Setari Cookie-uri

intrebare

te poti dezvirgina masturbandu-te?
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 15:53
depinde ce folosesti:)..daca preferi sa te masturbezi inauntru vaginuiui cu un obiect anume dildo pobil sa te dezvirginezi..daca lucrezi doar la clitoris nu e problema..depinde cum vrei tu sau ce intentie ai..sa ramai virgina in continuare sau nu:)
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:12
rectific ceva:D..daca folosesti dildo mai mult ca sigur te dezvirginezi..depinde cat de atanc o faci
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:13
pai, eu ma masturbez doar frecandu-mi "partea de jos", fara obiecte sau degete introduse
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:20

Acum ma bag si eu ca musca-n lapte intre fete, dar cred ca fara barbat nu ai cum sa te dezvirginezi, indiferent ce ai folosi. Doar se rupe himenul, dar dupa parerea mea, tot virgina esti, daca te masturbezi singura si nu faci sex cu un barbat. Parerea mea !


BETINO
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:30
atunci nu ai cum sa te dezvirginezi stai iınistıta:)...si betino daca foloseste un dildo sa marimea unui penis normal ca se poate dezvirgina:D:D:..
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:41
m-am grabit sa raspund sorry:)..inteleg la ce anume te referi asta asa ca idee..poti spune ca o fata cu adevarat se dezvirgineaza dupa ce a avut contact sexual doar poate nici atunci:D sunt multe cazuri ın care fata tot firgina e chiar daca a facut sex cu parteneru:D dar de dezvirginat cu dildo banana castravete penis tot dezvirginata e:D
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:46
si dak imi introduc un deget ma pot dezvirgina?
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:49
poti baga stai linistita..dar totusi de ce te temi asa de mult de asta iti e frica de durere sau asteptiı pe mister right?:D
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:51
De la: roxarox, la data 2009-01-02 16:49:03si dak imi introduc un deget ma pot dezvirgina?


degetul tau sau al unui baiat!?

Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:52
ma refeream la degetul meu ;)
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:54
sincer, imi e cam frica si de sex
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:54
nu de actul in sine, ci de durere si implicit de sangele kre am inteles k va curge...
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:55
De la: roxarox, la data 2009-01-02 16:55:45nu de actul in sine, ci de durere si implicit de sangele kre am inteles k va curge...



hei, ai impresia ca va curge o cisterna!? sau ca te vei golii de tot de sangele din corp!?
dupa durere, vine placere!

Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:57
eei,ti-e frica...ti-e asa de frica ca nu stii ce sa mai faci ca sa te eliberezi de hormoni...cam devreme...dar na,voi sunteti copii precoce...decat sa iti bagi cine stie ce prostii sa te trezesti cu vreo rana in vagin sau cu cine stie ce iritatii.cauta un baiat mai apropiat varstei tale dar cu mica experienta..adica,atat cat sa nu fie si ekl virgin si,da-i bataie...
stravaro
Postat pe 2 Ianuarie 2009 16:59
ok....si tu de unde stii kt de intensa e durerea din moment ce esti baiat?
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:00
stravaro: nu e bn dak si baiatul e virgin?
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:01
poate ti-ar prinde bine ca sa incepi cun baiat cu exprerienta pt ca stie cum sa te ia acuma depinde si de baiat daca e atenta si cum o face durerea e pt cateva secunde ..dupa trece nici n-o sa mai simti dac stai relaxata si nu te gandesti ca '' vai o sa ma doara..vai o sa sangerez'' o sa fie oki:)sangereraea önu-ti face grıji e o nimica toata:)cateva picaturi..:)odata si odata tot o sa se intample nu trebuie sa-ti fie frica
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:07
dupamine,nu...tu ai nevoie de cineva care sa fie delicat...sa stie ce face...sa ramai cu amintirea asta ca fiind una placuta...ce sa faci cu un tip fara pic de experienta?
stravaro
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:10
multumesc pt incurajari midi dar app, cum iti dai seama dak un baiat e virgin?
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:10
ca si la noi fetele daca baiatul este virgin au si ei o mica sangerare..unii da altii nu ıar in loc de himen ei au o atza care parca se numea geva de genu fraul preputului..care leaga preputul de gland..e pe undeva pe acolo..:D
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:17
multumesc mult
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:27
imi poate explica cineva cum "se manifesta" orgasmul?
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:37
De la: roxarox, la data 2009-01-02 16:20:45pai, eu ma masturbez doar frecandu-mi "partea de jos", fara obiecte sau degete introduse



si..sincer...te simti bine asa?
vb acum...ca cineva care nu e...in fierbintzeala de conjunctura!!
si...daca tot spui ca...iti e bine...de ce nu incerci ceva...real?
chiar si...dildo!!
cu specificatia ca...tre sa ai mare grija...fiind virgina...pana unde il introduci!!
cat priveste...placerile...doar tu poti sti cat sunt ele de...reale!!
deci...mare grija...cat...iar daca e sa fie...natur`...vezi si daca merita...sau daca stie cum sa o faca!!
ionpopescu_ro
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:56
De la: roxarox, la data 2009-01-02 17:37:26imi poate explica cineva cum "se manifesta" orgasmul?




doamne...ce-ti ew si cu...copii astaia...!!!
vor sa stie...totul...asa...dinainte...
ca si cum ai cauta cu...google!!
oare...ce sentimente or pune stapanire pe ei...in asemena conjuncutura?
si...ne mai miram ca...dupa o perioada...nu stiu ce-i cu ei...si...nu stiu cum arata iubirea!!
care...nu-i totuna cu...sexu`!!!
dar...pt ei...mai dureaza pana afla!!
ionpopescu_ro
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:59
cel mai bine sa afli singura:)..dar daca te masturbezi nu ajungi la orgasm?:D..chiar daca faci in partea de jos:)
midi_junkiex
Postat pe 2 Ianuarie 2009 18:54
cred k ajung la orgasm....adik simt o placere maxima, si sunt foarte "umeda", trupul tremurandu-mi...
roxarox
Postat pe 2 Ianuarie 2009 19:05
desigur :))
mariuspeki
Postat pe 2 Ianuarie 2009 19:08
o dezverginare se face nu numai prin intoducerea degetelor ci si prin practicarea de gimnastica aerobica--este adevarat sa stii
mia parut bine.:).
mariuspeki
Postat pe 2 Ianuarie 2009 19:10
incepi cu unul mai mic si tu,si incet incet cauti si tu uul mai re si mai gros--hehehehe
mariuspeki
Postat pe 2 Ianuarie 2009 19:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de mult va place sa faceti sex??? 233 De la: geo_x 9 Iunie 2009 11:45
ce parere aveti legat de sexul in timpul postului? 103 De la: felixcat 18 Decembrie 2009 12:04
care este imprejurarea in care va place sa faceti dragoste? 56 De la: r_girl 14 Mai 2009 14:02
insarcinata si abandonata 21 De la: ilovethisgame 14 Septembrie 2010 17:42
votati cea mai perversa de pe forum...Teodutza84 12 De la: mikela_my 14 Ianuarie 2009 16:11