Setari Cookie-uri

Zi ce-ti trece prin cap!

Merci Dora


Acum...imi trece prin cap un McDreamy

Doua puncte ics

Postat pe 17 Februarie 2009 08:10
De la: Georgia99, la data 2009-02-17 08:10:10Merci Dora


Acum...imi trece prin cap un McDreamy

Doua puncte ics

Moaama! Ce ganduri sexy asa, de dimineata? Ce mai face McDreamy al tau? Dentistu', adica
Dor_a
Postat pe 17 Februarie 2009 08:14
imi trece prin cap o idee despre o cana maaare maaare de laptic.
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Februarie 2009 14:40
De la: Dor_a, la data 2009-02-17 08:14:05
De la: Georgia99, la data 2009-02-17 08:10:10Merci Dora


Acum...imi trece prin cap un McDreamy

Doua puncte ics

Moaama! Ce ganduri sexy asa, de dimineata? Ce mai face McDreamy al tau? Dentistu', adica



Pai, m-a sunat, m-am intrebat daca vreau sa iesim si eu i-am spus ,,Nu stiu''....pur si simplu nu stiu ce vreau si nu stiu ce imi place...as avea un suuuper iubit ( fostul sau actualul ca nu mai stiu ce reprezinta ) insa eu ii dau cu flit...tot timpul aleg ce este nepotrivit

Postat pe 17 Februarie 2009 14:49
Minunat ninge acum peste Bucuresti, ca in povesti !

Ce mi-ar placea o vacanta la schi !!! Cu o gagica focoasa, cu chitara si vinul fiert...m-ar prinde primavara...

Tiiiiiiiii, deja devin poet si m-ar apuca contemplatia, dar care n-am avut parte...

Postat pe 19 Februarie 2009 09:47
De la: Roco, la data 2009-02-19 09:47:59Minunat ninge acum peste Bucuresti, ca in povesti !

Ce mi-ar placea o vacanta la schi !!! Cu o gagica focoasa, cu chitara si vinul fiert...m-ar prinde primavara...

Tiiiiiiiii, deja devin poet si m-ar apuca contemplatia, dar care n-am avut parte...


Oauuuu,e super!
Ce zici Roco..lasa vinul si chitara,hai la munte!
Trebuia sa postez pe topicul acela cu propuneri indecente?

ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 10:06
De la: Georgia99, la data 2009-02-17 14:49:04
De la: Dor_a, la data 2009-02-17 08:14:05
De la: Georgia99, la data 2009-02-17 08:10:10Merci Dora


Acum...imi trece prin cap un McDreamy

Doua puncte ics

Moaama! Ce ganduri sexy asa, de dimineata? Ce mai face McDreamy al tau? Dentistu', adica



Pai, m-a sunat, m-am intrebat daca vreau sa iesim si eu i-am spus ,,Nu stiu''....pur si simplu nu stiu ce vreau si nu stiu ce imi place...as avea un suuuper iubit ( fostul sau actualul ca nu mai stiu ce reprezinta ) insa eu ii dau cu flit...tot timpul aleg ce este nepotrivit

Asta e durerea cand ai de unde alege, Georgia... Intodeauna te intrebi: Oare daca as fi ales altfel, cum ar fi fost? ... Am avut aceleasi "drame" ca si tine...
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 10:18
Asta e durerea cand ai de unde alege, Georgia... Intodeauna te intrebi: Oare daca as fi ales altfel, cum ar fi fost? ... Am avut aceleasi "drame" ca si tine... [/quote]

si tu Dora?
Deja cu Georgia am facut schimb de experienta..
ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 10:27
De la: ella_c, la data 2009-02-19 10:27:59Asta e durerea cand ai de unde alege, Georgia... Intodeauna te intrebi: Oare daca as fi ales altfel, cum ar fi fost? ... Am avut aceleasi "drame" ca si tine...


si tu Dora?
Deja cu Georgia am facut schimb de experienta..
[/quote]
Mai Ella, din viespi, ajungem Doamne-iarta-ma, bunicile site-ului... Ptiu-ptiu, duca-se pe pustii!
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 10:31
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 10:31:48
De la: ella_c, la data 2009-02-19 10:27:59Asta e durerea cand ai de unde alege, Georgia... Intodeauna te intrebi: Oare daca as fi ales altfel, cum ar fi fost? ... Am avut aceleasi "drame" ca si tine...


si tu Dora?
Deja cu Georgia am facut schimb de experienta..

Mai Ella, din viespi, ajungem Doamne-iarta-ma, bunicile site-ului... Ptiu-ptiu, duca-se pe pustii! [/quote]



Gata!!!Mi-am dat doua palme!!

ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 10:41
ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 10:41
Tocmai mi-am cumparat biletul de avion pentru Roma!
Kathara
Postat pe 19 Februarie 2009 10:53
Nu mai supooort !!!!!!!

In camera minunatului U , unde locuiesc, se desfasoara o adevarata telenovela g a y soap opera..

Am mai povestit despre colega mea de camera, G., care este g a y, f jucausa, rebela, axata doar pe sex, este un fel de l e s b i casanova :))

Cealalta colega, R., este flinistita, straight, nici nu iti dai seama ca este in camera..

Ehhh,dar uite ca s-a produs schimbarea !!! Se pare ca R. a fost agatata de fosta iubita a lui G. si vor petrece impreuna o ,,vacanta PURPLE ( clubul de g a y ) in Roma...

Mdaaa, am citit pana acum pe blogul lui R. ritualul de transformarea in lesbiana :)) Fparte amuzant...

Insa nu va mai fi la fel de amuzant cand o sa fie 2 cupluri de lesbiene in camera iar eu o sa aud cum se ling

Postat pe 19 Februarie 2009 12:24
De la: Georgia99, la data 2009-02-19 12:24:41Nu mai supooort !!!!!!!

In camera minunatului U , unde locuiesc, se desfasoara o adevarata telenovela g a y soap opera..

Am mai povestit despre colega mea de camera, G., care este g a y, f jucausa, rebela, axata doar pe sex, este un fel de l e s b i casanova :))

Cealalta colega, R., este flinistita, straight, nici nu iti dai seama ca este in camera..

Ehhh,dar uite ca s-a produs schimbarea !!! Se pare ca R. a fost agatata de fosta iubita a lui G. si vor petrece impreuna o ,,vacanta PURPLE ( clubul de g a y ) in Roma...

Mdaaa, am citit pana acum pe blogul lui R. ritualul de transformarea in lesbiana :)) Fparte amuzant...

Insa nu va mai fi la fel de amuzant cand o sa fie 2 cupluri de lesbiene in camera iar eu o sa aud cum se ling


Ce belea! Sa nu uiti sa notezi si sa ne spui si noua cum e, Georgia!

Au, stai, ca iar imi pica fisa cu intarziere... Cum adica "s-a transformat" in g a y? Pai astia nu asa se nasc? Ca io-mi amintesc de faza aia: "Am stiut inca de cand aveam 10 ani" ...
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 12:33
Nu te nasti gay, pur si simplu de la o anumita varsta iti dai seama de identitatea ta sexuala, orientarea sexuala.
Din cate stiu toti g a y i au fost straight la inceput pana cand si-au dat seama de preferinte.
In Romania , intrucat acest subiect este tabu, inca este controversat, majoritatea nu accepta..de ex I ( noua iubita a R.) mi-a povestit ca si-a dat seama in clasa a 7a ca ii plac fetele. A fost confuza, deprimata si a inceput sa se culce cu f multi tipi pt a scapa de atractia fata de fete.



In cazul lui R. cred ca este vorba doar de plictiseala. Prieten nu are de mult timp...cu I se intelege fff bine, au multe pasiuni comune, si ce au zis ? Hai sa o punem :))


Postat pe 19 Februarie 2009 13:23
Nu stiu ce pana mea se intampla dar nu mai pot sa fac misto pe forum
Nu m-am mai legat de nimeni de mult timp

Postat pe 19 Februarie 2009 14:13
De la: Georgia99, la data 2009-02-19 13:23:55Nu te nasti gay, pur si simplu de la o anumita varsta iti dai seama de identitatea ta sexuala, orientarea sexuala.
Din cate stiu toti g a y i au fost straight la inceput pana cand si-au dat seama de preferinte.
In Romania , intrucat acest subiect este tabu, inca este controversat, majoritatea nu accepta..de ex I ( noua iubita a R.) mi-a povestit ca si-a dat seama in clasa a 7a ca ii plac fetele. A fost confuza, deprimata si a inceput sa se culce cu f multi tipi pt a scapa de atractia fata de fete.



