Setari Cookie-uri

sex si dragoste.

Care este diferenta intr-e a face sex si a face dragoste???
oanafish2006
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:41
sa stii k sincer nici yo nu stiam de fapt ce inseamna aceasta diferenta........defapt nici acum nu stiu.....doar am auzit!!!!!!!!eu am facut sex cu fostu meu prieten....mi-a parut rau....cu actualul meu prieten nu am facut nici una nici alta,desi suntem de 5 luni impreuna si asta pt k nu ma simt pregatita(am facut-o doar o data cu un nesimtit si mi-e teama sa o mai fac)iubitul meu nu ma preseaza si mi-a explikt k e o mare diferenta intre sex si dragoste si anume k sexul il faci knd n-ai ce face,dragoste faci knd simti cu adevarat k vrei asta,knd iubesti persoana cu kre o faci.......cred ka er dreptate,voi ce spuneti fetelor?
misterrrr
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:50
Diferenta dintre sex si dragoste este urmatoarea:
Sexul difera de dragoste deoarece atunci cand faci sex o faci ca sa iti satisfaci placerile, acele placeri carnale, este o nevoie fiziologica, iar dragostea o faci atunci cand iubesti pe cineva cu adevarat si ii te daruiesti cu sufletul numai cu trupul, in intregime.
georgyan
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:55
De la: elisabyy, la data 2009-01-10 15:50:20sa stii k sincer nici yo nu stiam de fapt ce inseamna aceasta diferenta........defapt nici acum nu stiu.....doar am auzit!!!!!!!!eu am facut sex cu fostu meu prieten....mi-a parut rau....cu actualul meu prieten nu am facut nici una nici alta,desi suntem de 5 luni impreuna si asta pt k nu ma simt pregatita(am facut-o doar o data cu un nesimtit si mi-e teama sa o mai fac)iubitul meu nu ma preseaza si mi-a explikt k e o mare diferenta intre sex si dragoste si anume k sexul il faci knd n-ai ce face,dragoste faci knd simti cu adevarat k vrei asta,knd iubesti persoana cu kre o faci.......cred ka er dreptate,voi ce spuneti fetelor?



spune-i iubitului ca habar nu are de sex si dragoste

Postat pe 10 Ianuarie 2009 16:10
De la: Arsena, la data 2009-01-10 16:10:01
De la: elisabyy, la data 2009-01-10 15:50:20sa stii k sincer nici yo nu stiam de fapt ce inseamna aceasta diferenta........defapt nici acum nu stiu.....doar am auzit!!!!!!!!eu am facut sex cu fostu meu prieten....mi-a parut rau....cu actualul meu prieten nu am facut nici una nici alta,desi suntem de 5 luni impreuna si asta pt k nu ma simt pregatita(am facut-o doar o data cu un nesimtit si mi-e teama sa o mai fac)iubitul meu nu ma preseaza si mi-a explikt k e o mare diferenta intre sex si dragoste si anume k sexul il faci knd n-ai ce face,dragoste faci knd simti cu adevarat k vrei asta,knd iubesti persoana cu kre o faci.......cred ka er dreptate,voi ce spuneti fetelor?



spune-i iubitului ca habar nu are de sex si dragoste
oanafish2006
Postat pe 11 Ianuarie 2009 13:00
De la: Arsena, la data 2009-01-10 16:10:01
De la: elisabyy, la data 2009-01-10 15:50:20sa stii k sincer nici yo nu stiam de fapt ce inseamna aceasta diferenta........defapt nici acum nu stiu.....doar am auzit!!!!!!!!eu am facut sex cu fostu meu prieten....mi-a parut rau....cu actualul meu prieten nu am facut nici una nici alta,desi suntem de 5 luni impreuna si asta pt k nu ma simt pregatita(am facut-o doar o data cu un nesimtit si mi-e teama sa o mai fac)iubitul meu nu ma preseaza si mi-a explikt k e o mare diferenta intre sex si dragoste si anume k sexul il faci knd n-ai ce face,dragoste faci knd simti cu adevarat k vrei asta,knd iubesti persoana cu kre o faci.......cred ka er dreptate,voi ce spuneti fetelor?



spune-i iubitului ca habar nu are de sex si dragoste
oanafish2006
Postat pe 11 Ianuarie 2009 13:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tot ce iti doresti de la viata 6 De la: one_size 11 Martie 2010 20:43
joc nou legat de sex 24 De la: _oktober_ 3 Februarie 2009 17:45
SEXUL CONDUCE OMUL? 12 De la: Cristinakitty 5 Februarie 2010 16:51
O O sa va amuzati copios dar la 25 de ani mi-e frica de barbati 39 De la: nico_dana2006 12 Iunie 2009 18:31
as avea nevoie de putin ajutor daca se poate ... 17 De la: crissa_909 25 Martie 2009 15:34