Setari Cookie-uri

sa ierti sa nu?

buna.am o probl si am nevoie de sfaturile voastre.o prietena dea mea s a combinat cu un baiat de 5 luni.ea a iesit dintr-o relatie nu serioasa iar el dintro relatie de 1 si ceva cu una mai mare cu 8 ani decat el.ei se placeau de 4 ani dar abia acu au inceput o rel.ea s a culcat cu el dupa 3 luni.iar aku dupa 5 luni a aflat ca el a inselato la inceputul relatiei cu fosta.au stat ascunsi 1 luna si at s a intamplat nefericitul eveniment.el sp ca o uraste pe fosta pt ca ia facut multe dar totusi s a culcat cu ea.el este primul baiat din viata prietenei mele(stiti voi la ce ma refer).nu stiu ce sfat sa i dau nu stie ce sa faca.ast parerile voastre.ce credeti despre asta?sa i mai acorde o sansa sau nu???ms mult poooop
ymk
Postat pe 18 Decembrie 2008 17:45
A fost pacalita, au patit-o si altele. Eu as zice ca respectivul nu merita efortul dar sunt singur ca prietena ta nu poate... il iubeste asa mult... stiu... sa tot vorbit despre asa ceva pe aici de zeci de ori. De cele mai multe ori sfaturile nu sunt luate in seama prea mult asa ca ma opresc aici. Succes prietenei tale in viitor!
metal
Postat pe 18 Decembrie 2008 17:54
Poate ma insel,dar exista o posibilitate,stii? Ca el sa se fi culcat cu fosta pentru a o pedepsi, pentru a-i arata ca desi nu mai sunt impreuna o poate avea oricand ca apoi sa o abandoneze.Nu intotdeauna e dracul asa de negru
eryykka
Postat pe 19 Decembrie 2008 00:15
De la: metal, la data 2008-12-18 17:54:18A fost pacalita, au patit-o si altele. Eu as zice ca respectivul nu merita efortul dar sunt singur ca prietena ta nu poate... il iubeste asa mult... stiu... sa tot vorbit despre asa ceva pe aici de zeci de ori. De cele mai multe ori sfaturile nu sunt luate in seama prea mult asa ca ma opresc aici. Succes prietenei tale in viitor!


Stii ca cei mai indreptatiti sa dea sfaturi nu le vor da?
eryykka
Postat pe 19 Decembrie 2008 00:17
Eu zic sa-l uite chiar daca a fost primul ei partener pt ca daca i-a facut acum asa si s-a intors la fosta prietena asa ii va face tot timpul
NICOLETA69
Postat pe 19 Decembrie 2008 14:08
dak ii convine sa fie inselata asa ocazional atunci sa ramana cu el.cred ca am zis totul.se deduce concluzia
razz
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:00
Sa ierti ce?
Ca ala inka o iubeste pe fosta?
e greu sa te gindesti numai ka iubitu tau se gindeste la fosta....(eu am fost in asa situatie..shi tot cu primul barbat
Pe prietena ta shi baiatu ala ii desparte o iubire care nu se uita.... deprindere, regrete, amintiri frumoase, prieteni etc...insa toate astea sunt straine shi nu au nici o legatura ku prietena ta...
nu kred ka e vreo sansa...doar daka trece timpul shi lui ii mai trece de ea.... insa...e ceva stiut..ka daka barbatu face ceva rau odata...o va face shi a doua oara daka vede ka i se permite shi nu sunt urmari
muuult muult sukces prietenei tale.....shi putere...pentru ka stiu ka o sa aiba nevoie
_Danutsa_
Postat pe 12 Ianuarie 2009 14:04
He did it once he`ll do it again !

Dar deh , asa sunt tipii aia gen "too good to be true" :)
Voi ii alegeti , cu manutele voastre . Apoi va treziti peste 2-3 ani cu bebe la tradati in dragoste sau test de fidelitate .
un1_simplu_baiat
Postat pe 14 Februarie 2009 05:06
Indiferent de cate sfaturi si pareri ar primi prietena ta, o sa faca doar asa cum ii dicteaza inima.Eu asa fac mereu
butterfly_sound_of_love
Postat pe 17 Februarie 2009 09:33
De la: kmy_lush, la data 2008-12-18 17:45:07buna.am o probl si am nevoie de sfaturile voastre.o prietena dea mea s a combinat cu un baiat de 5 luni.ea a iesit dintr-o relatie nu serioasa iar el dintro relatie de 1 si ceva cu una mai mare cu 8 ani decat el.ei se placeau de 4 ani dar abia acu au inceput o rel.ea s a culcat cu el dupa 3 luni.iar aku dupa 5 luni a aflat ca el a inselato la inceputul relatiei cu fosta.au stat ascunsi 1 luna si at s a intamplat nefericitul eveniment.el sp ca o uraste pe fosta pt ca ia facut multe dar totusi s a culcat cu ea.el este primul baiat din viata prietenei mele(stiti voi la ce ma refer).nu stiu ce sfat sa i dau nu stie ce sa faca.ast parerile voastre.ce credeti despre asta?sa i mai acorde o sansa sau nu???ms mult poooop


