Setari Cookie-uri

buna

Eu sunt in zodia fecioara si el e pesti,e o persoana foarte greu de inteles niciodata nu imi dau seama ce se intampla cu el..cand se supara nu raspunde la telefon isi inchide tel..dar el ma iubeste mi-a demonstart asta. nu are pe alta..imi zice k este gelos si intradevar e foarte gelos din cauza asta a zis k nu poate sa k mine pt k e prea gelos,o perioada de timp nu am vb si acum cateva zile ma cautat pe internet imi zicea k ma visat k vrea sa ne vedem si chestii de genul asta...eu stau la 40 de km de orasul lui si el nu are masina in perioada asta si e mai greu sa ne vedem des..dar e foarte incapatanat si catedata ii este greu sa vb k mine pt ca stie ca greseste si parca se rusinaza sa dea ochii k mine...mi s intamplat asta odata...pestii sunt mai timizi si ft romantici...si eu sunt mai timida dar eu mereu il caut si vb k el,,,,ce imi recomandati sa fc ...astept cateva sfaturi va rog...iulia

Postat pe 30 Octombrie 2009 11:35

Daga mea, barbatii pesti sunt o categorie aparte. Multi sunt interiorizati, foarte sensibili si foarte usor de ranit. Ajungi foarte greu la ei sau chiar deloc. Mie mi-a trebuit multa rabdare, multa intelegere f.f.f. mult tact dar, dupa 7 ani, pot spune ca a meritat. In relatia cu un peste, primul lucru pe care trebuie sa il faci este sa il intelegi si sa tii cont de sensibilitatea lui; restul vine de la sine.
Esti norocoasa cu un barbat pesti alaturi; merita orice efort.
Lisycat
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitatea dintre zodii 38 De la: kudika030384 31 Mai 2009 22:56
buna 1 De la: kudika074074 24 Iulie 2010 13:37
buna!!!! 11 De la: kudika429723 4 Septembrie 2011 12:50
sagetator 19 De la: ninushk 29 Octombrie 2009 12:36
buna 21 De la: celyy 10 Aprilie 2009 18:57