Setari Cookie-uri

Am procedat gresit!Cum sa repar greseala facuta?!

Buna!Din nou vin cu o rugaminte la voi.Sfatuiti-ma ce sa fac,va roog!
Duminica m-am intalnit cu EL,am bagat eu un pretext sa ne intalnim.Bun,am mers la el acasa,a fost totul perfect!Dupa o ora jumate de fericire,mi-a zis el"vezi sa nu imi mai bagi in lista toate id-urile alea najpa"(pt ca tu nu il mai am in lista de mess,asa ca faceam id;uri cand aveam chef sa vorbesc cu el,dar intr-adevar id-uri najpa,asa de unica folosinta).Cand a zis asta,am inceput tu"Ce naiba ma?tu ai impresia ca esti important pt mine de zici asta?Nu esti important.Ai fost important,sti asta,dar acum nu mai este absolut deloc."A inceput sa se enerveze,injura din orice,pe cei de pe mess ii injura,avea nervi ca ii era irusat pc-ul,in fine...din orice se enerva de atunci.Era rosu la fata de furie,iar eu cand il vedeam si auzeam radeam si ii ziceam"Doamne ca ma faci s arad cand te vad...aoleoo"tot asa ii ziceam.Cand sa plec de la el,stiam ca l-am lasat nervos,nici nu l-am pupat,nimik...i-am zis doar"adio si am terminat"si a zis el"yeye adio cum zici tu...servus"Deci era so0per furios:| Acum nu stiu ce sa cred.Nu tine la mine,dar ce e asta?!

Inainte sa plec insista sa imi arate cu cine sta el,dar de fapt nu sta,stiu din sursa sigura.Imi arata poze cu una si zicea"e faina fata mea?",la care eu am zis"mda ce imi areti mie?am zis ca ma intereseaza cu cine stai tu?nu draga...vezi-ti de treaba ca nu ma doare"si a zis"da nu ii faina?o sti?ha ca sigur os ti.uita-te bine la ea"Dar nu am avut chef,ii raspundeam doar in batjocura ca m-a enervat cu aia.Apoi zicea"da tu chiar nu crezi ca stau cu aia?De ce nu crezi??"si am zis"Conteaza?hai lasa-te ca deja ma disperi cu fata ta..nu ma intereseaza si gata"

UITATI ASA S-A DESFASURAT ULTIMA JUMATATE DE ORA PETRECUTA CU EL:| Acum imi pare rau ca mi-am aratat"indiferenta"care de fapt e o iubire maare!Acum nu stiu ce sa fac,noi in fata lumii neconsideram straini efectiv,dar ieri a fost diferit,eram doar noi...a fost frumos!Dar acum nu stiuc e sa fac sa ma revansez sa vada ca nu sunt atat de ...rea?!!

Va rog ajutati-ma!Merci mult de tot!Si scuzati ca am scris atata,dar vroiam sa va dati seama de tot din asta,sa imi ziceti parerea.
Sincer,e mai bine sa ne consideram necunoscuti in fata lumii,iar cand suntem noi sa fie totul ok.Acum un an nu era asa.Atunci in fata lumii ne salitam ,datr pe la spate erau doar insulte.Acum nimic rau ...totusi pt mine e ok asa!

Merci mult de sfaturi...sper sa fie cat mai muulte!
Eleenna
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:37
Dar de ce l-ai jignit?
Nu poti sa jignesti pe cineva, sa razi de el si apoi sa te intrebi de ce nu esti cu el
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:42
De la: Eleenna, la data 2009-01-12 23:37:47Buna!Din nou vin cu o rugaminte la voi.Sfatuiti-ma ce sa fac,va roog!
Duminica m-am intalnit cu EL,am bagat eu un pretext sa ne intalnim.Bun,am mers la el acasa,a fost totul perfect!Dupa o ora jumate de fericire,mi-a zis el"vezi sa nu imi mai bagi in lista toate id-urile alea najpa"(pt ca eu nu il mai am in lista de mess,asa ca faceam id;uri cand aveam chef sa vorbesc cu el,dar intr-adevar id-uri najpa,asa de unica folosinta).Cand a zis asta,am inceput tu"Ce naiba ma?tu ai impresia ca esti important pt mine de zici asta?Nu esti important.Ai fost important,sti asta,dar acum nu mai este absolut deloc."A inceput sa se enerveze,injura din orice,pe cei de pe mess ii injura,avea nervi ca ii era irusat pc-ul,in fine...din orice se enerva de atunci.Era rosu la fata de furie,iar eu cand il vedeam si auzeam radeam si ii ziceam"Doamne ca ma faci s arad cand te vad...aoleoo"tot asa ii ziceam.Cand sa plec de la el,stiam ca l-am lasat nervos,nici nu l-am pupat,nimik...i-am zis doar"adio si am terminat"si a zis el"yeye adio cum zici tu...servus"Deci era so0per furios:| Acum nu stiu ce sa cred.Nu tine la mine,dar ce e asta?!

