Setari Cookie-uri

nu reusesc sa am un orgasm

De la: kudika020104ada, la data 2009-05-02 19:27:24in legatura cu orgasmul nu reusesc sa il am ce sa bfac



schimbati partenerul.vorbesc serios.
roscatika23
Postat pe 3 Mai 2009 02:54
Nici eu nu prea am orgasm vaginal... Dar s-a inventat clitorisul! Care daca e stimulat asa cum trebuie( fie prin sex oral fie manual) poate produce minuni. Asa ca ia frumos manuta partenerului si du-o inspre acel loc si lasa-l sa se joace cum stie el mai bine, iar daca nu stie il poti ajuta!
kudika018532
Postat pe 3 Mai 2009 11:24
De la: VALITZA81, la data 2009-05-01 13:06:40Buna.....Cat ma revad in ceea ce spui tu ca simiti ....Am avut si eu o relatie de 6 ani,iar la capitolul sex....judecand acum ,eram praf.Cred ca nici nu stiam ce-i ala orgasm Dar se pare ca nu intalnisem barbatul care trebuia sa descopere fiara din mine....uite ca l-am intalnit,iar de 3 ani la capitolul sex si la capitolul orgasm nu mai am de ce sa ma plang.Deci cu alte cuvinte...conteaza foarte mult barbatul caci vorba aia "nu exista femeie frigida ci barbat nepriceput"...si ti-o spun eu care am trait asta pe pielea mea!Pupici si o zii buna!


kudika002139
Postat pe 3 Mai 2009 13:18
De la: kudika002139, la data 2009-05-03 13:18:44
De la: VALITZA81, la data 2009-05-01 13:06:40Buna.....Cat ma revad in ceea ce spui tu ca simiti ....Am avut si eu o relatie de 6 ani,iar la capitolul sex....judecand acum ,eram praf.Cred ca nici nu stiam ce-i ala orgasm Dar se pare ca nu intalnisem barbatul care trebuia sa descopere fiara din mine....uite ca l-am intalnit,iar de 3 ani la capitolul sex si la capitolul orgasm nu mai am de ce sa ma plang.Deci cu alte cuvinte...conteaza foarte mult barbatul caci vorba aia "nu exista femeie frigida ci barbat nepriceput"...si ti-o spun eu care am trait asta pe pielea mea!Pupici si o zii buna!





bine spus: conteaza foarte mult barbatul - 5 ani de zile nu am stiut ce-i ala orgasm, credeam k asa e sexul, auzisem de el dar nu simtisem, 1 an de zile - am descoperit orgasmul pt ca in sfarsit am avut parte de sex oral dar de 6 luni - wow - am descoperit ce inseamna sa vrei sa te urci pe pereti de placere, orgasm simultan si placere in fiecare atingere, mangaiere, sarut.............. si toate datorita lui care stie sa se comporte cu o femeie, care stie sa-i ofere un orgasm, care stie unde sa atinga si cand...........pacat ca nu e doar al meu :(((
blue_angel1986
Postat pe 3 Mai 2009 13:42
De la: blue_angel1986, la data 2009-05-03 13:42:34
De la: kudika002139, la data 2009-05-03 13:18:44
De la: VALITZA81, la data 2009-05-01 13:06:40Buna.....Cat ma revad in ceea ce spui tu ca simiti ....Am avut si eu o relatie de 6 ani,iar la capitolul sex....judecand acum ,eram praf.Cred ca nici nu stiam ce-i ala orgasm Dar se pare ca nu intalnisem barbatul care trebuia sa descopere fiara din mine....uite ca l-am intalnit,iar de 3 ani la capitolul sex si la capitolul orgasm nu mai am de ce sa ma plang.Deci cu alte cuvinte...conteaza foarte mult barbatul caci vorba aia "nu exista femeie frigida ci barbat nepriceput"...si ti-o spun eu care am trait asta pe pielea mea!Pupici si o zii buna!





bine spus: conteaza foarte mult barbatul - 5 ani de zile nu am stiut ce-i ala orgasm, credeam k asa e sexul, auzisem de el dar nu simtisem, 1 an de zile - am descoperit orgasmul pt ca in sfarsit am avut parte de sex oral dar de 6 luni - wow - am descoperit ce inseamna sa vrei sa te urci pe pereti de placere, orgasm simultan si placere in fiecare atingere, mangaiere, sarut.............. si toate datorita lui care stie sa se comporte cu o femeie, care stie sa-i ofere un orgasm, care stie unde sa atinga si cand...........pacat ca nu e doar al meu :(((


Dar a cui mai e?? al sotiei??
Diavolyta_
Postat pe 3 Mai 2009 13:47
cred ca ar tebui sa incerci mai multe pozitii...si eventual sa-ti gasesti una preferata in care consideri u ca te simti cel mai bn..
madalina_bellyssyma_yahoo_com
Postat pe 3 Mai 2009 14:46
si apropo sa nu iei in seama ce zic unii,ma refer la rautatii nu alte lucruri ca nu are rost...acest forum e facut ca sa vb sa ceri parerinu sa asculti tot felul de rautati de la unii..
madalina_bellyssyma_yahoo_com
Postat pe 3 Mai 2009 14:50
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-03 13:47:51
De la: blue_angel1986, la data 2009-05-03 13:42:34
De la: kudika002139, la data 2009-05-03 13:18:44
De la: VALITZA81, la data 2009-05-01 13:06:40Buna.....Cat ma revad in ceea ce spui tu ca simiti ....Am avut si eu o relatie de 6 ani,iar la capitolul sex....judecand acum ,eram praf.Cred ca nici nu stiam ce-i ala orgasm Dar se pare ca nu intalnisem barbatul care trebuia sa descopere fiara din mine....uite ca l-am intalnit,iar de 3 ani la capitolul sex si la capitolul orgasm nu mai am de ce sa ma plang.Deci cu alte cuvinte...conteaza foarte mult barbatul caci vorba aia "nu exista femeie frigida ci barbat nepriceput"...si ti-o spun eu care am trait asta pe pielea mea!Pupici si o zii buna!





bine spus: conteaza foarte mult barbatul - 5 ani de zile nu am stiut ce-i ala orgasm, credeam k asa e sexul, auzisem de el dar nu simtisem, 1 an de zile - am descoperit orgasmul pt ca in sfarsit am avut parte de sex oral dar de 6 luni - wow - am descoperit ce inseamna sa vrei sa te urci pe pereti de placere, orgasm simultan si placere in fiecare atingere, mangaiere, sarut.............. si toate datorita lui care stie sa se comporte cu o femeie, care stie sa-i ofere un orgasm, care stie unde sa atinga si cand...........pacat ca nu e doar al meu :(((


Dar a cui mai e?? al sotiei??


roscatika23
Postat pe 3 Mai 2009 14:50
daca astepti orgasmul ca pe un tramvai ,el nu va veni sau va intarzia sa apara.Implica-te mai mult si el nu se va mai ascunde.
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 14:54
nu stiu ce sa spun si sincer nu am auzit inca sa obtii orgasmul facand sex oral .Din punctul meu de vedere cat priveste orgasmul pe cale normale eu zic ca trebuie sa te concentrezi mai mult ....cu alte cuvinte concentreaza/te foarte intens si cu siguranta vei ajunge la orgasm . Pune-ti psihicul in functiune ...astept vesti ...pa
kudika017877
Postat pe 3 Mai 2009 20:06
ai dreptate si eu la fel,inceark sa nu mai fi stresata

Postat pe 3 Mai 2009 20:56
numai fii stresata si concentreaza-te vei vedea ca vei reusi mai multe..daca tu in timpul unei partide te gandesti la cai verzi pe peretii e normal sa nu ajungi
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 23:47
Buna tuturor! Parerea mea este ca daca nu ai orgasm ,nu este bun partenerul! Cauti unul potrivit! Solutia , ,aceea ,orala nu m-i se pare ,a fi tocmai ceea mai buna! Daca esti casatorita, cauti o alta solutie! Safii si tu fericita!Adica,,citeam din lipsa de ocupatie niste postari pe forum la unele teme, asa am citit despre un mijloc de a fi fericita! Am ras citind de ,un mijloc de a fi fericita, cu dusul, cu apa calda.. Ma gandeam cum sa faci cu dusul??! Facand baie intr-o zi mi-am amintit,,si hai sa incerc si eu! Cu apa calduta ,la dus m-am spalat ,, sa stiti ca a fost ,,minunat, ce ,placere , mi-a fact apa! Am fost curata si fericita, gandindu-ma ca am ras degeaba de cine postase acest subiect,eu ma gandeam cum am citit in graba, dezinteresata, ca si introduce dusul,,si ziceam ca s duse cu pluta! Nu se introduce, se pune la baza ,la intrare si apa calduta isi face datoria de ,,,,,,, Da este foarte placut, este curat, nu ramaneti gravide,iar daca nu sunteti satisfacute , nu trebuie sa faceti,,nimic,,oral!
kudika017520
Postat pe 4 Mai 2009 00:01
De la: kudika017520, la data 2009-05-04 00:01:29 Buna tuturor! Parerea mea este ca daca nu ai orgasm ,nu este bun partenerul! Cauti unul potrivit! Solutia , ,aceea ,orala nu m-i se pare ,a fi tocmai ceea mai buna! Daca esti casatorita, cauti o alta solutie! Safii si tu fericita!Adica,,citeam din lipsa de ocupatie niste postari pe forum la unele teme, asa am citit despre un mijloc de a fi fericita! Am ras citind de ,un mijloc de a fi fericita, cu dusul, cu apa calda.. Ma gandeam cum sa faci cu dusul??! Facand baie intr-o zi mi-am amintit,,si hai sa incerc si eu! Cu apa calduta ,la dus m-am spalat ,, sa stiti ca a fost ,,minunat, ce ,placere , mi-a fact apa! Am fost curata si fericita, gandindu-ma ca am ras degeaba de cine postase acest subiect,eu ma gandeam cum am citit in graba, dezinteresata, ca si introduce dusul,,si ziceam ca s duse cu pluta! Nu se introduce, se pune la baza ,la intrare si apa calduta isi face datoria de ,,,,,,, Da este foarte placut, este curat, nu ramaneti gravide,iar daca nu sunteti satisfacute , nu trebuie sa faceti,,nimic,,oral!


