Setari Cookie-uri

cititi si problema mea...

Cititi si problema mea, o problema cu care eu nu m-am mai intalnit.
Am deja 34 de ani, am fost casatorita cu primul barbat din viata mea,cu care am avut o relatie sexuala super,insa de un an am divortat,si am fost pentru prima data cu cineva acum 2 zile. E un prieten apropiat, amic bun, ne placem mult, am vrut sa facem dragoste, dar...nu s-a putut! El are 45 ani. Am facut preludiu, iar cand s-a ajuns la penetrare, nu avea erectie ...aproape deloc!
Amandoi eram emotionati, cred...nu stiu, el nu prea comunica cu mine... nu prea vrea sa vorbeasca despre asta. Nu am reusit sa avem raport sexual vaginal. NU mi s-a intamplat niciodata asta cu fostul meu sot CARE a fost singurul barbat din viata mea. Nu eram obisnuita cu asa ceva, nu ma asteptat sa nu putem avea raport vaginal. Ne doream. Ne sarutam..Si nimic. El mi-a facut sex oral, eu NU... parca nu aveam curajul, vazand ca nu are erectie deloc. E normal ca un barbat care face sex oral partenerei lui sa nu aiba erectie?
M-am simtit super ciudat...ca si cum eu am fost de vina.... Nu am vorbit despre asta cu el. Imi pare rau pt ce s-a intamplat, eu il plac si el pe mine. Ma intreb si va intreb si pe voi: acest barbat are probleme sexuale? Eu nu am mai fost pusa niciodata in asemenea situatie. Multumesc frumos. laura.
bodorinlaura
Postat pe 20 Mai 2013 13:57
De la: bodorinlaura, la data 2013-05-20 13:57:14Cititi si problema mea, o problema cu care eu nu m-am mai intalnit.
Am deja 34 de ani, am fost casatorita cu primul barbat din viata mea,cu care am avut o relatie sexuala super,insa de un an am divortat,si am fost pentru prima data cu cineva acum 2 zile. E un prieten apropiat, amic bun, ne placem mult, am vrut sa facem dragoste, dar...nu s-a putut! El are 45 ani. Am facut preludiu, iar cand s-a ajuns la penetrare, nu avea erectie ...aproape deloc!
Amandoi eram emotionati, cred...nu stiu, el nu prea comunica cu mine... nu prea vrea sa vorbeasca despre asta. Nu am reusit sa avem raport sexual vaginal. NU mi s-a intamplat niciodata asta cu fostul meu sot CARE a fost singurul barbat din viata mea. Nu eram obisnuita cu asa ceva, nu ma asteptat sa nu putem avea raport vaginal. Ne doream. Ne sarutam..Si nimic. El mi-a facut sex oral, eu NU... parca nu aveam curajul, vazand ca nu are erectie deloc. E normal ca un barbat care face sex oral partenerei lui sa nu aiba erectie?
M-am simtit super ciudat...ca si cum eu am fost de vina.... Nu am vorbit despre asta cu el. Imi pare rau pt ce s-a intamplat, eu il plac si el pe mine. Ma intreb si va intreb si pe voi: acest barbat are probleme sexuale? Eu nu am mai fost pusa niciodata in asemenea situatie. Multumesc frumos. laura.




Disfunctie erectila,nu se explica lipsa erectiei in asemenea conjunctura,cu atat mai mult,cu cat domnul respectiv nu este un imberb!!!!
kudika_15804
Postat pe 20 Mai 2013 14:07
propun s-o iei pe tanti de mai sus sa-i m0lfaie macaroana la nenea imp0tentu ..poate poate
Cotoiu_ucigas
Postat pe 20 Mai 2013 14:10
De la: Cotoiu_ucigas, la data 2013-05-20 14:10:35propun s-o iei pe tanti de mai sus sa-i m0lfaie macaroana la nenea imp0tentu ..poate poate



Alege-o pe maicuta ta,este mai bine!!!!Restul,inghite cu grija!!!!
kudika_15804
Postat pe 20 Mai 2013 14:18
curcubeu te credeam fata cu cap pe umeri
prazlea
Postat pe 20 Mai 2013 14:20
o fi fost coplesit de emotii...de ce nu discuti cu el despre ce s-a intamplat...el a fost acolo
againpiscotica
Postat pe 20 Mai 2013 14:43
intreaba-l ,ce atat tura vura
ori a avut emotii ,ori...
Ame_li
Postat pe 20 Mai 2013 14:49
Poate e de la varsta, stres, emotii sau tu nu te-ai implicat sa-i provoci apetitul sexual..
Nu renunta si implica-te ceva mai mult!
Darius_
Postat pe 20 Mai 2013 15:08
...sau poate esti nasoala
Cotoiu_ucigas
Postat pe 20 Mai 2013 15:10
De la: kudika_15804, la data 2013-05-20 14:18:55
De la: Cotoiu_ucigas, la data 2013-05-20 14:10:35propun s-o iei pe tanti de mai sus sa-i m0lfaie macaroana la nenea imp0tentu ..poate poate



