Setari Cookie-uri

O vrem pe oanna81 inapoi !!!

da ..,sigur le confund cu trandafirii pe care i-ai vazut si tu,sau "toalele oanei" ce erau parca cumparate din complexul Europa..

si cum ar spune kathara : "de la tuica ti se trage stirbule"

iris ..tu chiar nu vezi ca, "greseala" ei este voita si repetata..???
chiar suntem orbi ...???
stef_Sultanu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:28
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-21 00:28:13da ..,sigur le confund cu trandafirii pe care i-ai vazut si tu,sau "toalele oanei" ce erau parca cumparate din complexul Europa..

si cum ar spune kathara : "de la tuica ti se trage stirbule"

iris ..tu chiar nu vezi ca, "greseala" ei este voita si repetata..???
chiar suntem orbi ...???


Draga vezi ca ma citezi gresit, eu sunt a cu "hai sictir".

In fine, zii inainte.
Kathara
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:37
De la: Ali_Alina, la data 2009-01-20 22:57:48iubita e invers,,,,,,kathara sau wolfy ,e tot una



daca mi se permite o intrebare (ma bag si eu din lipsa de ocupatie),,,,vreei sa zici ca kathara si wolfy sunt una si aceeasi persoana???
aricica_pogonica
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:38
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-21 00:38:36
De la: Ali_Alina, la data 2009-01-20 22:57:48iubita e invers,,,,,,kathara sau wolfy ,e tot una



daca mi se permite o intrebare (ma bag si eu din lipsa de ocupatie),,,,vreei sa zici ca kathara si wolfy sunt una si aceeasi persoana???



nu sunt...

Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:43
Nu am observat nimic dubios ,in niciun caz nu am observat trandafiri ofliti pe acolo ...sau nush , tin minte ca odata cand am plecat eu mai devreme ....mi-am luat tradafirul care se mentinuse foarte bine spre deosebire de alti doi ......si cum doi trandafiri nu-i puteai oferi oanei sunt convinsa ca nu era vb de ei.

tanti sigur isi aminteste pentru ca ea a fost cea care a remarcat cat de frumos este al meu si ce pacat ca ceilalti incepusera sa se ofileasca dupa doar o zi de cand ii cumparasei......sunt singurele flori ofilite de care-mi amintesc la snagov si oricum nu era vina nimanui ...

Oricum , detalii de astea ,picante'' chiar nu tin minte asa ca ....have fun ,nu ma bag intr-o discutie care nu ma vizeaza in mod direct !
iris_4_ever
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:45
asta stiu si eu,,,,dar de aia intrebam,,,,,
ca nu e prima data cand aud aberatia asta....asa ca am zis sa intreb ca poate am citit eu rau


e o lume nebuna,,,,,nebuna de tot,,,,,guvernata de paranoia


hy hy hy pe mine nu ma acuzt nimeni pana acu sa am conturi duble,,,,, hm,,,,,,,hmmmmmmmmmmmmm oare nu sunt eu kathara??
aricica_pogonica
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:45
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-21 00:37:18
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-21 00:28:13da ..,sigur le confund cu trandafirii pe care i-ai vazut si tu,sau "toalele oanei" ce erau parca cumparate din complexul Europa..

si cum ar spune kathara : "de la tuica ti se trage stirbule"

iris ..tu chiar nu vezi ca, "greseala" ei este voita si repetata..???
chiar suntem orbi ...???


Draga vezi ca ma citezi gresit, eu sunt a cu "hai sictir".

In fine, zii inainte.


tu esti cea cu : "SICTIR alcolistule,tuicarule ,stirbule "si altele..
care m-au facut sa-ti dau raspunsuri pe masura ..

acum am sa ma opresc si nu mai continui sa raspund provocarilor tale..!!

noapte buna ,voua !!
pupici oana81 si sa ramai asa cum esti tu si te stiu eu !!
stef_Sultanu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:48
Mai, ce vorbiti mai asa codat :)))) ma faceti curioasa...cine e miabela pana la urma ?

Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:48
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-21 00:38:36
De la: Ali_Alina, la data 2009-01-20 22:57:48iubita e invers,,,,,,kathara sau wolfy ,e tot una



daca mi se permite o intrebare (ma bag si eu din lipsa de ocupatie),,,,vreei sa zici ca kathara si wolfy sunt una si aceeasi persoana???


Nu draga mea , nu sunt una si aceasi persoana ...sunt mama si fiica ,surori, colege de munca sau .......?

Asa-i ca te-au indus in eroare noile avatare ale fetelor ?
iris_4_ever
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:48
Noapte buna stef si noapte buna si fetelor ,nu-i frumos din partea mea sa ma retrag asa fara sa le salut nu ?
iris_4_ever
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:50
sa fiu sincera pe jumate din useri nui mai stiu pt ca nu mai au aceleasi nume sau aveleasi avatare,,,dar ii recunosc dupa stilul in care scriu,,,,,,

ce stiu sigur e ca wolfi si kathara nu sunt aceeasi persoana,,,,,
asta stiu clar,,,,restul e ciudat si inca nou pt mine,,,dar ma reinvat eu cu voi toti
aricica_pogonica
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:51
scz ariciule..
nu te-am salutat
servici usor si inca odata LA MULTI ANI !!
pe 16 a fost ziua ta..
wolfy si kathara ,nu sunt una si aceeasi persoana ,dar impart probabil aceelasi casa..
stef_Sultanu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:56
salut sultane si mersi pt urari ,,,,,

nu sunt la servici ci acasa,,,de aia am si intrat

acu pe bune,,,,nu am nimik de impartit cu nimeni dar kathara si wolfy nu sunt una si aceeasi pers,,, ca impartasesc multe idei asa e,,,,dar nu sunt aceeasi pers,,,,ar fi de spus multi cu conturi false,,,,dar cei 2 useri nu sunt aceeasi persoana
aricica_pogonica
Postat pe 21 Ianuarie 2009 01:06
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-21 00:48:11
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-21 00:37:18
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-21 00:28:13da ..,sigur le confund cu trandafirii pe care i-ai vazut si tu,sau "toalele oanei" ce erau parca cumparate din complexul Europa..

si cum ar spune kathara : "de la tuica ti se trage stirbule"

iris ..tu chiar nu vezi ca, "greseala" ei este voita si repetata..???
chiar suntem orbi ...???


Draga vezi ca ma citezi gresit, eu sunt a cu "hai sictir".

In fine, zii inainte.


tu esti cea cu : "SICTIR alcolistule,tuicarule ,stirbule "si altele..
care m-au facut sa-ti dau raspunsuri pe masura ..

acum am sa ma opresc si nu mai continui sa raspund provocarilor tale..!!

noapte buna ,voua !!
pupici oana81 si sa ramai asa cum esti tu si te stiu eu !!


Cred ca stiu mai bine cum te-am jignit, mosulica senil. Dar daca tu recunossti ca esti stirb si alcoolic ....
Kathara
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:01
De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-21 00:11:01kathara ..
primeste lectii de gramatica de la france..!!
tu vb monica de gramatica si de vizitele pe profil...????
din LYON...,de acolo vin informatiile...,multumita..??
nu intelesesi finetea glumei ! dar nici nu ma asteptam...........bag seama eu sint un fel de mama omida......misto ca incep sa dezvolt calitatile ghicind viitorul!!!!!!!!!! hai sa va ghicesc , care mai doreste, care mai pofteste...........e moca pentru toata lumea! spuneti ce vreti sa auziti si ma conformez!
FRANNNCE
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:03
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-21 00:51:45sa fiu sincera pe jumate din useri nui mai stiu pt ca nu mai au aceleasi nume sau aveleasi avatare,,,dar ii recunosc dupa stilul in care scriu,,,,,,

ce stiu sigur e ca wolfi si kathara nu sunt aceeasi persoana,,,,,
asta stiu clar,,,,restul e ciudat si inca nou pt mine,,,dar ma reinvat eu cu voi toti
aricico nu te mai obosii sa explici ca piere farmecul actiunii! toti stim ca fetele nu sint una si aceeasi persoana...........dar lasa oamenii sa fie fericiti ......fiecare cu parerea lor! fug sa vad ce face tudorita ca am chef de amuzament!
FRANNNCE
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:07
E clar! Nu inteleg ni'ica!
Distrati-va, copii!
Dor_a
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:09
De la: Dor_a, la data 2009-01-21 11:09:18E clar! Nu inteleg ni'ica!
Distrati-va, copii!


Un nene are prea mult timp liber si se oftica cand vede ca nu toate femeile se blegesc in mandra-i prezenta.
Kathara
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:10
voi intra aici doar pt oana !!
ii voi lasa de cate ori am ocazia,pupici din partea familiei mele ..
sa-ti fie bine oana81 !!



stef_Sultanu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:14
cine e oana 81?
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:15
nu papusa , vechi cunostintze......
nu sunt asa ca tine sa ma limitez doar la poze
myeyes
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:16
De la: portitza_, la data 2009-01-21 11:15:33cine e oana 81?

iti explic eu pe privat
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:19
De la: aricica_pogonica, la data 2009-01-21 01:06:33salut sultane si mersi pt urari ,,,,,

nu sunt la servici ci acasa,,,de aia am si intrat

acu pe bune,,,,nu am nimik de impartit cu nimeni dar kathara si wolfy nu sunt una si aceeasi pers,,, ca impartasesc multe idei asa e,,,,dar nu sunt aceeasi pers,,,,ar fi de spus multi cu conturi false,,,,dar cei 2 useri nu sunt aceeasi persoana

ariciule
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:20
De la: Dor_a, la data 2009-01-21 11:09:18E clar! Nu inteleg ni'ica!
Distrati-va, copii!
nici eu nu prea intelesei dar ma teleportai o tira in trecut si facui o deductie! oricum nu pierdusi nimic!!!!!!!!! ce facurati cu theo.......ati speriat jucareaua? ca nu mai vineeeeeee!
FRANNNCE
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:21
teo incearca acum sa se impacheteze in stalion........poate asa guritza numa cere pishulina
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:32
De la: portitza_, la data 2009-01-21 11:32:36teo incearca acum sa se impacheteze in stalion........poate asa guritza numa cere pishulina
si eu care vroiam sa o ajut cu un colet..........;
FRANNNCE
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:34
ajut-o cu un litru de..............
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:35
De la: portitza_, la data 2009-01-21 11:35:35ajut-o cu un litru de..............
pai eu am inceput sa fac provizii din momentul in care a deschis topicul........am vrut sa fiu solidara!
FRANNNCE
Postat pe 21 Ianuarie 2009 12:02
nu am chef sa citesc toate mesajele mi se par prea neimortante pt mine...de ce??? viatza este atat de simpla si voi o complukati foarte tare, in primul rand, my_chocolat nu este oana, eu si oana suntem firi total diferite, ea e ea eu sunt eu...nici o legatura, cui nu-i place postul meu ciao ciao...fratilor nu va obliga nimeni sa o placeti pe oana, ca imi place mie asta e... problema mea personala si nu are legatura cu voi, de aceea e democratie pt ca fiecare om decide ce e cel mai bine pt propria persoana si sa placa, sa iubeasca neconditionat pe cine vrea. hellllllllooooo reveniti va din comunismul de demult sfarsit
my_chocolat
Postat pe 21 Ianuarie 2009 16:06
Asa cum tie iti place, celorlalti nu le place ! Si-au exprimat parerea, asta inseamna dreptul de a-si exprima parerea, adica total opus comunismului.

Postat pe 21 Ianuarie 2009 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU REUSESC SA CITESC NIK DE PE ACEST FORUM!!!!!!!!!!!!! 2 De la: Mephista 17 Noiembrie 2008 14:36
Victoria's Secret Show 2009 23 De la: lumida 8 Decembrie 2009 00:01
depunere CV pe net 8 De la: chinabuye 9 Mai 2010 13:06
BLOGUL MEU CU ACCESORII!!!TAKE A LOOK! 0 De la: 15 Martie 2010 11:05
CREMA PROFESIONALA ANTICELULITICA ANESI EFECT RAPID 1 De la: Inna30 8 Martie 2010 14:54