Setari Cookie-uri

ce sa cred???

mam despartzit de el pt k ma facut sa sufar......iar akum sunt combinata q pretenul lui......vreo 3 zile am iesit totzi trei impreuna in oras....iar fostul se comporta foarte diferit.....nush ce vrea de fapt.....imi face q ochiul.....ma mangaie pe mana sau pe gat knd are ocazia imi permite sa sar q gura pe el.....face toate lucrurile pe care odata nu mar fi lasat sa le fac.....nush ce sa cred.....eu ma-s desparti de actualul preten si sa ma combin din nou cu fostul dar nu stiu ce sa cred...oare vrea o relatie serioasa sau vrea numa sasi bata joc????
nucrezi_kteaipusqdraq
Postat pe 27 Ianuarie 2009 04:58
De la: nucrezi_kteaipusqdraq, la data 2009-01-27 04:58:19mam despartzit de el pt k ma facut sa sufar......iar akum sunt combinata q pretenul lui......vreo 3 zile am iesit totzi trei impreuna in oras....iar fostul se comporta foarte diferit.....nush ce vrea de fapt.....imi face q ochiul.....ma mangaie pe mana sau pe gat knd are ocazia imi permite sa sar q gura pe el.....face toate lucrurile pe care odata nu mar fi lasat sa le fac.....nush ce sa cred.....eu ma-s desparti de actualul preten si sa ma combin din nou cu fostul dar nu stiu ce sa cred...oare vrea o relatie serioasa sau vrea numa sasi bata joc????



complicata viata ta,da ce curaj ai avut sa te combini cu prietenu luiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............
...................
nirvana_cukramel
Postat pe 8 Februarie 2009 00:52
vezi numa sa nu fie toate astea facute pt a ii demonstra lui actualul k inca mai tii la fostul;) vreun pariu intre ei
auralia
Postat pe 8 Februarie 2009 00:56
De la: nucrezi_kteaipusqdraq, la data 2009-01-27 04:58:19mam despartzit de el pt k ma facut sa sufar......iar akum sunt combinata q pretenul lui......vreo 3 zile am iesit totzi trei impreuna in oras....iar fostul se comporta foarte diferit.....nush ce vrea de fapt.....imi face q ochiul.....ma mangaie pe mana sau pe gat knd are ocazia imi permite sa sar q gura pe el.....face toate lucrurile pe care odata nu mar fi lasat sa le fac.....nush ce sa cred.....eu ma-s desparti de actualul preten si sa ma combin din nou cu fostul dar nu stiu ce sa cred...oare vrea o relatie serioasa sau vrea numa sasi bata joc????


pai normal fato ca-si bate joc...auzi..cu prietenului lui tu nu ai auzit de solidaritatea masculina??? ma mir ca nu tzi-au zis sa tzi-o pui cu amandoi odata.. .dpoamne ce tza si cu fetele aste
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 09:35
De la: nucrezi_kteaipusqdraq, la data 2009-01-27 04:58:19mam despartzit de el pt k ma facut sa sufar......iar akum sunt combinata q pretenul lui......vreo 3 zile am iesit totzi trei impreuna in oras....iar fostul se comporta foarte diferit.....nush ce vrea de fapt.....imi face q ochiul.....ma mangaie pe mana sau pe gat knd are ocazia imi permite sa sar q gura pe el.....face toate lucrurile pe care odata nu mar fi lasat sa le fac.....nush ce sa cred.....eu ma-s desparti de actualul preten si sa ma combin din nou cu fostul dar nu stiu ce sa cred...oare vrea o relatie serioasa sau vrea numa sasi bata joc????


Chiar trebuia sa deschizi 3 topice pentru intrebarea asta ...eu zic ca unul era suficient ....dupa mintea ta , sper eu ca nu foarte odihnita ...de ce crezi tu ca se poarta asa ?Ca s-a trezit cu un fior rece in inima dis-de-dimineatza cum ca tu esti aleasa inimii lui ???Hai fii serioasa, te pune la incercare si pe buna dreptate ...altul nu ti-ai gasit decat pe prietenul lui ... ..s-or fi vorbit sa te faca de c a c a o cu pesmetzi ...si tu stai sa te gandesti daca sa-l lasi pe-ala pentru fostu ...eu zic sa-i lasi dracu pe amandoi si sa mai pui mana sa iesi in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 09:44
in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!

ll ce mare dreptate ai...ca noi nici nu puteam sa o zicem mai bine.
cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 09:57
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 09:57:02in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!

ll ce mare dreptate ai...ca noi nici nu puteam sa o zicem mai bine.


ms ms
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:00
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 10:00:37
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 09:57:02in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!

ll ce mare dreptate ai...ca noi nici nu puteam sa o zicem mai bine.


ms ms
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:00
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 09:57:02in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!

ll ce mare dreptate ai...ca noi nici nu puteam sa o zicem mai bine.


Si asta cati ani o avea? Trei'shpe? Pai'shpe? Cam p'acolo, nu?
Sau e doar asa... mentally challenged?
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:04
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:04:46
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 09:57:02in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!

ll ce mare dreptate ai...ca noi nici nu puteam sa o zicem mai bine.


Si asta cati ani o avea? Trei'shpe? Pai'shpe? Cam p'acolo, nu?
Sau e doar asa... mentally challenged?


