Setari Cookie-uri

nsh de ce .. .

nu ma pot termina. . nu mam terminat niciodata .. si am incercat. . de toate .. si nu pot. . nsh km sa fac sa ma si eu un orgasm. . miam inceput viata sexuala de 2 ani si ceva si nu am avut nicodata. . si nici bn la pat nu ma prea simt .. ce sa zic de excitat. . nu ma excit deloc. . chiar nu mai suport. . am auzit d cva alifie. . si cva med care te face sa ai placeri . ..
loreudarbog
Postat pe 26 Ianuarie 2009 13:35
ti-as raspunde dar ma doare capul dupa ce am citit mesajul...serios
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 13:39
De la: loreudarbog, la data 2009-01-26 13:35:07nu ma pot termina. . nu mam terminat niciodata .. si am incercat. . de toate .. si nu pot. . nsh km sa fac sa ma si eu un orgasm. . miam inceput viata sexuala de 2 ani si ceva si nu am avut nicodata. . si nici bn la pat nu ma prea simt .. ce sa zic de excitat. . nu ma excit deloc. . chiar nu mai suport. . am auzit d cva alifie. . si cva med care te face sa ai placeri . ..


vorbeste cu un medic,dak in doi ani de la inceperea activitatii sexuale nu ai avut orgasm....eeeee cam naspa de tu,nu stii ce pierzi....

.........da.....masturbeaza-te.......inceraca sa-ti cunosti sing corpul.......vorbeste cu parteneru tau...comunica...... .............inca mai poti face multe..
nirvana_cukramel
Postat pe 8 Februarie 2009 00:49
De la: loreudarbog, la data 2009-01-26 13:35:07nu ma pot termina. . nu mam terminat niciodata .. si am incercat. . de toate .. si nu pot. . nsh km sa fac sa ma si eu un orgasm. . miam inceput viata sexuala de 2 ani si ceva si nu am avut nicodata. . si nici bn la pat nu ma prea simt .. ce sa zic de excitat. . nu ma excit deloc. . chiar nu mai suport. . am auzit d cva alifie. . si cva med care te face sa ai placeri . ..


Copilu', cate topicuri mai vrei sa deschizi azi? toate despre frustrarile tale sexuale...mai devreme vroiai sa faci anal, acum ai o problema cu orgasmul...cred ca tre sa iei o pauza. cat despre ALIFIA minune...
mrskattousa
Postat pe 8 Februarie 2009 00:56
De la: loreudarbog, la data 2009-01-26 13:35:07nu ma pot termina. . nu mam terminat niciodata .. si am incercat. . de toate .. si nu pot. . nsh km sa fac sa ma si eu un orgasm. . miam inceput viata sexuala de 2 ani si ceva si nu am avut nicodata. . si nici bn la pat nu ma prea simt .. ce sa zic de excitat. . nu ma excit deloc. . chiar nu mai suport. . am auzit d cva alifie. . si cva med care te face sa ai placeri . ..




mai intai invata si tu sa scrii, sa te exprimi si poate pe urma poti sa te gandesti la sex.

Postat pe 8 Februarie 2009 01:04
De la: loreudarbog, la data 2009-01-26 13:35:07nu ma pot termina. . nu mam terminat niciodata .. si am incercat. . de toate .. si nu pot. . nsh km sa fac sa ma si eu un orgasm. . miam inceput viata sexuala de 2 ani si ceva si nu am avut nicodata. . si nici bn la pat nu ma prea simt .. ce sa zic de excitat. . nu ma excit deloc. . chiar nu mai suport. . am auzit d cva alifie. . si cva med care te face sa ai placeri . ..

poate prima noapte a fost problema si nu ai facut-o din dragoste,ce sa zic,cred ca trebuie sa gasesti partenerul care sa te satisfaca,parerea mea
andree7
Postat pe 8 Februarie 2009 01:05
fiziologic o femeie e apta pt viata sexuala si orgasm dupa 25 de ani.Mai asteapta....
lacrasar
Postat pe 7 Martie 2009 13:18
De la: lacrasar, la data 2009-03-07 13:18:28fiziologic o femeie e apta pt viata sexuala si orgasm dupa 25 de ani.Mai asteapta....


Cum vine asta apta .... ??? 25 de ani ???OMG !!1
Ma ajuta si pe mine careva ...ca m-am pierdut pe la ''apta fiziologic'':))) Detaliaza te rog ..ca-mi patineaza neuronul ..zau asa ...
__LL__
Postat pe 7 Martie 2009 13:23
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 13:23:11
De la: lacrasar, la data 2009-03-07 13:18:28fiziologic o femeie e apta pt viata sexuala si orgasm dupa 25 de ani.Mai asteapta....


