Setari Cookie-uri

chestie cam rusinoasa :">

buna...deci, am 16 ani, dar pana la varsta asta nu m-am sarutat cu nimeni, adica sarut din acela franzuzesc. imi este frica ca viitorul meu iubit, sa isi dea seama k nu am mai sarutat cu limba pana acum. pot exersa cu ceva? va rog, dak puteti sa imi dati un raspuns. multumesc

Postat pe 31 Decembrie 2008 14:36
lolita, numele tau ma faca sa ma gandesc la loli-pop!
sau la numele unei actrite de filme deocheate.

Postat pe 31 Decembrie 2008 15:56
Geo, esti
Lolita, nu trebuie sa exersezi. Tocmai asta e partea mai interesanta: daca el te provoaca, tu spune-i adevarul. Te va invata el. In cazul in care stie sa o faca...
Lucia1971
Postat pe 31 Decembrie 2008 16:26
multumesc pt mesaje...problema e k imi e si putina teama sa imi fac un iubit tocmai din cauza acestei probleme....stiu k suntcam ciudata, dar faza cu limba mi se pare cam

Postat pe 31 Decembrie 2008 16:49
De la: Lucia1971, la data 2008-12-31 16:26:16Geo, esti
Lolita, nu trebuie sa exersezi. Tocmai asta e partea mai interesanta: daca el te provoaca, tu spune-i adevarul. Te va invata el. In cazul in care stie sa o faca...



OOOOFFF LUCIA DRAGA , SUNT OFF TOPIC TOCMAI CA NU VAD PROBLEMA.
LUCRURILE ASTEA VIN DE LA SINE!

Postat pe 31 Decembrie 2008 16:55
ce bleguta esti...si eu,cand eram de anii tai,aveam "stresul"asta...si,in momentul in care ti se intampla...se intampla pur si simplu...si,crede-ma ,n-ai sa te faci de ras...ai sa stii sa raspunzi...de unde?nu stiu...pur si simplu...ai sa vezi...nu trebuie sa-i spui ca nu stii,sa creada el ca e cine stie ce invatat si tu o mica ametita...e secretul tau...si,nici nu-si va da seama..crede-ma...
stravaro
Postat pe 31 Decembrie 2008 16:58
multumesc tuturor pentru incurajari acum urmeaza sa il gasesc si pe "Fat-Frumos"

Postat pe 31 Decembrie 2008 17:26
dar ce uitat Lucia sa-ti spuna...e ca nu toti stiu sa sarute...s-ar putea ca prima ora sa-ti fie ...dar important e sa te lasi dusa de val...sa-l urmezi pe el...in caz ca-ti place....pooop...
ilckutza
Postat pe 31 Decembrie 2008 17:38
dar chiar e utila acea limba kre sa iti intre pe gat?

Postat pe 31 Decembrie 2008 17:47
are dreptate ilckuta...sa nu dai de vreunul care habar nu are nici el...dar sa fac pe "grozavul"...si sa suferi o mare dezamagire...crezand ca asa e...un adevarat sarut...si,sa nu-ti mai doresti sa se repete...mda...ai si tu grija...da,e utila...dac stie cum...ai sa ajungi sa ti-o doresti...pe gat...cum zici tu...glumesc....dar e utila...nu e un gest mecanic,nici nu trebuie sa te gandesti la asta..ai sa vezi...e suuuuuper..dar depinde cu cine...
stravaro
Postat pe 31 Decembrie 2008 17:51
Sincer nu cred ca este nevoie de atat de mult de prima data....dar cum se spune si mai sus lasa-te dusa de val si nu se stie poate chiar o sa-ti faca placere pana la urma.
jemima_uk
Postat pe 31 Decembrie 2008 17:54
Cand am fost adolescent ca barbat ma gandeam ca trebuie sa arat cat mai bine... sa am corp atletic sa fiu frumos la chip... si intradevar sunt si frumos si am si corp atletic si barbatia este mare.. cand am trecut de perioada adolescentina am constatat ca defapt toate acestea nu ma ajuta cu nimic ci defapt trebuie sa invat sa dau cu limba si sa ling cat mai bine clitorisul.Si defapt dupa ce am invatat acest lucru am avut si prima iubita cu care am facut sex.
Baiat_Rezervat
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:22
Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.
Baiat_Rezervat
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:29
sper ca nu toti barbatii gandesc la fel...





