Setari Cookie-uri

O vrem pe oanna81 inapoi !!!

asta a fost o PRESUPUNERE de-a ta Stef !!!........care era si logica, la un moment dat .........DAAAARRRRRRR........

NU NEG ca sunt prietena cu France .......NU NEG ca vorbesc cu ea la telefon.......NU NEG ca POATE am vorbit cu France despre vizita Oanei (France si Stef ,zic POATE pentru ca nu mai stiu exact daca am vb. sau nu,si daca am vorbit,nu mai stiu exact ce,fiind o chestie din vara )........si daca AM VORBIT cu France despre aceasta vizita,a fost o simpla discutie amicala,de "povestire" a ceea ce mai facusem atunci ,in care VA ASIGUR, nu am avut nici o intentie rea asupra nimanui !!!!.......DACA.........cat priveste amaratele alea de flori,probabil ca i-am zis lui France: " uuuu.....sa vezi soro,ce am patit !!.....am luat niste flori superbe pentru Oana,si eu si Stef......si pana a venit ea ,s-au ofilit !!!!......."pentru ca si trandafirul de la mine pentru Oana se ofilise !!!!.........si probabil ca i-am zis si ca Oana ne-a facut cadouri,si ce la fiecare !!!!...........ce s-a intamplat mai departe cu aceste vorbe,PE CARE,REPET, NU MAI SUNT SIGURA CAND,DACA SI CUM LE-AS FI SPUS .......nu stiu !!!!!.......si nici nu ma intereseaza !!!!......

France,nu vreau sa crezi ca vreau sa te incriminez !!!!......dar vreau sa lamuresc,cat de cat, de unde vin presupunerile lui Stef..........nici nu mai stiu sigur daca am vorbit de asa ceva........si chiar daca am vorbit,vreau sa inteleaga toti CA NU SUNT O TURNATOARE !!!!.....mai departe e problema voastra cu Stef..........caci ,asa cum a spus si Stef,prima sursa CARE SE PRESUPUNE CA SUNT EU, datorita prieteniei mele cu France....E DE BUNA CREDINTA !!!!....adica si daca am vorbit ceva ,am vorbit fara nici o rautate sau intentie rea .............

deci acestea sunt presupunerile si de unde deriva ele (prietenia mea cu France )............mai departeeeee.............

si prietenii mei vor ramane aceeasi,daca ma vor mai accepta !!!!!!..........EU AM FOST CORECTA CU TOATA LUMEA !!!!...........SI NU ACUZ PE NIMENI !!!!..........DAR NICI NU VREAU SA FIU ACUZATA DE INTENTII RELE !!!!........

O SEARA BUNA SA AVETI........SI SPER SA MA FI INTELES IN CEEA CE AM RELATAT !!!!!........
etta
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:47
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-23 19:46:58My_chocolat e oana. nu-i clar? Si mai stiu sigur de un alt pseudonim dupa care se ascunde pe forum, saraca nu-si poate modifica stilul, chiar daca e unul mai "intelectual" acum.




asha e deep bite...eu sunt oana si ce?
my_chocolat
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:48
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:45:30
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 18:11:10Mi-am dat seama ce nu e in regula cu ciocolatia care a deschis subiectul

Nu e in regula admiratia subita pentru oana , pe tot parcursul discutiei cu mia bella nu am observat ca ciocolata ei sa fi postat vreun mesaj in care spuna ca e altaturi de oana.

Nu e in regula faptul ca se refera la ea ca la o alta persoana

De la: my_chocolat, la data 2009-01-21 16:06:23 in primul rand, my_chocolat nu este oana, eu si oana suntem firi total diferite, ea e ea eu sunt eu..