Inainte sa plec insista sa imi arate cu cine sta el,dar de fapt nu sta,stiu din sursa sigura.Imi arata poze cu una si zicea"e faina fata mea?",la care eu am zis"mda ce imi areti mie?am zis ca ma intereseaza cu cine stai tu?nu draga...vezi-ti de treaba ca nu ma doare"si a zis"da nu ii faina?o sti?ha ca sigur os ti.uita-te bine la ea"Dar nu am avut chef,ii raspundeam doar in batjocura ca m-a enervat cu aia.Apoi zicea"da tu chiar nu crezi ca stau cu aia?De ce nu crezi??"si am zis"Conteaza?hai lasa-te ca deja ma disperi cu fata ta..nu ma intereseaza si gata"

UITATI ASA S-A DESFASURAT ULTIMA JUMATATE DE ORA PETRECUTA CU EL:| Acum imi pare rau ca mi-am aratat"indiferenta"care de fapt e o iubire maare!Acum nu stiu ce sa fac,noi in fata lumii neconsideram straini efectiv,dar ieri a fost diferit,eram doar noi...a fost frumos!Dar acum nu stiuc e sa fac sa ma revansez sa vada ca nu sunt atat de ...rea?!!

Va rog ajutati-ma!Merci mult de tot!Si scuzati ca am scris atata,dar vroiam sa va dati seama de tot din asta,sa imi ziceti parerea.
Sincer,e mai bine sa ne consideram necunoscuti in fata lumii,iar cand suntem noi sa fie totul ok.Acum un an nu era asa.Atunci in fata lumii ne salitam ,datr pe la spate erau doar insulte.Acum nimic rau ...totusi pt mine e ok asa!

Merci mult de sfaturi...sper sa fie cat mai muulte!
Eleenna
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:01
eu zik k ai facut foarte bine.........de ce sa isi bata el jok de tine mai tarziu?si sincer iti zik nu e bine sa se enerveze asa din orice...
sincer te sfatuiesc sa iti gasesti pe cnva care sa te merite k adevarat...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:42
deci fato nu te mai inteleg. si sa fii sigura k nici el nu te-ar intelege dak ai incerca sa ii zici kktu care l-ai facut. dak ai vazut k nu mai tine la tine pt ce te-ai mai complicat atat de mult? k s ce? k sa iti dai importanta k s vezi k merge mai departe, k sa vezi k ink poti sau c? k nu ma prind.

k sa iti repari greseala, sa iti vezi de viata ta si s nu il mai cauti niciodata, mai ales knd ai chef de vba cu el, k vezi k nu e prost si isi da seama k u erai.

nu inteleg de ce mai zici k vrei sfaturi knd nu le urmezi :-j
alixa_m
Postat pe 3 Martie 2009 16:40
Mai pasarica vesnic -cu- probleme...scrie-ti pataniile in topicul deja deschis ...Spune-le la taniti care iti mai raspund si ca ai 15 anisori,o viata sexuala intensa si ca pasiunea ta este sa deschizi cate un topic ...cand si cand.
Haideti doamnelor sariti,astept ...!!Sunt insensibila la problema fetii...

ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 07:16
Eleenaaa, eu zic k ai procedat korekt. Tu esti kula rau de tot, tre sa ai un baiat kre sa te iuby cum meriti. Imi place despre tine k esti desteapta dar si bazata
Poop la tine!

Postat pe 4 Martie 2009 08:35
De la: Roco, la data 2009-03-04 08:35:03Eleenaaa, eu zic k ai procedat korekt. Tu esti kula rau de tot, tre sa ai un baiat kre sa te iuby cum meriti. Imi place despre tine k esti desteapta dar si bazata
Poop la tine!


Roco, sper sa nu o ia drept compliment!
ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 09:35
De la: ella_c, la data 2009-03-04 09:35:01
De la: Roco, la data 2009-03-04 08:35:03Eleenaaa, eu zic k ai procedat korekt. Tu esti kula rau de tot, tre sa ai un baiat kre sa te iuby cum meriti. Imi place despre tine k esti desteapta dar si bazata
Poop la tine!


Roco, sper sa nu o ia drept compliment!


Face misto de ea, evident!

