Setari Cookie-uri

seara fetelor

cred ca si acest an voi fi singurica de sarbatori ,iubitul meu e castorit si va fi cu familia sa, suntem de 3 ani impreuna si il iubesc nespus demult ,nu pot sa-mi gasesc pe cineva neinsurat, sunt obsedata nu pot trai fara el,stiu ca suna absurd dar crede-ti ma timp de 3 ani indur tot

Postat pe 8 Decembrie 2008 19:33
Si atunci de ce te complaci in singuratate?
Esti fte tanara,frumoasa de ce nu iti gasesti pe cineva numai si numai al tau?
Ti se pare corect pt tine sa ti se duca tineretea in asa fel?
elenita_bonita
Postat pe 8 Decembrie 2008 20:32
merita?

Postat pe 8 Decembrie 2008 20:33
nu exista nu pot,doar nu vreau.ai toate sansele sa iti gasesti pe cineva doar pt tine..dar trebuie sa fii constienta ca numai daca renunti la barbatul asta,altfel esti ancorata in trecut si prezent si te invarti in cerc.
DeeaCatalina
Postat pe 9 Decembrie 2008 11:36
Tu chiar crezi ca merita sa stai singura de sarbatori din cauza unui barbat care mai este si insurat adica el sa se distreze cu familia lui si tu sa stai singura eu iti spun sigur nu merita doar daca esti in doliu dupa cineva si nu poti sa te duci sa te distrezi altfel nu ii vad sensul viata merita traita si barbati singuri sunt destui
NICOLETA69
Postat pe 19 Decembrie 2008 13:26
De la: zzeennyy, la data 2008-12-08 19:33:21cred ca si acest an voi fi singurica de sarbatori ,iubitul meu e castorit si va fi cu familia sa, suntem de 3 ani impreuna si il iubesc nespus demult ,nu pot sa-mi gasesc pe cineva neinsurat, sunt obsedata nu pot trai fara el,stiu ca suna absurd dar crede-ti ma timp de 3 ani indur tot


Nu pot sa cred asa ceva.Cum adica nu poti sa iti gasesti pe cineva neinsurat?Nu am mai auzit asa ceva pana acum ,sincer.Iar in ce priveste faptul ca de 3 ani "induri"situatia ,draga mea NIMENI nu te-a obligat.Cunosti situatia ,ai vazut ca pana acum nu a divortat pentru tine,daca asta astepti,deci concluzia iti meriti soarta.Scuze daca am fost prea dura dar nu pot sa te inteleg.
iulia75
Postat pe 26 Decembrie 2008 20:10
"iubitul meu e castorit" Imi place de mor cum suna asta. Pacat ca nu e iubitul tau in adevaratul sens al cuvantului, ci e al alteia Scuza-ma ca-ti zic, dar e cam patetica situatia Te miri cumva de ce stai singura cand ai rolul DOAR de amanta? JALNIC
Alexandra_Pitzy
Postat pe 29 Decembrie 2008 15:57
Acum de ce sunteti rautacioase cu fata ?

Nu a spus ca isi va petrece revelionul singura , crede ca si acest an va fi singura dar cum speranta moare ultima poate cine stie cum isi ia zborul capul familiei de langa sotie si ii face o surpriza ?

Draga mea , de aia este foarte indicat sa nu cumva sa-ti faci alte planuri, sa nu pleci de acasa sau sa inviti pe cineva la tine ca poate .....isi face timp si trece si vine pe la tine.
iris_4_ever
Postat pe 29 Decembrie 2008 16:09
de ce te plangi? crezi ca isi va parasi sotia si copiii pentru tine? nici gand... se distreaza si omul...iti meriti soarta
daca ai fi in locul sotiei lui ce ai face?
ariana25
Postat pe 29 Decembrie 2008 16:17
De la: zzeennyy, la data 2008-12-08 19:33:21cred ca si acest an voi fi singurica de sarbatori ,iubitul meu e castorit si va fi cu familia sa, suntem de 3 ani impreuna si il iubesc nespus demult ,nu pot sa-mi gasesc pe cineva neinsurat, sunt obsedata nu pot trai fara el,stiu ca suna absurd dar crede-ti ma timp de 3 ani indur tot
va inteleg

Postat pe 29 Decembrie 2008 16:21
zzeennyy, mai bine taceai asta ai vrut asta ai! E penibil sa te plangi acum cand stiai de la inceput in ce te bagi
metal
Postat pe 29 Decembrie 2008 16:29
De la: metal, la data 2008-12-29 16:29:35zzeennyy, mai bine taceai asta ai vrut asta ai! E penibil sa te plangi acum cand stiai de la inceput in ce te bagi



Bine zis
Alexandra_Pitzy
Postat pe 29 Decembrie 2008 17:06
Nu-mi dau seama unde era intrebarea, dar totusi o sa-ti spun cate ceva din proprie experienta.
Oricat de mult l-ai iubi, daca el nu poate fi cu tine, nu sta singura. Probabil mai ai si alti prieteni cu care ai putea sa-ti petreci timpul cand el nu e cu tine. Si dak nu ai nici o speranta ca el ca va fi candva numai al tau...nu cred ca are rost sa mai continui. Si eu am fost cam un an cu un barbat insurat, sunt si acum cu el, dar nu mai e insurat. L-am parasit pentru altcineva, si atunci el si-a dat seama ca nu poate trai fara mine si a terminat-o cu...ea. Are si copii, si din aceasta cauza i-a fost f greu, dar ii viziteaza f des, si au inceput si ei sa se obisnuiasca.
Deci...daca ai speranta ai rabdare, iar daca nu, ia o masura extrema, cum am facut eu. Bafta!
Lexy87
Postat pe 29 Ianuarie 2009 14:45
Si care e treaba cu "Seara fetelor" ? Pe bune ca eu asta nu am inteles. Si , cum iti asterni asa dormi. Poate o sa ti para ca suntem rautacioase, dar poate asa te trezesti la realitate. Ai sa vezi ca iubirea inseamna altceva...nu...imparteala asta care o faci tu, ca sa nu ii zic altfel ;)
ramona_elisa
Postat pe 26 Martie 2009 20:43
mai serios nu ca as avea ceva personal cu tine dar nu le inteleg pe astea care umbla cu barbati casatoriti.Voi chiar nu va respectati pe sine?Uite tu de exemplu nu ti-ai fi dorit sa fii cu el de craciun?sa simti ca este doar al tau,ca te iubeste doar pe tine?d c iti place sa fii ceva in plus in viata lui?
Anonima_007
Postat pe 29 Mai 2009 18:22
foarte de acord! adica cum, nu gasesti altul singur? ia gandeste-te ca va divorta si te va lua de nevasta! ce ai zice daca dupa 5 ani, de ex. afli ca el se intalneste cu o alta de vreo 3 ani asa....sau crezi ca daca ar renunta la sotia lui pt. tine nu vei fi in aceeasi situatie ca ea peste ceva timp? roata se invarte si platesi pentru toate......
Kodrina
Postat pe 29 Mai 2009 18:32
De la: zzeennyy, la data 2008-12-08 19:33:21cred ca si acest an voi fi singurica de sarbatori ,iubitul meu e castorit si va fi cu familia sa, suntem de 3 ani impreuna si il iubesc nespus demult ,nu pot sa-mi gasesc pe cineva neinsurat, sunt obsedata nu pot trai fara el,stiu ca suna absurd dar crede-ti ma timp de 3 ani indur tot


Zeny, am citit toate raspunsurile pe care ti le au scris fetele. TOATE sunt impotriva a ceea ce faci. Si cred ca ai mai auzit aceleasi lucruri si de la familie/prieteni. Ei, acum le auzi si de la straini, care nu te menajeaza, nu te iau pe dupa cires, care ti spun in fata ( in fata tastaturii adica ) ceea ce gandesc.
Daca in 3 ani nu a divortat de sotie ca sa fie cu tine, CE MAI ASTEPTI? Sa mai treaca 3 ani, si inca 3, si tot asa...Stiu cum e sa fii indragostita, crezi ca el e the one, ca altu ca el nu mai exista, ca n o sa te mai indragostesti niciodata. Dar din proprie experienta iti spun ca nu e asa. Sunt fffff multi barbati pe lumea asta, o sa ti gasesti unul doar pt tine, unul care sa te iubeasca si sa te respecte, nu sa te umileasca, punandu te in postura de amanta...Bafta
inamina
Postat pe 29 Mai 2009 20:51
De la: zzeennyy, la data 2008-12-08 19:33:21cred ca si acest an voi fi singurica de sarbatori ,iubitul meu e castorit si va fi cu familia sa, suntem de 3 ani impreuna si il iubesc nespus demult ,nu pot sa-mi gasesc pe cineva neinsurat, sunt obsedata nu pot trai fara el,stiu ca suna absurd dar crede-ti ma timp de 3 ani indur tot

eu t omoram cu mana mea!
o intrebare : esti sado-maso???
oricum nu va mai complicati, ca nu mai are profil....
anca0704
Postat pe 29 Mai 2009 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce fac acum,,,? 54 De la: kudika_34170 24 Aprilie 2013 19:32
club pentru femei singure 15 De la: sahadrian_lazy 24 Iunie 2011 09:30
filme 1 De la: kudika340400 2 Ianuarie 2011 21:10
intrebari ciudate 33 De la: kudika428300 5 Noiembrie 2013 08:31
Nu-mi pasa 8 De la: andreea1976 4 Ianuarie 2009 20:21