ce faci cand nu esti multumit de nimik din viata ta???

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
cred k topicul spune tot...astept pareri.. :(
Raporteaza abuz de limbaj
Lillix Avatarul lui Lillix

1514 mesaje

De la: ciquy, la data 2009-01-24 19:51:54cred k topicul spune tot...astept pareri.. :(

Te pui frumos si meditezi daca nu cumva esti Gigi Contra, iar dupa ce ti-ai tras concluziile de rigoare, te pui si schimbi incetishor ceea ce te nemultzumeste
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

stai pe net
wdy Avatarul lui wdy

698 mesaje
Oras: constanta

mergi la cumparaturi
karina
dienuta_nou Avatarul lui dienuta_nou

771 mesaje
Oras: cluj

incepi sa faci ce iti doresti.........pas cu pas.........de la lucruri marunte.........spre cele mai mari.......
Fosta membra Kudika.ro
chiar asa,ce faci?la mine nu prea merge cu nimic.
Daca e visare,viata se duce,cel putin sa fie o visare dulce!
Asynia Avatarul lui Asynia

366 mesaje
Oras: iasi

flirtezi
Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.

1 mesaj

De la: dana_mv, la data 2009-01-26 21:25:59chiar asa,ce faci?la mine nu prea merge cu nimic.
important e sa faci

1 mesaj

De la: Asynia, la data 2009-01-26 21:27:23flirtezi
cu cine?

1 mesaj

De la: dienuta_nou, la data 2009-01-24 20:00:36incepi sa faci ce iti doresti.........pas cu pas.........de la lucruri marunte.........spre cele mai mari.......
invers nu merge?

366 mesaje

cu cine ti se pare atragator/atragatoare
Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
Fosta membra Kudika.ro
poi..ce sa zic..?de obicei nu stau locului si nu simt k s singura,doar atunci knd ma asez in pat seara si nu are cn sa mi spuna nb,de sarbatori,acum vine 14 februarie...:( de obicei ma deprim si merg la cumparaturi sau la salon si stau o zi intreaga,fara sa vb cu cineva...dar knd ma intorc tot singura..si acum mai grav m am indragostit de fuckbuddy:((
Fosta membra Kudika.ro
pai ce sa mai fac,ca am epuizat toate alternativele.iar de flirt nu se pune problema,ca nu simt nevoia.oare am probleme?hm...hm...

366 mesaje

De la: dana_mv, la data 2009-01-26 21:30:26pai ce sa mai fac,ca am epuizat toate alternativele.iar de flirt nu se pune problema,ca nu simt nevoia.oare am probleme?hm...hm...

nu simti nevoia pentru ca nu ai gasit pe cineva de care sa iti placa

1 mesaj

Daca nu esti multumit de nimic din viata ta,problema e la tine,nu la evenimentele sau situatiile respective.Depinde de cum privesti lucrurile si de ceea ce astepti de la existenta ta.Poti sa astepti multe si sa nu apara,dar asta numai in cazul in care esti prea lenes...
Din proprie experienta zic
Ca sa scap de nemultumirile din viata mea,mi-am stabilit prioritatea si am luptat pt ea.Acum am rezolvat prioritatea asta si muncesc pentru celelalte de pe lista...
Fosta membra Kudika.ro
cand exista un om care tot incearca sa vb cu tine,se poarta frumos,iti vb frumos,dar pe tine simti ca te paralizeaza neincrederea datorita trecutului...,in asemenea conditii ce ati face?

1 mesaj

De la: dana_mv, la data 2009-01-26 21:47:35cand exista un om care tot incearca sa vb cu tine,se poarta frumos,iti vb frumos,dar pe tine simti ca te paralizeaza neincrederea datorita trecutului...,in asemenea conditii ce ati face?

As da o sansa prezentului
Fosta membra Kudika.ro
da,poate ca da.dar ma gandesc ca nu ar fi corect pt el.pt ca eu nu pot acorda incredere si nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere.poti sa acorzi o sansa fara incredere?
Fosta membra Kudika.ro
De la: ciquy, la data 2009-01-24 19:51:54cred k topicul spune tot...astept pareri.. :(

fac misto pe kudika si cand vad pe altii mai ...prosti ca mine prind curaj ...si ma car sa mai invat un capitol din cursul de manegement....

you can kiss my kitty ass
mafia_nrr1 Avatarul lui mafia_nrr1

1767 mesaje

nu esti multumit/a de nimic in viata? primul vinovat/a esti TU ....incearca sa faci ceea ce-ti place, incearca sa faci ceva ce te face fericit/a , asculta-ti inima si fa ce spune ea....sigur vei fii multumit/a de viata....

tinand cont ca viata este amara incearca s-o indulcesti si ai sa vezi schimbari .... esti trist/a? iesi in aer liber, fa sport, asculta muzica..gandeste-te ca maine va fii o noua zi cu mai multe realizari, cauta sa gasesti greselile pentru care nu esti multumit si indreapta totul...cu vointa poti...

Succes...

Ca sa gasesti prieteni adevarati trebuie sa-i gasesti mai intai pe cei falsi...
Fosta membra Kudika.ro
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 22:03:28

fac misto pe kudika si cand vad pe altii mai ...prosti ca mine prind curaj ...si ma car sa mai invat un capitol din cursul de manegement....

si ce inveti la cursul de manegement?sa faci misto pe kudica?interesant...

1 mesaj

www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/158831.html

da mai departe
flor38T Avatarul lui flor38T

43 mesaje

Cred ca ar fi indicat s-o iei de la 0,fara a repeta greselile ce te-au adus la starea in care te afli.Trage aer in piept,respira bine si da-i inainte cu tupeu.
Fosta membra Kudika.ro
sunt asa pentru k m am indragostit de cnv cvu care ma vad de aproape 2 ani...dar nu e nik intre noi..doar...sex...
flor38T Avatarul lui flor38T

43 mesaje

Si ce dracu te retine?e casatorit,nu?astepti ce?restul de intrebari pune-le singura,aplica vreo regula de sistem cu sau fara valori si afli raspunsul putin sau mm .satisfacator.Revin-o cu picioarele pe pamant si mintea lucida.
Fosta membra Kudika.ro
nu e casatorit:) si ne intelegem fb chiar daca nu e mare lucru intre noi:)
spiridusul Avatarul lui spiridusul

12 mesaje

incepi sa cauti ceva ce te multumeste, trebuie sa fie ceva, macar faptul ca esti in viata.
georgiana
Fosta membra Kudika.ro
De la: ciquy, la data 2009-01-27 17:02:31nu e casatorit:) si ne intelegem fb chiar daca nu e mare lucru intre noi:)
nu inteleg.cum adica va intelegeti f bine ,dar nu exista nimic intre voi?cum vine asta?ori va intelegeti,ori nu.
Fosta membra Kudika.ro
adik ne intelegem bine dar el e cu altcineva..si ma vad si eu q el ne cunoastem de 2 ani dar nu avem o relatie...asta vroiam sa spun...
Fosta membra Kudika.ro
De la: ciquy, la data 2009-01-27 19:17:25 adik ne intelegem bine dar el e cu altcineva..si ma vad si eu q el ne cunoastem de 2 ani dar nu avem o relatie...asta vroiam sa spun...
cica un barbat cu o femeie ,e un barbat singur,iar unul cu doua femei e un barbat fericit.inutil sa mai spun ca unul cu 3 femei e un barbat cu multe probleme.ei uite...al tau e un barbat fericit.
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: