Setari Cookie-uri

super slimm

buna,

a luat careva dintre voi super slimm?
eu am inceput sa-l iau de 3 zile si nu ma simt foarte bine.
am ameteli, senzatii de voma.
am tot citit pe net ca iti taie pofta de mancare, dar la mine nu s-a intamplat asa ceva.
nu mananc mult, dar mananc.
andraandragirl
Postat pe 17 Februarie 2009 15:48
depinde probabil de cat de puternic este oragismul fiecaruia.. eu le iau de 10 zile si chair nu am pofta de mancare in prima zi am fost si eu un pic ametzita..dar cam vreo 1 ora..nu mai mult ;)) depinde... Poti lua niste vitamine ca sa nu iti mai fie rau, asha ia o prietena de`a mea.. :) dau cel mai bine lasa`le de tot si fa sport :)) greu nu ? stiu sunt in aceeasi situatie k si tine Eu azi am mancat 2 felii de paine graham prajite la toast cu 2 felii de sunca praga si braza cu 0.2 % grasime :)) pe la ora 12... iar acum la 17 : 30 .. un pic de salata :) si cam atat :) nu mie foame...
bebemik09
Postat pe 17 Februarie 2009 18:06
le-am lasat de tot. mi-e in continuare rau. nu am avut niciodata probleme cu inima, dar acum am niste palpitatii.....
andraandragirl
Postat pe 18 Februarie 2009 08:08
Fa asigurare de viata, ca nu se stie!
Superslimurile sunt excelente, daca nu le iei.

Postat pe 18 Februarie 2009 08:21
nu mor eu asa repede.
am observat si eu ca sunt foarte bune daca nu le iei.
azi nu le-am mai luat si deja ma simt mult mai bine.
andraandragirl
Postat pe 18 Februarie 2009 11:22
De la: andraandragirl, la data 2009-02-17 15:48:39buna,

a luat careva dintre voi super slimm?
eu am inceput sa-l iau de 3 zile si nu ma simt foarte bine.
am ameteli, senzatii de voma.
am tot citit pe net ca iti taie pofta de mancare, dar la mine nu s-a intamplat asa ceva.
nu mananc mult, dar mananc.


DA !Au luat multe ...
Unele au ajuns la spital ,altele ...

Iar cele care au luat si cele care vor sa ia au scris pe alte 3..4 topicuri deschise pe aceeasi tema!

ella_c
Postat pe 18 Februarie 2009 11:26
Sunt convinsa ca superslim este otrava curata....................acum2 ani in urma unei boli de care am suferit am acumulat 10 kg(au fost obligatorii),am incercat sa le dau jos cu pastile efervescente sveltyz si am reusit dar nu miraculos si nici cu 100 de pastile!Am luat o saptamana aceste pastile din plante(cica)si am reusit sa slabesc 8 kg intr-o luna fara efort sau dieta!Cu super slim am zis ca o fii lafel dar din prima si unica zii in care le-am luat mi-a fost super rau(stare de greata,ameteala,nu puteam sa mananc nimic doar beam apa,si aveam, ostare euforica ,imi puneam intrebari idioate........etc)clar sunt niste otravuri!!!!!!Cu sveltyz nu am av nici un fel de reactie ,nu vreau sa le laud doar fac o comparatie,in nici un caz nu recomand pastilele de slabit ci salatele si sportul
bebe_Cristina
Postat pe 24 Februarie 2009 19:58
Si eu iau aceste pastile
Da la inceput in prima zi un pic mi-a fost rau
dar acuma e ok
AM SLABIT IN 5 ZILE 3 KG. sPER SA FIE BINE CA AM CITIT DESTULE COMENTARII CARE MAU CAM SPERIAT
casteliana
Postat pe 9 Martie 2009 16:35
YOUTHFUL ISLAND green tea essence...cine vrea sa imi lase mesaj...am slabit 10 kg in 30 zile...sunt super bune si numai din plante
mikela_my
Postat pe 10 Martie 2009 12:25
www.superslim.as.ro sau mai simplu da un search pe google si sunt mai multe site-uri dar cam toate sunt de la aceiasi "comercianti". eu iau de 12 zile si nu pot spune ca mi-a fost. intr-adevar cand ma ridic brusc din pat cam ametesc pentru ca nu mananc cam nimic, azi de exemplu am mancat doar doua lingurite dintr-un iaurt si nu imi este foame. ceea ce ma deranjeaza la aceste pastile e faptul ca imi accentueaza putin problema mea cu insomnia. aseara am adormit in jur de 2.30 iar la 6 deja ma uitam pe pereti... noroc ca asta nu se intampla zilnic, dar se mai intampla din cand in cand,si cu palpitatii cei drept am mai simtit si eu uneori ca imi fuge putin mai repede inima, dar nu am mai baut cola absolut deloc de cand iau pastilele si nici cafea si evit si ciocolata... nu pot sa-ti spun cat am slabit pentru ca m-am cantarit doar inainte si acum nu ma intereseaza sa ajung la o greutate anume, ma intereseaza sa slabesc pana imi place mie cum arat, dar deja am persoane care imi zic ca se vede ca am dat jos ceva, insa eu observ doar la blugi ca vin o idee mai largutzi...
oana_love
Postat pe 21 Martie 2009 00:08
daca am un regim dat de nutritionist care presupune mese sanatoase si cu continut moderat de calorii de 3 ori pe zi si gustari de fructe intre mese, are sens sa suplimetez cu pasile de slabit?pt ca din cate vad acestea sunt ca sa nu mai mananci deloc, ori eu trebuie sa ma tin de acel regim, care pe langa faptul ca e sanatos si echilibrat, da deja rezultate, dar nu rapide.
oportunity
Postat pe 13 Ianuarie 2010 23:40
o prietena de-ale mele a luat Superslim in jur de 10 zile si i-a fost foarte foarte rau - ameteli, insomnii, hipertensiune, nivel de stres ridicat si totul a culminat cu o cadere de calciu in urma careia a fost la doctor si medicul i-a spus ca este foarte posibil sa fie din cauza continutului ridicat de cafeina din Superslim.

