Setari Cookie-uri

sot rac, sotie scorpion, stie cineva ceva?

stie cineva ceva desprea aceasta combinatie?
dutzu85
Postat pe 29 Decembrie 2008 13:49
stiu eu. sotul meu e rac si eu sunt scorpion. si ne e foarte bine; ne completam reciproc, iar racul e un om "de casa" si asta spune tot.
multumit?
rommaria@yahoo.com
pnegru
Postat pe 7 Ianuarie 2009 14:52
sigur se potrivesc. eu sunt rac si cu scorpionii ma inteleg de minune.
gianina_filaret
Postat pe 9 Ianuarie 2009 09:40
iubitul meu este rac iar eu sunt scorpion si e intelegem de minune.....cred ca nici nu exista o mai mare potrivire
x_andra_symon
Postat pe 28 Ianuarie 2009 22:29
da stiu eu... racii si scorpionii se inteleg de minune in orice imprejurare. veti avea o relatie extrem de deosebita. in pat? nu mai spun este totul extraordinar, tu fiind scorpion il vei excita la maxim chiar daca doar il saruti simplu. ce sa mai...cuplul perfect! iti spun din proprie experienta
cryssnet
Postat pe 16 Februarie 2009 21:48
eu sunt varsator iar sotul meu este pesti.....avem vreo sansa sa fi fericiti impreuna???

Postat pe 18 Februarie 2009 16:09
De la: yasmina_dianna, la data 2009-02-18 16:09:33eu sunt varsator iar sotul meu este pesti.....avem vreo sansa sa fi fericiti impreuna???

Nu. Ar fi mai bine sa bagi divort.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Februarie 2009 16:11
De la: yasmina_dianna, la data 2009-02-18 16:09:33eu sunt varsator iar sotul meu este pesti.....avem vreo sansa sa fi fericiti impreuna???


Pai daca nu stii ca vei fi fericita alaturi de el de ce pana mea v-ati mai casatorit ?
De unde scoateti intrebarile astea
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 16:13
...numai sotie rac si sot scorpion....ambele perechi de bunici. Am avut doi bunici "scorpioni" si doua bunicute "raci"...pe una o mai am inca...
Cred ca le-a fost bine....asa parea din cate mi-am dat eu seama.... ca au murit cam demult....
ocs
Postat pe 26 Februarie 2009 20:21
ok, acum sa dau si raspunsul final dupa 9 luni, de la postarea acestui topic, sot - rac, sotie - scorpion, Dezastru TOTAL, scorpionul vrea tot timpul sa domine, sa faca orice altceva numai de casa sa nu se ingrijeasca, vrea lux dar fara efort, vrea totul dar fara sa dea nimic, nu se poate, racul munceste si face iar scorpionul distruge, racul trage pt casa, scorpionul ca sa arate mai bine, de ce mai conteaza asa mult cum arati daca ai "persoana iubita", ai o familie, ai tot ce vrei, si totusi nu iti ajunge? concluzia: fetelor scorpion aveti grija cum v-a comportati cu un rac, deoarece are si el toanele lui, chiar daca tace, are multe de zis, si la un moment dat v-a fi prea tarziu, racul in sinea lui e ca un butoi cu pulbere ce asteapta sa explodeze, daca tot ii pui foc nu stiu ce ai sa te faci, ca ramai fara el, asa dulce si scump cum il crede toata lumea. eu am dat DIVORT, nu am putut trai langa un scorpion, MAI BINE SA MA DOARA DECAT SA IMI STRIC VIITORUL SI FAMILIA.
dutzu85
Postat pe 9 August 2009 02:08
eu sunt rac exul meu era scorpion. sunt f gelosi. pana la un punct ne-am inteles, dar dupa acel punct nu
manuta75
Postat pe 9 August 2009 18:40
scorpion=cea mai a *** zodie
persoane false,niciodata sa nu va luati dupa impresia facuta de un scorpion...
e cu totul altul decat cel care pare...Si credeti-ma ca stiu ce spun,am cativa in familie pe care i-am observat de zeci de ani,si le cunosc foarte bine toate particularitatile.
au si calitati,au personalitati puternice intr-adevar,stiu sa se impuna si
trec peste orice,dar calca pe cadavre ptr a obtine ce-si doresc.
In dragoste trebuie sa mai tii cont si de celalalt,iar la ei notiunea asta nu prea exista
Ca sa traiesti langa un scorpion trebuie sa fie mereu totul cum vrea el(ea),sunt cei mai rigizi oameni posibili.Va trebui sa faci permanent multe compromisuri ca sa le faci pe plac,si ,sa nu te-astepti la recunostinta,ba din contra,tot ei vor avea impresia ca nu primesc destul.


Ce mai,daca si cineva de mai sus,care este rac,zodie de apa,zice ca n-a putut trai alaturi de un scorpion,atunci cine poate??
Bineinteles ca nu e bine sa generalizam,nu-s toti chiar asa rai,dar majoritatea sunt.
Ca observatie personala ,femeile scoprion pot fi mult mai al *** decat barbatii.Nu stiu de ce...
bgd74
Postat pe 9 August 2009 19:44
doar combinatia in sine,rac-scorpion,fara a tine cont de zodiacul chinezesc(apartenenta la acelasi triunghi de afinitate),de compatibilitatea cifrei destinului si a cifrei iubirii...nu ofera raspunsul corect.
hellya
Postat pe 9 August 2009 23:59
Eu sint scorpion;ma cunosc f bine si cunosc si alti scorpioni,barbati si femei;criticile aduse sint pur subiective.poate ca au si insusiri mai putin placute insa atunci cind iubesc si sint iubiti si intelesi,se transforma in adevarate scuturi pt familie.
hellya
Postat pe 10 August 2009 00:04
De la: hellya, la data 2009-08-10 00:04:07 Eu sint scorpion;ma cunosc f bine si cunosc si alti scorpioni,barbati si femei;criticile aduse sint pur subiective.poate ca au si insusiri mai putin placute insa atunci cind iubesc si sint iubiti si intelesi,se transforma in adevarate scuturi pt familie.

in principiu...da!
bgd74
Postat pe 11 August 2009 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu TAUR...el SAGETATOR... 3 De la: mimi_ca29 23 Martie 2011 14:10
zodiile sunt de vina? 29 De la: Kathara 22 Aprilie 2009 01:19
oare sa ma despart de el?? 8 De la: artafengshui 24 Iulie 2010 09:14
eu peste , el leu 25 De la: hoppe 19 Februarie 2010 16:57
RUGAMINTE 20 De la: carmina33 23 Septembrie 2009 21:39