Elenutza, asta se intampla, puiule... ca sa nu te confuzezi...
Dor_a
Postat pe 4 Martie 2009 09:37
7000 de topicuri ai deschis....deschide unu si fa din el jurnal personal...si in legatura cu "prietenu" sau ce e....mai schimbal...
BogdanPaul
Postat pe 4 Martie 2009 09:39
De la: Dor_a, la data 2009-03-04 09:37:59
De la: ella_c, la data 2009-03-04 09:35:01
De la: Roco, la data 2009-03-04 08:35:03Eleenaaa, eu zic k ai procedat korekt. Tu esti kula rau de tot, tre sa ai un baiat kre sa te iuby cum meriti. Imi place despre tine k esti desteapta dar si bazata
Poop la tine!


Roco, sper sa nu o ia drept compliment!


Face misto de ea, evident!

Elenutza, asta se intampla, puiule... ca sa nu te confuzezi...


Eu stiu...eu il cunosc pe Roco...Nu stiu ea cum "o ia"...
ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 09:42
On topic: fetitza mea, toti gresim.
Dar cei care gresesc de nu'sh cate ori la fel au un nume. Incepe cu "do" si se termina in "bitoci".
Si asta nu tine de varsta. Daca un plod de un an pune mana pe o cana fierbinte si ca urmare se arde... data viitoare nu mai pune manutza ca stie ca e "arsh" ... Acum, tu ar trebui sa inveti din toate pataniile tale ca n-ar fi rau sa incerci sa depui un pic de efort sa gandesti inainte sa actionezi.
Si aici o sa imi povestesti ca sunt carcotasa si habar nu am - dar nu ar fi rau ca in loc sa faci atata efort sa dai chilotzii jos, sa consumi acelasi efort citind o carte, vazand un film serios, mergand la un spectacol... S-ar putea ca fazele astea sa te ajute sa devii o persoana, nu un animalutz de prasila...
Dor_a
Postat pe 4 Martie 2009 09:47
De la: Dor_a, la data 2009-03-04 09:47:04On topic: fetitza mea, toti gresim. Dar cei care gresesc de nu'sh cate ori la fel au un nume. Incepe cu "do" si se termina in "bitoci". Si asta nu tine de varsta. Daca un plod de un an pune mana pe o cana fierbinte si ca urmare se arde... data viitoare nu mai pune manutza ca stie ca e "arsh" ... Acum, tu ar trebui sa inveti din toate pataniile tale ca n-ar fi rau sa incerci sa depui un pic de efort sa gandesti inainte sa acctionezi.
Si aici o sa imi povestesti ca sunt carcotasa si habar nu am - dar nu ar fi rau ca in loc sa faci atata efort sa dai chilotzii jos, sa consumi acelasi efort citind o carte, vazand un film serios, mergand la un spectacol... S-ar putea ca fazele astea sa te ajute sa devii o persoana, nu un animalutz de prasila...



eu inca astept doamnele sa ma acuze (acum si pe tine...) ca sunt insensibila...


ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 09:48
Elena nu stiu ce varsta ai, dar relatia voastra este doar o prostie. Din moment ce tu esti egoista, si el la fel. Ce vreti sa va demonstrati unul altuia? Lasa-l in pace, reda-i libertatea si daca va veni el la tine inseamna ca a fost pentru tine si te-a iubit. Daca nu va veni, nu te-a iubit niciodata si nu a-ti fost impreuna niciodata. Daca va fi a doua varianta, atunci ce ai invatat din relatia anterioara? Sa nu mai fii asa orgolioasa. Ti se poate intampla sa patesti la fel in urmatoarea relatie, si culmea....tot barbatul este de vina, sau? Aia inseamna ca nu ai invatat nimic. Iubirea inseamna supunere, inseamna intelegere. Inseamna sa traiesti ptr cealalta persoana, insemna sinceritate. Inseamna respect. Deci iubeste si imposibil sa nu fii iubita. Citeste biblia dak vrei sa-ti mearga bine-n viata si vrei sa cunosti adevarata iubire.
kudika_17333
Postat pe 1 Octombrie 2012 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un raspuns va rog... 10 De la: anaraoul 16 Noiembrie 2009 10:51
eu capricorn(fata), el pesti(baiatul..)..pareri... 3 De la: danaeu 13 Aprilie 2010 14:35
MERITA ASA? 27 De la: sonike 15 Iunie 2011 09:23
Iubire sau fantezie! 7 De la: kentfarafiltru 25 Noiembrie 2009 08:29
Credeti ca e normala aceasta femeie? 17 De la: rumburak_rumburak 26 Ianuarie 2016 18:58