Car depinde de la organism la organism dar eu una nu doresc sa incerc niciodata asa ceva. Mai bine ma tin de sport si mananc dietetic decat sa imi pun in pericol sanatatea
dana_romos
Postat pe 14 Ianuarie 2010 16:39
si pana la urma sunt sau nu bune de ceva pastilele astea? a tinut cineva cura intreaga?
Kitty_the_cat
Postat pe 14 Ianuarie 2010 23:43
De la: Kity_kat, la data 2010-01-14 23:43:26si pana la urma sunt sau nu bune de ceva pastilele astea? a tinut cineva cura intreaga?

Eu am inceput sa le iau de 5 zile,ma simt bine pana in prezent,beau 2 cani de ness pe zi fara probleme,sper sa dea si randament....am sa revin sa va spun ce si cum...am cumparat 3 cutii si vreau sa le termin,eu trebuie sa dau jos macar20-30 kg.
yza79
Postat pe 16 Ianuarie 2010 21:35
si ai slabit ceva in astea 5 zile? de azi le iau si eu! Mi-e o lene sa fac miscare insa merg in fiecare dimineatza la jogging, am devenit foarte matinala!
Kitty_the_cat
Postat pe 17 Ianuarie 2010 09:07
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-17 09:07:40si ai slabit ceva in astea 5 zile? de azi le iau si eu! Mi-e o lene sa fac miscare insa merg in fiecare dimineatza la jogging, am devenit foarte matinala!

Nu m-am cantarit inca,las sa treaca macar 10-14 zile,ideea este ca ma simt bine(suspect de bine)la cat de controversate sunt,si am ezitat o perioada buna pana sa le iau,o sa intru sa iti spun rezultatul(sper sa fie incurajator)si eu sunt prea lenesa sa fac miscare...astept doar minunea de la super slim
yza79
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:35
De la: yza79, la data 2010-01-17 10:35:21
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-17 09:07:40si ai slabit ceva in astea 5 zile? de azi le iau si eu! Mi-e o lene sa fac miscare insa merg in fiecare dimineatza la jogging, am devenit foarte matinala!