In cazul lui R. cred ca este vorba doar de plictiseala. Prieten nu are de mult timp...cu I se intelege fff bine, au multe pasiuni comune, si ce au zis ? Hai sa o punem :))


Si-a pus-o din clasa a SAPTEA??? Dom'le sa-mi traga cineva fo doua sa ma dezmeticesc... Io la varsta aia citeam Pe aripile vantului si ii faceam lui Barbie (o copie, de fapt) toaletele lu' Scarlet O'Hara...
Mda, nu mai prea sunt mascote haioase... Si cele vechi sunt perimate prin repetitivitate... si pe mine m-a scos din sarite dimineata oaia aia de Dana, care acum e ... nu'sh ce nick are... pe topicul ei preferat, ca pe ala nu-l schimba neam... si nici ce spune, evident.... Bai, si am luat-o la o p***
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 14:20
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 14:20:03
De la: Georgia99, la data 2009-02-19 13:23:55Nu te nasti gay, pur si simplu de la o anumita varsta iti dai seama de identitatea ta sexuala, orientarea sexuala.
Din cate stiu toti g a y i au fost straight la inceput pana cand si-au dat seama de preferinte.
In Romania , intrucat acest subiect este tabu, inca este controversat, majoritatea nu accepta..de ex I ( noua iubita a R.) mi-a povestit ca si-a dat seama in clasa a 7a ca ii plac fetele. A fost confuza, deprimata si a inceput sa se culce cu f multi tipi pt a scapa de atractia fata de fete.



In cazul lui R. cred ca este vorba doar de plictiseala. Prieten nu are de mult timp...cu I se intelege fff bine, au multe pasiuni comune, si ce au zis ? Hai sa o punem :))


Si-a pus-o din clasa a SAPTEA??? Dom'le sa-mi traga cineva fo doua sa ma dezmeticesc... Io la varsta aia citeam Pe aripile vantului si ii faceam lui Barbie (o copie, de fapt) toaletele lu' Scarlet O'Hara...
Mda, nu mai prea sunt mascote haioase... Si cele vechi sunt perimate prin repetitivitate... si pe mine m-a scos din sarite dimineata oaia aia de Dana, care acum e ... nu'sh ce nick are... pe topicul ei preferat, ca pe ala nu-l schimba neam... si nici ce spune, evident.... Bai, si am luat-o la o p***



Asta ziceam si eu legat de clasa a 7a...adica acum 14 ani...De asemenea mi-a spus ca datorita depresiei a vrut sa vb cu cineva despre asta si i-a scris mamei sale o scriasoara in care i-a povestit tot ceea ce i se intampla...iar acum are probleme cu tatal ei, care este religios si nu accepta sa aiba o fata g a y...

Tipa asta , I. este f de treaba...insa G. , OMG, isi bate joc de toate iubitele ei...gasca ei este un fel de Beverly Hills, si-o trag toti intre ei, s-au luat toti la rand...

Postat pe 19 Februarie 2009 14:34
De la: ella_c, la data 2009-02-19 10:06:15
De la: Roco, la data 2009-02-19 09:47:59Minunat ninge acum peste Bucuresti, ca in povesti !

Ce mi-ar placea o vacanta la schi !!! Cu o gagica focoasa, cu chitara si vinul fiert...m-ar prinde primavara...

Tiiiiiiiii, deja devin poet si m-ar apuca contemplatia, dar care n-am avut parte...


Oauuuu,e super!
Ce zici Roco..lasa vinul si chitara,hai la munte!
Trebuia sa postez pe topicul acela cu propuneri indecente?


Da, dar nu ai cum, numai gandul la asta si te-ar da peste cap!

Postat pe 19 Februarie 2009 14:42
vreau acasa la televizor in varful patului cu telecomanda in mana....

dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Februarie 2009 14:47
De la: Georgia99, la data 2009-02-19 14:34:03
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 14:20:03
De la: Georgia99, la data 2009-02-19 13:23:55Nu te nasti gay, pur si simplu de la o anumita varsta iti dai seama de identitatea ta sexuala, orientarea sexuala.
Din cate stiu toti g a y i au fost straight la inceput pana cand si-au dat seama de preferinte.
In Romania , intrucat acest subiect este tabu, inca este controversat, majoritatea nu accepta..de ex I ( noua iubita a R.) mi-a povestit ca si-a dat seama in clasa a 7a ca ii plac fetele. A fost confuza, deprimata si a inceput sa se culce cu f multi tipi pt a scapa de atractia fata de fete.



In cazul lui R. cred ca este vorba doar de plictiseala. Prieten nu are de mult timp...cu I se intelege fff bine, au multe pasiuni comune, si ce au zis ? Hai sa o punem :))


Si-a pus-o din clasa a SAPTEA??? Dom'le sa-mi traga cineva fo doua sa ma dezmeticesc... Io la varsta aia citeam Pe aripile vantului si ii faceam lui Barbie (o copie, de fapt) toaletele lu' Scarlet O'Hara...
Mda, nu mai prea sunt mascote haioase... Si cele vechi sunt perimate prin repetitivitate... si pe mine m-a scos din sarite dimineata oaia aia de Dana, care acum e ... nu'sh ce nick are... pe topicul ei preferat, ca pe ala nu-l schimba neam... si nici ce spune, evident.... Bai, si am luat-o la o p***



Asta ziceam si eu legat de clasa a 7a...adica acum 14 ani...De asemenea mi-a spus ca datorita depresiei a vrut sa vb cu cineva despre asta si i-a scris mamei sale o scriasoara in care i-a povestit tot ceea ce i se intampla...iar acum are probleme cu tatal ei, care este religios si nu accepta sa aiba o fata g a y...

