Setari Cookie-uri

cum sa scapi de inhibitii???

el isi da tot interesul ..nu e vina lui...numai ca uneori...eu ma inhib..si..nu mai are nici un farmec...absolut nimic....incerc sa maschez pe cat posibil..dar imi e teama ca la un moment data sa nu isi dea seama..am fost crescuta cu anumite principii de viata...si de regula nu ma prea abat de la ele...nici nu sunt absurde...dar..nu stiu..imi puteti oferi cateva solutii..??
ingerdemon69
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:18
fiecare avem niste principii dupa care suntem crescuti..dar te-ai gandit k poate nu il iubesti suficient..incat se te dauiesti din tot sufletul...?
alina22a
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:29
dc ai inhibitii? ... ca e pacat? sau dc?
morticia_adams
Postat pe 4 Decembrie 2008 21:47
incearca niste feteasca regala...face minuni
razz
Postat pe 2 Ianuarie 2009 01:53
de inhibitii scapi daca te darui cat mai mult si intru totul persoanei pe careo iubesti.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 02:08
ai ceva complexe legate de tine de te inhibi ?...e ceva ce te deranjeaza la el?...gandeste-te bine la toate astea si vezi unde e hiba.....ceva trebuie sa existe...oare sa nu-l mai doresti ?....adu tu ceva nou ce crezi ca ti-ar placea , incerca sa comunici cu el nu verbal (.daca nu vrei sa afle.)...ci asa cum numai voi puteti sti...
ferero
Postat pe 19 Martie 2009 06:28
De la: ingerdemon69, la data 2008-12-03 08:18:00el isi da tot interesul ..nu e vina lui...numai ca uneori...eu ma inhib..si..nu mai are nici un farmec...absolut nimic....incerc sa maschez pe cat posibil..dar imi e teama ca la un moment data sa nu isi dea seama..am fost crescuta cu anumite principii de viata...si de regula nu ma prea abat de la ele...nici nu sunt absurde...dar..nu stiu..imi puteti oferi cateva solutii..??

sa te bati cu palmele peste fe se /si sa urli diiii...........ihaaaaaaaaaaaaaa
ca de boala asta vei scapa
just_heaven
Postat pe 19 Martie 2009 11:31
Inhibitii?doamne dar barbatilor le plac femeile deschise care stiu sa ofere totul,care se daruiesc intru totul.Nu trebuie sa ai inhibitii,ele pot distruge o relatie iar apoi te intrebi unde ai gresit si de ce ti se intampla tie toate astea.Fi tu insuti,fi tu cea care provoaca,care e mai presus de tot si toate.Se spune ca femeia este doamna pe strada,buna gospodina in casa si cu... in pat.Nu fi complexata de tine ,nu iti ascunde ceea ce este frumos si fi sigura ca daca ar fi ceva care nu place partenerului acesta cu siguranta iti va atrage atentia asupra acestui aspect.Succes draga mea prietena si la gunoi cu INHIBITIILE
carmensweet
Postat pe 23 Aprilie 2009 09:10
multumesc ...carmen..pt sfat...o sa incerc sa tin cont de ceea ce mi-ai spus...problema e ca eu sunt constienta..de ceea ce mi-ai spus...dar parca imi lipseste ceva...pt a actiona...
ingerdemon69
Postat pe 27 Aprilie 2009 12:23
I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep goin 'til you hit the spot (whoa)
......................................................
Give it to me baby, nice and slow
Climb on top, ride like you in the rodeo
You ain't never heard a sound like this before


jenesaispas
Postat pe 27 Aprilie 2009 13:45
De la: jenesaispas, la data 2009-04-27 13:45:18I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep goin 'til you hit the spot (whoa)
......................................................
Give it to me baby, nice and slow
Climb on top, ride like you in the rodeo
You ain't never heard a sound like this before




vb pe limba noastra
kudibruneta
Postat pe 27 Aprilie 2009 13:48
Adica omuletii tre sa mearga la "candy shop", sa-si aleaga cateva jucarii, si alte dulciuri. Cum zicea cineva mai sus, sampania poate fi foarte tentanta cand se scurge peste tot...Multa ciocolata pentru energie, si atunci sa vezi rodeo
jenesaispas
Postat pe 27 Aprilie 2009 14:01
De la: just_heaven, la data 2009-03-19 11:31:50
De la: ingerdemon69, la data 2008-12-03 08:18:00el isi da tot interesul ..nu e vina lui...numai ca uneori...eu ma inhib..si..nu mai are nici un farmec...absolut nimic....incerc sa maschez pe cat posibil..dar imi e teama ca la un moment data sa nu isi dea seama..am fost crescuta cu anumite principii de viata...si de regula nu ma prea abat de la ele...nici nu sunt absurde...dar..nu stiu..imi puteti oferi cateva solutii..??

sa te bati cu palmele peste fe se /si sa urli diiii...........ihaaaaaaaaaaaaaa
ca de boala asta vei scapa


ihaaaaaaaaa ihaaaaaaaa ihaaaaaa
matracucu
Postat pe 27 Aprilie 2009 14:32
buna
Cassey
Postat pe 18 Mai 2009 12:23
De la: Cassey, la data 2009-05-18 12:23:36buna

buna buna buna buna buna buna buna buna seara hai du-te tare
yumy
Postat pe 18 Mai 2009 12:28
De la: jenesaispas, la data 2009-04-27 13:45:18I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep goin 'til you hit the spot (whoa)
......................................................
Give it to me baby, nice and slow
Climb on top, ride like you in the rodeo
You ain't never heard a sound like this before


]


:))))))))))))))) ma tu esti belea
carmen, serios ?!...
morticia_adams
Postat pe 20 Mai 2009 15:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o nelamurie cine imi poate da niste explicatii 37 De la: perfect_green23 2 Aprilie 2011 23:23
Sex neprotejat- Va rog rsp. 12 De la: alexandra_n 15 Mai 2009 15:22
in cautare unei doamne 87 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:38
Vorbiti in timp ce faceti sex? 75 De la: GURI_1981 30 Martie 2010 13:43
Bunaaa 3 De la: uliu 22 Iunie 2011 23:07