Alege-o pe maicuta ta,este mai bine!!!!Restul,inghite cu grija!!!!



om nom nom nom , asa zici ca faci ?
Cotoiu_ucigas
Postat pe 20 Mai 2013 15:12
buni prieteni!!hmmm, asta s-ar putea sa fie o problema pentru el!!
kiss_my_ass
Postat pe 20 Mai 2013 15:14
Voi raspunde mesajelor celor care mi-au raspuns cu bun simt, educat. Nu sunt "nasoala" deloc... deloc! sunt poate prea frumoasa, prea gingasa, prea fragila...prea finuta, nu stiu, habar nu am.Nu stiu ce femei a avut el pana la mine... Noi 2 ne-am placut, asta e sigur. Am mai incercat o data, acum ceva timp, insa nu a iesit. Voi incerca sa vorbesc cu el... desi mi-e cumva, jena, groaza. NU am discutat despre asta la cald, atunci.
Eu nu am simtit sa-i fac sex oral...eram cumva stanjenita ca nu avea erectie.

El,da, mi-a oferit sex oral, insa nici in timp ce imi facea oral, nu avea erectie. Este normal?
bodorinlaura
Postat pe 20 Mai 2013 21:42
La 45 de ani nu este deloc normal!
Am inteles ca fumatul excesiv (unul sau pana in doua pachete de tigari/zi) si alcoolul face ravagii pana si la barbatii mai tineri, oare el face la fel?!
Ca sa scapati de inhibitii, cea mai buna cale este dialogul! Comunicarea este foarte importanta!
rondina
Postat pe 20 Mai 2013 21:49
Cand un barbat linge lindicul unei femei si pasarica ar trebuii sa fie intotdeauna sculata scula dar asta nu este o regula si deci pot fi si exceptii.Daca barbatul este alcoolic sau daca ia medicamente precum diazepam,xanax(medicamente pentru boli psihice) este posibil sa fie ipotent temporar..
kudika_14283
Postat pe 20 Mai 2013 22:12
De la: bodorinlaura, la data 2013-05-20 13:57:14Cititi si problema mea, o problema cu care eu nu m-am mai intalnit.
Am deja 34 de ani, am fost casatorita cu primul barbat din viata mea,cu care am avut o relatie sexuala super,insa de un an am divortat,si am fost pentru prima data cu cineva acum 2 zile. E un prieten apropiat, amic bun, ne placem mult, am vrut sa facem dragoste, dar...nu s-a putut! El are 45 ani. Am facut preludiu, iar cand s-a ajuns la penetrare, nu avea erectie ...aproape deloc!
Amandoi eram emotionati, cred...nu stiu, el nu prea comunica cu mine... nu prea vrea sa vorbeasca despre asta. Nu am reusit sa avem raport sexual vaginal. NU mi s-a intamplat niciodata asta cu fostul meu sot CARE a fost singurul barbat din viata mea. Nu eram obisnuita cu asa ceva, nu ma asteptat sa nu putem avea raport vaginal. Ne doream. Ne sarutam..Si nimic. El mi-a facut sex oral, eu NU... parca nu aveam curajul, vazand ca nu are erectie deloc. E normal ca un barbat care face sex oral partenerei lui sa nu aiba erectie?
M-am simtit super ciudat...ca si cum eu am fost de vina.... Nu am vorbit despre asta cu el. Imi pare rau pt ce s-a intamplat, eu il plac si el pe mine. Ma intreb si va intreb si pe voi: acest barbat are probleme sexuale? Eu nu am mai fost pusa niciodata in asemenea situatie. Multumesc frumos. laura.


Cine a avut initiativa de a initia acea intalnire intima, tu sau el?

E foarte posibil ca el sa vada in tine inca o buna prietena si nicidecum o iubita, iar lucrul asta il inhiba. Ar trebui sa discuti deschis cu el, si sa-l rogi sa nu ia discutia ca pe-un repros din partea ta, ci ca pe-o sansa de a va rezolva problemele din intimitate, dar si cele de comunicare.

Poate ca omul are doar nevoie de timp, ca sa se obinuiasca cu gandul ca acum nu-i mai esti doar prietena, ci si iubita. Eu zis ca, daca va placeti si va doriti, sa aveti rabdare unul cu celalalt, dar invatati sa comunicati deschis, insa fara reprosuri sau tipete.