Tipa asta , I. este f de treaba...insa G. , OMG, isi bate joc de toate iubitele ei...gasca ei este un fel de Beverly Hills, si-o trag toti intre ei, s-au luat toti la rand...


Mama, ce viata au unele!
Kathara
Postat pe 19 Februarie 2009 14:49
Kathy, lasa viata altora, zi-ne care-i faza cu Italia!
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 14:52
Buna, fetele! Va pup
Aladiah
Postat pe 19 Februarie 2009 14:57
deja... incotro lecabel...

apropo, nick-ul imi aminteste de o faza cam.... deh iti spun acu'
leca-leca in italiana se spune la bombonele d-alea de lins pe bat... de cate ori iti raspund mi te imaginez... cu batu'-n gura.



dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Februarie 2009 15:07
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-19 15:07:40deja... incotro lecabel...

apropo, nick-ul imi aminteste de o faza cam.... deh iti spun acu'
leca-leca in italiana se spune la bombonele d-alea de lins pe bat... de cate ori iti raspund mi te imaginez... cu batu'-n gura.



[/quote



Si prietenul meu la fel ma vede mereu ...
Aladiah
Postat pe 19 Februarie 2009 15:11
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 14:52:47Kathy, lasa viata altora, zi-ne care-i faza cu Italia!


Roma, 10 zile, sfarsitul lui martie - inceputul lui aprilie.

Ma duc cu dragutu' care se revanseaza pt. Sf. Valentin. Oricum, a castigat ieri 2,000 de dolari la cazino. cred ca-o sa-mi iau multa gelato din banii astia. Va pun pozele cand o fi sa ma intorc.
Kathara
Postat pe 19 Februarie 2009 15:11
Aladiah
Postat pe 19 Februarie 2009 15:11
De la: Kathara, la data 2009-02-19 15:11:40
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 14:52:47Kathy, lasa viata altora, zi-ne care-i faza cu Italia!


Roma, 10 zile, sfarsitul lui martie - inceputul lui aprilie.

Ma duc cu dragutu' care se revanseaza pt. Sf. Valentin. Oricum, a castigat ieri 2,000 de dolari la cazino. cred ca-o sa-mi iau multa gelato din banii astia. Va pun pozele cand o fi sa ma intorc.


Super, kathara! Distractie placuta!
Aladiah
Postat pe 19 Februarie 2009 15:13
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-19 15:07:40deja... incotro lecabel...

apropo, nick-ul imi aminteste de o faza cam.... deh iti spun acu'
leca-leca in italiana se spune la bombonele d-alea de lins pe bat... de cate ori iti raspund mi te imaginez... cu batu'-n gura.





Va pupam asha de inceput..Cred ca trebuia sa scriu doar "Buna!"...asha, sa lamuresc treaba, ca vad ca multa lume ba ma crede baiat, ba ma vede lingand leca-leca...

http://www.ucm.ca/en/angels/31-lecabel.html

Lecabel e numele unui inger
Aladiah
Postat pe 19 Februarie 2009 15:14
De la: Kathara, la data 2009-02-19 15:11:40
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 14:52:47Kathy, lasa viata altora, zi-ne care-i faza cu Italia!


Roma, 10 zile, sfarsitul lui martie - inceputul lui aprilie.

Ma duc cu dragutu' care se revanseaza pt. Sf. Valentin. Oricum, a castigat ieri 2,000 de dolari la cazino. cred ca-o sa-mi iau multa gelato din banii astia. Va pun pozele cand o fi sa ma intorc.




Distractie placuta !
Sa va iubiti mult !

Postat pe 19 Februarie 2009 15:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
soacra, soacra poama acra 19 De la: BEL_AMY1 25 Ianuarie 2011 09:40
Rasfat de femeie! 1 De la: mohoreaalina 13 Mai 2011 18:28
Schimb de link-uri 1 De la: hannahmiriam 30 Noiembrie 2009 14:14
Concurs 2 De la: BEL_AMY1 1 Iunie 2011 17:12
Free Caffe 2(un regalo ai miei amici) 74567 De la: bestiutza_relouded 4 Februarie 2013 17:35