Setari Cookie-uri

va place muzica rock?

Shpuuu s'o bagat cam cum se baga chilotii in c.u.r.
ea habar n'are cum sta treaba pe forum... nu are decat un mesaj.....
si data viitoare sa se abtina de la comentarii de genu'
si daca tot ii vine sa n'are decat sa se duca la baie
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 11:34
tu stii sa faci diferenta intre rock si manele?
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 11:35
cred ca fiecare e pe treaba lui aici....VA INVIT LA PIPA PACII pooop diavolyta mea
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 11:36
las-o dracusor...poate a gresit si ea...oameni suntem...poate nu ma place ea pe mine, chestie de empatie, dreaku stie...

man...pe cine intrebai daca stie sa faca diferenta dintre rock si manele ? pe mine ? ca in cazul asta trebuie sa te dezamagesc...iubesc rockul...si detest manelele...
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 11:38
tu esti avocatul pacii?
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 11:38
nu'i vorba de asta.. io nu inteleg de ce o citat tocmai chestia aia.. si sa spuna ca sunt io nush' cum... da' ce ma cunoaste de undeva si nu stiu??
din cate vad nu are decat o postare..... si daca tot vroia sa spuna ceva nu avea decat sa fie "on topic".... nu sa se lege de mine aiurea
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 11:42
nu mai fi supi ...treci la o tigara virtuala...
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 11:44
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 11:38:39las-o dracusor...poate a gresit si ea...oameni suntem...poate nu ma place ea pe mine, chestie de empatie, dreaku stie...

man...pe cine intrebai daca stie sa faca diferenta dintre rock si manele ? pe mine ? ca in cazul asta trebuie sa te dezamagesc...iubesc rockul...si detest manelele...



mie imi place de tine!
mare pacat ca esti luata.
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 11:45
stai ca m-am uitat la postul ei...pe mine ma citeaza, scumpo...

ia uita-te mai bine...pe pagina...

mai shupuuu...ce-ai patit scumpo ? nu-ti place avatarul meu ? sau ca-mi place mie rockul ?

ca eu ma distram asa de bine cu 21822...faceam schimb de impresii...glumeam...

care e problemu tau, draga mea ?
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 11:47
De la: monaram, la data 2009-05-06 11:44:48 nu mai fi supi ...treci la o tigara virtuala...


nu mai sunt.. imi trece repede
stai sa caut topicu'
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 11:48
he...he...sunt luata, dragule...am un sot la fel de rocker si nebun...

so...ce ziceai de manele si de rock ?
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 11:48
Nuuu ea la mine s'o referit... tu m'ai intrebat daca sunt artagoasa si ea ti'o raspuns... "Nu are ce face, trebuie neaparat sa abordeze fiecare topic" ... adica io nu am ce face....
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 11:50
505

intodeauna l-am comparat pe joe satriani cu nelu ploiesteanu
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 11:50
On topic...rockul este o muzica de calitate, este o muzica foarte frumoasa. A nu se confunda rockul cu stilul celor care se dau cu motoarele, se imbraca in negru, au plete, se imbata ca porcii la concerte etc ( cine stie, cunoaste ).

Hai sa dau si nume : Aerosmith, RHCP, Metallica, The Beatles, AC/DC, Dire straits
Linkin Park, Evanescence, Nickelback ( mai contemporane )


Off topic...stiu cum sta treaba pe forum asa cum stiu ca sunt multi care nu au ce sa zica si posteaza de dragul de a posta !

Postat pe 6 Mai 2009 11:55
ticalos mic...aici erai ?

cine e nene, nelutu asta ?

dracusor, lasa fetitza...poate o fii fost si ea nervoasa, s-o fii sculat in bie, nu si-o fii baut cafeaua...are rost sa te enervezi ?

mai copii, am scris cuvintele alea wtf...si nu mi-a aparut postul
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 11:56
De la: Shpuuu, la data 2009-05-06 11:55:43On topic...rockul este o muzica de calitate, este o muzica foarte frumoasa. A nu se confunda rockul cu stilul celor care se dau cu motoarele, se imbraca in negru, au plete, se imbata ca porcii la concerte etc ( cine stie, cunoaste ).

Hai sa dau si nume : Aerosmith, RHCP, Metallica, The Beatles, AC/DC, Dire straits
Linkin Park, Evanescence, Nickelback ( mai contemporane )


Off topic...stiu cum sta treaba pe forum asa cum stiu ca sunt multi care nu au ce sa zica si posteaza de dragul de a posta !


Asa cum ai facut tu mai inainte nu???
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 11:56
De la: Shpuuu, la data 2009-05-06 11:55:43On topic...rockul este o muzica de calitate, este o muzica foarte frumoasa. A nu se confunda rockul cu stilul celor care se dau cu motoarele, se imbraca in negru, au plete, se imbata ca porcii la concerte etc ( cine stie, cunoaste ).

Hai sa dau si nume : Aerosmith, RHCP, Metallica, The Beatles, AC/DC, Dire straits
Linkin Park, Evanescence, Nickelback ( mai contemporane )


Off topic...stiu cum sta treaba pe forum asa cum stiu ca sunt multi care nu au ce sa zica si posteaza de dragul de a posta !


dai din cap cand asculti rock!?
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 11:57
baga si tu un punct pe ici pe colo si o sa ti'l posteze
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 11:57
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 11:56:34ticalos mic...aici erai ?

cine e nene, nelutu asta ?

dracusor, lasa fetitza...poate o fii fost si ea nervoasa, s-o fii sculat in bie, nu si-o fii baut cafeaua...are rost sa te enervezi ?

