Setari Cookie-uri

implant mamar

as dori sa stiu daca pot face o operatie estetica-marire sani, avand boala graves bassedow(hipertiroidia).astept un raspuns.va poop
lana_n_cool
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:11
parerea mea e sa intrebi direct medicul estetician si recomandarea mea sincera e sa iti faci operatia in afara tarii...

te pup
anka77
Postat pe 18 Decembrie 2008 23:51
am fost la un consult si este ok, in ian ma operez.ms mult
lana_n_cool
Postat pe 19 Decembrie 2008 17:36
buna...as vrea sa stiu si eu unde te operezi, la ce doctor....si cat costa operatia..merci
micutza_micutza
Postat pe 28 Decembrie 2008 22:26
buna asa vrea si eu sa stiu pretul aproximativ al operatiei si daca este f riscanta.....merci mult

Postat pe 28 Decembrie 2008 22:33
Sunt noua pe aici .. insa imi permit sa ma implic si sper la multa intelegere, pt ca detest ironiile si sarcasmul. Nemultumirea in privinta propriului corp e o chestie genetica.. oarecum. Asadar, majoritatea nu este multumita de marimea propriilor sani... printre care ma numar si eu. Nu am posibilitatea materiala pt implanturi mamare si nici nu cred k imi doresc asta.. insa am recurs la o alta metoda.. it is called "breast+"... astia zic ca sunt facute din plante&stuff care ajuta intr-un mod natural la cresterea tesutului mamar. Bineinteles ca nu tot ce zboara se mananca.. insa dorinta de a trece de 75B e foarte mare, asa ca am incercat. De aceea va intreb si pe voi.. a incercat careva pana acum breast+ ?

Postat pe 29 Decembrie 2008 01:14
sincer nu am auzit de "breast+ ....eu am folosit acum ceva timp un ulei tot pt marire si chiar a avut efect ,dar numai atat timp cat l-am folosit...problema era ca trebuia sa-l aplic prin masaj de minim 10 min de cel putin 2 ori/zi si devenise stresanta manopera asa ca...astept sa ne spui tu cum merge cu breast +..bafta
micutza_micutza
Postat pe 29 Decembrie 2008 11:02
De la: isablla_mady, la data 2008-12-28 22:33:17buna asa vrea si eu sa stiu pretul aproximativ al operatiei si daca este f riscanta.....merci mult


Orice operatie oricat de mica este ea implica anumite riscuri. Dar asta nu inseamna ca la toate operatiile apare unul din riscuri. Eu stiu ca la www.siliconimplant.ro este de 2300euro
sweetgirll
Postat pe 7 Ianuarie 2009 23:00
clinica medsport, dr.Grecu Ovidiu, peste 2 sapt
lana_n_cool
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:07
3000EURO
lana_n_cool
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:08
succes si recuperare usoara....te asteptam cu informatii "calde"
micutza_micutza
Postat pe 30 Ianuarie 2009 13:43
am facut o comanda online pt acest produs brest+... insa dupa aproximativ 30 zile de tratament nu am observat niciun rezultat...eu poate m-am aflat in procentajul celor care nu au raspuns la pilule. Mai sunt si alte produse care promit si anume BREAST ACTIVES...este o crema pe care am inceput sa o folosesc de o sapt....deocamdata nu ma pot pronunta...totusi sper..
kudika023980
Postat pe 10 Mai 2009 18:36
si eu ma operez la dr grecu martea viitoare?cum a decurs operatia ta?si cat ti-ai pus...eu 290 ...
jeanpierre
Postat pe 15 Iulie 2010 18:21
Eu m-am operat la Dr. Kasem Abu Bakr de la Orient Clinic. Aprox. 2500-3000 euro in functie de implant! Eu mi-am pus implant personalizat, de ultima generatie, care este foarte usor acceptat de corp!
kudika338338
Postat pe 10 Decembrie 2010 14:18
Buna fetelor! Eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita! Doamna doctor a fost o draguta si e un medic foarte bun. Cui e interesat o recomand cu incredere. Daca vreti sfaturi, raspunde pe forumul clinicii sau la telefon http://bit.ly/WuYmI6
mdianaaa
Postat pe 7 Martie 2013 11:50
Buna. Si eu mi-am dorit dintotdeauna sa am sanii mai mari si la fel ca si voi am cautat informatii si am incercat sa aflu mai multe despre marirea sanilor, cu implanturi.cu toate astea,parca nu aveam curajul necesar de a face acest pas,nu stiam daca e mai bine in romania,sau in afara,nu stiam la ce clinica sa merg,ce fel de implant sa aleg?anul trecut in schimb,cand m-am angajat am cunoscut o colega care tocmai isi facuse o astfel de marire la doctorul calin dobos si a fost foarte multumita de calitatea operatiei,pret si modul in care s-a comportat medicul cu ea.am fost si eu la o consultatie la dumnealui, am stat de vorba,mi-a prezentat variantele si am decis ca vreau sa imi fac marirea.am amanat un pic pentru ca nu aveam suma de bani, dar intre timp mi-am strans banutii si peste doua saptamani ma operez.de abia astept:D
kudika_973820
Postat pe 17 Septembrie 2014 16:06
Mai!!! se poate asa ceva?
Oriunde citesc vad k in fiecare an se facea reclama la cate un doctor :))
De ce nu va spuneti parerea si atat? fara sa dati nume, neintrebate, dak tot sunteti paciente?
StefBella
Postat pe 16 Februarie 2015 20:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
remodeleazati corpul cu pastile de slabit.......dar sanul nu slabeste 8 De la: kudika027909 7 Ianuarie 2010 15:49
Abdominoplastia 21 De la: kudika_1018192 12 Septembrie 2016 12:23
Remodelarea nasului 4 De la: gargaritamica 19 Mai 2009 20:13
Frumoasa si Sanatoasa cu Fiziokinetic Center 1 De la: 29 Ianuarie 2010 21:54
Septoplastie+rinoplastie 8 De la: kudika381772 6 Aprilie 2011 16:25