Nu e in regula faptul ca fatuca chiar se mira de toate comentariile aparute pe topicul deschis de ea , nu are timp sa citeasca toate comentariile dar are timp sa vina sa mai posteze ceva ca sa nu moara subiectul prea repede

Revin la intrebarea mea initiala : cine e fatuca si ce vrea sa scoata in evidenta defapt ?





eeeee iris 4 ever daca te tot miri cine e fatuca....cred ca o sa mori si nu o sa afli....ca nu am timp sa citesc toate comentariile... da este ff adevarat, in februarie am licentza si ma pregatesc, am un servici la care ma duk in fiecare zi, imi place sa ies prin oras sa fac cumparaturi, am un iubit care in sept imi va deveni sot si trebuie sa am grija si de el, ies cu prietenele in fiecare seara la un cappucino...profit de timp...ca nu se stie cand murim si te mai trezesti si la o anumita varsta in care iti dai seama ca nu ai facut nimik iar eu nu vreau asta......si ma mai uit din curiozitate la mesajele voastre si ma mir cum de niste oameni ca si mine nu au altceva de facut decat sa terfeleasca o persoana, o persoana asha cum o considerati voi rea, antipatica, taranca si cum mai o faceti voi....Afla ca nu o cunosc pe oanna81 decat din poze, o simpatizez ca este desteapta taranca , este frumoasa antipatica naibi si mai are si un sot frumos si o caznicie reusita ceea ce multi si o doresc.Va doresc sa aveti si voi makar pe jumatate cat are ''nemernica'' de oanna81 aaaa si va mai doresc o viata linistita



La toata mistocareala ta o sa-ti raspunda stef !

De la: stef_Sultanu, la data 2009-01-23 20:43:36my_chocolat..
prin ceea ce faci ,nu faci decat sa-i faci rau oanei, pe care inteleg ca o apreciezi !!
cred ca iti poti repara greseala ,aratandu-ne cine esti si spunandu-ne mai multe despre tine
altfel vei fi confundata cu ea ..
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:49
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:45:30
eeeee iris 4 ever daca te tot miri cine e fatuca....cred ca o sa mori si nu o sa afli....ca nu am timp sa citesc toate comentariile... da este ff adevarat, in februarie am licentza si ma pregatesc, am un servici la care ma duk in fiecare zi, imi place sa ies prin oras sa fac cumparaturi, am un iubit care in sept imi va deveni sot si trebuie sa am grija si de el, ies cu prietenele in fiecare seara la un cappucino...profit de timp...ca nu se stie cand murim si te mai trezesti si la o anumita varsta in care iti dai seama ca nu ai facut nimik iar eu nu vreau asta......si ma mai uit din curiozitate la mesajele voastre si ma mir cum de niste oameni ca si mine nu au altceva de facut decat sa terfeleasca o persoana, o persoana asha cum o considerati voi rea, antipatica, taranca si cum mai o faceti voi....Afla ca nu o cunosc pe oanna81 decat din poze, o simpatizez ca este desteapta taranca , este frumoasa antipatica naibi si mai are si un sot frumos si o caznicie reusita ceea ce multi si o doresc.Va doresc sa aveti si voi makar pe jumatate cat are ''nemernica'' de oanna81 aaaa si va mai doresc o viata linistita



Si ma scuzi dar tind sa cred ca la cat de ocupata esti in realitate ....putin probabil sa mai ai timp sa deschizi topic special pentru un user care a disparut din scena de mult asa ca .....canta la alta masa ca mie nu-mi plac balivernele tale !
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:51
Multumesc, Iris, Arsena...
De fapt eu sunt cam cazuta din stele.. nu stiu nici despre ce e vorba, nici cine e Oana, nici ce vrea My_Chocolat, am intrebat si eu... Atat!
Nici acum nu prea inteleg care e faza, nu stiu de ce fata asta e asa de inutil-agresiva... A si uitat ce voia la inceputul topicului...
Pe de alta parte... Daca Oana (oricine ar fi ea) INTRADEVAR nu mai are cont pe kudika... Cum Dumnezeu ar vedea topicul asta? (intrebare pur logica, nu?)
Ce are, exact domnisoara? Ce vrea? de ce o vrea inapoi pe Oana, aici, pe un topic, si de ce nu ii spune direct? (presupun ca au fost mai apropiate, deci are o adresa de mail, cel putin...) (raspundeti daca aveti chef, e clar ca asta nu e topicul dupa care o sa ma dau in vant )
Dor_a
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:53
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 20:51:56
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:45:30
eeeee iris 4 ever daca te tot miri cine e fatuca....cred ca o sa mori si nu o sa afli....ca nu am timp sa citesc toate comentariile... da este ff adevarat, in februarie am licentza si ma pregatesc, am un servici la care ma duk in fiecare zi, imi place sa ies prin oras sa fac cumparaturi, am un iubit care in sept imi va deveni sot si trebuie sa am grija si de el, ies cu prietenele in fiecare seara la un cappucino...profit de timp...ca nu se stie cand murim si te mai trezesti si la o anumita varsta in care iti dai seama ca nu ai facut nimik iar eu nu vreau asta......si ma mai uit din curiozitate la mesajele voastre si ma mir cum de niste oameni ca si mine nu au altceva de facut decat sa terfeleasca o persoana, o persoana asha cum o considerati voi rea, antipatica, taranca si cum mai o faceti voi....Afla ca nu o cunosc pe oanna81 decat din poze, o simpatizez ca este desteapta taranca , este frumoasa antipatica naibi si mai are si un sot frumos si o caznicie reusita ceea ce multi si o doresc.Va doresc sa aveti si voi makar pe jumatate cat are ''nemernica'' de oanna81 aaaa si va mai doresc o viata linistita