Multa bafta va doresc!
kudika_32792
Postat pe 21 Mai 2013 07:54
nu s-a simtit in apele lui..probabil s-a intamplat ceva inainte nu stiu. sau poate a incercat si pur si simplu nu il atragi chiar daca ai zis ca tu esti frumoasa. tu ai zis ca sunteti prieteni f buni dar nu ai de unde sa stii ce si daca el simte ce simti si tu .poate el confunda sentimentul de prietenie profunda pe care il are pt tine cu sentimentul de atractie sau iubire fata de cineva nush
cristi86
Postat pe 22 Mai 2013 14:22
De la: bodorinlaura, la data 2013-05-20 21:42:17Voi raspunde mesajelor celor care mi-au raspuns cu bun simt, educat. Nu sunt "nasoala" deloc... deloc! sunt poate prea frumoasa, prea gingasa, prea fragila...prea finuta, nu stiu, habar nu am.Nu stiu ce femei a avut el pana la mine... Noi 2 ne-am placut, asta e sigur. Am mai incercat o data, acum ceva timp, insa nu a iesit. Voi incerca sa vorbesc cu el... desi mi-e cumva, jena, groaza. NU am discutat despre asta la cald, atunci.
Eu nu am simtit sa-i fac sex oral...eram cumva stanjenita ca nu avea erectie.

El,da, mi-a oferit sex oral, insa nici in timp ce imi facea oral, nu avea erectie. Este normal?



Nu,nu este normal!!!!!Excitarea se produce simultan si este reciproca!!!Consuma alcool in cantitati exagerate?
kudika_15804
Postat pe 22 Mai 2013 14:26
Dragilor,am avut un sot 25 de ani, cara sticlele de votca cu sacul pana la etajul trei,fuma cate un pachet juma de tigari pe zi, darrrrr, avea un apetit sexual la cei 47de ani ai lui, de-mi venea s-o iau razna.Una dintre posibilitati ar fi, ca el te-a tratat ca pe o prietena si probabil sa inhibat.
kudika467548
Postat pe 22 Mai 2013 15:50
Exista un inceput in toate si poate de vina au fost si emotile ,dar data viitoare incercati cu un vin rosu pentru as face curaj si apoi restul cu putin stimulent va veni de la sine.
Nu uita :) depinde foarte mult si de tine sa il ajuti,sa il faci sa se simta dorit si trebuie incurajat tot timpul.Nu trebuie sa vada pe fata ta dezamagire si niciodata nu face comparatii intre cel actual si fostul.Succes!
criszoe
Postat pe 22 Mai 2013 16:53
Nu vrei tu sa te vezi si cu mine ? Sa vedem care moare primul ?
putin_dus
Postat pe 22 Mai 2013 19:52
De la: bodorinlaura, la data 2013-05-20 13:57:14Cititi si problema mea, o problema cu care eu nu m-am mai intalnit.
Am deja 34 de ani, am fost casatorita cu primul barbat din viata mea,cu care am avut o relatie sexuala super,insa de un an am divortat,si am fost pentru prima data cu cineva acum 2 zile. E un prieten apropiat, amic bun, ne placem mult, am vrut sa facem dragoste, dar...nu s-a putut! El are 45 ani. Am facut preludiu, iar cand s-a ajuns la penetrare, nu avea erectie ...aproape deloc!
Amandoi eram emotionati, cred...nu stiu, el nu prea comunica cu mine... nu prea vrea sa vorbeasca despre asta. Nu am reusit sa avem raport sexual vaginal. NU mi s-a intamplat niciodata asta cu fostul meu sot CARE a fost singurul barbat din viata mea. Nu eram obisnuita cu asa ceva, nu ma asteptat sa nu putem avea raport vaginal. Ne doream. Ne sarutam..Si nimic. El mi-a facut sex oral, eu NU... parca nu aveam curajul, vazand ca nu are erectie deloc. E normal ca un barbat care face sex oral partenerei lui sa nu aiba erectie?
M-am simtit super ciudat...ca si cum eu am fost de vina.... Nu am vorbit despre asta cu el. Imi pare rau pt ce s-a intamplat, eu il plac si el pe mine. Ma intreb si va intreb si pe voi: acest barbat are probleme sexuale? Eu nu am mai fost pusa niciodata in asemenea situatie. Multumesc frumos. laura.


Mai, eu nu inteleg o chestie, daca s-a intamplat ce s-a intamplat de ce nu ai vorbit cu el despre asta? Ai si dat buzna pe un forum sa intrebi niste oameni care nu-l cunosc.
Daca sunteti amici ar trebui sa va fie mai usor sa vorbiti anumite lucruri, nu?
Ce naiba, are 45 de ani nu 16 sa-i fie rusine sa discute cu tine.
Poate era obosit omu, stresat de la munca etc.
kidd_o
Postat pe 22 Mai 2013 20:17
De la: kudika467548, la data 2013-05-22 15:50:49 Dragilor,am avut un sot 25 de ani, cara sticlele de votca cu sacul pana la etajul trei,fuma cate un pachet juma de tigari pe zi, darrrrr, avea un apetit sexual la cei 47de ani ai lui, de-mi venea s-o iau razna.Una dintre posibilitati ar fi, ca el te-a tratat ca pe o prietena si probabil sa inhibat.

