Setari Cookie-uri

AMOUR SANS LIMITE NI DE TEMPS NI DE SPACE,,,

VREAU DOAR SA PRIVITI TITLUL ACESTUI SUBIECT CA FIIND IMAGINEA RELATIEI MELE...ASA CUM O VAD EU
"DECLARATIE DE DRAGOSTE" PENTRU MINE SUNA OARECUM FORMAL ,IAR EU AS DEFINI CEEA CE INCERC SA SCRIU CA FIIND O CONFESIUNE IN FATA DUMNEAVOASTRA PRIN CARE SA RIDIC LA RANG INALT UN OM NORMAL IN VIZIUNEA MULTORA,DAR ATAT DE SPECIAL PENTRU MINE.NU SUNT UN COPIL SI NU-MI DORESC A FACE " DECLARATII SIROPOASE" CI DOAR A RECUNOASTE IN FATA TUTUROR CE INSEAMNA EL IN VIATA MEA.SI PENTRU ASTA NU AM NEVOIE NICI SA-MI CAUT CUVINTE,NICI SA INVENTEZ CI DOAR SA INCHID OCHII.
ACEST OM PE CARE EU L-AM INTALNIT ACUM CATIVA ANI ,POATE NU DIN PURA INTAMPLARE CI PENTRU CA LA UN MOMENT DAT TREBUIA SA SE INTAMPLE, A FOST SI A RAMAS DARUL MEU DE LA VIATA,ASA CUM II SPUN EU " PORTIA MEA LA FERICIRE"!!
DACA CINEVA MI-AR SPUNE VECHEA SINTAGMA DRAGOSTE LA DISTANTA NU SE POATE SAU FAIMOASA FRAZA"OCHII CARE NU SE VAD SE UITA",L-AS PUTEA PRIVI DREPT IN OCHI SI AS ZAMBI GANDIND CAT DE MULT SE INSALA.ASTEA AU FOST CATEVA CUVINTE PENTRU DUMNEAVOASTRA CEI CARE VETI AVEA POATE RABDAREA SA CITITI IAR PENTRU EL ALESUL MEU AM DOAR CATEVA CUVINTE PE CARE CU SIGURANTA LE VA SIMTI ASA CUM AU FOST SCRISE DIN TOATA INIMA MEA
" SOIT TU MEME,PARCE-QUE MOI JE T'ADORE !!!"
narcisa252003
Postat pe 28 Ianuarie 2009 07:49
Narcisa, noi te intelegem, nu tre' sa strigi.
E foarte frumos, felicitari. Dar eu zic ca declaratiile destinate lui ar trebui sa i le faci lui, totusi
Dor_a
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:19
De la: Dor_a, la data 2009-01-28 10:19:03Narcisa, noi te intelegem, nu tre' sa strigi.
E foarte frumos, felicitari. Dar eu zic ca declaratiile destinate lui ar trebui sa i le faci lui, totusi


si noi de ce sa nu aflam

fata il iubeste, acum ca stiu ziua mi se pare mai frumoasa
donttouch
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:21
(eu vorbeam de majuscule, Donttouch )
Dor_a
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:32
Poate vrea doar sa participe la concursul kudicii si striga si ea, s-o auda si responsabili din juriu
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:37
daca vrea fata pot sa fiu si juriu

da striga prea tare si n-o prea inteleg
donttouch
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:47
Hehe! Am postat si eu acolo... da' mi-e teama ca am facut ca baba, care nu aude, dar le potriveste... Eu am postat cea mai frumoasa declaratie pe care am primit-o...
Dor_a
Postat pe 28 Ianuarie 2009 11:04
De la: Dor_a, la data 2009-01-28 11:04:02Hehe! Am postat si eu acolo... da' mi-e teama ca am facut ca baba, care nu aude, dar le potriveste... Eu am postat cea mai frumoasa declaratie pe care am primit-o...


Dor-a am citit mi-a placut asa de multttttttttttttttt mai ales ca este scrisa de un barbat
donttouch
Postat pe 28 Ianuarie 2009 11:15
De la: donttouch, la data 2009-01-28 11:15:31
De la: Dor_a, la data 2009-01-28 11:04:02Hehe! Am postat si eu acolo... da' mi-e teama ca am facut ca baba, care nu aude, dar le potriveste... Eu am postat cea mai frumoasa declaratie pe care am primit-o...


Dor-a am citit mi-a placut asa de multttttttttttttttt mai ales ca este scrisa de un barbat


Da, avea un talent! Incredibil!
Dor_a
Postat pe 28 Ianuarie 2009 12:55
De la: narcisa252003, la data 2009-01-28 07:49:16 VREAU DOAR SA PRIVITI TITLUL ACESTUI SUBIECT CA FIIND IMAGINEA RELATIEI MELE...ASA CUM O VAD EU
"DECLARATIE DE DRAGOSTE" PENTRU MINE SUNA OARECUM FORMAL ,IAR EU AS DEFINI CEEA CE INCERC SA SCRIU CA FIIND O CONFESIUNE IN FATA DUMNEAVOASTRA PRIN CARE SA RIDIC LA RANG INALT UN OM NORMAL IN VIZIUNEA MULTORA,DAR ATAT DE SPECIAL PENTRU MINE.NU SUNT UN COPIL SI NU-MI DORESC A FACE " DECLARATII SIROPOASE" CI DOAR A RECUNOASTE IN FATA TUTUROR CE INSEAMNA EL IN VIATA MEA.SI PENTRU ASTA NU AM NEVOIE NICI SA-MI CAUT CUVINTE,NICI SA INVENTEZ CI DOAR SA INCHID OCHII.
ACEST OM PE CARE EU L-AM INTALNIT ACUM CATIVA ANI ,POATE NU DIN PURA INTAMPLARE CI PENTRU CA LA UN MOMENT DAT TREBUIA SA SE INTAMPLE, A FOST SI A RAMAS DARUL MEU DE LA VIATA,ASA CUM II SPUN EU " PORTIA MEA LA FERICIRE"!!
DACA CINEVA MI-AR SPUNE VECHEA SINTAGMA DRAGOSTE LA DISTANTA NU SE POATE SAU FAIMOASA FRAZA"OCHII CARE NU SE VAD SE UITA",L-AS PUTEA PRIVI DREPT IN OCHI SI AS ZAMBI GANDIND CAT DE MULT SE INSALA.ASTEA AU FOST CATEVA CUVINTE PENTRU DUMNEAVOASTRA CEI CARE VETI AVEA POATE RABDAREA SA CITITI IAR PENTRU EL ALESUL MEU AM DOAR CATEVA CUVINTE PE CARE CU SIGURANTA LE VA SIMTI ASA CUM AU FOST SCRISE DIN TOATA INIMA MEA
" SOIT TU MEME,PARCE-QUE MOI JE T'ADORE !!!"


ai gresit topicul si mai sunt 2 zile si se termina concursul.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Februarie 2009 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dedicat celui care a incercat sa le injoseasca pe femei cu topicul lui idiot ("ce reprezinta femeia pt mine") 6 De la: Tharr 20 Octombrie 2010 20:24
Cand se termina prost... 24 De la: valy90 20 Noiembrie 2010 21:42
Intalnire doar in week-end 35 De la: kudika331034 22 Noiembrie 2010 23:59
Adoptia unui copilas 13 De la: alexandragru 21 Februarie 2016 17:32
Un sfat, va rog! 2 De la: kudika_nikole 18 Decembrie 2011 21:44