Setari Cookie-uri

vor barbatii mai mult sex decat femeile?

mereu femeile zic ca barbatii sunt niste perversi si ca vor sex mereu..eu cred ca e gresit...
eu cred ca barbatii vor asta pentru ca au mai mult timp decat noi sa`si manifeste aceste pofte sexuale..daca barbatul de langa tine te`ar provoca la o mica joaca iar tu i`ai pune in fata cartea de bucata si l`ai trimite acolo unde ai tu oalele de mancare asezate si i`ai mai pune si un aspirator in mana ..si fa`i o buna instruire in aceasta arta dupa ce termina ..spune`i ca il doresti la nebunie ..sa vedem atunci ce chef de sex mai are el.
cred ca femeile se gandesc la sex mai mult ca barbatii dar din anumite motive nu arata sau nu vor sa vorbeasca despre asta :d..
deci cine vrea mai mult sex?:D:D
midi_junkiex
Postat pe 1 Decembrie 2008 21:32
Eu cred ca atat barbatii cat si femeile se gandesc in mod egal la sex, insa barbatii au o mai mare libertate sociala cand vine vorba sa actioneze pe baza acestor dorinte spre deosebire de femei care sunt conditionate social sa isi reprime doritele sexuale( in multe culturi femeile sunt considerate "cu**e", "femei usoare", etc daca au curajul sa "ceara" sex de la un barbat sau sa recunonoasca ca le face placere sa faca sex )
OrizonturiDeschise
Postat pe 2 Decembrie 2008 10:29
dap asa e..eu una nu vad nimic in a cere sunt cu prietenu meu si poate simt nevoie ..ii zic am ceva de pierdut din contra chiar am de castigat sunt femeie destul de timide sau care gandesc ca "vai cum sa`i cer daca zice ca sunt asa si asa.. lasa astept sa zica el primu" ..
si de ce ai zis tu in legaturile cu , culturile cred ca inca sunt barbati care daca au o femeie intr`o seara oarecare agatata de pe strada sau bar ..o considera c***a.:D..sau daca face sex destul de mult cu cineva ..si ajungem la treaba cu ..femeile daca fac sex mult inseamna ca sunt c***e iar barbati sunt mari macho :D unfair unfair :D
midi_junkiex
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:39
egalitate..ma rog..depinde atat de femeie kt si de barbat!atunci knd ii place sexul cu persoana cu kre il face e normal sa se gandeasca des la asta...in ultimul timp crd k femeile sunt mai "disperate" k barbatii!
angel_in_disguise
Postat pe 8 Decembrie 2008 13:50
o fi de vina incalzirea globala!

Postat pe 8 Decembrie 2008 13:51
variabilitate

Postat pe 8 Decembrie 2008 13:58

nu avem cum sa vrem mai mult decat voi
sunteti de doua ori mai multe decat noi pe lumea asta

_fantoma_
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:02
De la: vas25, la data 2008-12-08 14:02:44
nu avem cum sa vrem mai mult decat voi
sunteti de doua ori mai multe decat noi pe lumea asta



dar voi sunteti de 2 ori mai pofticiosi!
angel_in_disguise
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:07
eu cred ca barbati sunt mai deschisi cand vine vorba de sex si sunt mai curajosi decat femeile cand vor sex....si zic asta fara nici o jena
anderson
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:10
De la: angel_in_disguise, la data 2008-12-08 14:07:49
De la: vas25, la data 2008-12-08 14:02:44
nu avem cum sa vrem mai mult decat voi
sunteti de doua ori mai multe decat noi pe lumea asta



dar voi sunteti de 2 ori mai pofticiosi!


si te oftici?
_fantoma_
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:14
in nici un caz...doar nu e nmk rau in asta! nu?
angel_in_disguise
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:17
intradevar din cate stiu si am auzit si eu , barbatii vor mai mult sex decat femeile , si asta se poate demonstra stiintific , dar nu mai stiu exact despre ce era vorba (niste hormoni sau ceva de genu)
insa lasand la o parte asta , eu sunt de parere k ambele sexe isi doresc la fel de mult sa faca sex , insa cum s`a mai spus femeie nu se exprima la fel k barbatii , majoritatea nu , k sunt si exceptii :)

Postat pe 8 Decembrie 2008 16:43
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 28 Decembrie 2008 19:39
problema e ca barbatii vor si femeile au cand vor parte...
tiby_el2008
Postat pe 3 Ianuarie 2009 17:51
Nu..... In nici un caz!!! poate chiar e invers! ...parerea mea!

Postat pe 25 Ianuarie 2009 05:34
Vad ca majoritatea subiectelor se leaga de sex. Se spune ca cei care nu prea au parte vorbesc despre... Ca si unele femei sunt si unii barbati ce doresc mai mult sex.
mareleurs
Postat pe 25 Ianuarie 2009 06:24
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-01 21:32:42..daca barbatul de langa tine te`ar provoca la o mica joaca iar tu i`ai pune in fata cartea de bucata si l`ai trimite acolo unde ai tu oalele