si-acu' cara cu sacu' alteia!
MissDarine
Postat pe 22 Mai 2013 20:20
De la: MissDarine, la data 2013-05-22 20:20:17
De la: kudika467548, la data 2013-05-22 15:50:49 Dragilor,am avut un sot 25 de ani, cara sticlele de votca cu sacul pana la etajul trei,fuma cate un pachet juma de tigari pe zi, darrrrr, avea un apetit sexual la cei 47de ani ai lui, de-mi venea s-o iau razna.Una dintre posibilitati ar fi, ca el te-a tratat ca pe o prietena si probabil sa inhibat.

si-acu' cara cu sacu' alteia!


Poate vodka bauta cu sacu' da barbatie
kidd_o
Postat pe 22 Mai 2013 20:23
De la: kidd_o, la data 2013-05-22 20:17:05
Poate era obosit omu, stresat de la munca etc.

inainte de intalnire sa faca o baie parfumata, felii de castraveti pe ochi si sa ia pastile antistres!
MissDarine
Postat pe 22 Mai 2013 20:23
De la: MissDarine, la data 2013-05-22 20:23:42
De la: kidd_o, la data 2013-05-22 20:17:05
Poate era obosit omu, stresat de la munca etc.

inainte de intalnire sa faca o baie parfumata, felii de castraveti pe ochi si sa ia pastile antistres!


Pastile albastre
kidd_o
Postat pe 22 Mai 2013 20:25
De la: MissDarine, la data 2013-05-22 20:23:42
De la: kidd_o, la data 2013-05-22 20:17:05
Poate era obosit omu, stresat de la munca etc.

inainte de intalnire sa faca o baie parfumata, felii de castraveti pe ochi si sa ia pastile antistres!


si o salata de telina n-ar strica
Ame_li
Postat pe 22 Mai 2013 20:25
De la: kudika_14283, la data 2013-05-20 22:12:00Cand un barbat linge lindicul unei femei si pasarica ar trebuii sa fie intotdeauna sculata scula dar asta nu este o regula si deci pot fi si exceptii.Daca barbatul este alcoolic sau daca ia medicamente precum diazepam,xanax(medicamente pentru boli psihice) este posibil sa fie ipotent temporar..


auzi-l si pe asta
Ame_li
Postat pe 22 Mai 2013 20:26
De la: kudika467548, la data 2013-05-22 15:50:49 Dragilor,am avut un sot 25 de ani, cara sticlele de votca cu sacul pana la etajul trei,fuma cate un pachet juma de tigari pe zi, darrrrr, avea un apetit sexual la cei 47de ani ai lui, de-mi venea s-o iau razna.Una dintre posibilitati ar fi, ca el te-a tratat ca pe o prietena si probabil sa inhibat.
pentru cn cara sticlele penmtru tn sau pentru el
prazlea
Postat pe 22 Mai 2013 20:28
De la: Ame_li, la data 2013-05-22 20:26:09
De la: kudika_14283, la data 2013-05-20 22:12:00Cand un barbat linge lindicul unei femei si pasarica ar trebuii sa fie intotdeauna sculata scula dar asta nu este o regula si deci pot fi si exceptii.Daca barbatul este alcoolic sau daca ia medicamente precum diazepam,xanax(medicamente pentru boli psihice) este posibil sa fie ipotent temporar..


auzi-l si pe asta

sufera de ipotenta literara
MissDarine
Postat pe 22 Mai 2013 20:29
De la: MissDarine, la data 2013-05-22 20:29:05
De la: Ame_li, la data 2013-05-22 20:26:09
De la: kudika_14283, la data 2013-05-20 22:12:00Cand un barbat linge lindicul unei femei si pasarica ar trebuii sa fie intotdeauna sculata scula dar asta nu este o regula si deci pot fi si exceptii.Daca barbatul este alcoolic sau daca ia medicamente precum diazepam,xanax(medicamente pentru boli psihice) este posibil sa fie ipotent temporar..


auzi-l si pe asta

sufera de ipotenta literara


stie si el ,una da buna
Ame_li
Postat pe 22 Mai 2013 20:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
atractia sexuala -inceput pentru o relatie? 81 De la: guru_ion 21 Ianuarie 2012 22:13
libertatea in cuplu 250 De la: felixcat 21 Martie 2011 10:14
Jucarii Sexuale 37 De la: ioanababy 2 Aprilie 2020 13:30
FARA ORGASM!!!!!!!!!! 10 De la: kudika514482 20 Mai 2013 22:38
oare de ce ma doare? 37 De la: kudika035470 13 August 2009 23:11