dieta 309

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

midriaza_cv Avatarul lui midriaza_cv

1 mesaj

A urmat cineva cura de slabire 309?
Daca da, va rog sa-mi spuneti si mie daca a avut vreun efect! ms
Raporteaza abuz de limbaj
just_choccotoff Avatarul lui just_choccotoff

40 mesaje

da am tinut-o eu.e o porcarie .m-am ingrsat 3 kg.ii urasc pe oamenii care dau sperante false!eu am nevoie sa slabesc vreo 10 kg si chiar imi facusem iluzii.poate cineva sa ma ajute?
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Da 310 a incercat cineva?

Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
miir3lush Avatarul lui miir3lush

5 mesaje

Vreau sa te intreb daca ai tinut si un pic de regim sau nu. Din experienta mea toate curele minune trebuie tinute si cu regim (macar minumum: fara paine, dulciuri, prajeala, junk food etc) chiar daca ele spun ca nu. Pe mine ma cam bate un gand sa o incerc. Imi poate spune cineva cum reactioneaza cu regim?

40 mesaje

e logic ca tii regim 3 zile din moment ce nu ai voie carne lapte oua nimic care sa contina proteine.am mancat aproape numai fructe si am baut apa creca slabeam daca nu luam cura 309 si mancam doar fructe si beam apa.daca e atat de buna de ce nu am slabit macar 3 -4 kg nu 9 cum spun ei dar pe deasupra m'am si ingrasat.
mikela_my Avatarul lui mikela_my

991 mesaje

YOUTHFUL ISLAND green tea essence...cine vrea sa imi lase mesaj...am slabit 10 kg in 30 zile...sunt super bune si numai din plante

40 mesaje

parerea mea e ca tot in mancare consta sa slabesti....un regim alimentar adecvat ne va ajuta desi e ff greu cateodata. si sincer de pastile mi s-a km luat .oricat de naturiste ar fii tot afecteaza organismul la un moment dat!
cclaudia73 Avatarul lui cclaudia73

4 mesaje
Oras: brasov

toate dietele cu mincare nu prea dau rezultate daca nu faci si miscare cel putin 30 minute pe zi.

trebuie sa numeri caloriile .

trebuie sa bei apa si sa iei vitamine . De exmplu am citit pe o pagina web medicala ca omega-3 ajuta la femei in mentinerea unei greutati sanatoase si chiar la slabit daca urmezi o dieta sanatoasa si exercitiu fizic.

eu iau omega-3 vitamine mai iau si alte vitamine si vad ca mentin o greutate sanatoasa ..adevarat as vrea sa mai slabesc dar dupa o virsta este mult mai greu...

am incercat citeva diete nu au reusit iar acum am descoperit sa nu pot sa ma abtin sa maninc ce vreau ..dar totul cu o limita . Ma uit la calorii . Caloriile le poti citi pe pachete pe eticeta si daca respecti ce scrie pe eticheta atunci vezi rezultate..

eu una nu mai cred in diete si doar in bunul simt ( manici in masuri limitate ).

Caut retete de mincaruri care nu au multe calorii si care sint sanatoase ..

deci ptr toata lumea care corespondeaza pe subiectul asta : "mult noroc!"

asta ptr ca stiu ce greu este sa slabesti si cit efort si rabdare i-ti trebuie.
delidia Avatarul lui delidia

10 mesaje

De la: mikela_my, la data 2009-03-10 12:25:34YOUTHFUL ISLAND green tea essence...cine vrea sa imi lase mesaj...am slabit 10 kg in 30 zile...sunt super bune si numai din plante
7]
poti sa-mi spui ce sunt, pastile sau ceaiuri?
de unde se iau si ce tre sa faci intre timp
cat costa?
delidia Avatarul lui delidia

10 mesaje

De la: midriaza_cv, la data 2009-01-27 20:12:08A urmat cineva cura de slabire 309?
Daca da, va rog sa-mi spuneti si mie daca a avut vreun efect! ms

Draga ai tinut cura 309, a dat rezultate?
eu am comandat-o pana acum de doua ori si nu mi-a venit
Poate cineva sa-mi spuna in ce consta?
in cele 12 zile tre sa iei ceva prafuri?
Ronnie_Coleman Avatarul lui Ronnie_Coleman

896 mesaje
Oras: bucuresti

De la: delidia, la data 2010-07-19 09:15:00
in cele 12 zile tre sa iei ceva prafuri?

dalea de tras pe nas

40 mesaje

fetelor nu mai luati porcaria de 309 .cum v-am mai spus in cele 3 zile m-am ingrasat 3-4 kg dar dupa 1 luna de la 60 de kg am ajuns la 72 si mi-am dereglat si tiroida.nu se slabeste miraculos ci cu sacrificiu
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_choccotoff, la data 2010-07-20 21:49:09fetelor nu mai luati porcaria de 309 .cum v-am mai spus in cele 3 zile m-am ingrasat 3-4 kg dar dupa 1 luna de la 60 de kg am ajuns la 72 si mi-am dereglat si tiroida.nu se slabeste miraculos ci cu sacrificiu

Multe nu cred ca o sa vada ce ai postat tu si nu ca ar avea probleme cu ochii ci ca nu vor sa vada!E mai usor sa stai cu fundul pe scaun si sa iei niste prafuri!
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty