cea mai frumoasa amintire

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

simy_doru Avatarul lui simy_doru

16 mesaje
Oras: oltenita

vune craciunul, anu nou... in viziunea mea cele mai frumoase sarbatori ale anului!sunt sigura ca cele mai frumoase amintiri din viata fiecaruia tin si de craciun!
HAIDE-TI SA DEPANAM AICI AMINTIRI SI SA ADUCEM IN SUFLET SPIRITUL CRACIUNULUI!!
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

cand m-am pupat cu Mosul prima oara! bine, era si singura data, pastrez amintirea Eram la plimbare cu nepotica mea de 7 ani, seara, sa vedem beculetele de sarbatori care au invadat orasul...si cum ne plimbam noi si ne distram ce frumos ne luceste parul de la fulgii de zapada, ei , aveam si eu parul lung atunci, deodata se apropie de noi o ceata intreaga de mosuleti de craciun...am inceput sa zambesc pana la urechi, erau asa de draguti in grup! si se apropie unul de mine, cel mai frumos bineinteles, se apleaca si ma pupa pe obraz, se uita cateva secunde direct in ochii mei, ma mangaie pe par si pleaca...bineinteles ceilalti mosi fluierau voie mare...si cat am crescut eu in ochii nepoatei mele, matusica se pupa cu mosul...am ramas in mijlocul strazii cateva momente...de atunci nu l-am mai vazut...
simy_doru Avatarul lui simy_doru

16 mesaje
Oras: oltenita

super dragutz...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

craciunul esto poarta catre un nou inceput se incheie un capitol si deschidem altul este bine sa nu lom cu noi in anul ce vine si lucrurile rele si sa le lasam in anul ce trece , dar din pacate faptele noastre ne urnaresc pe viata de aceea sa fim mai buni sa iubim viata si sa traim clipa prezenta ca si cum ar fi ultima zi din viata
Fosta membra Kudika.ro
De la: ogrezeanu_gigi, la data 2008-12-25 22:34:30craciunul esto poarta catre un nou inceput se incheie un capitol si deschidem altul este bine sa nu lom cu noi in anul ce vine si lucrurile rele si sa le lasam in anul ce trece , dar din pacate faptele noastre ne urnaresc pe viata de aceea sa fim mai buni sa iubim viata si sa traim clipa prezenta ca si cum ar fi ultima zi din viata

Eu am o vorba: sa ma bucur de ziua asta ca e prima din cate mi-au mai ramas de trait...
erikahd2008 Avatarul lui erikahd2008

552 mesaje
Oras: hunedoara

este frumos craciunul dar cred ca an viata exista lucruri care ne marcheaza mai mult de exemplu ;nasterea unui copil nu se compara cu nimic e foarte special
erika
Fosta membra Kudika.ro
Cea mai frumoasa amintire e legata de o dragoste frumoasa care o sa-mi ramana in suflet pana la sf.vietii . Frumos ochi verzi ,vin ,dragoste frumoasa cu parfum de liliac si stele-n suflet si-n priviri.
Frumusete,pasiune,disperare....nenoroc.
Apoi admiterea la facultate .
ElainaD Avatarul lui ElainaD

93 mesaje

Buna simi duru,

Hai sa-ti spun sincer ceva, esti chiar dur... Acum sa vorbim despre asa ceva ... de ce ?
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

el........
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
adrianoo33 Avatarul lui adrianoo33

52 mesaje
Oras: bucuresti

iar nu am fost la munca azi .....
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: adrianoo33, la data 2009-07-15 02:57:42 iar nu am fost la munca azi .....
mama ce amintire placuta
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
adrianoo33 Avatarul lui adrianoo33

52 mesaje
Oras: bucuresti

De la: yumalai, la data 2009-07-15 07:07:19
De la: adrianoo33, la data 2009-07-15 02:57:42 iar nu am fost la munca azi .....
mama ce amintire placuta
imi plac lucrurile dragute