Si ma scuzi dar tind sa cred ca la cat de ocupata esti in realitate ....putin probabil sa mai ai timp sa deschizi topic special pentru un user care a disparut din scena de mult asa ca .....canta la alta masa ca mie nu-mi plac balivernele tale !





serioas dragalasule
my_chocolat
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:54
De la: etta, la data 2009-01-23 20:47:36 asta a fost o PRESUPUNERE de-a ta Stef !!!........care era si logica, la un moment dat .........DAAAARRRRRRR........

NU NEG ca sunt prietena cu France .......NU NEG ca vorbesc cu ea la telefon.......NU NEG ca POATE am vorbit cu France despre vizita Oanei (France si Stef ,zic POATE pentru ca nu mai stiu exact daca am vb. sau nu,si daca am vorbit,nu mai stiu exact ce,fiind o chestie din vara )........si daca AM VORBIT cu France despre aceasta vizita,a fost o simpla discutie amicala,de "povestire" a ceea ce mai facusem atunci ,in care VA ASIGUR, nu am avut nici o intentie rea asupra nimanui !!!!.......DACA.........cat priveste amaratele alea de flori,probabil ca i-am zis lui France: " uuuu.....sa vezi soro,ce am patit !!.....am luat niste flori superbe pentru Oana,si eu si Stef......si pana a venit ea ,s-au ofilit !!!!......."pentru ca si trandafirul de la mine pentru Oana se ofilise !!!!.........si probabil ca i-am zis si ca Oana ne-a facut cadouri,si ce la fiecare !!!!...........ce s-a intamplat mai departe cu aceste vorbe,PE CARE,REPET, NU MAI SUNT SIGURA CAND,DACA SI CUM LE-AS FI SPUS .......nu stiu !!!!!.......si nici nu ma intereseaza !!!!......

France,nu vreau sa crezi ca vreau sa te incriminez !!!!......dar vreau sa lamuresc,cat de cat, de unde vin presupunerile lui Stef..........nici nu mai stiu sigur daca am vorbit de asa ceva........si chiar daca am vorbit,vreau sa inteleaga toti CA NU SUNT O TURNATOARE !!!!.....mai departe e problema voastra cu Stef..........caci ,asa cum a spus si Stef,prima sursa CARE SE PRESUPUNE CA SUNT EU, datorita prieteniei mele cu France....E DE BUNA CREDINTA !!!!....adica si daca am vorbit ceva ,am vorbit fara nici o rautate sau intentie rea .............

deci acestea sunt presupunerile si de unde deriva ele (prietenia mea cu France )............mai departeeeee.............

si prietenii mei vor ramane aceeasi,daca ma vor mai accepta !!!!!!..........EU AM FOST CORECTA CU TOATA LUMEA !!!!...........SI NU ACUZ PE NIMENI !!!!..........DAR NICI NU VREAU SA FIU ACUZATA DE INTENTII RELE !!!!........