Nu m-am cantarit inca,las sa treaca macar 10-14 zile,ideea este ca ma simt bine(suspect de bine)la cat de controversate sunt,si am ezitat o perioada buna pana sa le iau,o sa intru sa iti spun rezultatul(sper sa fie incurajator)si eu sunt prea lenesa sa fac miscare...astept doar minunea de la super slim


bafta! sa mai postezi dupa ce trec cele 10 zile sa ne spui cum iti merge, la fel vreau sa fac si eu dupa o saptamana!
Kitty_the_cat
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:39
da de ce nu alergi si tu ca pisicuta? ceva miscare....e buna si la psihic...invingeti lenea [img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/426/426824oakaj7qqb3.gif[/img][/url]
taiko_delia
Postat pe 17 Ianuarie 2010 10:47
De la: taiko_delia, la data 2010-01-17 10:47:11da de ce nu alergi si tu ca pisicuta? ceva miscare....e buna si la psihic...invingeti lenea [img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/426/426824oakaj7qqb3.gif[/img][/url]

Vezi tu,situatia este mai dificila,am 3 copii,2 baietii de clasa a v-a,si o fetita de 2 ani,si crede-ma ca la cat alerg,pt ei si in urma lor(la dezordine ma refer)...fac sport nu gluma,stau la tara,la curte(o curte mareeee)am animale,pasari,sotul este plecat asa ca sunt si femei si barbat in casa si curte,imi este destul de greu,..."miscare"fac mai toata ziua.
yza79
Postat pe 17 Ianuarie 2010 11:10
cum iti mai merge Yza cu dieta? cu pastilutzele? te simti bine cu ele?
Kitty_the_cat
Postat pe 19 Ianuarie 2010 07:21
De la: andraandragirl, la data 2009-02-17 15:48:39buna,

a luat careva dintre voi super slimm?
eu am inceput sa-l iau de 3 zile si nu ma simt foarte bine.
am ameteli, senzatii de voma.
am tot citit pe net ca iti taie pofta de mancare, dar la mine nu s-a intamplat asa ceva.
nu mananc mult, dar mananc.

ce rost mai are sa deschizi alt topic, cand mai sunt alte zeci pe problema asta, multe sfaturi, linkuri care sa te ghideze catre o informare corecta?
Ronnie_Coleman
Postat pe 21 Ianuarie 2010 23:01
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-19 07:21:29cum iti mai merge Yza cu dieta? cu pastilutzele? te simti bine cu ele?

am dat 2 kg si3oo gr
yza79
Postat pe 22 Ianuarie 2010 03:32
De la: yza79, la data 2010-01-22 03:32:27
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-19 07:21:29cum iti mai merge Yza cu dieta? cu pastilutzele? te simti bine cu ele?

am dat 2 kg si3oo gr


bravoooooo!!!!

si eu am dat jos 3 kg in 5 zile, dar a fost si stres

tine-o tot asa
Kitty_the_cat
Postat pe 22 Ianuarie 2010 08:58
De la: yza79, la data 2010-01-17 11:10:05
Vezi tu,situatia este mai dificila,am 3 copii,2 baietii de clasa a v-a,si o fetita de 2 ani,si crede-ma ca la cat alerg,pt ei si in urma lor(la dezordine ma refer)...fac sport nu gluma,stau la tara,la curte(o curte mareeee)am animale,pasari,sotul este plecat asa ca sunt si femei si barbat in casa si curte,imi este destul de greu,..."miscare"fac mai toata ziua.

daca zici ca faci atata miscare, ia ghici, prob unde este? ....la alimentatie.
Ronnie_Coleman
Postat pe 22 Ianuarie 2010 10:33
De la: casteliana, la data 2009-03-09 16:35:35
AM SLABIT IN 5 ZILE 3 KG. sPER SA FIE BINE CA AM CITIT DESTULE COMENTARII CARE MAU CAM SPERIAT

nu, nu e bine.
Ronnie_Coleman
Postat pe 22 Ianuarie 2010 10:35
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-14 23:43:26si pana la urma sunt sau nu bune de ceva pastilele astea? a tinut cineva cura intreaga?