hmm....sa fie dana cumva?
EndlessBleu
Postat pe 4 Mai 2009 13:15
mai da cine este dana..ciesc pese tot dana...cine e dana vreau sa stiu cine e dana....care imi zice si mie
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 22:45
De la: EndlessBleu, la data 2009-05-04 13:15:36
De la: kudika017520, la data 2009-05-04 00:01:29 Buna tuturor! Parerea mea este ca daca nu ai orgasm ,nu este bun partenerul! Cauti unul potrivit! Solutia , ,aceea ,orala nu m-i se pare ,a fi tocmai ceea mai buna! Daca esti casatorita, cauti o alta solutie! Safii si tu fericita!Adica,,citeam din lipsa de ocupatie niste postari pe forum la unele teme, asa am citit despre un mijloc de a fi fericita! Am ras citind de ,un mijloc de a fi fericita, cu dusul, cu apa calda.. Ma gandeam cum sa faci cu dusul??! Facand baie intr-o zi mi-am amintit,,si hai sa incerc si eu! Cu apa calduta ,la dus m-am spalat ,, sa stiti ca a fost ,,minunat, ce ,placere , mi-a fact apa! Am fost curata si fericita, gandindu-ma ca am ras degeaba de cine postase acest subiect,eu ma gandeam cum am citit in graba, dezinteresata, ca si introduce dusul,,si ziceam ca s duse cu pluta! Nu se introduce, se pune la baza ,la intrare si apa calduta isi face datoria de ,,,,,,, Da este foarte placut, este curat, nu ramaneti gravide,iar daca nu sunteti satisfacute , nu trebuie sa faceti,,nimic,,oral!


hmm....sa fie dana cumva?


sub acoperire
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 22:47
doamneee...saraca Dana nu mai scapa
ralu_zar
Postat pe 4 Mai 2009 22:53
De la: roscatika23, la data 2009-05-03 14:50:08
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-03 13:47:51
De la: blue_angel1986, la data 2009-05-03 13:42:34
De la: kudika002139, la data 2009-05-03 13:18:44
De la: VALITZA81, la data 2009-05-01 13:06:40Buna.....Cat ma revad in ceea ce spui tu ca simiti ....Am avut si eu o relatie de 6 ani,iar la capitolul sex....judecand acum ,eram praf.Cred ca nici nu stiam ce-i ala orgasm Dar se pare ca nu intalnisem barbatul care trebuia sa descopere fiara din mine....uite ca l-am intalnit,iar de 3 ani la capitolul sex si la capitolul orgasm nu mai am de ce sa ma plang.Deci cu alte cuvinte...conteaza foarte mult barbatul caci vorba aia "nu exista femeie frigida ci barbat nepriceput"...si ti-o spun eu care am trait asta pe pielea mea!Pupici si o zii buna!





bine spus: conteaza foarte mult barbatul - 5 ani de zile nu am stiut ce-i ala orgasm, credeam k asa e sexul, auzisem de el dar nu simtisem, 1 an de zile - am descoperit orgasmul pt ca in sfarsit am avut parte de sex oral dar de 6 luni - wow - am descoperit ce inseamna sa vrei sa te urci pe pereti de placere, orgasm simultan si placere in fiecare atingere, mangaiere, sarut.............. si toate datorita lui care stie sa se comporte cu o femeie, care stie sa-i ofere un orgasm, care stie unde sa atinga si cand...........pacat ca nu e doar al meu :(((


Dar a cui mai e?? al sotiei??




