Setari Cookie-uri

Cea mai mare gafa pe care am facut-o! Intentionata...

Haideti fetelor, mereu ne plangem ca iubitul e un neatent, fostul un dobitoc, prietena o barfitoare, vecina o bagacioasa, s.a.m.d., dar nici pe noi nu ne lauda toata lumea.
Fiecare a avut momente in care "a trebuit" sa fie o scorpie nesimtita pentru a-i fi ei mai bine si mai pufos, sau pur si simplu din rautate, invidie, placere, etc.
Iar pentru savoarea cititorilor, haideti sa vorbim despre poznele facute intentionat. Din razbunare, lipsa de activitate, distractie, ce vreti voi.

Va incurajez, inaugurand cu urmatoarea:

Acum vreo 5 ani se intampla. Eram la mare impreuna cu cea mai buna prietena si cateva cupluri. Avand preocupari diferite fata de ale noastre, ne plictiseau. Asa ca ne-am pus in cap sa facem lucruri mai putin plictisitoare.
Am agatat noi prin club 2 tipi, iar dupa ce s-a inchis clubul ne-am dus cu totii in camera noastra.
Ne-am pupacit noi acolo pana mi s-a facut somn si nu mai reuseam sa scap de el. Asa ca am aplicat urmatorul plan:
eu: -Bine, gata, ma culc cu tine. Dar cu o conditie.
el: -Oricare!!!
eu: -Vreau sa vad mai intai cu ce. Stii tu... cu ce...
el: -Ei, nu-i problema asta, ai sa o simti...
eu: -Vrei sau pleci? Aprinde becul.
el: -Esti nebuna?!
Ha ha ha ha ha (prietena mea si prietenul lui pe celalalt pat)
S-a mai fofilat el putin, dupa care si-a dat pantalonii jos. Cei 2 stateau ca la cinema, eu stiam ce am de facut. Si-a dat si chilotii jos si am inceput sa rad isteric, prietena mea radea de rasul meu, iar prietenul lui probabil radea fortat ca sa para superior. Nici nu am apucat s-o vad, de altfel nu vazusem una niciodata pana atunci. Bineinteles ca intr`un minut erau iesiti pe usa amandoi.
Stiu ca meritam capacite, dar erau langa camera noastra prietenii nostri protectori.

Acum nu as mai avea tupeul ala!
alla86
Postat pe 19 Decembrie 2008 11:35
angel_in_disguise
Postat pe 19 Decembrie 2008 11:46
se observa in relatarea de mai jos urmatoarele(scuzat sa-mi fie comentariul):nevoia unora de a-si posta pe forum unele din refularile lor si nevoia de a comversa (pt ca asta se intelege din faptul ca cineva posteaza asemenea relatari pur fantasmagorice)cu oricine si mai ales pe orice subiect,atat de penibil ca asta,.daca povestitoarea de mai sus nar fi o refulata sexual nar fi relatat aceasta "intamplare "care dupa parerea mea nici nu cred ca a avut chiar desfasurarea prezentata.oricum consider ca ar da dovada de mai multa demnitate(demnitatea ori cum ar trebuii sa existe,chiar daca te ascunzii in spatele anonimatului care il confera un forum de discutii)aceasta "alla86",daca nu ar fi prezentat acest episod ci mai degraba poate ar gasi ceva mai inteligent de prezentat cititorilor acestui forum,mai ales ca ,zice ea ,acum n-ar mai avea curajul ,pe care spune ea ca la-r fi avut candva, Cu respect pt actul comversatiei si celorlalti cititori.

theodora_annalisa
Postat pe 18 Ianuarie 2009 23:16
Draga mea, te iert ca nu stii sa vorbesti si sa scrii corect romaneste.

Iarta-ma daca ti-am rapit din timpul tau pretios ca sa-mi scrii, sa te straduiesti sa pari inteligenta si sa iti consumi nervii din cauza unui topic oarecare postat aici :)
alla86
Postat pe 9 Martie 2009 14:58
cred ca stim cu toti care-i aia frustrata
mai du-te si reguleaza-te nitel..... (in nici un caz ala86)

@alla... dar daca e intentionata, cum mai poate fi gafa????
kitty_krieger
Postat pe 9 Martie 2009 15:23
EXACT asta am vrut si eu sa spun, Iry!
Gafa, prin ea insasi e neintentionata... Cand e cu intentie e "facut misto", "facut farsa", renghi, etc.
Daca ai facut-o asa cum o povestesti, bravo tie!
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 15:51
Treaba cu "gafa" incerca sa fie o gluma. De asta a urmat "intentionata..." cu puncte de suspensie. Am omis ghilimelele, greseala mea:). Ideea e ca noi facem intentionat lucruri pe care "nu am intentionat" sa le facem :)).

Sunt sigura ca ati inteles, asa ca va ascult "gafele" :).
pupici
alla86
Postat pe 10 Martie 2009 11:45
SOPER TARE
butterfly_sound_of_love
Postat pe 24 Martie 2009 08:51
De la: theodora_annalisa, la data 2009-01-18 23:16:46se observa in relatarea de mai jos urmatoarele(scuzat sa-mi fie comentariul):nevoia unora de a-si posta pe forum unele din refularile lor si nevoia de a comversa (pt ca asta se intelege din faptul ca cineva posteaza asemenea relatari pur fantasmagorice)cu oricine si mai ales pe orice subiect,atat de penibil ca asta,.daca povestitoarea de mai sus nar fi o refulata sexual nar fi relatat aceasta "intamplare "care dupa parerea mea nici nu cred ca a avut chiar desfasurarea prezentata.oricum consider ca ar da dovada de mai multa demnitate(demnitatea ori cum ar trebuii sa existe,chiar daca te ascunzii in spatele anonimatului care il confera un forum de discutii)aceasta "alla86",daca nu ar fi prezentat acest episod ci mai degraba poate ar gasi ceva mai inteligent de prezentat cititorilor acestui forum,mai ales ca ,zice ea ,acum n-ar mai avea curajul ,pe care spune ea ca la-r fi avut candva, Cu respect pt actul comversatiei si celorlalti cititori.

draga mea.....in primul rand.....invata sa scrii corect, si dupa aceea sa te apuci de criticat....parerea mea......
marialecs
Postat pe 10 Aprilie 2009 13:46
Ciudata intamplare! ... O povestesti des oare ?
ElainaD
Postat pe 6 Iulie 2009 17:57
eu te cred stiu o tipa care ,cu ani in urma era frecvent si consecvent pisalogita la telefon de unul,care folosea si un limbaj obscen,pe deasupra.Atunci fata,desi nu-l cunostea personal, i-a facut o faza oarecum asemanatoare:l-a oprit din vorbarie si i-a recomandat ,,calduros" sa mearga in fata oglinzii,sa-si dea pantalonii jos si sa vada dak are pt ce sa deranjeze lumea cu telefoane...a fost numit ,, prapadit",iar tipa si-a incheiat recomandarile cu un hohot de ras rautacios !Vreau sa iti spun,cu siguranta,ca individul n-a mai sunat niciodata !
lumimari
Postat pe 6 Iulie 2009 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce exista foste relatii pe care nu le putem uita nicicum? 110 De la: ecstasycupepsi 11 Iunie 2009 18:40
Eu Sagetator El Balanta 1 De la: kudika296304 28 Iulie 2010 10:02
eu rac el fecioara.... 13 De la: micutadaria 6 Martie 2009 19:43
ingeri si demoni 26 De la: serena 14 Martie 2009 14:04
Cum ati stiut? 28 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:41