hello all cititi va rog

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent hello all cititi va rog: (2.3 din 3 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

iubirea este cel mai frumos sentiment care schimba omul ,ma schimbat si p mine ma facut sa inteleg k in viata exista si lucruri mai marunte de care te poti bucura,ea nu tine cont de varsta de timp de felul in care arati cum vorbesti sau altele... scrieti si voi ce inseamna iubirea pentru voi... si dak vrei intrati aici www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/154327.html si dak va place datimi si mie un vot va rog pupici
Raporteaza abuz de limbaj
mucky Avatarul lui mucky

858 mesaje

De la: bebe4puisor, la data 2009-01-22 21:07:33 iubirea este cel mai frumos sentiment care schimba omul ,ma schimbat si p mine ma facut sa inteleg k in viata exista si lucruri mai marunte de care te poti bucura,ea nu tine cont de varsta de timp de felul in care arati cum vorbesti sau altele... scrieti si voi ce inseamna iubirea pentru voi... si dak vrei intrati aici www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/154327.html si dak va place datimi si mie un vot va rog pupici

Pentru ca m-ai emotionat pana la lacrimi cu topicul deschis de tine ,votez sa-ti dam cadou o carte de gramatica
Si ca sa-ti vand un pont,dragostea chiar tine de varsta,de cum arati si ,mai ales,de cum vorbesti
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

......si de acea blestemata de liniutza care se pune intre m si a.....

1 mesaj

ce rautacioase sunteti ... atunci chiar aveam o problema cu tastatura... sincer cred k iubirea nu tine cont de varsta de cum arati si de cum vorbesti sau scri doar de sentimente dar putini stiu ce sunt acelea...

1 mesaj

De la: bebe4puisor, la data 2009-05-03 11:38:52ce rautacioase sunteti ... atunci chiar aveam o problema cu tastatura... sincer cred k iubirea nu tine cont de varsta de cum arati si de cum vorbesti sau scri doar de sentimente dar putini stiu ce sunt acelea...

si din ianuarie pana acu' nu ti-a mers netu', nu!?

1 mesaj

ba da ;)) da acum am facut o revizie peste tot:d
aliona_larisa Avatarul lui aliona_larisa

55 mesaje
Oras: vaslui

chiar e interesant topicul...pacat ca ink nu s-au primit raspunsuri...ptr mine iubirea este cel mai frumos lucru care mi se putea intampla...nu as putea trai fara persoana iubita,nu m-as putea trezi singura si etc...si fara sa jignesc pe nimeni......nu inteleg si nici n-am sa inteleg vreodata fetele care umbla dupa bani si viata buna si neglijeaza iubirea,o lasa sa treaca pe langa ele..fetelor..viata e scurta...dak nu ne indragostim acum in perioada de 20-30 de ani ,dupa aia e mult mai greu...si nu vb de pe pereti ci stiu nenumarate cazuri...... care acum,dupa cativa ani buni,au de toate ,nu le lipseste nimic,dar au un gol imens ptr ca sunt singure... ...pacat..

59 mesaje

De la: geo_sh, la data 2009-05-03 11:42:40
De la: bebe4puisor, la data 2009-05-03 11:38:52ce rautacioase sunteti ... atunci chiar aveam o problema cu tastatura... sincer cred k iubirea nu tine cont de varsta de cum arati si de cum vorbesti sau scri doar de sentimente dar putini stiu ce sunt acelea...

si din ianuarie pana acu' nu ti-a mers netu', nu!?

hai mai geo nu fi asa rau daca fetei nu ia mers tastatura cum putea ea sa scrie corect
Fosta membra Kudika.ro
nu sunt rau, sunt realist!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
lilutza09 Avatarul lui lilutza09

48 mesaje

topicu asta pare mai mult de gramatica decat de iubire... oricum..mai lasati fata .si eu aveam probleme cu tastatura si mi se inversau literele pe net..

si sa stii ca fiekre simte iubirea in altfel.depinde de persoana cu care imparti iubirea. si da,dragostea e despre cum te comporti,cum vorbesti si varsta kre o ai.nu e aceasi iubirea unei perechi de tineri de 20 de ani ce se rezuma la iubire si un foc salbatic cu cea a unei perechi de 70 de ani care nu isi doresc decat sa moara impreuna.
nimeni nu iti poate calca mandria in picioare dak esti in stare sa iti tii capul sus !!
gugulina74 Avatarul lui gugulina74

186 mesaje

AM CITIT ASA ,SI ACUM CE MAI VREI .......??????????/

HELLLLLLLOOO MY DEAR ,drace daca nu scriasi in ingleza nu intelejeam .........
angelo_micnegrusiurat Avatarul lui angelo_micnegrusiurat

5305 mesaje
Oras: bucuresti

De la: gugulina74, la data 2009-08-19 16:48:32AM CITIT ASA ,SI ACUM CE MAI VREI .......??????????/

HELLLLLLLOOO MY DEAR ,drace daca nu scriasi in ingleza nu intelejeam .........

DRACE.....
http://www.facebook.com/Salon.LaC0quette
Fosta membra Kudika.ro
iubirea nu se pupa cu gramatica
Semnatura?......Tot ce e rau si mai bun pe lumea asta se afla in sufletul meu