Setari Cookie-uri

NORMALITATI.......

cred ca ne-am saturat de subiecte cu pervesiuni....sa vb ca oamenii diverse lucruri....fara vb urite si pervesiuni
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:14
crezi ca se va putea?
eu nu cred..la un moment dat se va isca cearta
portitza_Maria
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:17
se pare k nu se poate,pe majoritatea ii distreaza toate astea si isi axeaza privirea doar pe genul asta de"probleme"!
annutza
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:18
CREDE-TI?.... DE EXEMPLU SA VB CE FACEM ZI DE ZI....CA IMPOSIBIL SA NU SE INTIMPLE SI LUCRURI HAIOASE NU?
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:22
In sfarsit...cine va deschide un subiect nou unde sper si eu sa nu mai vad atatea jigniri :D
lusha_ubitik
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:22
paaaai normalitatea e atat de banala incat ...nu merita discutata...

dar ideile astea avangardiste sau alea gen ev mediu ,sau si mai rau principii sanatoase de dinainte de insuratoare...sunt atat de usor de comentat....

exemple???
coman ,dana, tudoritza...

dandanaua_reloaded
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:25
DAAAAAAAAAA Lusha_ubitik....ma gindeam sa vb ce facem zi de zi...cum ne traim viata...clipele...cum depasim situatiile....nu numai sex....care de fapt trebuia sa fie dragoste....dar se pare ca ...fetele tinere nu stiu ce inseamna asta....
offffffff...........am fost si eu la 21 ani si am o gramada de nebunii care imi amintesc si rid....insa nu am auzit ca pina acum asa pervesitati
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:27
De la: mikela_my, la data 2009-01-15 14:22:35CREDE-TI?.... DE EXEMPLU SA VB CE FACEM ZI DE ZI....CA IMPOSIBIL SA NU SE INTIMPLE SI LUCRURI HAIOASE NU?

buna .haidetio sa va povestesc ceva haios .: seful meu e italian si m-a rugat sa ii cumpar un suc deportocale ...pt ca vorbeste stalci romana , eu am inteles un sac ( portocale ambalate in saculet de 2 kg ) . Asa ca am mers si am cumparat 2 saculete , unul pt el si unul pentru mine
A doua zi mi-a zis : ce ai facut ? eu am zis un suc , nu un sac . Ia-l tu acasa , acum . ...Multumesc , mi-am cumparat deja ...nu ai decat sa il mananci acum
catylucia
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:33
hahhahah super tare....
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:34
De la: mikela_my, la data 2009-01-15 14:22:35CREDE-TI?.... DE EXEMPLU SA VB CE FACEM ZI DE ZI....CA IMPOSIBIL SA NU SE INTIMPLE SI LUCRURI HAIOASE NU?



mai mult ca sigur se intampla si lucruri haioase....eu am o prblema cu sarea in mancare...intotdeauna uit sa pun sare, iar tata cand ajunge seara si mananca se amuza de fiecare data si imi spune mereu "o sa te bata barbate-tu numa-n cap pana ai sa iti amintesti ca in mancare trebe sare!"....sper sa n-aiba drepatate :)
lusha_ubitik
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:36
De la: mikela_my, la data 2009-01-15 14:27:46DAAAAAAAAAA Lusha_ubitik....ma gindeam sa vb ce facem zi de zi...cum ne traim viata...clipele...cum depasim situatiile....nu numai sex....care de fapt trebuia sa fie dragoste....dar se pare ca ...fetele tinere nu stiu ce inseamna asta....
offffffff...........am fost si eu la 21 ani si am o gramada de nebunii care imi amintesc si rid....insa nu am auzit ca pina acum asa pervesitati




Eu am 19 ani....dar sincer, poate sunt de moda vecehe..dar cu asemenea perversitati nici eu nu prea sunt de acord...dar in fine...fiecare cu placerile lui...eu am intrat aici pe forum ca sa mai invat si eu cate ceva de la voi...mai cer un sfat, una alta, mai radem, mai glumim...mai uitam de rele... :) nu?
lusha_ubitik
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:42
daaaaaaaaaaa eu am o problema cu ceaiul...uit mereu ibricul pe foc unde e apa...memoria mea o ia razna:P....intr-o zi am pus oua la fiert...am uitat binenteles de ele si m-am trezit cind au explodat in ibric ....
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:51
De la: mikela_my, la data 2009-01-15 14:51:01daaaaaaaaaaa eu am o problema cu ceaiul...uit mereu ibricul pe foc unde e apa...memoria mea o ia razna:P....intr-o zi am pus oua la fiert...am uitat binenteles de ele si m-am trezit cind au explodat in ibric ....



