Gemeni-Scorpioni

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kamelot20 Avatarul lui kamelot20

2 mesaje

Salut! Sunt Gemeni......m-as potrivi oare cu o fata Scorpion?
mai ales daca eu sunt linistit, insa ea e rockerita.......insa astept si parerile voastre
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Tocmai asta este ideea! Extremele se atrag, deci...
Fosta membra Kudika.ro
Tocmai asta este ideea! Extremele se atrag, deci...
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

un om linistit accepta e linistit in orice moment
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
kamelot20 Avatarul lui kamelot20

2 mesaje

ms pt indicatii
deci nu strica sa incerc nu?
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: kamelot20, la data 2009-06-13 17:54:27ms pt indicatii
deci nu strica sa incerc nu?

daca tii la ea merita sa risti
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: kamelot20, la data 2009-06-13 14:11:24Salut! Sunt Gemeni......m-as potrivi oare cu o fata Scorpion?
mai ales daca eu sunt linistit, insa ea e rockerita.......insa astept si parerile voastre

yo sunt gemeni si el scorpion..si eu sunt mai zapacita..iar el este linistit...dar..daca exista iubire...merge
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: coffeeta, la data 2009-06-14 09:14:11
De la: kamelot20, la data 2009-06-13 14:11:24Salut! Sunt Gemeni......m-as potrivi oare cu o fata Scorpion?

yo sunt gemeni si el scorpion..si eu sunt mai zapacita..iar el este linistit...dar..daca exista iubire...merge

coffy
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-06-14 18:18:10
De la: coffeeta, la data 2009-06-14 09:14:11

coffy

poopicei
Cand sunt buna sunt foarte buna,dar cand sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!!