Setari Cookie-uri

eu fecioara el gemeni

ce parere aveti
miha3dana
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:58
una proasta.... parerea , ma refer....
citeste acolo la topicurile de la sectiunea horoscop si gasesti o gramada de raspunsuri...

dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:01
Daca gasesti ceva sa-l uimesti si sa-l atragi , cat mai des ! va merge relatia, daca nu mai ai ce oferi si astepti sa primesti doar, ai pierdut ! va pleca la alta , pe care o considera atractiva...
maria_zada
Postat pe 22 Decembrie 2008 09:04
ceea ce ii place geamnului e sa rada, sa chicoteasc si sa vorbeasca...dar nu numai de unul singur, ci sa aiba pe cineva langa el cu care sa poata discuta cate in luna si in stele. ii place sa fi inventiva si sa ii starnesti mereu atentia.
nu'i place sa'l ti din scurt, dar nici sa te faci ca nu iti pasa de el ca iar nu e bine. ii plac senzatiile tari si sa incerce lucruri noi.e cel mai instabil semn din zodiac,cand apare, cand dispare.
iti spun sigur din propria experienta, ca si eu si prietenul meu suntem gemeni
kapshunik2000
Postat pe 22 Decembrie 2008 21:27
Geamanului ii place sa fie iubit, sa fie alintat, sa fie adorat, sa fie l'ombilico del mondo, dar in acelasi timp, iubita lui va simti ca e centrul universului, ca e only the women in the world, ca e unica si speciala.
Fecioarele au ceva special, au acea rautate buna, care ii face pe gemeni sa fie in limba dupa ele.
Desi zodiile par incompatibile, parerea mea e ca e cea mai buna pereche daca reusesc sa comunice. Si ies niste scintei de focurile de artificii par joaca de copii. Dar e ceva ce, daca reusesc sa o faca sa mearga, tine pe vecie.
brad71
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:49
va multumes pentru raspunsuri ce sa zic am inteles cum e cu gemenii infideli.l am prins cu mata in sac.asta e
miha3dana
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:16
repede voi cu horoscopul si compatibilitatea . astea nu se calculeaza asa repede . trebuie efectuata o harta astrala o fisa a ambelor persoane . nu gata el geaman curvar ea fecioara ... nu merge asa . cuplurile nu se iau dupa informatii gresite
Calypso23
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:18
sunt sagetatoare cu ascendent fecioara, am o legatura cu un geaman .Ce sa-ti spun ...imi place relatia desi unele chestii nu-mi convin....
angii
Postat pe 21 Februarie 2009 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu leoaica el sagetator.. 24 De la: kudika078506 20 Octombrie 2010 22:38
balanta cu ascendent in leu rog detalii 9 De la: Amora 19 Septembrie 2009 09:25
pesti vs fecioara 17 De la: bazgodia 9 Iunie 2009 16:41
ea sagetator el capricorn 7 De la: madalinamariana 10 Iunie 2010 05:54
Barbatul Rac infidel???? 61 De la: kudika468211 8 Noiembrie 2011 13:20