Setari Cookie-uri

Problema de "frictiune" in timpul actului sexual

Buna. Citesc de ceva vreme forumul asta si am remarcat ca uneori se dau sfaturi interesante. Asa ca va cer ajutorul/parerea. De ce credeti ca mereu, cand fac sex cu partenerul meu, reusesc sa-l ranesc? Apare mereu o rana mica, dar dureroasa chiar imediat sub gland...
corsi_x
Postat pe 10 Ianuarie 2009 19:13
esti sigura ca e vina ta? ti s-a mai intamplat si cu alti parteneri? poate e doar penisul lui mai sensibil....
Lexy87
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:04
De la: corsi_x, la data 2009-01-10 19:13:04Buna. Citesc de ceva vreme forumul asta si am remarcat ca uneori se dau sfaturi interesante. Asa ca va cer ajutorul/parerea. De ce credeti ca mereu, cand fac sex cu partenerul meu, reusesc sa-l ranesc? Apare mereu o rana mica, dar dureroasa chiar imediat sub gland...


Cel mai bun sfat ti-l poate da un medic.Mai degraba partenerului tau ..Nu prea ma pricep ,dar te-ai gandit ca poate fi vorba de o rana (sau herpes) pe care atunci cand faceti sex o "zgandariti"?
Nu prea sunt adepta tratamentului dupa "ureche",mergeti la un ...dermatolog.
ella_c
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:14
Atentie la lubrefierea ta (se obtine cu un preludiu bun sau cu sprayuri-creme pe baza de apa) precum si la parul pubian.El nu trebuie neaparat epilat, dar macar tuns foarte scurt.
Daca respectati asta si fenomenul continua, atunci e o problema de sensibilitate sau chiar de sanatate a lui.
aprov
Postat pe 9 Februarie 2009 09:32
Transport marfa in Bucuresti si imprejurimi .Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la adresa de mail ned_diana@yahoo.com
dianaxdianaxdiana
Postat pe 9 Februarie 2009 12:51
De la: dianaxdianaxdiana, la data 2009-02-09 12:51:07Transport marfa in Bucuresti si imprejurimi .Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la adresa de mail ned_diana@yahoo.com



Mai DIANA, aici e vorba de ranirea partenerului in timpul sexului.Ce are asta in comun cu transportul de marfa al tau?
aprov
Postat pe 9 Februarie 2009 16:28
parerea me este ca ori il zgari cu parul pubian ori dreaga mea sa nu razi dar te-ai gandit la posibilitatea sa iti fi introdus accidental ob-ul cu tot cu plastic si acel plastic sa localizat undeva in interior?tu nu simti nuci un discomfort?
oana_22
Postat pe 9 Februarie 2009 17:20
De la: dianaxdianaxdiana, la data 2009-02-09 12:51:07Transport marfa in Bucuresti,,,,,,,,,,l ned_diana@yahoo.com[/quote

pana una alta plimba ursu'! adica...transporta-l....

.


ella_c
Postat pe 9 Februarie 2009 17:27
asta nu i s-a intmplat niciunia dintre partenerii mei....... dar problema este la mine : eu sunt cea care are un fel de iritatie in timpul actului sexual , simt ca ar fi un fel de rana care este atinsa mereu...Am facut foarte multe controale , la diferiti doctori, chiar si in alta tara , dar nu mi-au gasit nimic , de fiecare data imi spun ca nu este nici o problema .De mai bine de un an folosim un lubrifiant foarte bun , dar parca tot simt iritatie , durere..........si care pana la urma imi diminueaza placerea
gorgilove29
Postat pe 9 Februarie 2009 17:39
De la: dianaxdianaxdiana, la data 2009-02-09 12:51:07Transport marfa in Bucuresti si imprejurimi .Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la adresa de mail ned_diana@yahoo.com


simplu si la obiect
johnny_blaze
Postat pe 9 Februarie 2009 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va iritati in zona intima de la caldura? 26 De la: redline 10 Iulie 2009 11:47
Sexul de dimineatza! o minune 61 De la: felixcat 17 Martie 2011 11:25
Bisexualitate 5 De la: Valy90 1 Iunie 2011 11:08
SeX sau Amor?Oare ce se prefera mai mult? 43 De la: kudika025094 8 Iunie 2009 11:06
Colecta ! 26 De la: alexandra_n 16 Mai 2009 16:22