Setari Cookie-uri

Casatorie

Buna fetelor!! In cateva luni ma casatoresc,si inca nu mi-am cumparat rochia visurilor:(((
Zic "inca", pentru ca cred ca am gasit-o la un targ de rochii de mireasa, Expomariaj. Am pierdut o zi printre standuri, dar am gasit rochia pe care mi-o imaginam de mica- O rochie de mireasa superba, din matase de satin, cu broderii delicate, ce sa mai, o frumusete! Brandul se numea Bien Savvy. Sincer, nu am nici o tinuta Bien Savvy acasa, si nici prietenel mele, asa ca va intreb pe voi, dragelor de pe forum, ce stiti despre Bien Savvy? Am vazut ca au si un site, www.biensavvy.ro , si toate tinutele sunt superbe, dar inca nu am ajuns la ei la magazin..
Va rog, daca vreuna dintre voi are vreo experienta cu vreo rochita Bien Savvy, spune-ti-mi si mie, sa nu raman fara rochita de nunta!! Va pupic, si astept impresii

Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:37
BUNA,
ne aflam in aceasi situatie...la fel ma casatoresc in cateva luni si nici eu nu am gasit rochia visurilor, parca toate sunt incarcate si .....pur si simpul nu ma caracterizeaza ....
daca gasesc ceva frumos revin pe forum....
iti doresc tot binele din lume !!!
anamariahirja
Postat pe 30 Ianuarie 2009 21:01
Mai, desi eu m-am maritat demult, imi face placere sa admir rochiile de mireasa. Si va dau dreptate: nu prea am vazut ceva care sa-mi placa. In schimb, de cate ori ma uit la rochiile create de Agnes Toma, imi sta sufletul in loc. Sunt absolut superbe!!!!
Fetelor, eu va doresc casa de piatra, multa fericire si nu mai puneti la suflet daca nu va gasiti rochia cea perfecta. Sunt convinsa ca veti straluci si veti fi absolut superbe la nunta voastra.
Lucia1971
Postat pe 30 Ianuarie 2009 21:04
bien savvy lucreaza excelent.au rochii superbe, materiale foarte bune, iar croiala este impecabila.ce-i drept, nu sunt tocmai "ieftinute", dar merita fiecare leut.eu am o rochita de la ei, a facut "furori" ori de cate ori am purtat-o.foarte frumoase, deosebite si elegante.
mergi la ei si probeaza cateva modele.
MissMe2
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:43
:sml-happy01
80:
felicitari casa de piatra si mult noroc in viata parerea mea este sa nu mai te uiti la firma neeaaparat bine nu ma intelege gresit nu sa iei nici una din targ dar nici una care sa dai ogramada de bani si sa nuti prea placa dar eu am auzit de bien sawi si am inteles ca au rochii bune si frumoase acuma nu stiu nam incercat dar iti doresc tot binele din lume multa fericire si sanatate si tot ceti doresti in viata
kudika010221
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:04
casa de piatra si tot binele din lume sa fiti fericite va pupik

Postat pe 15 Aprilie 2009 01:15
Draga mea, daca esti din Bucuresti iti va fi mult mai usor, deoarece aceasta firma isi are sediul acolo, daca nu cred ca o sa te descurci tu cumva....intra pe site-ul lor si vezi ca au ceva numere de contact...suna la acele numere si vei primii toate detaliile de care ai nevoie! In principiu acestia lucreaza cu masurile tale proprii, deci e nevoie de o proba, sau mai multe chiar.......si rochita mea de mireasa a fost tot Bien Savy, si am fost mai mult decat multumita de ea! Aceasta casa lucreaza la cote impresionante, folosind cele mai bune materiale , iar broderiile, in cele mai multe cazuri sunt lucrate manual! O sa fi mai ceva decat o printesa... sper sa nu te razgandesti in ceea ce priveste alegerea rochie, nu cred ca vei putea gasi una mai buna, si la urma urmei meriti tot ce e mai bun si mai frumos! Casa de piatra miresuco!
Dolcys
Postat pe 29 Aprilie 2009 18:16
Felicitari si casa de piatra parerea mea despre rochia de mireasa e ca nu conteaza firma ci doar cat de finutza si usoara e pentru ca si asta conteaza, dar cel mai mult conteaza sa-ti placa tie eu am avut bad experience cu rochia de mireasa am purtat ce ia placut mamei nu mie....:(
Heavenly_angel
Postat pe 30 Aprilie 2009 01:23
eu sunt casatorita mai demult.atunci nu prea imi placea ce gaseam prin magazine,si dupa lungi cautari m-a trasnit ideea de a-mi desenat eu asa in mare rochia pe care mi-o doream.cu desenul in mana am plecat in cautarea unei croitoresei bune,pe care am si gasito.mi-a facut rochia exact asa cum mi-am dorit-o.
CASA DE PIATRA
ETE_EU
Postat pe 30 Aprilie 2009 01:36
casa de piatra si sper sa va gasiti rochia pe care v-o doriti
_dulcik_
Postat pe 1 Mai 2009 10:37
pan' la urma ce s'o mai intamplat??
Diavolyta_
Postat pe 11 Mai 2009 20:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exercitii fizice. 6 De la: kudika_pudika 28 Februarie 2011 00:22
talie lata 16 De la: kudika007 8 Aprilie 2009 09:49
Dependenta de dulciuri?!? 15 De la: rashela 18 August 2009 14:21
sport dupa sarbatori 15 De la: tury65 10 Iulie 2008 07:22
Spune-mi cum mananci, ca sa-ti spun cine esti 23 De la: blussy 27 Octombrie 2009 18:00