Io sunt pusa pe fapte bune azi ....vreau sa-mi asigur un loc stabil la locul cu verdeatza ...akolo la odihna vesnica la racoare ....ca nu-mi place la cazan . ...ce sa fac..m-a cuprins pioshenia azi ...asa in buza zilei
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:09
Vad, Norocel ca esti pioasa... Da' de dormit tot nu dormi
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:12
hai mai fetelor nu fitzi rele ...........................uite ii dau eu un sfat fetii ..............lasa-l pe actualul intoarce-te la fostul apoi iesiti toti in oras si daca vezi ca fostul(adica actualul dupa ce l-ai parasit pe fostul sau cam asa ceva) iti face ochi dulci il faci pe el actual si pe actualul fost ...................si uite asa un cerc vicios de toata frumusetzea si apoi vino iar pe kudika plangand cu lacrimi de crocodil ca te-au parasit si fostul si actualul
donttouch
Postat pe 25 Martie 2009 10:14
De la: donttouch, la data 2009-03-25 10:14:08hai mai fetelor nu fitzi rele ...........................uite ii dau eu un sfat fetii ..............lasa-l pe actualul intoarce-te la fostul apoi iesiti toti in oras si daca vezi ca fostul(adica actualul dupa ce l-ai parasit pe fostul sau cam asa ceva) iti face ochi dulci il faci pe el actual si pe actualul fost ...................si uite asa un cerc vicios de toata frumusetzea si apoi vino iar pe kudika plangand cu lacrimi de crocodil ca te-au parasit si fostul si actualul


Asta e rautate ????
Tu traiesti in Rai ????Fa-ne si noua o chemare rapid de tot te rugam ..pentu cateva persoane ...akuma o pun de -o noua ''Arca Pudika ''tunata preparata, supersonica....si venim mamica akusha !!!
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:17
'Neatza, Donty!

Eu cre' ca urmatorul topic e "Mi-am pus-o si cu actualul fost si cu fostul actual si acum iesim in oras cu alt prieten de-al lor care "ma lsa sa sar q gura p el" si 'ma mangaie p mna" ... sa mi-o pun cu toti trei odata?"
Dor_a
Postat pe 25 Martie 2009 10:18
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:18:08'Neatza, Donty!

Eu cre' ca urmatorul topic e "Mi-am pus-o si cu actualul fost si cu fostul actual si acum iesim in oras cu alt prieten de-al lor care "ma lsa sa sar q gura p el" si 'ma mangaie p mna" ... sa mi-o pun cu toti trei odata?"


acu sa vezi ce ne balacareste fatuca .......................vai de noi relele cum putem sa fim asa de insensibile la asa drama existentziala
donttouch
Postat pe 25 Martie 2009 10:20
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:18:08'Neatza, Donty!

Eu cre' ca urmatorul topic e "Mi-am pus-o si cu actualul fost si cu fostul actual si acum iesim in oras cu alt prieten de-al lor care "ma lsa sa sar q gura p el" si 'ma mangaie p mna" ... sa mi-o pun cu toti trei odata?"




cat de insensibile sunteti...
ella_c
Postat pe 25 Martie 2009 10:22
De la: ella_c, la data 2009-03-25 10:22:37
De la: Dor_a, la data 2009-03-25 10:18:08'Neatza, Donty!

Eu cre' ca urmatorul topic e "Mi-am pus-o si cu actualul fost si cu fostul actual si acum iesim in oras cu alt prieten de-al lor care "ma lsa sa sar q gura p el" si 'ma mangaie p mna" ... sa mi-o pun cu toti trei odata?"




cat de insensibile sunteti...


si ce bine ne shade !!!
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:24
Mai ...fato , nu te supara , dar esti atat de naiva incat sa crezi ca orice gest , orice remarca inseamna ceva serios ? Chiar ideea de a fi impreuna cu prietenul fostului iubit e o mare prostie...si arata cat de putin gandesti si cat de putin te respecti . Una din regulile nescrise ale..."iesitului" impreuna , a...cuplatului pana la urma , este asta : sa nu "iesi" cu prietenul fostului !!! niciodat nu va aduce o relatie frumoasa si armonioasa...barbatii ,sunt apropiati de prietenii lor ,au acea camaraderie care-i leaga de pe bancile scolii , uneori toata viata...Nu le place amestecul unei femei...iar daca se intampla,de multe ori ,ea pierde...Sau mai rau ,cum ti-au scris fete mai istete de aici , risti sa fii facuta de ras...Si nu cred ca vrei . Nu stiu cum vezi tu normala ,povestea asta...Mai mult ca sigur ca ei au vorbit impreuna....si nu cred ca a fost ceva magulitor pentru tine....Poate cel mult ,sa te "ia " si prietenul ,asa, ...prieteneste si dupa aia ,sa aiba motiv de ras... Incearca sa te respecti pe tine , sa ai o parere mai buna , sa fii demna...nu te mai lasa trecuta de la unul la altul ...ca un DVD cu un film nostim...
libra66
Postat pe 25 Martie 2009 10:38
Duduia s-o fi gandit ca o sa plangem cu lacrimi amare alaturi de ea ...sa o compatimim si sa o sfatuim spre calea cea dreapta ...proasta inspiratie a avut :)))))
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:41
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 10:00:54
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 10:00:37
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-25 09:57:02in lume .... ...sau sa te mai uiti pe animal planet ...e foarte educativ ...e postul meu favorit, ti-l recomand cu caldura ...psihologie pura tati !!!

ll ce mare dreptate ai...ca noi nici nu puteam sa o zicem mai bine.


ms ms


cristi_nne
Postat pe 25 Martie 2009 13:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MODA SECOLULUI XVI 22 De la: kudika071602 29 Septembrie 2009 19:26
buna fetelor! va rog mul ajutati ma si pe mine daca puteti! 4 De la: miss_darine 25 Ianuarie 2010 20:57
hello girls:) 29 De la: Titanika 1 Februarie 2012 14:49
buna 49 De la: yssa2010 28 Ianuarie 2012 09:42
compatibilitate 31 De la: dolceK 22 Martie 2009 17:40