O SEARA BUNA SA AVETI........SI SPER SA MA FI INTELES IN CEEA CE AM RELATAT !!!!!........
etta iubita adu-ti aminte ca din cauza discutiilor pe care le avusesem inainte cu oana nu te-am intrebat nimic despre vizita respectiva.............ca nu ma interesat................in perioada aia nici nu aveam cont! ma bucur de un singur lucru din toata tarasenia asta: ca unii scot la iveala adevarata lor fata .lucru care ma determinat sa inchei unele relatii de amicitie!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:54
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:48:56
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-23 19:46:58My_chocolat e oana. nu-i clar? Si mai stiu sigur de un alt pseudonim dupa care se ascunde pe forum, saraca nu-si poate modifica stilul, chiar daca e unul mai "intelectual" acum.




asha e deep bite...eu sunt oana si ce?


Si ce ?
Ce intrebare e asta ? adica atat de desteapta esti incat sa iti pui favorita intr-o lumina proasta
Cum poti sa zici ca-ti dai licenta ( nu conteaza in ce ...se presupune ca lincenta si-o dau oamenii inteligenti ca doar nu o platesti nu ? ) si in urmatorul mesaj sa te faci de ras singura ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:55
De la: Dor_a, la data 2009-01-23 20:53:29
Ce are, exact domnisoara? Ce vrea? de ce o vrea inapoi pe Oana, aici, pe un topic, si de ce nu ii spune direct? (presupun ca au fost mai apropiate, deci are o adresa de mail, cel putin...) (raspundeti daca aveti chef, e clar ca asta nu e topicul dupa care o sa ma dau in vant )



Aceleasi intrebari le-am pus si eu si se pare ca nu le-a citit nimeni
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:59
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:54:12
serioas dragalasule


Asa-i ca nu stiai ca-s fata ? si nici nu ai citit comentariile de aici incat sa presupui macar ca as putea fi fata
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:00
acest tropic era destinat oamenilor inteligenti...nu huliganilor care nu au ceva concret sa zica si se fac adorati prin mesaje jicnitoare...haide ca ma pliktisiti...
my_chocolat
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:03
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:00:44
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:54:12
serioas dragalasule


Asa-i ca nu stiai ca-s fata ? si nici nu ai citit comentariile de aici incat sa presupui macar ca as putea fi fata
ce faci iris??????? te travestisi????????
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:04
Cine o fi jignit pe topicul asta ? Hmmm..cine,cine ?

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:04
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 21:03:04acest tropic era destinat oamenilor inteligenti...nu huliganilor care nu au ceva concret sa zica si se fac adorati prin mesaje jicnitoare...haide ca ma pliktisiti...


Daca faceai parte din tagma oamenilor inteligenti ti-ai fi dat seama ce repercursiuni vor fi in urma acestui topic inteligent deschis de tine .

Nu exista cuvantul jicni ...credeam ca ti-a picat fisa deja cand ti-am dat un pont mai devreme
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:05
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 21:03:04acest tropic era destinat oamenilor inteligenti...nu huliganilor care nu au ceva concret sa zica si se fac adorati prin mesaje jicnitoare...haide ca ma pliktisiti...




uf daaaaa..................ce topic inteligent ai deschis..................adica pentru oameni inteligenti.................vezi sa nu...........

bey........huliganilor................care nu aveti IQ peste 165 nu aveti ce cauta aici.........ca nu-i pentru voi topicul.............lasati doar ciocolata, ca ii cea mai desteapta
dienuta_nou
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:07
A numit-o cineva pe acest topic pe oana taranca ?

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:08
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-23 21:04:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-23 21:00:44
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 20:54:12
serioas dragalasule


Asa-i ca nu stiai ca-s fata ? si nici nu ai citit comentariile de aici incat sa presupui macar ca as putea fi fata
ce faci iris??????? te travestisi????????