Ce cura sa tina domne'? Asta vrei? sa slabesti din diferite motive si prin diferite metode ca apoi sa revii la vechiul regim de viata si sa pui la loc? niste pastile nu vor face treaba in locul tau si nici nu iti vor schimba atitudinea despre viata, sanatate in general. nu niste pastile iti vor da ambitia necesara sa schimbi ceva la tine.
Ronnie_Coleman
Postat pe 22 Ianuarie 2010 10:39
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-22 10:33:32
De la: yza79, la data 2010-01-17 11:10:05
Vezi tu,situatia este mai dificila,am 3 copii,2 baietii de clasa a v-a,si o fetita de 2 ani,si crede-ma ca la cat alerg,pt ei si in urma lor(la dezordine ma refer)...fac sport nu gluma,stau la tara,la curte(o curte mareeee)am animale,pasari,sotul este plecat asa ca sunt si femei si barbat in casa si curte,imi este destul de greu,..."miscare"fac mai toata ziua.

daca zici ca faci atata miscare, ia ghici, prob unde este? ....la alimentatie.

Sa mori tu ca la alimentatie este problema....eu am intrat aici si am scris ca incerc sa dau ceva kg jos,dar nu si cum le-am "pus"ei bine afla ca mai sunt si alte cauze decat alimentatia,dar nu am chef acum sa detaliez
yza79
Postat pe 22 Ianuarie 2010 15:35
De la: yza79, la data 2010-01-22 15:35:54
Sa mori tu ca la alimentatie este problema....eu am intrat aici si am scris ca incerc sa dau ceva kg jos,dar nu si cum le-am "pus"ei bine afla ca mai sunt si alte cauze decat alimentatia,dar nu am chef acum sa detaliez

"Sa mori tu"...ce limbaj de infecta poti avea cu super slim nu vei face nimic. si daca mai ai si alte prob in afara de kg in plus, sa stii ca nu le poti rezolva luand pastile la intamplare. Si ma rog cum ai reusit sa ajungi la starea de acum, daca zici ca mananci cum trebuie si ca faci destula miscare? stres, dereglari hormonale? pai daca e asa, scuza-ma dar la 30 de ani nu ai invatat ca nu trebuie sa iei singura medicamente si sa te tratezi, si asta in conditiile in care habar nu ai ce subs contin si care sunt efectele adverse? Cred ca te-ai adresat nepotrivit unei pers despre care nu stii absolut nimic daca erai cumva vreun medic mai ziceam sa te contrazici cu mine (dar nu esti ca altfel nu luai superslim), insa tin sa te anunt ca sunt instructor de culturism si mai fac pe deasupra si facultate de sport, deci ma pricep asa oarecum cum sta treaba cu alimentatia, efort, fiziologie sportiva.
Ronnie_Coleman
Postat pe 22 Ianuarie 2010 15:46
Si apropo, YZA 79, poate ne relatezi ceea ce mananci pe parcursul unei zilei, asa ca sa mor linistit :) crezi ca mi se rupe mie p.u.l.a ca ai tu obezitate de gradul 1 sau 2 (vezi, oricine poate vorbi urat ). Va amagiti toate ca astfel de pastile sunt naturale si ca fac treaba in locul vostru. Este o diferenta sa fie din plante si alta e diferenta sa fie natural :) Tu vezi prin copaci, pe iarba, in plante ca, cresc pastile , capsule, prafuri?? NU! Si mai este ceva, nu inseamna ca daca sunt din plante este ceva sigur. Pt unele organisme nu o planta face rau si o combinatie de mai multe plante poate cauza unele neplaceri. Apropo, este adevarata zicala ca "suntem ceea ce mancam" :)
Ronnie_Coleman
Postat pe 22 Ianuarie 2010 15:59
Yza sa-mi spui in continuare cum esti! E ok sa ne sustinem:)
Si nu mai raspunde comentariilor care nu-ti plac ca nu esti obligata, e mai ok asa decat sa intrii in polemica!
Ai grija de tine si spor la slabit! eu ma simt super si daca mai dau un kg- doua e perfect!
te pup
Kitty_the_cat
Postat pe 22 Ianuarie 2010 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O SCHIMBARE? 12 De la: dana_mv 26 Martie 2009 11:49
Va rog,,,,,,, ajutati-l pe, Vladut, 1 De la: marygeo 3 Martie 2009 10:37
Ohhh...kilogramele 55 De la: bellamax 2 Martie 2014 15:21
SLABESTE FARA INFOMETARE 32 De la: LacrimiAmare 25 Noiembrie 2013 19:11
Un sfat va rog !!! 6 De la: Ronnie_Coleman 23 Ianuarie 2010 16:13