Setari Cookie-uri

relatie pe mess ..

sunt cu prietenul meu de vreo 4 luni. .ne-am cun pe mess. .vb f mult pe zii. . l tel. .si mai ales p mess .. a venit l me de vreo 3 ori. . si m-a dus si l el .. am petrecut destul timp impreunas .. si nu mi-a dat de inteles k nu ma iubeste .. din contra. . dar nsh .. e c-am obsedat de sex. . nsh km va merge rel. . eu cred k m-ar insela. . il vad prea obsedat dupa sex .. si noi ne vedem c-am rar. . suntem l 600km .. el se risca sa vina pan aici. . dar oare k ma iubeste. ?? .. sau o fii vreo nebunie de a lui ..?/ .. ptr k e c-am copilaros. .
loreudarbog
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:28
parerea mea e ca pe mess niciodata nu ajungi sa cunosti pe cineva eu am patit asta de vreo 2 ori si mi-a ajuns
annyyy
Postat pe 2 Februarie 2009 09:13
si tu esti draga, copilaroasa, sa crezi asa ceva, cred ca te imbeti cu apa rece. NU cred in iubiri pe mess, dar daca se intimpla, atunci e o fatalitate, si-ti dai seama imediat si fara dubiu. Dar e bun messul pentru comunicare, parerea mea.
Te amendez insa pentru cum scrii.
nefer
Postat pe 2 Februarie 2009 09:22
Relatiile la distanta sunt cele mai putin indicate si asta ti-o zic din experienta!Atunci cand nu esti cat de cat in preajma lui,baietii au in sange actoria;ei pot sa minta atat de bine,iti spun ca vor ceva serios cand de fapt isi incearca norocul cu cat mai multe fete.Fiecare de la distanta vrea sa para altceva decat este cu adevarat;in majoritatea cazurilor asa se intampla insa mai exista si exceptii asa cum sunt in orice domeniu;oricum incearca sa nu te entuziasmezi foarte tare fiindca vei suferi dupa aceea mai mult decat e cazul!Iti doresc mult noroc in iubire!
cmz
Postat pe 2 Februarie 2009 10:28
De la: loreudarbog, la data 2009-01-25 16:28:11sunt cu prietenul meu de vreo 4 luni. .ne-am cun pe mess. .vb f mult pe zii. . l tel. .si mai ales p mess .. a venit l me de vreo 3 ori. . si m-a dus si l el .. am petrecut destul timp impreunas .. si nu mi-a dat de inteles k nu ma iubeste .. din contra. . dar nsh .. e c-am obsedat de sex. . nsh km va merge rel. . eu cred k m-ar insela. . il vad prea obsedat dupa sex .. si noi ne vedem c-am rar. . suntem l 600km .. el se risca sa vina pan aici. . dar oare k ma iubeste. ?? .. sau o fii vreo nebunie de a lui ..?/ .. ptr k e c-am copilaros. .



e simpul baiatul vrea sex(toti vor)doar ca unii au rabdare si unii nu, ptr asta te sfatuiesc sa-l lasi ,prima impresie conteaza asa ca aranjeaza-te si iesi la o plimbare baietii nu se termina la tipul de pe mess ,fii serioasa
honeybrunette
Postat pe 2 Februarie 2009 12:46
Subscriu la cea postat nefer... ....
magda_65
Postat pe 3 Februarie 2009 16:30
La un moment dat vei vedea ca discutiile pe mess sunt ca o boala.Este un virus intrat in sangele lui.Vei observa cu stupoare ca atunci cand esti plecata de langa el mai vorbeste si cu altele si chiar se va intalni cu ele.Eu l-am cunoscut pe actualul prieten tot pe mes si ne-am mutat impreuna.Cand eu sunt la serviciu el intra cu tot felul de tipe pe diferite adrese de mess (are vreo 4) sau pe sitte-uri de matrimoniale si-si cauta.L-am prins de catev ori si ne-am certat din cauza asta...chiar am plecat de la el...dar nici el nu putea sta fara mine si a stat de capul meu pana m-am intors.Mi-a promis ca nu se mai repeta...dar si acum inca vorbeste cu tipe...Stiti ce-mi spune ca vrea de la ele? BANII lor.Isi cauta una cu bani si functie...care sa-l intretina.Ce sa mai zic...SFAT IMPORTANT: L A S A - L...nu-i de tine.Barbatii care cauta femei pe net sunt niste frustrati...si niste MINCINOSI.Ori vor bani ori sex.Banii nu-i prea gasesc dar sex...cat doresc.Sunt destule tipe prostute care sa le accepte doleantele.
andacor
Postat pe 3 Februarie 2009 16:35
De la: loreudarbog, la data 2009-01-25 16:28:11sunt cu prietenul meu de vreo 4 luni. .ne-am cun pe mess. .vb f mult pe zii. . l tel. .si mai ales p mess .. a venit l me de vreo 3 ori. . si m-a dus si l el .. am petrecut destul timp impreunas .. si nu mi-a dat de inteles k nu ma iubeste .. din contra. . dar nsh .. e c-am obsedat de sex. . nsh km va merge rel. . eu cred k m-ar insela. . il vad prea obsedat dupa sex .. si noi ne vedem c-am rar. . suntem l 600km .. el se risca sa vina pan aici. . dar oare k ma iubeste. ?? .. sau o fii vreo nebunie de a lui ..?/ .. ptr k e c-am copilaros. .