Aoleuu cat m-am concentrat sa inteleg!!Sunt mai batranica..de'!
Parca ar fi o problema la mate..atatea cifre..
Sa iasa prietena "la interval"Sau despre tine e vorba?? O relatie fara viitor ,o mare imbarligatura si timp irosit aiurea.Si ce daca a fost primul?
Multe am avut un "prim" si nu mai suntem cu el...Trece ...


ella_c
Postat pe 17 Februarie 2009 10:14

Aoleuu cat m-am concentrat sa inteleg!!Sunt mai batranica..de'!
Parca ar fi o problema la mate..atatea cifre..
Sa iasa prietena "la interval"Sau despre tine e vorba?? O relatie fara viitor ,o mare imbarligatura si timp irosit aiurea.Si ce daca a fost primul?
Multe am avut un "prim" si nu mai suntem cu el...Trece ...


[/quote]
chiar asa.....ce daca a fost primul?!....asta nu inseamna ca merita sa fie iertat daca face asa ceva.... a facut-o odata,o va face iar........
pr1mav3ra
Postat pe 17 Februarie 2009 18:15
De la: ymk, la data 2008-12-18 17:45:07buna.am o probl si am nevoie de sfaturile voastre.o prietena dea mea s a combinat cu un baiat de 5 luni.ea a iesit dintr-o relatie nu serioasa iar el dintro relatie de 1 si ceva cu una mai mare cu 8 ani decat el.ei se placeau de 4 ani dar abia acu au inceput o rel.ea s a culcat cu el dupa 3 luni.iar aku dupa 5 luni a aflat ca el a inselato la inceputul relatiei cu fosta.au stat ascunsi 1 luna si at s a intamplat nefericitul eveniment.el sp ca o uraste pe fosta pt ca ia facut multe dar totusi s a culcat cu ea.el este primul baiat din viata prietenei mele(stiti voi la ce ma refer).nu stiu ce sfat sa i dau nu stie ce sa faca.ast parerile voastre.ce credeti despre asta?sa i mai acorde o sansa sau nu???ms mult poooop


Urmatorul la randf !!! Cine sare parleazu' odata , il srae si a2a oara
yneedlove
Postat pe 28 Septembrie 2009 18:58
De la: yneedlove, la data 2009-09-28 18:58:34
De la: ymk, la data 2008-12-18 17:45:07buna.am o probl si am nevoie de sfaturile voastre.o prietena dea mea s a combinat cu un baiat de 5 luni.ea a iesit dintr-o relatie nu serioasa iar el dintro relatie de 1 si ceva cu una mai mare cu 8 ani decat el.ei se placeau de 4 ani dar abia acu au inceput o rel.ea s a culcat cu el dupa 3 luni.iar aku dupa 5 luni a aflat ca el a inselato la inceputul relatiei cu fosta.au stat ascunsi 1 luna si at s a intamplat nefericitul eveniment.el sp ca o uraste pe fosta pt ca ia facut multe dar totusi s a culcat cu ea.el este primul baiat din viata prietenei mele(stiti voi la ce ma refer).nu stiu ce sfat sa i dau nu stie ce sa faca.ast parerile voastre.ce credeti despre asta?sa i mai acorde o sansa sau nu???ms mult poooop


Urmatorul la randf !!! Cine sare parleazu' odata , il srae si a2a oara
yumy
Postat pe 28 Septembrie 2009 19:04
este clar..cine face o data..sigur a doua oara va mai incerca! dar ce urat..cu fosta , si mai mare cu 8 ani! aiurea rau..baiatul are o problema
ossarina
Postat pe 28 Septembrie 2009 19:05
hm hm hm...baietzii astia:P...eu zic sa nu-i mai acorde nici o shansa...asta daca nu vrea sa o pateasca din nou ooooof mai fetelor,doar mai sunt baietzi pe lumea asta,ce naiba
AlexandraDAlly
Postat pe 28 Septembrie 2009 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi vand rochia de mireasa 9 De la: yumalai 26 Ianuarie 2010 16:03
e bine? 12 De la: kudika098645 1 Mai 2010 15:59
Relatiile toxice.. 6 De la: byank888 7 Februarie 2014 19:19
Add: showady300@yahoo.com 0 De la: 5 Mai 2012 13:22
prietena cu un capricorn. va rog un sfat!!!!!! 22 De la: Parbriza 18 Mai 2010 12:04