Setari Cookie-uri

Cine stie sa imi spuna ce preturi au rochiile Laurei Oltean?

salutare, in vesnica mea cautare am ajuns si la colectiile Laurei Olteanu. ca am ajuns este ok dar am gasit o rochita care sa imi placa mult de tot, asa ca am decis sa sun sa vad cum pot face sa intru in contact cu magazinul. am sunat la numarul afisat pe site si mi-a raspuns o doamna care m-a indrumat sa ma duc la magazin si sa o sun pe Laura inainte cu o zi sa fie in localitate ca sa ma poate ajuta ea insasi. bun nu asta este problema ci alta. nu vreau sa ajung acolo si sa ma fac de mandra minune si sa aiba un pret din-acela strong cum era cea de la "LA SPOSA" adica 4300 ron. stiu ca e laura olteanu si de aceea este cineva sa imi spuna daca a fost la magazinul ei sau are cunostinte de preturile pe care le adopta?
nicota
Postat pe 29 Ianuarie 2009 17:22
Eu, care sunt mai picata de pe Luna de felul meu, te voi intreba cine este Laura Olteanu.
In fine, oricine ar fi..
Eu zic asa: daca e ti-a placut rochita si ai o poza cu ea te poti duce la o croitoreasa buna care sa iti faca una la fel sau aproape la fel..si iesi mai ieftin...bafta
ramo_88
Postat pe 20 Februarie 2009 16:21
ramo nu stiu sigur ce vreau sa imi fac pentru ca atat am tot cautat si sunt bulvrsata de atat cautare. am gasit ce vrfeau, am sunat si am aflat preturile, intre 2000-6000 ron, care este foarte mult. sper sa imi faca cineva aceea rochie ca altfel sunt terminata.....
nicota
Postat pe 21 Februarie 2009 17:03
buna! si eu as fi interesata sa stiu ce pret au rochiile laurei.....sper sa ma ajute cineva care si-a luat o rochie de la ea si stie sigur preturile ...ms
kktt
Postat pe 12 August 2009 14:48
Laura Oltean
mitura
Postat pe 13 August 2009 22:14
Am fost personal la magazinul Laurei Olteanu. Va spun din surse sigure ca o rochie este minim 3000 ron. Eu am fost pentru a cauta o rochie de mireasa. Stiti cat costa? 10000 ron. Scump. Foarte scump. Iar daca vrei sa iti faci o rochie de ocazie pe comanda te ajunge vreo 6000 ron. Preturile astea sunt pentru oameni care invart miliarde, dragele mele! E cam exagerata ;a preturi. In rest de rochii n-ai ce zice...sunt frumoase rau. E creativa tipa si are si materiale bune!
Andreea_Zaya
Postat pe 18 August 2009 13:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cartomantie, clarviziune, astrologie 1 De la: kudika100071 10 Ianuarie 2010 10:38
sampon Hemel 2 De la: wanda_love_you 23 Iulie 2009 09:25
Buna 99 De la: kudika315116 29 Martie 2012 10:39
ce faci cand te indragostesti de prietenul cel mai bun? 17 De la: monita 16 Mai 2010 17:35
relatii...intime intre colegi?e bine? 8 De la: sooorina 29 Mai 2013 14:36