Setari Cookie-uri

conteaza?

eu fac o mare prostie...incep o relatie cu un barbat,totul decurge perfect...doar ca atunci cand e vorba sa facem sex eu pun capat relatiei pentru ca eu am sani cam mici ...imi e frica sa nu rada de mine sau sa ma respinga...de aceea prefer sa-i resping eu...la inceput nu eram asa...dar in ultimul timp mi s-a pus pata rau de tot...va rog dati-mi un sfat sincer

Postat pe 19 Decembrie 2008 19:53
Cam greu sa-ti dea cineva un sfat ca lumea... Acuma depinde... Pana nu incerci n-ai de unde sa stii. Pentru ca sunt o multitudine de barbati carora le plac femeile cu sani mici.
Lucia1971
Postat pe 19 Decembrie 2008 20:30
Nu e greu deloc

Ingeras, data viitoare cand iesi pe strada uite-te la femeile din jurul tau ....daca esti in stare sa observi cat de mari sunt sanii lor ce te face sa crezi ca un tip care vrea sa iasa cu tine nu e capabail de acelasi lucru ?

Asta in cazul in care nu iti pui jde bureti sau folosesti cine stie ce alte smecherii feminine sa-ti pui in valoare sanii pe care nu ii ai defapt...

Eu am avut surpriza odata sa ma trezesc ca in seara in care am ajuns in pat si i-a vazut a zis ceva de genu ...,,mama, ce sani mari'' asa de ciudat a sunat initial ca m-am enervat si l-am intrebat daca e orb si nu observase deja acest lucru ...raspunsul lui a fost ca nu se astepta ca o fata asa slaba ca mine sa aibe ditamai sanii si ca banuia ca am bureti

Eu ar fi trebuit sa ma simt complexata din cauza asta ? NU
Asa ca treci la actiune si nu te mai gandi la asa ceva
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:23
baga ti mintile in cap!!sanii mici nu trb sa fie un impediment...bucura te de ceea ce ti ofera viata..traieste clipa si uita de complexe..
angel_in_disguise
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:50
sanii nu ar trebui sa fie o problema..nu esti prima si nici singura care are sanii mici,gandeste-te ca o persoana care te place,te place asa cum esti si nu sunt baliverne..tu ai alte calitati.incearca sa fi mai deschisa si sa cunosti aceste calitat,sa te gandesti la tine.
jeni04
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:57
De la: www_pinksweetangel20000, la data 2008-12-19 19:53:05eu fac o mare prostie...incep o relatie cu un barbat,totul decurge perfect...doar ca atunci cand e vorba sa facem sex eu pun capat relatiei pentru ca eu am sani cam mici ...imi e frica sa nu rada de mine sau sa ma respinga...de aceea prefer sa-i resping eu...la inceput nu eram asa...dar in ultimul timp mi s-a pus pata rau de tot...va rog dati-mi un sfat sincer




"Bãrbaþii au creierul impregnat de hormoni. Nici cel mai distins intelectual nu e altfel, pânã ºi el, la orice vârstã, îºi imagineazã cum ar fa¬ce-o cu fata plictisitã, necunoscutã, de lângã el. Dar când cunoºti cea mai minunatã femeie din lume, care e cea pe care o poþi iubi, semnul este, trebuie sã fie, cã nici pulpele, nici „balcoa¬nele" nu se mai vãd, de parcã hormonii sexu¬lui ºi-ai agresivitãþii s-ar retrage din creierul tãu tumefiat ºi l-ar lãsa inocent ca un creier de copil ºi translucid ca o corniþã de melc. Facem sex cu un creier de bãrbat, dar iubim cu unul de copil, încrezãtor, dependent, dornic de a da ºi a primi afecþiune. Femeile minunate din via¬þa mea, toate cele pe care le-am iubit cu adevã¬rat ºi care-au rãspuns cu dragoste dragostei mele, au fost într-un fel necorporale, au fost bucurie purã, nevrozã purã, experienþã purã." M. Cartarescu



.... nu cred ca mai e nimic de adaugat... iubirea celui de langa tine te face ca in ochii lui sa fi minunata, mult mai frumoasa decat crezi tu ca esti.
Andreea1008
Postat pe 20 Decembrie 2008 01:05
imi pare rau ptr tn,mie unu imi plac fetele cu sanii micutzi sau potrivit..mari cam beah...:) deci fii mandra...si dak te iubeste ..pfff nu vor conta pre amult sanii ci tu fiind langa el impartind acelasi pat,aceasi bucatica de aer acelasi sarut...deci lasa complexele si traiesteti viata:):8 multi pupici si ai grija de tine
bgd
Postat pe 20 Decembrie 2008 01:08
pe scurt: nu conteaza!