Spunanad asta, esti moartea pasiunii

Postat pe 25 Ianuarie 2009 07:13
taranuu
Postat pe 25 Ianuarie 2009 07:46
sunt de parere ca barbatii sunt mult mai disperati dupa sex decat femeile.adik femeile sunt mult mai sensibile se gandesc la dragoste la iubire inainte de a se intampla sa se culce cu partenerul!dar barbatii vad femeile ca o partenera de sex si dupa devine iubita!si in mod cert barbatii au mai multe fantezii decat femeile!
madyna89
Postat pe 25 Ianuarie 2009 08:39
depinde de fiecare persoana in parte. Ca exemplu personal, fostul meu prieten punea sexul pe primul loc. Intre noi lucrurile mergeau bine daca el avea parte... Actualul este total diferit. Pentru el conteaza intelegerea, satisfacerea tuturor nevoilor celuilalt, nu numai din punct de vedere sexual, respectul de sine si fata de propria persoana si multe altele...Intr-o relatie sunt multe lucruri mai importante decat sexul, dar si acesta joaca un rol important in viata de cuplu.
monik_nik22
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:03
Bineinteles ca barbatii sunt mai dornici de sex, datorita psihicului sau. Departe insa gandul ca el sa faca mancare, curatenie si alte lucruri casnice, iar doamna sa stea cu unghiile facute sau la coafor.
Barbatii cand vor sex o fac din placere, dar sa ne uitam si la femeile care fac sex interesat, oare nu ne depasesc numeric. Femeile in general pot fi orcand cucerite si doar cele care au apucat calea bisericii(daca nu o fac cu popa sau dascalul), sunt mai greu de cucerit. Sa nu uitam ca a spus Napoleon, toate femeile sunt...........................
costelino1967
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:08
In principiu barbatii se gandesc mai mult la sex, iar femeile sunt mai sentimentale.Asa suntem toti de la natura.In schimb, in cazul meu, sunt genul de om care sunt mai iubaret si acord atentie sotiei.Recunosc ca si acum sunt turbat dupa ea.Pe de alta parte sotia e f f fierbinte (iar eu ma bucur).Asa ca nu ratam nici o ocazie.depinde si de cuplu.Daca e dragoste, e altfel.Pt mine, sex fara sentimente e de neconceput.

Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:10
Cata dreptate ai ! Asa e ! Barbatii au mult mai mult timp decat noi, femeile, sa se gandeasca la sex.
dana_storm
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:16
De la: constantin_padure, la data 2009-01-25 09:10:30In principiu barbatii se gandesc mai mult la sex, iar femeile sunt mai sentimentale.Asa suntem toti de la natura.In schimb, in cazul meu, sunt genul de om care sunt mai iubaret si acord atentie sotiei.Recunosc ca si acum sunt turbat dupa ea.Pe de alta parte sotia e f f fierbinte (iar eu ma bucur).Asa ca nu ratam nici o ocazie.depinde si de cuplu.Daca e dragoste, e altfel.Pt mine, sex fara sentimente e de neconceput.

Perfect adevarat Daca exista dragoste nici unul din parteneri nu va vedea in celalalt disparare.Tot timpul va exista pasiunea care ii va atrage ca un magnet!
gabriela13
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:23
si eu cred ca ai dreptate...daca ar avea un servici solicitanta si ar mai avea si acasa treaba nu le-ar mai sta mintea acolo tot timpul...
de perversi si nesimtiti sunt pentru ca daca le explici ca nu ai dispozitie pentru sex devin nervosi...
cred ca daca nu ar mai fi barbati femeile ar fi mai calme si mai fericite..
elenkatoma
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:26
citisem undeva ca ,,barbatii nu pot de cate ori ar vrea iar femeile nu vor de cate ori ar putea!"
euLaura
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:26
E foarte clar, femeile sunt cele mai doritoare de sex, le inteleg, la urma urmei e ceva extraordinar, forte placut! Eu sincer, as face sex non-stop, bineinteles combinat si cu o picatura de romantism, de sensibilitate, nu numai femeile sunt cele care se gandesc la dragoste, si noi barbatii suntem romantici! La urma urmei, o partida de sex nu inseamna mare lucru daca nu exista macar o farama de atasament emotional fata de persoana respectiva! Iubesc femeia...
remus2all
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:55
De la: elenkatoma, la data 2009-01-25 09:26:01
cred ca daca nu ar mai fi barbati femeile ar fi mai calme si mai fericite..

Asta e din putzul gandirii... Ai nervi la stomac sau la nuca ?
Adica un fel de ameobe ar fi femeile, sau ce ?

Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:58
Femeile isi doresc asta mai mult ca si un barbat..si isi exprima aceasta dorinta a stapani pe cineva ...cred...prin anumite gesturi....barbatii trec directe la fapte...ei nu gandesc actionez...femeile...de aceea se gandesc de mai multe ori...si apoii actioneaza...este o parere prorie..si ca s afac concluzia....pot fi bun si daca actionezi mai repede si poti fi la fel de bun daca actionez si mai tarziu...depinde de fiecare persoana....:
onyoana09
Postat pe 25 Ianuarie 2009 10:06
Sa inteleg ca esti premianta?

Postat pe 25 Ianuarie 2009 10:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce femeile sunt considerate "femei usoare" daca au mai multi parteneri sexuali? 50 De la: deep_silence 14 August 2009 02:14
a folosit cineva 'dusu' 167 De la: d4niela 3 August 2009 00:46
Lesbians 29 De la: thadoogback 15 Septembrie 2010 19:58
Urmarile unui contact sexual prima data! 15 De la: _oktober_ 24 Martie 2011 07:54
sunt o femeie usoara dak am facut sex oral????? 380 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:38