Setari Cookie-uri

sexul

mi sa intamplat recent sa constat ca nu am intalnit pana la ora actuala un barbat care sa vrea un pic mai mult decat sex,NU! toti se multumesc cu asta si daca a doua zi te poti face nevazuta ar fi perfect!am avut cateva relatii de scurta durata cei drept cateva luni fiecare insa dupa ce am patit o deceptie foarte mare cu un tip de care ma indragostisem eu un copilarie si credeam ca daca am ajuns sa ma impac cu el e ceva!!!!!!
a trecut un an si ceva si am reALizat ca de cealata parte a unei relatii oricat de disfunctionala nu exista decta "casual sex" si ATAT.
as vrea sa stiu si eu de la un barbat daca se poate:casatoria e oricum old fashiOn dar am ajuns la puncul acela in care si o simpla relatie bazata pe respect si io stiu si sex pana la urma dar in cadrul unei chSetii mai formale,si nu in baia unei discotecii pe masa din bucataria amantei sai pe un pat de hotel!
shyningskyes
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:35
eu nu am inteles intrebarea...care era pt barbati, stiu dar...care era???
nu mai fi asa de pesimista...atunci nu mai bine astepti pana te duce la altar?...aaaa...cred ca nu...o sa-ti vina randul, ai sa vezi

Postat pe 13 Ianuarie 2009 15:27
Conteaza si ce fel de barbati iti alegi !! Genul de barbat care nu se gandeste doar la sex sau cel putin nu-l pune pe primul plan ,este genul care nu te atrage din prima,poate e putin timid(sau pare),poate nu se imbraca chiar la ultima moda,poate nu conduce o masina ultimul tip.Acum nu stiu ce fel de barbati iti plac tie !! Daca iti plac baietii rai atunci nu te mai mira de ce nu ai o relatie adevarata,asa cum iti doresti.
diana1981
Postat pe 17 Martie 2009 20:23
Diana 1981 mi s-a parut f. desteapta prezentarea ta. Mi-a placut f. mult. Intre aparente si baze e o foarte mare diferenta de cele mai multe ori. Trebuie investigat altfel. Iar in Romania oamenii destepti se gandesc intens la lucruri imp. si nu dau atata importanta vrajelilor dar ei sunt f. putini.
ema_rice
Postat pe 17 Martie 2009 21:57
Pune ochii pe un baiat mai serios , pup
cristinamy
Postat pe 18 Martie 2009 18:28
trebuie sa inveti din greseli...nu te mai impaca cu nici unul dintre fostii tai...priveste catre viitor si cauta baiatul care stie sa te inteleaga,sa te mangaie,sa fie alaturi de tine atunci cand esti bolnava si iti curge nasul si ai febra si arati ca naiba,baiatul care stie sa te sprijine si te ajuta sa devii cineva.Acela e un baiat care te iubeste...sa stii ca exista...nu ai cautat tu unde trebuie...Eu consider ca inainte ca un baiat sa-ti fie partener de sex trebuie sa-ti fie cel mai bun prieten...
camelusha83
Postat pe 19 Martie 2009 01:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inca o poveste 10 De la: kudika015582 22 Iunie 2009 22:58
Intre iubire si minciuna 14 De la: GYPSI 11 Aprilie 2010 19:46
Trista 72 De la: catalina69 30 Octombrie 2009 15:37
Dilema mea 19 De la: maxidanny 30 Decembrie 2009 16:15
A FOST CVA FRUMOS... 4 De la: kudika86 20 Iulie 2009 20:03