INCA NU ESTE AL SOTIEI, ci al logodnicei......... ce pot spune mai am o sansa dar degeaba daca s-a inventat LASITATEA.......
blue_angel1986
Postat pe 5 Mai 2009 16:30
Mitica,Ioana,, De pe forum nu ve ti afla nimic, pt ,ca nu suport ,,jignirile! nu sunt ,,Dana, si sunt o persoana casatorita de ceva vreme, sunt serioasa, nu avem amanti nici eu,, nici sotul, Nu ne sexalim ,,nici oral nici scris,,v-am raspuns cum am rezolvat sa fiu fericita, cand,, nu sunt! Nu ,,radeti, ca asa am ras si eu! INCERCATI! Poate este valabil si pt, barbati! Am sa testez la sotul cand il spal pe spate! Serios!! Jetul de apa din dus , misca partea sensila si produce ceva! Incercati ,,,si,, la raport! SI VOI SI EI!
kudika017520
Postat pe 5 Mai 2009 19:41
De la: kudika017520, la data 2009-05-05 19:41:03 Mitica,Ioana,, De pe forum nu ve ti afla nimic, pt ,ca nu suport ,,jignirile! nu sunt ,,Dana, si sunt o persoana casatorita de ceva vreme, sunt serioasa, nu avem amanti nici eu,, nici sotul, Nu ne sexalim ,,nici oral nici scris,,v-am raspuns cum am rezolvat sa fiu fericita, cand,, nu sunt! Nu ,,radeti, ca asa am ras si eu! INCERCATI! Poate este valabil si pt, barbati! Am sa testez la sotul cand il spal pe spate! Serios!! Jetul de apa din dus , misca partea sensila si produce ceva! Incercati ,,,si,, la raport! SI VOI SI EI!


dap...clar e Dana
EndlessBleu
Postat pe 6 Mai 2009 01:24
SERIOS??!! Cine-i Dana???!! Va jur,, ca nu sunt ,,Dana! V-am scris ce am citit si eu pe un forum! Am incercat! si este;; minunat! Nu trbuie,,2 persoane,, nici limbi straine,, e curat,, si placut! Cu apa din dus!!
kudika017520
Postat pe 6 Mai 2009 17:58
SERIOS???!!! O SA INCERC SI EU! CA MAI AVEM SI NOI ,NECESITATI! NUMAI BINE!!
Rodri
Postat pe 12 Mai 2009 16:36
hi
Cassey_
Postat pe 25 Mai 2009 08:19
De la: Cassey_, la data 2009-05-25 08:19:02hi

Saracuta de tine Te-a lipsit bunul Dumnezeu pe langa bunul simt si de orgasm?????????
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Mai 2009 08:58
De la: Cassey_, la data 2009-05-25 08:19:02hi


vrei un orgasm?
am trei la purtator si vreo douazeci in beci! da-mi adresa sa-ti trimit unu'!
geo_x
Postat pe 25 Mai 2009 09:17
De la: geo_x, la data 2009-05-25 09:17:52
De la: Cassey_, la data 2009-05-25 08:19:02hi


vrei un orgasm?
am trei la purtator si vreo douazeci in beci! da-mi adresa sa-ti trimit unu'!


nu dl geo,vrea sa iti ghiceasca norocul in sucul organic
just_heaven
Postat pe 25 Mai 2009 09:30
De la: Cassey_, la data 2009-05-25 08:19:02hi


sa nu-mi spui ca tocmai ai avut un................... rusinicaaaaaaaaa si vi taman acilea sa te lauzi
donttouch
Postat pe 25 Mai 2009 09:36
ii trimit o poza cu imprastierea in plan longitudinal si sferic , a lichidului laptos!
cica in functie de forma de eliminare a lui, se poate ghicii viitorul
geo_x
Postat pe 25 Mai 2009 09:36
donty lasa fata ,poate da amanunte despre .......cum a facut......in ce fel a iesit.....

dl geo.....mai bine da mana si iti ghicesc eu.....fara sa faci mizerie
just_heaven
Postat pe 25 Mai 2009 09:40
De la: geo_x, la data 2009-05-25 09:36:47ii trimit o poza cu imprastierea in plan longitudinal si sferic , a lichidului laptos!
cica in functie de forma de eliminare a lui, se poate ghicii viitorul


haaaaaaaa? geo sa nu uitzi sa specifici data, ora, minutuls si secunda cand s-a intamplat mi-a spui mie ca-s foarte importante aceste date
donttouch
Postat pe 25 Mai 2009 09:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
incep sa ma indragostesc de seful meu 21 De la: berbecuta22 26 Martie 2012 10:18
joc nou legat de sex 24 De la: _oktober_ 3 Februarie 2009 17:45
Cum sa abordez un subiect delicat 33 De la: aanaxor 11 Septembrie 2009 10:44
Sexul in 3 - fantezie sau curiozitate? 26 De la: mitica_mitaru 28 Februarie 2009 17:36
super tare 4 De la: Tharr 15 Octombrie 2010 20:08