Setari Cookie-uri

sta cu mine doar pentru sex?

buna,sunt noua pe aici nu prea am postat pe forum...as vrea sa va intreb pe voi care sunteti mai mari si mai experimentate ...am o relatie de un an .si la inceput era super..tot timpul facea ce imi placea mie..apoi am hotarat amandoi sa incercam si sa o facem,.amandoi eram virgini...dar dupa o luna dupa ce am facuto sa schimbat..nu mai era cel de dinaite...au inceput certurile..si apoi prin septembrie mi-a trimis sms si mia zis ka nu ma iubeste si ka nu ma iubit niciodata....a fost un moment foarte dureros pentru mine care il iubeam ca pe lumina ochilor mei....nam mai vb vreo 2 sapt ..apoi ma cautat din nou sami spuna ka i para rau si sami propuna sa fim ca si doi amanti..adika sa ne intalnim si sa facem doar sex...eu nu am acceptat..apoi iar ma cautat si mia propus sa ne impacam si mia zis ka tine la mine si isi da seama de asta akuma inainte sa ma piarda ....eu iam mai dat o sansa...dar parca tot rece e fata de mine...si nu prea vrea sa iesim in oras ..el vrea kand ne intalnim sa o facem...tin sa mentionez ka ne intalnim mai rar ka el e la facultate in cluj iar eu in satu mare la liceu.....si de un timp parca ne intelegem mai bine ,,...dar eu tot mai am asa niste dubii..sta cu mine doar pentru asta sau kiar tine cat de cat la mine?va multumesc ca miati citit povestea ..si daca puteti sa imi dati si niste raspunsuri..
paula13
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:30
pot sa intreb cati ani are? daca tu ai 17, banuiesc ca si el macar atat...daca iti spun cum vad eu problemaaa, hmmm...ziceai ca a fost virgin, din punctul meu de vedere e simplu: mai vrea si cu alta, pt fete e mai usor sa o faca doar cu unul toata viata...dar el, dupa ce a descoperit ce inseamna sex...ma intelegi...
_oktober_
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:51
De la: paula13, la data 2009-01-31 17:30:11buna,sunt noua pe aici nu prea am postat pe forum...as vrea sa va intreb pe voi care sunteti mai mari si mai experimentate ...am o relatie de un an .si la inceput era super..tot timpul facea ce imi placea mie..apoi am hotarat amandoi sa incercam si sa o facem,.amandoi eram virgini...dar dupa o luna dupa ce am facuto sa schimbat..nu mai era cel de dinaite...au inceput certurile..si apoi prin septembrie mi-a trimis sms si mia zis ka nu ma iubeste si ka nu ma iubit niciodata....a fost un moment foarte dureros pentru mine care il iubeam ca pe lumina ochilor mei....nam mai vb vreo 2 sapt ..apoi ma cautat din nou sami spuna ka i para rau si sami propuna sa fim ca si doi amanti..adika sa ne intalnim si sa facem doar sex...eu nu am acceptat..apoi iar ma cautat si mia propus sa ne impacam si mia zis ka tine la mine si isi da seama de asta akuma inainte sa ma piarda ....eu iam mai dat o sansa...dar parca tot rece e fata de mine...si nu prea vrea sa iesim in oras ..el vrea kand ne intalnim sa o facem...tin sa mentionez ka ne intalnim mai rar ka el e la facultate in cluj iar eu in satu mare la liceu.....si de un timp parca ne intelegem mai bine ,,...dar eu tot mai am asa niste dubii..sta cu mine doar pentru asta sau kiar tine cat de cat la mine?va multumesc ca miati citit povestea ..si daca puteti sa imi dati si niste raspunsuri..
esti f tanara pt a-ti pune atatea intrebari singura.considera ca nu merita si mergi mai departe.suferinta nu-si are rostul la varsta ta.viata ta abia incepe.traieste-o frumos.si ai grija cui acorzi incredere.
dana_mv
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:01
pai el are 20 de ani.....si nu inteleg daka kiar tine la mine sau nu....poate aveti dreptate si nu are rost sa stau cu unul care doar asta vrea...partea mai nasoala e ca eu il iubesc...dar..o sal uit cu timpul..akuma vreau sa vad daka sa mai schimbat putin kand vine akasa dupa sesiune......daca nu..asta e ..viata merge mai departe..orikum multumesc pentru mesaje...
paula13
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:38
nu cred ca e cazul se va despartii. parerea mea . e normal sa vrea sex, ca asai barbtul si cred ca nici la femeii nui displace asta, cred ca la voi e mai mult, lipsa de comunicare. asta cu sexul nu mi se pare iesita din comun

Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:47
Uite, eu cred ca putina rabdare nu-ti strica. Sunt mai multe posibilitati de a-l verifica, daca nu cumva a inceput el sa verifice daca mai tii la el. Nu exclude nicio posibilitate. Fii atenta la ce-ti spune si cauta sa vezi daca minte. Daca da atunci lasa-l.
mareleurs
Postat pe 31 Ianuarie 2009 21:11
ok:) ms mult pentru mesaje si sfaturi..o sa mai am rabdare......sper sa decurga totul ok..ka pana akuma ne intelegem bine..doar astai faza ca tot timpul kand vine akasa doar asta vrea....probabil akuma kand a inceput sa simta gustu.....si a mai spus ka nu isi doreste o alta partenera pentru asa ceva..akum o sa am rabdare si sper sa fie totul ok:)ms orikum ..
paula13
Postat pe 31 Ianuarie 2009 21:23
buna! eu zic k exista un singur mod d a afla dak sta cu tine doar pt sex. nu o mai face q el un timp, si atunci o sa vezi dak banuielile tale sunt adevarate. dak te iubeste q adevarat va astepta pana cand vei vrea u sa faceti sex...dak nu..... mult succes
numai_eu
Postat pe 3 Februarie 2009 14:59
Dar cat timp ati vorbit fara sa o faceti?.. Si sa sti k e normal sa faceti sex... dak va iubiti sunteti impreuna de ce nu?.. si daca tie nu-ti place, sau nu te simti bine, spune-i.. si daca te iubeste o sa te asculte si o sa te astepte.. si daca iti serveste ca replica faza :" daca u nu-mi dai ce am eu nevoie o sa ma duc la alta".. atunci o sa-ti dai u seama clar cat de mult te iubeste.. si daca comunicare nu e.. nimic nu e.. :).. bafta
kamara
Postat pe 4 Februarie 2009 11:09
eu sunt convinsa, sau aproape convinsa, ca sta doar pt sex...erati virgini, s-a intamplat, el a plecat si intr-un mod ft urat de langa tine, a incercat sa gaseasca, nu a gasit, s-a intors si ti-a zis sa fiti amanti, nu ai vrut, a zis atunci sa te ia cu frumosu si sa te vrajeasca tot pt acelasi scop, ca poate merge...pt mine e clar...inteleg k esti indragostita si poate te doare sufletu in tine, dar mai mult decat il iubesti pe el ar tb sa te iubesti pe tine, si sa iti faci un mare bine facand okisorii mari si realizand ce se intampla defapt...
boomboom
Postat pe 4 Februarie 2009 11:37
De la: paula13, la data 2009-01-31 17:30:11buna,sunt noua pe aici nu prea am postat pe forum...as vrea sa va intreb pe voi care sunteti mai mari si mai experimentate ...am o relatie de un an .si la inceput era super..tot timpul facea ce imi placea mie..apoi am hotarat amandoi sa incercam si sa o facem,.amandoi eram virgini...dar dupa o luna dupa ce am facuto sa schimbat..nu mai era cel de dinaite...au inceput certurile..si apoi prin septembrie mi-a trimis sms si mia zis ka nu ma iubeste si ka nu ma iubit niciodata....a fost un moment foarte dureros pentru mine care il iubeam ca pe lumina ochilor mei....nam mai vb vreo 2 sapt ..apoi ma cautat din nou sami spuna ka i para rau si sami propuna sa fim ca si doi amanti..adika sa ne intalnim si sa facem doar sex...eu nu am acceptat..apoi iar ma cautat si mia propus sa ne impacam si mia zis ka tine la mine si isi da seama de asta akuma inainte sa ma piarda ....eu iam mai dat o sansa...dar parca tot rece e fata de mine...si nu prea vrea sa iesim in oras ..el vrea kand ne intalnim sa o facem...tin sa mentionez ka ne intalnim mai rar ka el e la facultate in cluj iar eu in satu mare la liceu.....si de un timp parca ne intelegem mai bine ,,...dar eu tot mai am asa niste dubii..sta cu mine doar pentru asta sau kiar tine cat de cat la mine?va multumesc ca miati citit povestea ..si daca puteti sa imi dati si niste raspunsuri..




