Setari Cookie-uri

COMPATIBILITATE INTRE UN GEAMAN(EA) SI UN CAPRICORN(EL)

MULTUMESC ANTICIPAT!
ALINASTAVRE
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:40
sunt si eu intr-o asemenea relatie
ce pot sa zik ca e interesatn, cu adevarat
dar , nu ma pot acomoda cu caracterul sau, mult prea rece, distant, desi stiu ce simte
unori, imi este greu sa-l inteleg
la tine cum e?[ALINASTAVRE]
babytza20
Postat pe 21 Ianuarie 2009 20:28
Buna fetelor !
eu sunt capricorn, el gemeni. Relatia nostra nu a durat foarte mult, adica 3 luni, suntem caractere foarte foarte diferite. El este foarte schimbator, cand vb cu el simti ca totul merge bine iar dupa 5 minute parca ai cazut intr-o prapastie.
Nu recunoaste niciodata cand greseste, numai el are dreptate, este foarte zgarcit, de cate ori ieseam cu el in oras cauta in asa fel incat sa-mi platesc eu singura consumatia, daca ii spuneam ca nu pot merge in oras se supara si imi zicea ca : te-am intrebat eu daca ai bani ?
Simteam ca ma iubeste foarte mult dar nu-mi arata NICIODATA, era foarte rece, distant, ma respecta in societate, era foarte mandru de mine, a primit numai cuvinte de lauda de la prieteni despre mine, in schimb le place la nebunie sa fie alintati, scarpinati, sa le porti de grija...sa ii iei de mana sa-i duci la doctor sau....etc. ....singuri nu se duc de parca ar calca in foc.
AM TRECUT FOARTE DES PESTE MULTE FAZE DE TOT RAHATUL IN CARE M-A PUS NUMAI DE DRAGUL LUI, CA SA NE FIE BINE.....DAR TOT NU A FOST BINE.
Trebuie sa ai o rabdare de fier cu un geaman...in consecinta eu am hotarat ca daca voi mai intalni vreodata un astfel de om am sa fug de el ca de DIAVOL.

va pup.
Alina

Postat pe 17 Februarie 2009 14:02
eu sunt intr-o relatie de 4 ani cu un geaman si chiar daca uneori e putin distant stiu cum sa il fac sa imi spuna tot. cred ca o relatie dintre un capricorn si un geaman merge atata timp cat exista incredere unul in celalalt.
potarniche_diana
Postat pe 17 Februarie 2009 15:51
buna fetelor!
eu sunt gemeni si am avut o relatie de aproape un an cu un baiat capricorn si sa stiti k el era cel vesnic nemultumit!cand se plictisea de atata bine in relatie cauta mereu motive de cearta si niciodata nu aveam eu dreptate ci eu eram mereu vinovqta de certurile noastre!!pana cand m-am saturat de atatea certuri si am pus punct relatiei
maid_marion
Postat pe 6 Mai 2009 10:01
Barbatii capricorni sunt extrem de dificili , au multe hachite , fixuri si momente dese in care orice ai face nu ii poti scoate din starea lor de interiorizare cand nu isi doresc pe nimeni in preajma.Zodia Gemeni simbolizeaza libertate , fac ce ii taie capul atunci cand vor. Mi se pare una din cele mai proaste combinatii , sa fiu sincera nici macar nu am auzit de o astfel de relatie , cel putin nu una lunga.
Amora
Postat pe 6 Mai 2009 18:50
De la: alina_marcu41, la data 2009-02-17 14:02:31 Buna fetelor !
eu sunt capricorn, el gemeni. Relatia nostra nu a durat foarte mult, adica 3 luni, suntem caractere foarte foarte diferite. El este foarte schimbator, cand vb cu el simti ca totul merge bine iar dupa 5 minute parca ai cazut intr-o prapastie.
Nu recunoaste niciodata cand greseste, numai el are dreptate, este foarte zgarcit, de cate ori ieseam cu el in oras cauta in asa fel incat sa-mi platesc eu singura consumatia, daca ii spuneam ca nu pot merge in oras se supara si imi zicea ca : te-am intrebat eu daca ai bani ?
Simteam ca ma iubeste foarte mult dar nu-mi arata NICIODATA, era foarte rece, distant, ma respecta in societate, era foarte mandru de mine, a primit numai cuvinte de lauda de la prieteni despre mine, in schimb le place la nebunie sa fie alintati, scarpinati, sa le porti de grija...sa ii iei de mana sa-i duci la doctor sau....etc. ....singuri nu se duc de parca ar calca in foc.
AM TRECUT FOARTE DES PESTE MULTE FAZE DE TOT RAHATUL IN CARE M-A PUS NUMAI DE DRAGUL LUI, CA SA NE FIE BINE.....DAR TOT NU A FOST BINE.
Trebuie sa ai o rabdare de fier cu un geaman...in consecinta eu am hotarat ca daca voi mai intalni vreodata un astfel de om am sa fug de el ca de DIAVOL.

va pup.
Alina



faza cu invitatia in oras si etc si cu 50/50 o stiu ff bine.cred ca e un element definitoriu al zodiei=))
camy_doll
Postat pe 13 Iulie 2009 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gemeni 4 De la: dark_vampyre08_yahoo_com 24 Octombrie 2009 10:26
da ce ziceti de relatia dintre doi gemeni ? 5 De la: kudika346261 31 Decembrie 2010 02:39
curiozitate ! 8 De la: kudika074284 17 Iulie 2010 22:14
buna dimineata 9 De la: kudika149571 12 Iulie 2010 14:07
Important! 2 De la: gigi_oprea 21 Ianuarie 2011 12:44