Setari Cookie-uri

compatibilitate balanta-berbec

ce potrivire exista intre femeia balanta si barbatul berbec,stie careva?
oanaanca_muresan
Postat pe 1 Decembrie 2008 02:18
Eu sunt balanta, berbecul este exact zodia TOTAL OPUSA BALANTEI, nici o treaba n-au unii cu altii.Berbecul e fooaaaaarte incapatanat, se supara des si il tine mult(exact ce nu ne place noua balantelor), tre sa faci musai ca el, e foarte pragmatic, nu-l intereseaza prea mult esteticul, practicul primeaza la el. Nu se gandeste prea mult, nu analizeaza problema pe toate fetele ca noi, ci se arunca cu capul inainte. De cand ma stiu, am avut conflicte cu berbecii.Deci, sunt de admirat ei asa, au multe realizari, sunt foarte buni ca sefi, dar nu prea se pot mula pe caracterul nostru, mai degraba noi tre sa lasam pt ei.
anaise
Postat pe 16 Decembrie 2008 09:24
si eu sunt balanta si mai bine ai fugi.am stat 15 ani incheiati cu un berbec si dupa atata timp nu am reusit sa il cunosc.pt mine tot un strain a ramas si v-a ramane.
katy_alex2007
Postat pe 22 Decembrie 2008 08:47
E SUPER!!!!! COMBINATIA ESTE FOARTE BUNA DACA EA E BALANTA !!!!!DACA NU , NU VA MERGE DRUM LUNG

Postat pe 27 Decembrie 2008 14:23
daca doresti o supernova, puneti o balanta si un berbec sub acelasi acoperisi si aveti ce va doriti o implozie sau explozie dupa bunul plac. Sunt cele mai incapatanati din cati am cunoscut, dar problema este alta nici nu recunosc cand gresesc o tin pe a lor

Postat pe 30 Decembrie 2008 14:49
De la: oanaanca_muresan, la data 2008-12-01 02:18:18ce potrivire exista intre femeia balanta si barbatul berbec,stie careva?


eu am fost aproape 4 ani cu un berbec si in cele din urma am ajuns la concluzia ca oricat as lasa de la mine nu voi fii niciodata multumita de aceasta relatie... asa ca am renuntat.Era foarte incapatanat si impulsiv,se arunca inainte fara sa analizeze deloc problema,era delasator si avea vise complet nerealizabile,nu se gandea niciodata la ceva concret,visa numai masini scumpe desi el nu avea nici un harb...era gelos fara motive si ii placea sa ma tina din scurt desi in tot timpul in care am fost impreuna nu i-am dat niciodata motive sa se indoiasca de mine...as putea vorbii pana mainea dar n-are rost..pentru mine a fost o relatie foarte obositoare.
Nu stiu cum este la voi doi,dar eu toti berbecii pe care i-am cunoscut mi s-au parut ca au aceleasi defecte.Te vei convinge pe parcurs de caracterul lui,trebuie sa incerci sa-l cunosti cat mai bine inca de la inceput si sa judeci situatiile corect,sa vezi daca merita.
val_mitrica
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:01
te inteleg perfect
m-am regasit perfect in comm tau
apropos de visele marete exact asa era si asta al meu
mereu vb de amicii lui ca ce bine a ajuns x ca ce masina tare si-a tras y ca o s aimi iau si eu nu stiu ce ca o s afac si eu nu stiu cum...dar astepta mereu s apice ceva din cer, era f comiod influentabil si foarte delasator si uite asa am pierdut si eu ceva ani din viata vreo 5 ca sa ajung la concluzia ca nu am nici o treab si ca oricate eforturi si oricat as lasa eu d ela mine....nu ar merge relatia asta
dinora77us
Postat pe 17 Februarie 2009 13:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa plec la munca afara 9 De la: valy90 9 Ianuarie 2011 00:49
el rac si eu capricorn 7 De la: kudika314246 12 Decembrie 2010 11:03
Este oare femeea Leu fatarnica, egoista, mincinoasa si catastrofal de fitoasa? 43 De la: kudika361115 31 Ianuarie 2011 20:58
FEMEIA BALANTA cu barbatul BALANTA 11 De la: amina26 6 Aprilie 2010 23:10
Ce zodie sunt? 3 De la: kudika025094 18 Iulie 2009 21:59