Nu m-am travestit doar ca unii care-si dau licenta nu-s in stare sa descopere sexul cuiva dupa ce posteaza asa ca se ia dupa nick name !
Cat de destept sa fii incat sa asociezi formatia iris cu un barbat desi am spus mai sus ca era vb de barfa ....cati barbati ai vazut care sa recunoasca ca le place sa barfeasca ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:08
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:08:00A numit-o cineva pe acest topic pe oana taranca ?

da, my_chocolat...
Lucia1971
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:09
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:08:00A numit-o cineva pe acest topic pe oana taranca ?
nu cred dar sa facut singura!!!!!!!! ...........;;;trebuie sa ia scandalul amploare ca apoi sa isi faca Diva intrarea oficiala..........pe cit pariem?
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:10
Poti sa o asociezi cu floarea de iris, de exemplu... Si atunci e definitiv si irevocabil fata... sau nu?
Dor_a
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:11
De la: dienuta_nou, la data 2009-01-23 21:07:19
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 21:03:04acest tropic era destinat oamenilor inteligenti...nu huliganilor care nu au ceva concret sa zica si se fac adorati prin mesaje jicnitoare...haide ca ma pliktisiti...




uf daaaaa..................ce topic inteligent ai deschis..................adica pentru oameni inteligenti.................vezi sa nu...........

bey........huliganilor................care nu aveti IQ peste 165 nu aveti ce cauta aici.........ca nu-i pentru voi topicul.............lasati doar ciocolata, ca ii cea mai desteapta

eu am facut primul pas...am dat delete din lista pt utilizatorul my chocolat indiferent ca este oana sau nu...am preferat varianta!m-a surprins cind mi-a trimis invitatia dar acum am inceput sa inteleg....
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:12
pai asta ziceam, de unde stia ea de aceste apelative ?
Eu inteleg sa intrii pe un topic deschis de un idiot sau idioata gen tudorita, sa te amuzi cu una ca ea, sau danutza, dar chiar asa sa intrii in astfel de polemici cu utilizatori f sanatosi la cap, mi se pare o aberatie crunta
chit ca s-a discutat ceva referitor la oana, au fost niste pareri. Ce bine ar fi sa placa fiecare pe fiecare...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:14
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2009-01-23 21:12:44
De la: dienuta_nou, la data 2009-01-23 21:07:19
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 21:03:04acest tropic era destinat oamenilor inteligenti...nu huliganilor care nu au ceva concret sa zica si se fac adorati prin mesaje jicnitoare...haide ca ma pliktisiti...




uf daaaaa..................ce topic inteligent ai deschis..................adica pentru oameni inteligenti.................vezi sa nu...........

bey........huliganilor................care nu aveti IQ peste 165 nu aveti ce cauta aici.........ca nu-i pentru voi topicul.............lasati doar ciocolata, ca ii cea mai desteapta

eu am facut primul pas...am dat delete din lista pt utilizatorul my chocolat indiferent ca este oana sau nu...am preferat varianta!m-a surprins cind mi-a trimis invitatia dar acum am inceput sa inteleg....



me2...chiar acum...nu am nimic cu ea, dar a jignit-o pe dora fara motiv, iar toata discutia este f dubioasa

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:15
De la: Dor_a, la data 2009-01-23 21:11:58Poti sa o asociezi cu floarea de iris, de exemplu... Si atunci e definitiv si irevocabil fata... sau nu?
si eu vrusei sa zic dar mi-ai furat ideea!!!!!!!!!
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:15
Eu am o propunere: haideti sa votam toti cei care suntem pe topicul asta cine e cu Oana, cine e impotriva ei si cine se abtine... Eu ma abtin ca n-am intalnit-o decat o data si n-am stat suficient de mult ca sa-mi pot face o parere clara. Tot ce pot sa spun este ca fizic e o femeie frumoasa. Mai mult... sa dea detalii cei care o stiu mai bine. Dar ma intreb si eu: cum pana mea ajunge cineva sa devina fanul cuiva doar vazandu-i niste poze si, eventual, urmarindu-i niste postari...? Poate ma lamureste careva...
Lucia1971
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:16
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2009-01-23 21:12:44
De la: dienuta_nou, la data 2009-01-23 21:07:19
De la: my_chocolat, la data 2009-01-23 21:03:04acest tropic era destinat oamenilor inteligenti...nu huliganilor care nu au ceva concret sa zica si se fac adorati prin mesaje jicnitoare...haide ca ma pliktisiti...




uf daaaaa..................ce topic inteligent ai deschis..................adica pentru oameni inteligenti.................vezi sa nu...........

