Setari Cookie-uri

chestie cam rusinoasa :">

De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-01-02 00:38:49... Eu nu cred ca un om poate sa iubeasca ceva ce nu are decat ceva ce are.Tocmai de aceea imi place mie sa ling clitorisul.


Eu nu cred ca am reusit sa inteleg afirmatia asta. Tu nu iubesti natura? E a ta? Tu nu iubesti zapada? E a ta? Nu iubesti vinul? E al tau? Cum adica nu poti iubi decat ceea ce ai? Asta se numeste resemnare... Si ce legatura are iubitul cu linsul clitorisului? Hai ca-mi esti simpatic.
Scortisoara
Postat pe 2 Ianuarie 2009 02:44
"Cum adica nu poti iubi decat ceea ce ai?"
Exista femei genul lui oktober care cred ca un barbat le poate iubi daca apilca teoria "fructului oprit" si care suna cam asa in urechile barbatilor:eu nu iti dau motive sa ma iubesti sexual decat sa ma iubesti din dragoste si pana la urma o sa vrei sa ma iubesti sexual chiar daca eu nu iti dau motive.Ideea este ca o femeie trebuie sa il faca pe un barbat sa le iubeasca si sexual aratandu si corpul si din dragoste.Asa este femeia inteligenta din punctul meu de vedere.Si mai exista iar o teorie femeilor care nu are nici un sens:poti sa vezi dar sa nu atingi.Barbatul nu simte nimic cand atinge numai cand vede.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 03:09
"Si ce legatura are iubitul cu linsul clitorisului?"O femeie trebuie sa fie iubita si sexual si din dragoste si daca barbatul o iubeste numai din dragoste (asta insemnand sa nu o linga) atunci ea nu il mai poate iubi sexual.Asa se explica faptul pentru care unele femei au si amant si iubit.La fel este si cu barbatii isi cauta amanta pentru ca sotia nu stie sa faca sex cu lumina aprinsa sau sa se imbrace mai sumar.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 03:15
am vrut sa spun "si amant si sot"
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 03:33
hopaa...de ce ai pomenit de mine? ce te face sa crezi ca ma cunosti atat de bine? exista 'femei de genul lui oktober'...poftim?

Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:09
De la: oktober, la data 2009-01-02 11:09:58hopaa...de ce ai pomenit de mine? ce te face sa crezi ca ma cunosti atat de bine? exista 'femei de genul lui oktober'...poftim?
M-am gandit sa cumpar doua inghetate si sa le ling cu pofta in timp ce tu privesti Si am sa le ling de sus in jos si roata ca si cum as linge o..... lingura de eurocrem sau de fineti.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:17
fac eu cinste cu inghetata ...cat despre finetti...nu tine...nu-mi place!!!!!

Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:22
De la: oktober, la data 2009-01-02 11:22:27fac eu cinste cu inghetata ...cat despre finetti...nu tine...nu-mi place!!!!!
Esti draguta.Multumesc.Important este sa vezi cum se misca limba... ca finetti nu-i chiar asa bun intradevar.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:25
de ce ar trebui sa vad eu asta? cred ca ar trebui sa-i explici initiatoarei topicului...care e o fata draguta si timida , vrea cateva sfaturi si poftim

Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:29
De la: oktober, la data 2009-01-02 11:29:17 de ce ar trebui sa vad eu asta? cred ca ar trebui sa-i explici initiatoarei topicului...care e o fata draguta si timida , vrea cateva sfaturi si poftim
pai daca nu te excita cum dau eu cu limba pe inghetata atunci mutlumesc nu mai am nevoie.. de inghetata.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:34
uite, dau un vin fiert....

Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:36
De la: oktober, la data 2009-01-02 11:36:19uite, dau un vin fiert....
multumesc inca o data esti o persoana darnica si sensibila.eu nu beau alcool de nici o culoare si nici nu fumez.Sunt un tip mai serios.sa stii ca este important gestul pe care l-ai facut cu toate ca eu nu beau alcool.
Baiat_Rezervat
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:42
de la un simplu sarut frantuzesc unde ati ajuns...!!!!
catch_a_fire
Postat pe 25 Ianuarie 2009 07:55
Frate cand vad topicuri de genul asta pe cuvantul meu de nu-mi vine sa-i F U T o tastatura in gura user-ului care l-a deschis.
anderson
Postat pe 26 Ianuarie 2009 03:07
De la: pretty_poison, la data 2008-12-31 14:36:42buna...deci, am 16 ani, dar pana la varsta asta nu m-am sarutat cu nimeni, adica sarut din acela franzuzesc. imi este frica ca viitorul meu iubit, sa isi dea seama k nu am mai sarutat cu limba pana acum. pot exersa cu ceva? va rog, dak puteti sa imi dati un raspuns. multumesc


teoria ca teoria dar tot practica te va omori

ce rusine sa nu fi in stare sa vari limba in gura cuiva si sa dai 2 ture la nimereala.
pe ce drecu vrei sa exersezi?

chiar ai impresia ca e vba de facut rachete la nasa?

Postat pe 26 Ianuarie 2009 03:11
De la: Lucia1971, la data 2008-12-31 16:26:16Geo, esti
Lolita, nu trebuie sa exersezi. Tocmai asta e partea mai interesanta: daca el te provoaca, tu spune-i adevarul. Te va invata el. In cazul in care stie sa o faca...
bunä amsi eu o intrebare ce legatura are daca eu sunt in zodia sagetator si el varsator multi zice ca nu o sa potrivim si no sa ne intelegem pa
cosmy_dudi
Postat pe 3 Februarie 2009 16:13
stai linistita si nuti fie teama ca nu sti sa te saruti asta inseamna ca este o fata cinstita ca multe fete la 16 ani au facut multe lucruri ce nu trebuie dar la tine asta inseamna ca este o fata cinstita si o sa te placa si mai mult o tshttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/21842.html#a te invati sa te saruti nu este asa de greu
cosmy_dudi
Postat pe 3 Februarie 2009 16:15
nu e nici o problema k nu stii sa saruti:D am un coleg kre se oftica si spunea mereu"ce noroc aveti voi fetele!ganditi-va..dak o tipa nu stie sa sarute,sar baietzii si zic"lasa...o invatz eu sa sarute "..dar dak un baiat nu stie sa sarute..il evita toata lumea!! " deci..statzi chill fetelor:D
the_Bloody_me
Postat pe 3 Februarie 2009 17:10
De la: , la data 2009-01-02 01:41:03mie imi pare rau.. n-am vrut sa fiu ironica. am spus totusi ca esti grandoman, pt k o virgina de 16 ani a intrebat cum se realizeaza un sarut. ceva imi spune ca nu e tocmai interesata de cat de mult si bine iti folosesti tu limba pt a-ti face prietenele fericite. dar poate ca intr-adevar sunt prea mica, superficiala si neinitiata. sunt abia in primul an de studentie "de calitate si la fara taxa". te asigur ca mi-as continua relatia si fara un nenoricit de oral. fiecare cu principiile lui


chiar asa...s-a aflat si el in treaba cred ca duce lipsaa
revenind la subiect...nu te ingrijora,nu trebuie neaparat sa stie daca tu nu vrei asta. si nu o sa-si dea seama. nici eu nu i-am zis primului,si nu a crezut dupa ce a aflat totul e sa-i raspunzi si cu practica vei invata..nu trebuie decat sa masezi limba partenerului. succes
dorina_77
Postat pe 9 Mai 2009 19:23
De la: pretty_poison, la data 2008-12-31 14:36:42buna...deci, am 16 ani, dar pana la varsta asta nu m-am sarutat cu nimeni, adica sarut din acela franzuzesc. imi este frica ca viitorul meu iubit, sa isi dea seama k nu am mai sarutat cu limba pana acum. pot exersa cu ceva? va rog, dak puteti sa imi dati un raspuns. multumesc


