Setari Cookie-uri

Eurovision-nou prilej de scandal :D

Ce parere aveti despre aceasta competitie ?
Eu una o urmaresc de ceva ani incoace intrucat ma amuza la nebunie :)) Nu pot sa uit episodul cu fetele de la indiggo, care s-au plans cateva luni dupa concurs ca vezi doamne ele erau cele ce meritau sa reprezinte tara :))


Stiu ca nu este cine stie ce competitie insa chiar imi doresc sa castigam si noi macar o data, dar piesele participante imi rup din elan in fiecare an


Postat pe 20 Ianuarie 2009 03:37
sunt oribile piesele castigatoare......................ma refer la cele romanesti............showul penibil...........nu stiu cum naiba vor sa castige daca nu au imaginatie si piese bune................
daca ar canta luminita anghel...........treistariu again.......sau andra...si cu o piesa superba...ca slava domnului avem compozitori f buni..........poate am avea sansa,dar nha............o ipocrizie e acolo ca si la festivalul mamaia...sau cerbul.........romania.....!!!
portitza_Maria
Postat pe 20 Ianuarie 2009 12:24
Avem compozitori buni, insa in ultimii ani la fiecare editie s-au certat intre ei. Parca sunt alte interese la mijloc, in niciun caz alegerea unei piese cu adevarat bune pt a castiga...de ex anul trecut piesa nu era de eurovision...acum 2 ani au fost taranii aia adunati din mai multe trupe, gen alb-negru, care a avut cea mai penibila melodie de la eurovision...
Nu ne facem de ras in halul asta?

Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:21
De la: Arsena, la data 2009-01-20 13:21:07Avem compozitori buni, insa in ultimii ani la fiecare editie s-au certat intre ei. Parca sunt alte interese la mijloc, in niciun caz alegerea unei piese cu adevarat bune pt a castiga...de ex anul trecut piesa nu era de eurovision...acum 2 ani au fost taranii aia adunati din mai multe trupe, gen alb-negru, care a avut cea mai penibila melodie de la eurovision...
Nu ne facem de ras in halul asta?


ba daaa..............uite mie mi-a placut f mult piesa luminitei anghel......cu sistem....
a mai fost m pavel cu m anghel...............
moga e un compozitor modern........face mel care se cauta in ziua de azi...........ar trebui sa lucreze mai multi compozitori la o piesa si o da la un cantaret de valoare...voce ,atitudine...............
portitza_Maria
Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:26
Nu a existat vreodata o piesa romaneasca de la Eurovision care sa ma faca sa o votez....nu ca as vota :),dar nici una nu este mai speciala....si nu numai cele romanesti ci si cele straine....nu stiu..parca sunt pe banda...
liza24_84
Postat pe 11 Februarie 2009 21:40
Cele care au participat anul acesta pt preselectie au fost cam praf :D

Postat pe 11 Februarie 2009 21:47
intr-adevar piesele de anul acesta au fost pur si simplu oribile!!! mi-a placut luminita anghel cum a cantat acum cativa ani, dar de ceva timp parca am intrat in hibernare! si nici reprezentatul rusiei de anul trecut nu-i mare branza, dar vedeti ce face imaginatia! mult mai mult mi-a placut piesa cantata de reprezentanta Georgiei.
Lulli
Postat pe 14 Februarie 2009 22:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs Kudika 20 De la: LuckyMe 15 Decembrie 2008 12:52
Origini reale :) 31 De la: dandanaua_reloaded 10 Aprilie 2009 08:55
Simplu si Usor 1 De la: cgina98 10 Februarie 2009 11:44
Prieteni... chiar functioneaza! 1 De la: georgiana_predescu 29 Iulie 2009 22:47
Intrebare! 5 De la: Titanika 7 Ianuarie 2012 12:46