Postat pe 1 Ianuarie 2009 18:55
acelasi lucru sper si eu oricum, pentru lolita: sa nu iti mai fie scarba de limba aia pe gat. e un lucru f normal

Postat pe 1 Ianuarie 2009 18:57
Normal ca nu toti barbatii gandesc la fel.Ce se pare unora corect altora li se pare gresit si invers.Nu exista oameni identici ci toti sunt diferiti de la fizic pana la modul de a gandi.Nici femeile nu gandesc toate la fel.Exemplu: dana3 contra jumatate din femeile de pe forumul kudika.Eu cred ca si dana3 si jumatatea de pe forum au dreptate.Si daca un barbat este stimulat mai mult vizual asta nu inseamna ca nu ii place sa sarute frantuzeste.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:03
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-31 22:29:22Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.



chiar asa ?

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:10
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-31 22:29:22Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.



chiar asa ?

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:10
Chestia cu sanii si cu fundul merge din instinct la barbati la fel cum merge si linsul clitorisului la femei tot din instinct.Asta nu inseamna ca o femeie nu este atrasa si de fizicul barbatului si barbatului nu ii place sa si sarute frantuzesc.La inceput am vorbit de lucruri care dau randament maxim la ambele sexe.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:16
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:10:22
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-31 22:29:22Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.



chiar asa ?
Da.Chestia cu sanii si cu fundul merge din instinct la barbati la fel cum merge si linsul clitorisului la femei tot din instinct.Asta nu inseamna ca o femeie nu este atrasa si de fizicul barbatului si barbatului nu ii place sa si sarute frantuzesc.La inceput am vorbit de lucruri care dau randament maxim la ambele sexe.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:18
tu chiar esti din Arad? eu nu mai ies pe strazi neinsotita!

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:18
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-02 00:18:05
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:10:22
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-31 22:29:22Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.



chiar asa ?
Da.Chestia cu sanii si cu fundul merge din instinct la barbati la fel cum merge si linsul clitorisului la femei tot din instinct.Asta nu inseamna ca o femeie nu este atrasa si de fizicul barbatului si barbatului nu ii place sa si sarute frantuzesc.La inceput am vorbit de lucruri care dau randament maxim la ambele sexe.



pe actualul prieten l-au atras f mult sanii mei care se vedeau f frumos printr-o bluza decoltata de vara, la mare...insa daca eram vreo proasta si nu eram in stare sa port o conversatie, sa am niste neuroni activi, nu statea cu mine ;) Deci, nu stiu cum iti alegi tu femeile, daca te uiti doar la fund si sani...fund si sani au toate femeile

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:22
De la: oktober, la data 2009-01-02 00:18:39tu chiar esti din Arad? eu nu mai ies pe strazi neinsotita!



sa iti imprumut electrosocul ?

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:22
De la: oktober, la data 2009-01-02 00:18:39tu chiar esti din Arad? eu nu mai ies pe strazi neinsotita!
Nu nu sunt din Arad sunt din Timisoara.Constat cu stupoare ca nu toate fetele stiu sa isi puna corpul in evidenta tocmai de aceea apar topicuri de genul "sa se culce cu mine" sau cum sa-l fac sa ma doreasca mai mult.Raspunsul este simplu sex cu lumina aprinsa si fuste mai scurte si decolteee umpic mai pronuntate.Pai de ce credeti ca barbatii intorc capul dupa femei?Nu cred sa existe femeie pe pamntul asta care sa nu il poata stimula sexual pe un barbat dupa modul cum arata.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:26


De la: oktober, la data 2009-01-02 00:18:39

tu chiar esti din Arad? eu nu mai ies pe strazi neinsotita!



sa iti imprumut electrosocul ?


crezi ca mi-ar ajunge?


baiete, nu te supara, s-ar putea sa te linsam pt parerea ta....fara suparare

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:29
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:22:38
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-02 00:18:05
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:10:22
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-31 22:29:22Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.