nu mai bine te apuci u de invatat???
scorpyoW
Postat pe 9 Mai 2009 19:27
De la: pretty_poison, la data 2008-12-31 17:26:49multumesc tuturor pentru incurajari acum urmeaza sa il gasesc si pe "Fat-Frumos"




cand il gasesti anunta`ne
nebuna94
Postat pe 9 Mai 2009 19:52
eu regret si acum, k m`am sarutat prima data cu un gajic "de ocazie" tocmai pt k eram singura fata din clasa care inca nu sarutase pe nimeni.. Stupid me...pe vremea aia(14 ani) eram si ceva mai baietoasa, un pic, nu ajunsesem sa "iubesc"..nu prea ma interesa o relatie, si ca sa scap "De rusine"...zikeam k am sarutat pe cineva...

A fost ok, pt k neavand nici un fel de sentiment, nu prea imi pasa k a iesit ciudat, dar nashpa k nu ma pot mandrii cu o amintire de neuitat...si astea sunt momente memorabile totusi(primul sarut, prima noapte :-")
Cherry_bob
Postat pe 9 Mai 2009 21:10
hai bäi ca'i vechi topicu'.... cine stie poate o fi exersand si pe altceva sarutu'..
Diavolyta_
Postat pe 9 Mai 2009 21:16
eu la 15 ani nici nu mai eram virgina dar mai sarut
bex_bex
Postat pe 11 Mai 2009 15:26
De la: bex_bex, la data 2009-05-11 15:26:17eu la 15 ani nici nu mai eram virgina dar mai sarut



si ce e mai rusinos..k ink nu a sarutat lumea pe cineva pana la 15 ani sau ca unii "incep" sa nu mai fie virgini de la 12 ani?? trist mey...ne mai si laudam...
Cherry_bob
Postat pe 1 Iunie 2009 21:50
draga mea e normal o sa vina de la sine numai ca vorba aia daca ai ghinion cum am avut eu prima oara cnd m*am sarutat 1data si dai peste unu care vrea sati numere dinti ca sa zic asa sau care te face sa*i simti limba pana-n gat asta da e dar nu te speria nu toti saruta la fel vei intalni si baieti care te vor saruta frantuzeste si te vor face sa cazi de placere............norocul ca prietenul meu e de origine franceza si ce saruturi ......oricum bafta si sa nu-ti fie teama nimeni nu se naste invatat
lovelybuterfly05
Postat pe 2 Iunie 2009 22:33
a....cand m-am sarutat eu prima oara cu-n baiat ah ce durere a mai tras sarmanu ...l-am muscat de limba mam oprit din sarutat iar el politicos ma intrebat ce am iar eu cand iam spus mi-a raspuns ca nu-i nimic.............omul din greseli invata
lovelybuterfly05
Postat pe 2 Iunie 2009 22:37
Buna. Nici nu trebuie sa exersezi ca sa stii, daca acel baiat care are ceva pentru tine iti accepta orice nestiinta daca pot sa spun asa. Sincer nici eu n-am stiut nici prietena mea ca am fost incepatori amandoi, dar sa stii ca totul a venit de la sine si asta cu timpul se rezolva. Nai de ce sa-ti faci griji totul e sa aiba ceva pentru tine.
kudika033180
Postat pe 2 Iunie 2009 22:54
multumesc tuturor pentru incurajari
roxarox
Postat pe 3 Iunie 2009 21:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Dragoste de gradul 3" 42 De la: Dor_a 5 Octombrie 2010 11:19
Adevarul despre prima mea experienta sexuala 49 De la: everything_for_you 29 Martie 2009 22:45
m-a inselat 56 De la: amalia206 25 August 2013 11:27
Friends with benefits 14 De la: kudika_10800 29 Iunie 2012 13:58
pffff 7 De la: yumalai 22 Iunie 2010 13:22