Postat pe 20 Decembrie 2008 12:45
sincer mie imi plac tipele cu ceva sanii.

acum conteaza foarte mult cat de mici ii ai tu....am vazut aseara o tipa intr-un club avea un top destul de mulat pe corp si era cam 2flat chest" adica sincer era complet dreapta nu iesea nimic in fatza.....mie genul asta de tipe nu-mi plac.
anderson
Postat pe 20 Decembrie 2008 13:59
nu cred ca l-ai gasit pe EL pana acum care sa te faca sa te simti cea mai frumoasa si mai perfecta..... cand il vei gasi n-ai sa stii cum sa sari mai repede pe el
ariana25
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:06
ariana msg tau mi-a facut

prea dragalas pt mine.


ce vrei sa zici ca saraca fata n-ar trebuie sa faca sex pana nu-l gaseste pe EL si daca el apare cand era are vreo 40 sau chiar mai mult....
anderson
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:08
Sweetangel...
1. Inteligenta si modul de a te descurca in viata nu sta in sani ci in CREIER
2. Nu 100% dintre barbati sunt atrasi neaparat de sani(fie ei mici sau mari)
3. Vrei sa nu mai poti merge pe strada de sani? sa te impiedici de ei?
4. Vei gasi pe cineva care va aprecia frumusetea ta si felul tau de a fi fii sigura de asta
5. In viata sunt atatea lucruri de facut incat problema ta,daca poate fi numita o problema,e minuscula :) te pup dulce
liza24_84
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:15
nu am zis ca nu trebuie sa faca sex pana nu-l gaseste pe el... ziceam ca si "barbatii au o vina" ca nu au stiut cum sa se comporte cu ea sa uite de complexe...
incercam doar sa gasesc o scuza la ceea ce "a patit pana acum" si la urama urmei era parerea mea .... asa cum ti-ai dat si tu cu parerea...
ariana25
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:23
De la: anderson, la data 2008-12-20 13:59:53sincer mie imi plac tipele cu ceva sanii.

acum conteaza foarte mult cat de mici ii ai tu....am vazut aseara o tipa intr-un club avea un top destul de mulat pe corp si era cam 2flat chest" adica sincer era complet dreapta nu iesea nimic in fatza.....mie genul asta de tipe nu-mi plac.



Asta pentru ca fata respectiva probabil nu s-a uitat in oglinda inainte sa plece de acasa

Eu una nu le inteleg pe fetele care nu au nimic de aratat dar se imbarca numai in haine care le dezavantajeaza
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:50
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:50:44
De la: anderson, la data 2008-12-20 13:59:53sincer mie imi plac tipele cu ceva sanii.

acum conteaza foarte mult cat de mici ii ai tu....am vazut aseara o tipa intr-un club avea un top destul de mulat pe corp si era cam 2flat chest" adica sincer era complet dreapta nu iesea nimic in fatza.....mie genul asta de tipe nu-mi plac.



Asta pentru ca fata respectiva probabil nu s-a uitat in oglinda inainte sa plece de acasa

Eu una nu le inteleg pe fetele care nu au nimic de aratat dar se imbarca numai in haine care le dezavantajeaza


Poate unele dintre ele chiar nu stiu cum sa-si aleaga vestimentatia astfel incat sa le vina bine...dar cred ca ai dreptate,conteaza sa stii sa alegi un lucru care sa te avantajeze
liza24_84
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:54
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 14:54:23
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:50:44
De la: anderson, la data 2008-12-20 13:59:53sincer mie imi plac tipele cu ceva sanii.

acum conteaza foarte mult cat de mici ii ai tu....am vazut aseara o tipa intr-un club avea un top destul de mulat pe corp si era cam 2flat chest" adica sincer era complet dreapta nu iesea nimic in fatza.....mie genul asta de tipe nu-mi plac.



Asta pentru ca fata respectiva probabil nu s-a uitat in oglinda inainte sa plece de acasa

Eu una nu le inteleg pe fetele care nu au nimic de aratat dar se imbarca numai in haine care le dezavantajeaza


Poate unele dintre ele chiar nu stiu cum sa-si aleaga vestimentatia astfel incat sa le vina bine...dar cred ca ai dreptate,conteaza sa stii sa alegi un lucru care sa te avantajeze


Nu-ti trebuie cursuri speciale sa vezi ca nu-ti vine bine o bluza mulata atata lucru se observa si din satelit .

iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 15:14:17
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 14:54:23
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:50:44
De la: anderson, la data 2008-12-20 13:59:53sincer mie imi plac tipele cu ceva sanii.

acum conteaza foarte mult cat de mici ii ai tu....am vazut aseara o tipa intr-un club avea un top destul de mulat pe corp si era cam 2flat chest" adica sincer era complet dreapta nu iesea nimic in fatza.....mie genul asta de tipe nu-mi plac.



Asta pentru ca fata respectiva probabil nu s-a uitat in oglinda inainte sa plece de acasa

Eu una nu le inteleg pe fetele care nu au nimic de aratat dar se imbarca numai in haine care le dezavantajeaza


Poate unele dintre ele chiar nu stiu cum sa-si aleaga vestimentatia astfel incat sa le vina bine...dar cred ca ai dreptate,conteaza sa stii sa alegi un lucru care sa te avantajeze


Nu-ti trebuie cursuri speciale sa vezi ca nu-ti vine bine o bluza mulata atata lucru se observa si din satelit .






sincera sa fiu, daca esti plata, este normal sa fii complexata :P eu una nu m-as simti bine asa. Imi place ca am 2 chestii rotunde, pufoase, bine conturate pepiept

Postat pe 20 Decembrie 2008 15:32
pt fetele cu sanii mici...e recomandabil bluzele cu cupe.......

Postat pe 20 Decembrie 2008 15:36
De la: heaven_gate, la data 2008-12-20 15:36:21pt fetele cu sanii mici...e recomandabil bluzele cu cupe.......



si nu trebuie sa fie un impediment de a continua o relatie....
nu toti barb sunt cu ochii dupa sanii mari.....

upps.....iar sunt vulgara.........
so.....relaxeaza-te....nu sunt toate fetele cu sani mari......

Postat pe 20 Decembrie 2008 15:37
De la: Arsena, la data 2008-12-20 15:32:18
sincera sa fiu, daca esti plata, este normal sa fii complexata :P eu una nu m-as simti bine asa. Imi place ca am 2 chestii rotunde, pufoase, bine conturate pepiept


Rautacioasa mica

E normal sa fii complexata dar nu tre sa duci complexele la extreme.

iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:40
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 15:40:08
De la: Arsena, la data 2008-12-20 15:32:18
sincera sa fiu, daca esti plata, este normal sa fii complexata :P eu una nu m-as simti bine asa. Imi place ca am 2 chestii rotunde, pufoase, bine conturate pepiept


Rautacioasa mica

E normal sa fii complexata dar nu tre sa duci complexele la extreme.




eehh...ma laudam si eu putin :)))))
oricum as fi, eu ma simt bine in pielea mea...am avuto vreme cand am fost mai plinuta, dar eram plina de farmec...daca te simti bine in piele ta, cuceresti orice !

Postat pe 20 Decembrie 2008 15:42
De la: Arsena, la data 2008-12-20 15:42:52
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 15:40:08
De la: Arsena, la data 2008-12-20 15:32:18
sincera sa fiu, daca esti plata, este normal sa fii complexata :P eu una nu m-as simti bine asa. Imi place ca am 2 chestii rotunde, pufoase, bine conturate pepiept


Rautacioasa mica

E normal sa fii complexata dar nu tre sa duci complexele la extreme.




eehh...ma laudam si eu putin :)))))
oricum as fi, eu ma simt bine in pielea mea...am avuto vreme cand am fost mai plinuta, dar eram plina de farmec...daca te simti bine in piele ta, cuceresti orice !


Pai vorbesti de funie in casa spanzuratului
De funie am precizat si eu dar in alt context .
Ca tot venii vorba de asta ...eu am complexata de ai mei ca erau prea mari ...49 - 51 de kg si 115 in bust .....plus ca tre sa recunosti ca atunci cand cobori scarile oricat de bun ar fi sutientul tot tre sa te tii de ei sa nu te doara
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:57
iris......atat de mari sunt?

Postat pe 20 Decembrie 2008 16:01
De la: heaven_gate, la data 2008-12-20 16:01:59 iris......atat de mari sunt?


cam da ...
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 16:03
dupa nastere sau dinainte?


si eu ii am mari....98
55 kg

Postat pe 20 Decembrie 2008 16:07
De la: heaven_gate, la data 2008-12-20 16:07:28dupa nastere sau dinainte?


si eu ii am mari....98
55 kg


De la vore 12 anisori a trebuit sa ma obisnuiesc cu ei
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati merge vreodata cu hidrobicicleta purtand o rochita sau fusta scurta fara lenjerie ? 9 De la: kudika_1012863 8 Iunie 2016 12:56
....n-are nicio treaba cu sexul!!!! 12 De la: helloyoana10 1 Noiembrie 2008 00:09
TOPIC IMPOTRIVA UTILIZATOAREI ANAADYAN CINE ESETE PENTRU SCOATEREA EI DE PE KUDIKA ASTEPT RASPUNSURI FAVORABILE 221 De la: SIRSOFT 16 Decembrie 2009 21:23
nu imi vine sa cred 46 De la: cristiana_cris 23 Iulie 2009 12:10
Ajutor :-s 24 De la: dedeeea 19 Aprilie 2010 15:05