chiar asa ?
Da.Chestia cu sanii si cu fundul merge din instinct la barbati la fel cum merge si linsul clitorisului la femei tot din instinct.Asta nu inseamna ca o femeie nu este atrasa si de fizicul barbatului si barbatului nu ii place sa si sarute frantuzesc.La inceput am vorbit de lucruri care dau randament maxim la ambele sexe.



pe actualul prieten l-au atras f mult sanii mei care se vedeau f frumos printr-o bluza decoltata de vara, la mare...insa daca eram vreo proasta si nu eram in stare sa port o conversatie, sa am niste neuroni activi, nu statea cu mine ;) Deci, nu stiu cum iti alegi tu femeile, daca te uiti doar la fund si sani...fund si sani au toate femeile
Puteai sa fii fica lui Einstein daca nu ti s-au fi vazut sanii conversatia cred ca era degeaba.Binteles ca conteaza si ce scoate o femeie pe gura.......
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:31
da... fireste "ca conteaza" ce scoate o femeie pe gura.. nu neaparat cuvinte

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:33
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-02 00:31:33
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:22:38
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-02 00:18:05
De la: Arsena, la data 2009-01-02 00:10:22
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-31 22:29:22Pe barbati nu ii intereseaza daca o fata stie sa sarute fratuzesc cu limba ci ii intereseaza tot ceea ce este legat de aspectul vizual al femeii.. cum arata sanii, fundul.... daca fata poarta decolteu sau o fusta mai scurta... daca stie sa dea din fund cand merge pe strada sau ce pozitii stie sa ia cand face diverse lucruri.Numai asa o fata poate sa isi faca un iubit.



chiar asa ?
Da.Chestia cu sanii si cu fundul merge din instinct la barbati la fel cum merge si linsul clitorisului la femei tot din instinct.Asta nu inseamna ca o femeie nu este atrasa si de fizicul barbatului si barbatului nu ii place sa si sarute frantuzesc.La inceput am vorbit de lucruri care dau randament maxim la ambele sexe.



pe actualul prieten l-au atras f mult sanii mei care se vedeau f frumos printr-o bluza decoltata de vara, la mare...insa daca eram vreo proasta si nu eram in stare sa port o conversatie, sa am niste neuroni activi, nu statea cu mine ;) Deci, nu stiu cum iti alegi tu femeile, daca te uiti doar la fund si sani...fund si sani au toate femeile
Puteai sa fii fica lui Einstein daca nu ti s-au fi vazut sanii conversatia cred ca era degeaba.Binteles ca conteaza si ce scoate o femeie pe gura.......



Barbatii inteligenti au niste standarde !

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:35
aha....si uite domnule, eu l-am cunoscut pe sotul meu iarna, aveam un palton lung, nu mi-a vazut formele, doar buclele si ochii...deci?

Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:38
De la: oktober, la data 2009-01-02 00:29:16

De la: oktober, la data 2009-01-02 00:18:39

tu chiar esti din Arad? eu nu mai ies pe strazi neinsotita!



sa iti imprumut electrosocul ?


crezi ca mi-ar ajunge?


baiete, nu te supara, s-ar putea sa te linsam pt parerea ta....fara suparare
te inteleg cu iesitul pe strada si cu linsatul dar stii cum sta treaba. Nu poti face pe cineva sa te iubeasca daca nu ii dai motive.In ce mod te iubeste altruist sau egoist asta depinde de fata ea alege modul.Eu nu cred ca un om poate sa iubeasca ceva ce nu are decat ceva ce are.Tocmai de aceea imi place mie sa ling clitorisul.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 00:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce părere aveți despre sexul oral in cuplu 3 De la: kudika_1039813 1 Martie 2021 19:22
caut amanta 4 De la: cryssex6989 20 Februarie 2016 14:11
Intrebare 22 De la: chappy 28 Decembrie 2011 22:46
Durata primului numar este tot timpul aceeasi? 65 De la: km3lia1981 28 August 2009 02:53
s poate? 50 De la: Barbie30 27 Iunie 2010 20:07