Cum vine asta apta .... ??? 25 de ani ???OMG !!1
Ma ajuta si pe mine careva ...ca m-am pierdut pe la ''apta fiziologic'':))) Detaliaza te rog ..ca-mi patineaza neuronul ..zau asa ...

adik pregatita fizic din toate pct de vedere mental si fizic,k practic orgasmul e o secretie de endorfine si trebuie sa existe o corelatie intre creier si organele genitale, de obicei dupa ce-si cunoste foarte bine corpul, in genere dupa 25 ani.FIZIOLOGIC adik natural pt organism.
lacrasar
Postat pe 9 Martie 2009 15:25
pai daca tu te-oi gandi la cine stie ce cai verzi pe peretii e normal sa nu te excitii dar totusi de 2 ani mi se pare absurd... incearca si tu sa fii mai relaxata vorbeste cu iubitul tau ... informeaza-l ce iti place etc etc
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 23:05
auzi???mai dar tu cate topicuri ai de gand sa deschizi???s au speri sa nu se prinda nm??ori ai toate probl din lume???iubit de pe mes......nu ai orgasm............bla bla............. ma lesy???
butterfly_sound_of_love
Postat pe 2 Aprilie 2009 22:27
De la: lacrasar, la data 2009-03-09 15:25:49
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 13:23:11
De la: lacrasar, la data 2009-03-07 13:18:28fiziologic o femeie e apta pt viata sexuala si orgasm dupa 25 de ani.Mai asteapta....


Cum vine asta apta .... ??? 25 de ani ???OMG !!1
Ma ajuta si pe mine careva ...ca m-am pierdut pe la ''apta fiziologic'':))) Detaliaza te rog ..ca-mi patineaza neuronul ..zau asa ...

adik pregatita fizic din toate pct de vedere mental si fizic,k practic orgasmul e o secretie de endorfine si trebuie sa existe o corelatie intre creier si organele genitale, de obicei dupa ce-si cunoste foarte bine corpul, in genere dupa 25 ani.FIZIOLOGIC adik natural pt organism.


In genere, ...dar sunt femei care nu ajung la orgasm nici la 40 de ani ...oricum apogeul sexual se atinge intre 30 si 40 de ani, depinde de persoana, de fiecare organism in parte, de stimulii, de partener...de propria vointza ...sunt multe aspecte ce nu trebuiesc neglijate referitor la subiectul asta...

Cat despre fata in cauza ....sa mearga la un psiholog sau un sexolog sau sa faca exercitii de concentrare si kegel..ajuta mult..asa am fost si eu sfatuita de persoane mai experimentate ;)))
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 01:21
De la: mrskattousa, la data 2009-02-08 00:56:43
De la: loreudarbog, la data 2009-01-26 13:35:07nu ma pot termina. . nu mam terminat niciodata .. si am incercat. . de toate .. si nu pot. . nsh km sa fac sa ma si eu un orgasm. . miam inceput viata sexuala de 2 ani si ceva si nu am avut nicodata. . si nici bn la pat nu ma prea simt .. ce sa zic de excitat. . nu ma excit deloc. . chiar nu mai suport. . am auzit d cva alifie. . si cva med care te face sa ai placeri . ..


Copilu', cate topicuri mai vrei sa deschizi azi? toate despre frustrarile tale sexuale...mai devreme vroiai sa faci anal, acum ai o problema cu orgasmul...cred ca tre sa iei o pauza. cat despre ALIFIA minune...

poate crede ca va avea vreun orgasm anal oricum cred ca omul are nevoie de un doctor daca singur nu se poate descurca si de un pic mai multa minte
yumy
Postat pe 7 Aprilie 2009 05:39
alt topic minunat de'al tau
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 17:01
deci sa rez prlb ta? si cm smt? i vt?
serios acu: ai inteles ceva? ia-te de mana cu celelalte proaste care nu stiu sa scrie si cred ca sunt pe mess cu "pretenele" lor. ok?
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadou 5 De la: yumalai 14 Februarie 2010 11:06
compatibilitate sau nu?! 4 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 15:15
eu capricorn,el gemeni 5 De la: cristina_sw33t 20 Ianuarie 2009 20:17
hello 11 De la: just_heaven 22 Aprilie 2009 13:09
iubire ......si departare 79 De la: kudika378269 22 Martie 2011 10:34