bey........huliganilor................care nu aveti IQ peste 165 nu aveti ce cauta aici.........ca nu-i pentru voi topicul.............lasati doar ciocolata, ca ii cea mai desteapta

eu am facut primul pas...am dat delete din lista pt utilizatorul my chocolat indiferent ca este oana sau nu...am preferat varianta!m-a surprins cind mi-a trimis invitatia dar acum am inceput sa inteleg....
te urmez............desi unii or sa zica ca urmez haita......
FRANNNCE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:17
eu sunt impotriva:
-celor care fac misto pe toate topicurile indiferent daca topicul este serios sau nu
-celor obsedati doar de topicurile ce contin cuvintele sex,anal,oral,masturbare etc
-celor care jignesc fara motiv si se iau de utilizatori cumsecade
-celor care cauta motive de cearta, cum este si acest topic
-cerlor care pozeaza in altceva decat sunt...

nu pot sa dau nume pt ca imi sar toti in cap, poate pe privat vb :P
insa, utilizatori precum kathara,wolfy,france,iris,dora,ema,geo,oktober :*,lilix, lucia ( te uitasem, sorry :D), etc nu imi sunt antipatici

mi-am sters destui din lista de prieteni, se stiu ei care

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:21
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:21:21eu sunt impotriva:
-celor care fac misto pe toate topicurile indiferent daca topicul este serios sau nu
-celor obsedati doar de topicurile ce contin cuvintele sex,anal,oral,masturbare etc
-celor care jignesc fara motiv si se iau de utilizatori cumsecade
-celor care cauta motive de cearta, cum este si acest topic
-cerlor care pozeaza in altceva decat sunt...

nu pot sa dau nume pt ca imi sar toti in cap, poate pe privat vb :P
insa, utilizatori precum kathara,wolfy,france,iris,dora,ema,geo,oktober :*,lilix, lucia ( te uitasem, sorry :D), etc nu imi sunt antipatici

mi-am sters destui din lista de prieteni, se stiu ei care

da' despre topicul cu Urinele de ce nu zici nimic, ai? ala ti-a placut pana la urma, nu?
Lucia1971
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:23
De la: Dor_a, la data 2009-01-23 21:11:58Poti sa o asociezi cu floarea de iris, de exemplu... Si atunci e definitiv si irevocabil fata... sau nu?


sau poti sa te faci ca nu ma cunosti ca de , asa da mai bine
iris_4_ever
Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:25
De la: Lucia1971, la data 2009-01-23 21:23:29
De la: Arsena, la data 2009-01-23 21:21:21eu sunt impotriva:
-celor care fac misto pe toate topicurile indiferent daca topicul este serios sau nu
-celor obsedati doar de topicurile ce contin cuvintele sex,anal,oral,masturbare etc
-celor care jignesc fara motiv si se iau de utilizatori cumsecade
-celor care cauta motive de cearta, cum este si acest topic
-cerlor care pozeaza in altceva decat sunt...

nu pot sa dau nume pt ca imi sar toti in cap, poate pe privat vb :P
insa, utilizatori precum kathara,wolfy,france,iris,dora,ema,geo,oktober :*,lilix, lucia ( te uitasem, sorry :D), etc nu imi sunt antipatici

mi-am sters destui din lista de prieteni, se stiu ei care

da' despre topicul cu Urinele de ce nu zici nimic, ai? ala ti-a placut pana la urma, nu?


m-am distrat, ma amuza persoane gen tudorita, insa, serios vorbind, este de plans, nu de ras...ca si multe topicuri deschise pe kudika, sa fim seriosi...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Idee pentru afacere! 1 De la: anima_libera 4 Martie 2009 22:59
castigatori concursuri kudika!!!?!?!? 2 De la: tugatita 27 Noiembrie 2009 12:45
Parfumuri originale la preturi decente ! Seriozitate&Vechime 1 De la: parfumuri247 5 Ianuarie 2012 20:32
un vot te rog returnez la orice concurs 1 De la: printzessita 31 Mai 2010 12:18
'D&G LIGHT BLUE -100 ml Sephora TEST original - 170 lei' 2 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 16:42