Setari Cookie-uri

Hi !

Buna sunt noua ph`a site pai am shi yoo nevoie de un mik sfat stau k un baiat din scoala il cunoask de vreo 6 luni mereu ne certam ne impakam mereu knd ii zik k gata sa terminat ii pune pe prietenii lui sa ma caute si tot insista daca ii spun ca nu mai vreau in fata plange nush ce sa mai fak totusi nu merge faza sa stau cu ell fara sal plak.....problema mai rea este ca imi place de colegul lui .......ne intelegem bine nu pot sa zik ca suntem prietenii ne cunoastem vorbesc cu el e super de treaba umblu dupa ell d`vreo 2 ani i`am zis intr`un timp ca imi place de ell si k dak ar vrea sa fie k mn insa nu am primit nici un raspuns pentru k am plekat in cantonament vreo 2 saptamanii el na veni la scoala o saptamana si tot asa de atunci am incercat sa uit dar degeaba poate k nu il mai ubesk atat de mult insa tot imi place de ell
___AnNy___
Postat pe 15 Ianuarie 2009 18:45
In primul rand, incearca sa scrii in lb. romana, nu ca pe chat...
In al doilea rand, fii putin mai coerenta ca nu am inteles mare lucru...
Deci, ii trimite pe prietenii lui sa te caute cand va certati?E un las....Nu-ti place de el?Pai atunci de ce mai stai cu el? Da-i papucii, fii cu cine iti place, nu mai tine atat cont de cei din jurul tau ca nu iti dau ei sa mananci...sper ca ti-am fost de folos...
ramo_88
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu cine sa raman? 40 De la: kudika313367 11 August 2010 10:08
nebun dupa ea... 8 De la: pickard 3 Aprilie 2011 16:50
Sex=Impacare??? 42 De la: maimai_no1 10 Septembrie 2011 01:50
cum pot sa renunt la cineva care ma face fericita? 33 De la: kudika082955 15 Noiembrie 2009 18:58
m-am indragostit , iar el nu cred ca simte acelasi lucru : 34 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:34