deci sa inteleg ca nu sunt singura uituca .... poate am sa imi emintesc de acum
lusha_ubitik
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:13
ehhhhhhhhhh se mai intimpla nu?
mikela_my
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:20
De la: mikela_my, la data 2009-01-15 16:20:52ehhhhhhhhhh se mai intimpla nu?



la mine mai tot timpul da' am sa mai cresc si poate nu am sa mai uit ... ca mi-am amintit...ma duc sa pun sare in ciorbița
lusha_ubitik
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:42
vreti sa radeti?pai ia fiti atente cat sunt de zuza si ametita sarak maikmea ma pune si o data p saptamana sa fac ceva,adik ma roaga si anume sa bag masina la spalat si sti ce mi se intampla?de fiecare data uit sa pun furtul in wc si odata chiar am inundat vecina de sub mn sarak femeie a venit disperata la mn la usa si eu cum dormeam am alunecat si am cazut si tot eu nu reuseam sa inteleg de unde e apa p hol !si culmea e ca mi se intampla mai mereu
annutza
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:51
Eu am ars nu stiu cate fierbatoare la servici, ca uitam ca am pus apa la fiert. Si nu odata s-a intamplat asta
luchianramona
Postat pe 15 Ianuarie 2009 16:53
De la: annutza, la data 2009-01-15 16:51:30vreti sa radeti?pai ia fiti atente cat sunt de zuza si ametita sarak maikmea ma pune si o data p saptamana sa fac ceva,adik ma roaga si anume sa bag masina la spalat si sti ce mi se intampla?de fiecare data uit sa pun furtul in wc si odata chiar am inundat vecina de sub mn sarak femeie a venit disperata la mn la usa si eu cum dormeam am alunecat si am cazut si tot eu nu reuseam sa inteleg de unde e apa p hol !si culmea e ca mi se intampla mai mereu



hai ca esti tare...mai uitam si eu apa deschisa si plecam la scoala de inundam vecinii...i-am inundat o data de la 3 de la mine pana la parter...iar vecina de la 2 abia varuise...s-a mutat din bloc din cauza mea...intr-un an am inundat-o de cel putin 6 ori in anul ala s-a si mutat saraca femeie...cand ma gandesc cate prostioare am facut cand eram mai micutza ....ma mir cum de m-am potolit acum
lusha_ubitik
Postat pe 15 Ianuarie 2009 17:17
De la: mikela_my, la data 2009-01-15 16:20:52ehhhhhhhhhh se mai intimpla nu?
catylucia
Postat pe 15 Ianuarie 2009 22:58
Deci...pe subiectul normalitati nu se mai posteaza nimic ...nimic nimic? sau chiar e atat de banala normalitatea?....
lusha_ubitik
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:40
ei ti-as povesti, dar nu stiu cu ce sa incep...

Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:57
De la: oktober, la data 2009-01-17 10:57:07ei ti-as povesti, dar nu stiu cu ce sa incep...



Poi...incepe si tu cu ceva amuzant ...sa fim bine dispusi de dimineata
lusha_ubitik
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:59
amuzant? sa descriu in amanunt cat de mult se iubesc copii mei..de dimineata...ca fratii...va fi un mesaj zgomotos si cu tipete!...am sarit din pat la ora 5,am visat ca e vara si trebuie sa merg urgent sa-mi ud florile ca in timpul zilei nu pot, si pana seara se varzuiesc...am iesit pe hol si...ninge ! din nou! sunt depresiva!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:07
De la: oktober, la data 2009-01-17 11:07:57amuzant? sa descriu in amanunt cat de mult se iubesc copii mei..de dimineata...ca fratii...va fi un mesaj zgomotos si cu tipete!...am sarit din pat la ora 5,am visat ca e vara si trebuie sa merg urgent sa-mi ud florile ca in timpul zilei nu pot, si pana seara se varzuiesc...am iesit pe hol si...ninge ! din nou! sunt depresiva!