problema e, nu ca v-ati cunoscut pe mess. ci ca duceti o relatie la distanta...eu mi-am cunoscut sotul pe mess si suntem foarte fericiti..... dar eram din aceeasi localitate.
imarcris
Postat pe 3 Februarie 2009 18:23
mie mi se pare ciudat ca baiatu vine numa ptr. sex 600 de km, ce? nu e balta plina de peste chiar acolo langa el?
eu zic ca cel mai bine este sa ai o discutie serioasa cu el si sa-l intrebi ce asteptari are de la tine si de la relatia asta a voastra.
oana200320
Postat pe 3 Februarie 2009 19:17
niciodata nu am laut in seama un baiat pe mess,chiar si daca era de la mine din oras..pana mi s a intamplat acum de curand sa comunik f mult cu cineva din alt oras,relativ ne intelegeam bine,pentru prima data in viata chiar imi era drag sa stau pe mess si sa vb cu un necunoscut,inevitabil a inceput sa mi placa fffffffffff mult de el,ne simteam bine,discutam despre orice...si chiar i am zis k il plac fff mult dar el a zis sa lkas lucrurile sa vina de la sine...WTF!!! messu asta e o tampenie pt mn in mom asta......
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Februarie 2009 19:25
asa cum vad eu lucrurile...in realitate tu cam stii raspunsul la intrebarea ta...
Noi ne putem da cu parerea la modul general, insa singura care cunoaste bine cazul esti chiar tu. Daca inca nu esti sigura ce ar trebui sa faci, incearca si tu sa vezi ce se intampla cand incerci o discutie mai serioasa cu el pe o tema oarecare sau cand il rogi ceva ce ii solicita implicarea . Daca se incapataneaza sa revina la unu si acelasi subiect sau inventeaza cine stie ce scuza..e clar ca nu il intereseaza decat un singur lucru.
ecce_cortex
Postat pe 3 Februarie 2009 20:06
De la: oana200320, la data 2009-02-03 19:17:24mie mi se pare ciudat ca baiatu vine numa ptr. sex 600 de km, ce? nu e balta plina de peste chiar acolo langa el?

Stiu un tip care a venit din Spania ca sa se culce cu o tipa, deci nu ma mai mira nimic.....
Imi permit sa-ti dau un sfat: daca ai simtit ca tipul vrea doar sex, asculta-ti intuitia. Rareori ne inseala....Incearca sa nu te implici mai mult decat trebuie.... sa ne spui ce se mai intampla cu voi....
ioana_2009
Postat pe 4 Februarie 2009 08:49
Subscriu! Cat de disperat sa fi sa vii 600 de kilometrii numai pentru sex??
Fata draga, ai doar 17 ani..nu te mai lega la cap fara sa te doara..
Lasa lucrurile sa vina de la sine pentru ca vei mai cunoaste destui barbati. Mai bine ocupa-te de scoala, de cariera ta..ca ce faci tu pentru tine nu iti ia nimeni! Baietii vin si pleaca, iar la varsta asta nu e un capat de tara...
Take care, pupici
cristinutza83
Postat pe 4 Februarie 2009 11:13
crede ma, la 17 ani ar trebui sa ai langa tine un baiat care sa te tina de mana, sa iesiti la un film, care sa te ia in brate...nu cu care sa vb pe mess vrute si nevrute. o relatie inseamna mult mai mult decat simple vorbe aruncate pe mess, plus ca tu singurica nu pari prea convinsa de el...pai daca nici tu nu esti convinsa,mai e si departe, mai si vine pt sex....dc nu iti gasesti un baiat mai aproape care sa te vrea si pt altceva? care sa te vrea pentru cum gandesti, pentru cum vorbesti, etc...? nu se rezuma la sex...e pacat
boomboom
Postat pe 4 Februarie 2009 11:22
De la: loreudarbog, la data 2009-01-25 16:28:11sunt cu prietenul meu de vreo 4 luni. .ne-am cun pe mess. .vb f mult pe zii. . l tel. .si mai ales p mess .. a venit l me de vreo 3 ori. . si m-a dus si l el .. am petrecut destul timp impreunas .. si nu mi-a dat de inteles k nu ma iubeste .. din contra. . dar nsh .. e c-am obsedat de sex. . nsh km va merge rel. . eu cred k m-ar insela. . il vad prea obsedat dupa sex .. si noi ne vedem c-am rar. . suntem l 600km .. el se risca sa vina pan aici. . dar oare k ma iubeste. ?? .. sau o fii vreo nebunie de a lui ..?/ .. ptr k e c-am copilaros. .




