Setari Cookie-uri

Atractie necontrolata

Buna,am si eu o problema.Ma simt atrasa de un amic al prietenului meu.amicul imi e fost prieten dar nu a fost ceva serios intre noi,era foarte imatur atunci.acum s-a maturiizat e ceea ce imi doream la vremea aceea.cand suntem undeva in gasca cam ni se intalnesc privirile si nu stiu daca este doar o coincidenta sau daca mi se pare mie unde eu ma simt atrasa de el(mentionez ca nu e prima data).dar nu stiu daca ati avut sentimentul de atractie intr-o camera)de ex a intrat pe usa,parea cam suparat si l-am intrebat daca este suparat,a zis ca nu.eu eram in bucatarie strangeam dupa masa si a intrat si el sa-si termine tigara.cat a stat nici nu am putut sa-l privesc.el nu stiu ce facea doar ca a stat in picioare pana si-a terminat tigara in fata mea.inainte nu prea ma baga iin seama (cred ca mi-a purtat pica ca l-am lasat pentru altu care nu e actualul prieten) si nici eu pe el,dar cu intalnirile cu anumite ocazii am ajuns sa ne cunoastem mai bine.e atent la gesturile,la ce zic,se ofera sa faca anumite lucruri(acum nu stiu daca e doar bun simt,dar cum am zis inainte nici nu ma baga in seama la intalnirile astea).e posibil ca sentimente vechi sa fi revenit?sau e ceva ce doar eu simt?stiu ca am prieten si il iubesc mult dasta ma simt vinovata ca am aceasta atractie.mi-ar prinde bine o parere sa stiu daca e doar in capu meu sau e realitate.multumesc
Charmin
Postat pe 7 August 2011 04:17
De la: Charmin, la data 2011-08-07 04:17:05Buna,am si eu o problema.Ma simt atrasa de un amic al prietenului meu.amicul imi e fost prieten dar nu a fost ceva serios intre noi,era foarte imatur atunci.acum s-a maturiizat e ceea ce imi doream la vremea aceea.cand suntem undeva in gasca cam ni se intalnesc privirile si nu stiu daca este doar o coincidenta sau daca mi se pare mie unde eu ma simt atrasa de el(mentionez ca nu e prima data).dar nu stiu daca ati avut sentimentul de atractie intr-o camera)de ex a intrat pe usa,parea cam suparat si l-am intrebat daca este suparat,a zis ca nu.eu eram in bucatarie strangeam dupa masa si a intrat si el sa-si termine tigara.cat a stat nici nu am putut sa-l privesc.el nu stiu ce facea doar ca a stat in picioare pana si-a terminat tigara in fata mea.inainte nu prea ma baga iin seama (cred ca mi-a purtat pica ca l-am lasat pentru altu care nu e actualul prieten) si nici eu pe el,dar cu intalnirile cu anumite ocazii am ajuns sa ne cunoastem mai bine.e atent la gesturile,la ce zic,se ofera sa faca anumite lucruri(acum nu stiu daca e doar bun simt,dar cum am zis inainte nici nu ma baga in seama la intalnirile astea).e posibil ca sentimente vechi sa fi revenit?sau e ceva ce doar eu simt?stiu ca am prieten si il iubesc mult dasta ma simt vinovata ca am aceasta atractie.mi-ar prinde bine o parere sa stiu daca e doar in capu meu sau e realitate.multumesc


crezi ca ala e robot?normal c a simtit ca-l placi acum nu trebuie decat sa fi pregatita mingea e la el daca are curaj
pickard
Postat pe 7 August 2011 08:25
E posibil ca tu sa fii atrasa de el, dar el de tine NU. Te respecta/ te baga in seama si ce mai vrei tu doar pt ca esti iubita amicului lui. Te-ai gandit ce s-ar intampla daca si el ar fi atras de tine? Ce ai face? Ti-ai insela iubitul? Daca raspunsul este Nu, atunci nu te mai gandi la prostii.
ilumax_76
Postat pe 7 August 2011 08:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce este de fapt enciclopedia Wikipedia? 2 De la: solutiidecriza_com 1 Aprilie 2009 09:20
as dori o parere, un sfat daca se poate 74 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
oare chiar ma iubeste???? 6 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 12:50
Cum sa procedez? sa-i dau o sansa? 26 De la: rashela 2 Februarie 2010 11:43
Buna. 16 De la: gazutza 15 Aprilie 2009 14:05