent mai departe?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 11:57
Salutare!


Cel maineinspirat cadou de CRACIUN, l-am primit de la prietenul meu, acum 2 ani... dupa ce ca a stat plecat 1 saptamana la Arad, mi-a adus cadou o vrajitoare cu baterii.....care facea super urat cand puneai mana pe ea....Cel mai urat cadou din viata meaaaaaaa
LoriD
Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:31
cel mai urat cadou de craciun a fost de la fostul barbat .o bataie ,nu in toata regula dar a fost de ajuns ca sa-l urasc .acum am o viata linistita alaturi de un barbat minunat care merita sa fie iubit dar amintirile ma dor cateodata .acum astept craciunul cu bucurie cand demult il asteptam cu spaima
valentina_ratb
Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:59
Fetelor , cititi si voi unde tre sa postati mesajul inainte sa va apucati sa deschideti topic nou nu de alta dar singurele mesaje care se iau in considerare la concurs sunt cele postate pe un alt subiect care are deja cel putin 7 pagini si care a fost inceput de catre userul ,,concurskudika'' .....
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 20:02
ati grsit topicul...
aici trebuia sa postati:

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21209/Cel-mai-neinspirat-cadou-de-Craciun-primit-vreodata/Cel-mai-neinspirat-cadou-de-Craciun-primit-vreodata-pagina-9.html

dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Noiembrie 2008 16:04
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-28 16:04:05ati grsit topicul...
aici trebuia sa postati:

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21209/Cel-mai-neinspirat-cadou-de-Craciun-primit-vreodata/Cel-mai-neinspirat-cadou-de-Craciun-primit-vreodata-pagina-9.html


Pariu ca mai deschid topicuri noi, sau scriu mai departe, fara sa remarce ca e gresit aici
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Noiembrie 2008 17:30
ai dreptate dracusor... mai uitam cate usere cu un singur mesaj au aparut pe topicul ala de te doare neuronul....

aaaa si mai sunt unele care sciu acolo sa se afle in treaba...exasperant...

dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Noiembrie 2008 17:46
Sa-ti zic un secret? Nu am citit, decat ce ai scris tu.
Si majoritatea probabil au un singur mesaj... dar fii bucuroasa ca ramane singurul mesaj
Iar la urma urmei fiecare a primit lucruri "urate sau deplasate", sau ni s-au parut asa...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:10
stitit ce fetelor,fac referire la voi astea stresate de topicuri,care trimiteti intr-una mesaje,ar fi mai de folos sa postati 1 singur mesaj interesant decat sa scrieti asa ca sa va aflati in treaba.mai lasati elucrubatiile mintii voatre deoparte ca nu sunteti deloc interesante.ma bucur ca va aprobati,da stiti vorba aia romaneasca"cine se aseamana se aduna."parca ati fi inchizitia site-lui,da stiti ce e trist pt voi???ca nu va ia nimeni in seama,faceti eforturi disperate,bafta,v-am dat 1 motiv sa va descarcati veninul.va fac un bine,poate traiti si voi sarbatorile astea mai relaxate.Bafta!!!
challengery
Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:54
He he, fetele astea fac trafic

PS: ai vreo problema ca ajuta fetele sa posteze unde trebuie?

Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:58
http://www.piciulici.ro/concurs/participant/Iuliana-723.html
iulianaaa
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:15
De la: challengery, la data 2008-11-29 14:54:35stitit ce fetelor,fac referire la voi astea stresate de topicuri,care trimiteti intr-una mesaje,ar fi mai de folos sa postati 1 singur mesaj interesant decat sa scrieti asa ca sa va aflati in treaba.mai lasati elucrubatiile mintii voatre deoparte ca nu sunteti deloc interesante.ma bucur ca va aprobati,da stiti vorba aia romaneasca"cine se aseamana se aduna."parca ati fi inchizitia site-lui,da stiti ce e trist pt voi???ca nu va ia nimeni in seama,faceti eforturi disperate,bafta,v-am dat 1 motiv sa va descarcati veninul.va fac un bine,poate traiti si voi sarbatorile astea mai relaxate.Bafta!!!


pfffui draga da' ce te-ai ofuscat asa ca un pepsi expirat????
pai daca vor saintre in concurs macar trebuiau sa stie ca au postat la topicul grsit nu crezi???
veninul meu prefer sa il pastrez pt cine merita...nu oare's ce necunoscuta....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Decembrie 2008 18:24
mi-as dori foarte mult un cadou! cel mai neinspirat cadou de "mos craciun"? de mult n-am mai primit cadouri. asa ca cel mai neinspirat cadou este sa nu primesti. sa nu se gandeasca nimeni la tine. sa ai parte doar de uitare si-atat. Craciun fericit tuturor!
podaris
Postat pe 12 Decembrie 2008 09:45
http://concurs.dormeo.ro/index.asp?tn=friendhome&parent=5910029&sid=54387



buna!incercati....
miza este 1000 de euro
LuckyMe
Postat pe 15 Decembrie 2008 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce putem dezvolta in Romania ??? 31 De la: pacifista 16 Septembrie 2009 20:09
facultatea moase sau medicina 1 De la: kudika_33105 10 Iulie 2013 11:02
Tineretea batranetii ! 15 De la: Ada_Maia 10 Aprilie 2015 12:21
Tinerii absolventi de facultate - someri de lux 95 De la: dalma 1 Decembrie 2010 23:10
help 2 De la: lore08 16 Iunie 2011 17:00