Setari Cookie-uri

topic pentru priteni buni

propun sa multumim in acest topic tuturor prietenilor buni pe care ii avem. eu am mai multe multumiri de adresat, insa as vrea in primul rand sa ii multumesc nadinei. pur si simplu pentru ca o iubesc :D
OanaTrifu
Postat pe 22 Decembrie 2008 12:54
Grozava idee! Mai ales acum, inainte de Craciun!

Eu vreau sa-i multumesc in primul rand iubitului meu, care a acceptat cu entuziasm vestea ca sunt insarcinata. Ma asteptam sa se bucure, dar a fost peste asteptarile mele!

Acum, la sfarsit de an, vreau sa le multumesc si prietenlor mele cele mai bune, Catalina si Gabi, care sper sa-mi ramana alaturi si de-acum incolo! Sarbatori fericite tuturor!
Adellelove
Postat pe 22 Decembrie 2008 12:59
Asta e o idee superba
Eu as vrea sa ii multumesc vietii, ordinii cosmice sau lui Dumnezeu pentru toate persoanele magnifice pe care le-am intalnit de-a lungul vietii. Toti acei oameni care au fost "acolo" pentru mine de fiecare data cand am avut nevoie, cand prezenta lor alaturi de mine mi-a facut drumul posibil sau - cel putin - mult mai usor.
Nu stiu ce am facut sa ii merit, tocmai din cauza aceasta vreau sa spun: Multumescu-ti tie viata/univers/Dumnezeu pentru ca ai avut fantezia, inspiratia si bunatatea sa imi scoti acesti oameni in cale.
Dor_a
Postat pe 22 Decembrie 2008 13:58

Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:21
De la: OanaTrifu, la data 2008-12-22 12:54:13propun sa multumim in acest topic tuturor prietenilor buni pe care ii avem. eu am mai multe multumiri de adresat, insa as vrea in primul rand sa ii multumesc nadinei. pur si simplu pentru ca o iubesc :D



..........io nu am prieteni pt ca ei nu exista...poate doar oameni falsi.....asa ca ii multumesc BUNULUI DUMNEZEU .....pt tot ceea ce sunt eu....pt ca e langa mine cand am nevoie.....pt ca nu uita..pt ca iarta.......................si am prea putine cuvinte acum in minte pt cat de multe motive exista............ SINGURUL caruia ii multumesc...
nirvana_cukramel
Postat pe 7 Februarie 2009 21:16
Eu multumesc familei prof arh Anca si Cristi Mitrache (IAIM) pt care promotia 2005 are o deosebita stima.
Arh
Postat pe 17 Martie 2009 01:29
Buna ideea ...dar nu ma aud cei care trebuie ...poate doar cativa ...carora trebuie sa le multumesc ca mi-au aparut in cale, se stiu ei mai bine !!!
__LL__
Postat pe 17 Martie 2009 02:15
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-17 02:15:30Buna ideea ...dar nu ma aud cei care trebuie ...poate doar cativa ...carora trebuie sa le multumesc ca mi-au aparut in cale, se stiu ei mai bine !!!


Eu vreau sa-ti multumesc personal!
Poate chiar in weekend!
ella_c
Postat pe 17 Martie 2009 05:04
De la: ella_c, la data 2009-03-17 05:04:01
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-17 02:15:30Buna ideea ...dar nu ma aud cei care trebuie ...poate doar cativa ...carora trebuie sa le multumesc ca mi-au aparut in cale, se stiu ei mai bine !!!


Eu vreau sa-ti multumesc personal!
Poate chiar in weekend!


Iote de-aia te iubi eu pe tine!!!
Te pup de nu te vezi ...ma bag la somn ca's rupta ..:*:**:
__LL__
Postat pe 17 Martie 2009 05:17
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-02-07 21:16:53
De la: OanaTrifu, la data 2008-12-22 12:54:13propun sa multumim in acest topic tuturor prietenilor buni pe care ii avem. eu am mai multe multumiri de adresat, insa as vrea in primul rand sa ii multumesc nadinei. pur si simplu pentru ca o iubesc :D



..........io nu am prieteni pt ca ei nu exista...poate doar oameni falsi.....asa ca ii multumesc BUNULUI DUMNEZEU .....pt tot ceea ce sunt eu....pt ca e langa mine cand am nevoie.....pt ca nu uita..pt ca iarta.......................si am prea putine cuvinte acum in minte pt cat de multe motive exista............ SINGURUL caruia ii multumesc...
...........................da luiD'ZEUtrebuie sa-i multumim si nu exista cuvinte suficiente.............dar daca nu ai prieteni ..............atunci ai o problema...........tu esti problema
erikahd2008
Postat pe 17 Martie 2009 05:24
eu trebuie sa-i multumesc lui RALU lui OCTAVIAN si la toata lista de prieteni .............SUNTETI MINUNATI..........
erikahd2008
Postat pe 17 Martie 2009 05:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sf Miercuri ,o forta malefica sau poate doar o inchipuire de a mea 259 De la: RUY_BLAS 3 Aprilie 2013 12:04
Parintii ma ignora. 29 De la: kudika1993 7 Mai 2010 15:40
!!! Cum credetz exista vro shansa de a fi impreuna???????? 5 De la: NumaiTu 11 Septembrie 2009 18:01
Violenta asupra femeii! 55 De la: katy6853_yahoo_com 20 Mai 2009 09:58
de ce nu se schimba mentalitatea la roman?!?!?? 89 De la: ladyOscar 5 Iulie 2009 22:24