Setari Cookie-uri

imi poate da cineva ceva sfaturi despre un tatuaj :)

m`ar interesa un tatuaj p interiorul inelarului, 5 stelute mai exact. Ar avea ceva d obiectat tatuatorul? adica oricum imi e fff jena sa merg sa ii cer asta :D si daca m`ar refuza ar fi just perfect :D sunt din cj, daca mi`ati putea recomanda si ceva locuri. ms

Postat pe 7 Decembrie 2008 15:15
pe interiorul inelarului ti se va sterge f repede. in general inelele se sterg destul de repede, iti spun din proprie experienta.nu are de ce sa iti fie jena de ceea ce vrei. eu una ma tatuez la fan art ,e pe trada decebal 37 parca dar din cate stiu ei nu fac pe maini si gat , dar oricum poti sa incerci.si mai este bizzart tattoo de care am auzit ca sunt buni si salonul cred ca este pe undeva pe langa central mai exact vis avis de central. sper ca te-am putut ajuta.
witcher
Postat pe 4 Februarie 2009 21:32
m-ar interesa sa imi fac un tatuaj pe spate, in portiunea superioara , la nivelul omoplatilor, cateva stelute, ca intr-o constelatie. Intrebare capcana : doare rau ? cum te simti cand ti se face un tatuaj ?

Postat pe 4 Februarie 2009 21:35
eu am un tatuaj pe tot spatele si pot sa iti spun ca inafara de zona aceea de jos unde isi fac cele mai multe fete doare , in rest nu prea mai pisca asa pe alocuri da nu prea .mai mult e o senzatie de disconfort, e ca si cum cineva te-ar freca in acelasi loc daca ma intelegi. nu in timpul tatuajului e nasol , mai nasol e pana se vindeca ca tot timpul tre sa stai data cu crema si se lipesc hainele de tine si e enervant. te mai doare o zi doua un pic si gata, a da si dupa incepe mancarimea si nu ai voie sa te scarpini, dar luate toate la un loc uiti repede cand il vezi si te simti bine cu el.
witcher
Postat pe 4 Februarie 2009 21:41
pentru cele care au scris la topic ca vad ca cea care la deschis si-a pierdut contul....am si eu un tatuaj...culmea...stelute si sunt foarte mandra de el.le am pe burta...mai exact incepand de la turul jos al pantalonilor....vreau sa zic ca m-a gadilat de nu ai puteam de ras...a fost tare.nu m-a durut aproape deloc...doar intepaturile se simt.si stiu ca fiecare tatuator are un pret stabilit pentru chestiile mici...ca sa acopere macar consumabilele.
omidutu
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:31
va recomand 2nd face tattoo & body piercing - langa club twice www.2ndface.info
kudika225054
Postat pe 13 Iulie 2010 17:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
merg? 11 De la: iulia069834 10 Noiembrie 2009 17:41
un sfat ar fi necesar 3 De la: valy90 21 Februarie 2011 21:12
umm..help!? 32 De la: _curly 15 Februarie 2010 14:09
eu pesti, el scorpion...ce parere aveti? 6 De la: kudika016488 18 Mai 2009 20:33
sa il iert????? 15 De la: 1dana2 14 Mai 2009 09:16