Poi..ce sa spun...bine ca are cine sa te trezeasca..plus ca te trezesti in muzica ....cat despre flori, nu mai fi asa grijulie ...si apropo, in zona ta ninge?la mine e soare si cald
lusha_ubitik
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:11
vin la tineee! m-am saturat de iarna! o sa scot copii la sanius, nu...si mai bine, o sa-l pun pe sotiorul meu sa faca asta ...da, ninge, e frumos etc etc etc dar eu sunt taaare taaaare friguroasa...iar azi trebuie sa sun sa-mi rezerv camera pt la vara,la mare...si cand ma uit pe geam si vad cat de departe este...off, mai am si musafiri nepoftiti...voi reveni, poate imi povestiti voi ceva haios, macar sa inchei ziua cu bine

Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:16
Neatza! fetelor
Pupicei!
Hmmm ceva amuzat, ia sa vedem..
pai ieri de exemplu am avut examen ( si ca de fiecare data ne-am adunat cu totzi - adica eu si restul de colegi- in sala cu pricina si ne-am pus sa scriem pe banci subiectele) .

Si dupa ce umplusem cu totzi bancile de subiecte vine profu sa ne anuntze ca de fapt o s adam in lata sala examenu.

emilia84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:17
De la: oktober, la data 2009-01-17 11:16:18vin la tineee! m-am saturat de iarna! o sa scot copii la sanius, nu...si mai bine, o sa-l pun pe sotiorul meu sa faca asta ...da, ninge, e frumos etc etc etc dar eu sunt taaare taaaare friguroasa...iar azi trebuie sa sun sa-mi rezerv camera pt la vara,la mare...si cand ma uit pe geam si vad cat de departe este...off, mai am si musafiri nepoftiti...voi reveni, poate imi povestiti voi ceva haios, macar sa inchei ziua cu bine



Poi sa vii ca te astept !! cat despre copii, faci ine ca ii trimiti cu tati la sanius , ca doar asa trebuie, sa mai stea si taticu' cu ei ... musafiri nepoftiti..?? stiu cum e....si mama cat sunt de plictisitori vorbesc si vorbesc intr-una ... nu te preocupa, pana la sfarsitul zilei sigur apare ceva amuzant
lusha_ubitik
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:21
normalitatea sexuala este privita drept sexul vaginal strict in pozitia misionarului,sau cum imi place mie sa o numesc..a pensionarului....ceeea ce e cea mai mare prostie intalnita vreodata.1 la mana...vaginul nu este conceput pt sex,ci pentru a urina cu el si a face copii.Anusul insa este cel care trebuie sa ofere placere ambilor parteneri...
Teodutza84
Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:32
De la: Teodutza84, la data 2009-01-17 14:32:01normalitatea sexuala este privita drept sexul vaginal strict in pozitia misionarului,sau cum imi place mie sa o numesc..a pensionarului....ceeea ce e cea mai mare prostie intalnita vreodata.1 la mana...vaginul nu este conceput pt sex,ci pentru a urina cu el si a face copii.Anusul insa este cel care trebuie sa ofere placere ambilor parteneri...


Draga mea Teodutza, nu am nimic cu tine personal, dar aici vorbim despre NORMALITATI...pentru sexul anal si restul de chestii ai deschis tu un topic....sau tu chiar vrei sa intri in conflict cu fetele si pe topicul asta?nu ai vazut ca e scris clar ca nu vrem sa auzim injuraturi pe topicul asta?..chiar nu gasesti ceva normal de vorbit?...si apropo, lasa-ne pe noi asa "plictisitoare"...decat "anormale"
lusha_ubitik
Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:44
De la: Teodutza84, la data 2009-01-17 14:32:01normalitatea sexuala este privita drept sexul vaginal strict in pozitia misionarului,sau cum imi place mie sa o numesc..a pensionarului....ceeea ce e cea mai mare prostie intalnita vreodata.1 la mana...vaginul nu este conceput pt sex,ci pentru a urina cu el si a face copii.Anusul insa este cel care trebuie sa ofere placere ambilor parteneri...


Daca tu te pishi pe vagin,atunci fato,inseamna ca esti ANORMALA. Iar aici este un topic despre NORMALITATI. Alea care se pisha pe vagin nu au ce cauta aici.
Dar cel putin ma bucur ca m-ai facut sa rad k lumea.
lil_devil
Postat pe 17 Ianuarie 2009 16:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex in timpul menstruatiei 93 De la: roz5blue6lila7 5 Octombrie 2010 09:36
help please ! 23 De la: iubi7a_lui 18 Ianuarie 2009 18:44
anticonceptionale 22 De la: contesina 20 Aprilie 2011 15:56
Ginecologi buni din Cta 27 De la: AlexaN 15 Aprilie 2013 21:44
Dragoste 101 De la: catalina69 13 Noiembrie 2009 13:42