nu cred ca e iubire......eeeee amagire.......eeeeee iluzie pura......
chestia asta pe mess nu cred ca se poate numi relatie,poate corespondenta........daca se ajunge la sex......poate e atractie,dar nici atat.

................analizeza si tu situatie......
nirvana_cukramel
Postat pe 8 Februarie 2009 00:44
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-02-08 00:44:57
De la: loreudarbog, la data 2009-01-25 16:28:11sunt cu prietenul meu de vreo 4 luni. .ne-am cun pe mess. .vb f mult pe zii. . l tel. .si mai ales p mess .. a venit l me de vreo 3 ori. . si m-a dus si l el .. am petrecut destul timp impreunas .. si nu mi-a dat de inteles k nu ma iubeste .. din contra. . dar nsh .. e c-am obsedat de sex. . nsh km va merge rel. . eu cred k m-ar insela. . il vad prea obsedat dupa sex .. si noi ne vedem c-am rar. . suntem l 600km .. el se risca sa vina pan aici. . dar oare k ma iubeste. ?? .. sau o fii vreo nebunie de a lui ..?/ .. ptr k e c-am copilaros. .




nu cred ca e iubire......eeeee amagire.......eeeeee iluzie pura......
chestia asta pe mess nu cred ca se poate numi relatie,poate corespondenta........daca se ajunge la sex......poate e atractie,dar nici atat.

................analizeza si tu situatie......

vine la tine ,600 de km.?si mai zici ca nu tine la tine?e normal sa fie obsedat de sex daca te vede asa de rar si nu te inseala,mai rau va fi cand isi va gasi o pitzipoanca si nu va trebui sa se deplaseze 600 de km.pentru a-si satisface placerile,dar poate te iubeste sincer si totul va fi ok.Dar tine minte un lucru:profita de clipele frumoase in viata ca oricum nu sunt prea multe
andree7
Postat pe 8 Februarie 2009 00:57
draga mea vrajala de pe mess nu tine ti-o zic din proprie experienta ochii care nu se vad se uita opricat ai vorbi tu pe mess si la telefon, cu masa si toata sleafta asculta-ma cautati unu din zona nu te lasa amagita de vorbe pe net e totul un joc
gandacel83
Postat pe 10 Februarie 2009 16:31
Relatiile intemeiatein felul acesta de obicei nu in.Vezi si tu..............eu personal nu cred in asa cv.Dar cn stie poate tu esti m ai norocoasa
butterfly_sound_of_love
Postat pe 2 Aprilie 2009 22:22
fetelor, se cauta fete dragute pentru o campanie de sampling in mall baneasa, 4 week-end-uri incepand cu acesta. Pentru mai multe detalii, aveti urmatoarea adresa de mess: mariusblk.
Mersic si va pupik!
Elena_Iuliana
Postat pe 7 Aprilie 2009 13:40
cat timp nu te implici prea mult..e totul ok...sunt frumoase relatiile de pe mess...mai grav e cand iubeste doar unul dintre voi...dar relatiile de pe net transpuse in viata reala.... nu prea au sanse de reusita...mai stii..poate este si casatorit...
tany_ro
Postat pe 25 Mai 2009 16:56
vezi daca nu vrei sa faci un anal cu el...
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 16:59
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 16:59:07vezi daca nu vrei sa faci un anal cu el...


