Setari Cookie-uri

el gemeni eu sagetator?

ce stiti despre compatibilitatea acestor zodii?
deea_18_20062000
Postat pe 27 Decembrie 2008 13:22
Prea multe nu ti pot cita ,pot sa ti spun din proprie experienta :Am trait o trista experienta ......nu as mai incepe in veci o asemenea relatie ....eu sagetatoare :ambitioasa, orgolioasa,legista,muncitoare,corecta....el: delasator,egoist,smecger,lenes,iresponsabil......sa traiasca bine fara prea mari eforturi .

Postat pe 1 Ianuarie 2009 00:58
dupa...4 prieteni in gemeni. e dezastru. atractia e puternica si mmulte lucruri merg bine initial dar sagetatorii - sagetatoarele mai precis - sunt mult prea corecte si leale. gemenii nu cunosc notiunile astea, iar cand dau de greu, dau bir cu fugitii. sorry, you asked
21_grams
Postat pe 7 Februarie 2009 21:37
Nici la mine nu a mers... ne intelegeam numai la '' nebunii''.
Ca sa reproduc ce scria pe un site '' relatia e sortita esecului''.Acum dau crezare
Andrheya
Postat pe 16 Mai 2009 17:14
eu gemeni,ea sagetator....Sincer ne intelegem de minune si chiar e singura persoana care m-a facut sa o iubesc cu adevarat si a reusit sa-mi potoleasca iesirile(stie ea cum ).Avem aproape 1an impreuna si chiar ne gandim serios sa ne facem un viitor impreuna si sa ne casatorim.Ce a-si putea sa-ti spun este faptul ca ar trebuii sa incerci ca nu toti gemenii sunt lafel,nu te lua dupa toate ce sa scrie prin siturile alea de compatibilitate sau tot ce spun cele care au avut esecuri,sunt oameni si oamei.La noi e un caz fericit asi putea sa-ti zic.....Nu stiu parerea mea este sa incerci si vezi u ce iese la urma urmei...(sfat-gemenii sunt persoane bune si calde la inima numai ca trebuie sa stii cum sa le vorbesti si cum sa-i atragi atentia si daca reusesti sa-i captezi atentia si stii sa-l iubesti ai sa vezi ca nu ai sa regreti pt ca si ei i-ti vor oferii dragostea lor in adevaratul sens al cuvantului)....asa ca IUBITIVA MULT
creyerul7683
Postat pe 18 Mai 2009 15:33
Eu sunt sagetator iar el e gemeni...mi se pare o persoana forte dificila...
Gelos din fire,posesiv, mereu tinde catre "sefie" iar eu urasc lucrurile astea ca nu-mi da libertatea necesara. Adevarul este ca ne iubim foarte mult dar diferentele astea nu imi asigura un viitor cu elchiar daca ne-am facut planui sa ramanem impreuna...
Spuneti-mi si mie voi barbatilor gemeni...va puteti schimba vreodata?
diagu
Postat pe 28 Decembrie 2011 13:14
De la: deea_18_20062000, la data 2008-12-27 13:22:23ce stiti despre compatibilitatea acestor zodii?


Mai degraba atractia e mare intre cele doua zodii decat iubirea, asta daca tu crezi in zodii si pui pret pe astfel de lucruri. Eu te-as sfatui sa tii cont de alte lucruri, si nu de zodii, cand te decizi sa formezi o relatie cu cineva.
franziska_eu
Postat pe 28 Decembrie 2011 16:18
Am stat si eu cu un geaman era diferente intre noi din toate punctele de vedere de la cer la pamant nu m-am potrivit cu el...
kudika_nikole
Postat pe 28 Decembrie 2011 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce te faci daca nu te atrage nimic? 11 De la: sycorax 24 Iulie 2009 12:40
Capricorn vs leu? 15 De la: scorpyutzza 11 Octombrie 2009 00:15
scorpioancele au noroc in dragoste? 67 De la: luyyzz 4 Iulie 2009 21:27
eu sagetator, el rac 37 De la: nika87 12 Noiembrie 2009 03:13
ea-capricorn, el -rac 5 De la: anca4ever 10 Octombrie 2009 10:08