mai copii, am scris cuvintele alea wtf...si nu mi-a aparut postul



ti-era dor de mine!?
si aici, daca scrii prostii, nu-ti ia mesaju'

te rog, nelu ploiesteanu , este un persnaj emblematic pentru muzica de petrecere, si mai nou pentru manele necomerciale .
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 11:59
mai shupuuu...tu chiar ai o problema...asta ca sa fiu blanda...

cum am zis...e un forum public...fiecare pposteaza ce vrea, ideal ar fii sa o faca si in limita decentei fara insulte gratuite...

si cand te iei de cineva ar fii bine sa aduci si ceva argumente...nu crezi ?

eu zic ca nimeni nu te-a ofensat pe tine in niciun fel...discutam frumos aici...pana ai aparut tu si-ai aruncat chifteaua...

ai ceva de zis de noi, ok...intelegem...nu ne placi...ok...si asta intelegem...poate ar fii mai bine sa iti reconsideri pozitia si sa comentezi ceva la obiect...
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 12:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 11:56:45
De la: Shpuuu, la data 2009-05-06 11:55:43On topic...rockul este o muzica de calitate, este o muzica foarte frumoasa. A nu se confunda rockul cu stilul celor care se dau cu motoarele, se imbraca in negru, au plete, se imbata ca porcii la concerte etc ( cine stie, cunoaste ).

Hai sa dau si nume : Aerosmith, RHCP, Metallica, The Beatles, AC/DC, Dire straits
Linkin Park, Evanescence, Nickelback ( mai contemporane )


Off topic...stiu cum sta treaba pe forum asa cum stiu ca sunt multi care nu au ce sa zica si posteaza de dragul de a posta !


Asa cum ai facut tu mai inainte nu???



Mai citeste o data postarile ca si asa nu ai ce face si poate ca iti dai seama ( am observat ca iti pica fisa greu de tot)...Lame !

Hai navigare placuta !

Love u !



Postat pe 6 Mai 2009 12:05
ha...poti sa stii ca mi-era dor...ai lasat topicul ala cu muzica de izbeliste, tradatorule...

yeap, dau si din cap si din maini...sunt rocker forever...

dracusor...merci pentru pont
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 12:05
pacat ca nu exista optiunea spam...
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 12:06
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 12:01:04mai shupuuu...tu chiar ai o problema...asta ca sa fiu blanda...

cum am zis...e un forum public...fiecare pposteaza ce vrea, ideal ar fii sa o faca si in limita decentei fara insulte gratuite...

si cand te iei de cineva ar fii bine sa aduci si ceva argumente...nu crezi ?

eu zic ca nimeni nu te-a ofensat pe tine in niciun fel...discutam frumos aici...pana ai aparut tu si-ai aruncat chifteaua...

ai ceva de zis de noi, ok...intelegem...nu ne placi...ok...si asta intelegem...poate ar fii mai bine sa iti reconsideri pozitia si sa comentezi ceva la obiect...



Chill...am comentat mai sus ( referitor la rock )

Hai ca v-am lasat in virtualul vostru ! dar mai iesiti si voi din cand in cand sa va bronzati, ca e soare afara

Postat pe 6 Mai 2009 12:07
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 12:06:24pacat ca nu exista optiunea spam...


ai :
raporteaza abuz de limbaj, trivial , inutil si fara noima.
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 12:11
e clar... ai o zi proasta...

nu ne duce tu grija ...poate noua ne place in virtual, poate nu ne place soarele...poate ne cunoastem pe aici si vrem sa stim ce-am mai facut

care e problema ta ? din cate posturi ai aproape toate sunt genul gica contra...

stii ceva ? du-te tu la aer, la soare, si revin-o aici cand te calmezi, bine ?
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 12:12
man...chiar mi-era dor de tine....ce dreaku mami...m-ai lasat pe garbo singura ...sa ma lupt cu topicuri demente...a deschis o fatuca 20 jde topicuri la plezneala...cu icoane pe sticla...cateaua gravida, diazepam...

era delicioasa, parol...
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 12:14
De la: Shpuuu, la data 2009-05-06 12:07:44
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 12:01:04mai shupuuu...tu chiar ai o problema...asta ca sa fiu blanda...

cum am zis...e un forum public...fiecare pposteaza ce vrea, ideal ar fii sa o faca si in limita decentei fara insulte gratuite...

si cand te iei de cineva ar fii bine sa aduci si ceva argumente...nu crezi ?

eu zic ca nimeni nu te-a ofensat pe tine in niciun fel...discutam frumos aici...pana ai aparut tu si-ai aruncat chifteaua...

ai ceva de zis de noi, ok...intelegem...nu ne placi...ok...si asta intelegem...poate ar fii mai bine sa iti reconsideri pozitia si sa comentezi ceva la obiect...



Chill...am comentat mai sus ( referitor la rock )

Hai ca v-am lasat in virtualul vostru ! dar mai iesiti si voi din cand in cand sa va bronzati, ca e soare afara



baga niste doors in urechi, sa te calmezi.
sau fa sex
kudika021822
Postat pe 6 Mai 2009 12:14
ha...nu poci bre sa ma sexez...pro e la munci...

coana mare stramba din nas, ca am dat-o pe brothers in arms si urla casa...
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 12:16
io nu inteleg daca nu'i convine ca noi postam "off topic" ea de ce se ia dupa noi? sau vrea sa fie si ea gadilata putin....
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nou!!!!!! 2 De la: rashela 12 Decembrie 2010 23:23
bilet depeche mode 1 De la: anaditoiu87 28 Ianuarie 2009 21:55
-----Muzica----- 51 De la: kudika_nikole 18 Mai 2013 19:21
Hip Hop Nida - N-ai Tupeu (Official Video) 2 De la: kudika_21814 22 Noiembrie 2012 19:03
concerte 10 De la: Metal_spell 17 Decembrie 2009 11:53