l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 17:06
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 17:06:30
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 16:59:07vezi daca nu vrei sa faci un anal cu el...




ehhh am tras cu ochiu' la ce topic'uri o mai deschis

Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 17:07
Hmmmmmmm.....relatii pe mess.....ce sa zic.....ma cam indoiesc ca vei gasi o relatie adevarata,afectiva,de lunga durata pe mess. Sa-ti pierzi timpul,sa cunosti lume,sa gasesti subiecte comune,da,dar cam atat.In general cei care se ascund in spatele ecranului,folosind diferite identitati sunt sau frustrati, sau lasi ,sau ipocriti, sau toate la un loc.Chiar si daca au o singura identitate si ii vezi si chiar te si intalnesti cu ei,nu inseamna ca-ti vor oferi o relatie ok.,poate doar una comoda,bazata in general pe sex si pe neimplicare.Pot fi exceptii care sa confirme regula,dar sunt rarisime,dupa cate am auzit.Lumea virtuala e doar virtuala si atat......Ti-a cerut vreodata sa te dezbraci in fata camerei,obisnuieste sa-ti ceara sa filmati scenele de sex? Nu te intreb doar ptr. a-ti turna sare pe rana,ci ptr. a te determina sa te autoanalizezi si,in cazul in care ceva din ce ti-am sugerat eu este real,sa iei atitudine.Alta e situatia cand cunosti o persoana reala,sa stii despre ea,despre familie,prieteni, dupa care sa comunici cu ea pe mess.Stii ceva despre familia lui,despre prieteni? Ai luat legatura cu ai lui? Poate esti doar o statie de tren ptr.el si impaca si capra si varza,adica afacerile si sexul in acelasi timp.Departe de mine gandul de a te ofensa,crede-ma! Sigur nu te satisface aceasta relatie din moment ce ai cerut o parere.Incearca sa-ti gasesti resursele interioare si sa afli daca este intr-adevar ceea ce vrei.

SEMNAL DE ALARMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunt foarte multe persoane cu care intram in legatura,in special,de pe site-urile care te invita,chipurile, la invatarea unei limbi straine si odata ce ai intrat in contact cu acestia,pana la folosirea camerei web,iti afla parola,locatia si iti trimit tot felul de mizerii in calculator,cu toti antivirusii pe care ii ai,de care nu poti scapa.Daca le mai dai si nr. de telefon e.............ca si cum le-ai pus totul pe tava.Persoanele avizate stiu foarte bine despre ce vorbesc. Aveti mare grija!!!!!!!!!!!!!!!!!
messalinda
Postat pe 25 Mai 2009 17:30
pe care mess alonia/yahoo ?
yumy
Postat pe 26 Mai 2009 08:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 17:07:56
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 17:06:30
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 16:59:07vezi daca nu vrei sa faci un anal cu el...




ehhh am tras cu ochiu' la ce topic'uri o mai deschis



si eu am tras cu ochiul ....
Ce sa-i faci,fata lui mama cea "cuminte..."
cauta material informativ pt bac,nu ?????
Floare_de_castan
Postat pe 26 Mai 2009 10:38
Eroarea mea,ma refeream la yahoo,msn,face book,tagged,etc.
messalinda
Postat pe 26 Mai 2009 18:03
De la: messalinda, la data 2009-05-26 18:03:03Eroarea mea,ma refeream la yahoo,msn,face book,tagged,etc.


Imi cer scuze,insa nu la tine m-am referit cand am postat.. , ci la d-ra care a infiintat acest topic,si daca se gandeste mai bine va realiza si de ce....
Floare_de_castan
Postat pe 26 Mai 2009 22:38
iar o bagati p.asta in seama?
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 18:44
O iubire adevarata e cea de langa tine..........bine nu in toate cazurile,dar in majoritatea........eu zic ca o "relatie p mess"nu e o relatie.Sfatul meu,lasa-l chiar daca il iubesti
kudika049650
Postat pe 8 Iulie 2009 01:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa cred? 14 De la: nirvana_cukramel 8 Februarie 2009 00:40
ce creme sau lotiuni , din comert, pot folosi s mi dispara acel inestetic luciul al fetei , 4 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:09
buna 3 De la: Barbie30 3 Septembrie 2010 17:36
ajutati-ma va rog mult!!!!!!!!!! 11 De la: laramira 18 Ianuarie 2010 09:20
sampon Hemel 2 De la: wanda_love_you 23 Iulie 2009 09:25