baiatu vrea sa experimenteze......si tu poti ramane una in plu....care stie ca nul va refuza atunci knd el vrea...
nirvana_cukramel
Postat pe 8 Februarie 2009 00:56
Era virgin si e foarte constient ca nu are deloc experienta.. respectiv sanse sa faca sex "de calitate" cu altcineva. De vreme ce si tu ai fost virgina.. e clar ca nu poti sti cum e ALTFEL.. si nu-i vei reprosa nepriceperea. El intre timp.. mai citeste,, mai studiaza pe net... si te foloseste. Oricat ar parea de dureros... Dar cand o fata e virgina... ti se daruieste.. vii ca mitocanul si ii spui prin telefon ca nu o iubesti si ca nu a insemnat niciodata nimic pt tine??? OMG!!! Asa l-as fi dat pe usa afara...
E posibil sa ti se para schimbat zilele astea.. tocmai pt ca are nevoie fizica de tine. Cand va considera ca stie destule sau chiar va gasi o partenera de ocazie.. va disparea din nou...

rashela
Postat pe 8 Februarie 2009 10:19
foarte bune raspunsuri, cristinarlx si rashela. Asta e si parerea mea. Deocamdata te tine pe tine din lipsa de alta. E la inceput, e normal ca o sa experimenteze si altceva, probabil ii mai trebuie experienta sa nu para fraier in fata unora mai versate. Doar pentru ca el sa faca sex nu merita sa stai cu el. In timpul asta tu ai putea sa-ti gasesti un baiat care sa te iubeasca si dupa ce faceti sex, iar in momentul de fata "amantul" tau te tine pe loc. Parerea mea e ca de obicei dupa ce doi oameni fac sex si sunt intr-o relatie, aceasta se aprofundeaza ca se creeaza o legatura mai stransa in felul asta. Nu te lasa folosita de el ca baieti mai sunt.
kris07
Postat pe 11 Februarie 2009 12:27
Normal ca vrea doar sex !!!!!

Postat pe 11 Februarie 2009 13:05
Da aveti dreptate....multumesc de sfaturi....
paula13
Postat pe 11 Februarie 2009 15:48
papusa ai mare grija ca dupa parerea mea baiatu asta profita de dragostea ta oarba pt el,si faptu ca erati virgini amandoi e normal ca dansu cum are 20 ani tre sa eperimenteze putin pt o fata de arsta lui sau cine stie....nu rea sa se faca de ras,daca ma intelegi,asa ca profita din plin de corpu tau pt a se eperimenta...si cand ii este in clar ca-i poate face fata altei femei deja instruita te va lasa....eu sper sa ma insel fff tare dar spre binele tau uital....esti tanara,frumoasa si ai tot iitoru innainte.Si sa-ti mai spun cea...stii proerbu...,,pt tine ma doare inima dar de mine mi se rupe sufletul,,.....de aici mai departe decizi tu...te pupik si succes
alexandra_love1
Postat pe 17 Martie 2009 23:12
Multumesc pentru sfaturi....dar..ne-am despartit deja..mi-am dat seama pentru ce a stat cu mine...si ati avut dreptate....a trecut deja o luna si cateva zile de cand ne-am despartit..dar incet ma resemnez....si viata merge mai departe..multumesc inca odata de sfaturi:)
paula13
Postat pe 18 Martie 2009 17:31
nu stiu ce sa iti zik da si eu am fost in postura ta si am 16 ani da am trecut prin foarte mullte si nu stiu el nu te iubeste imi place cum faci sex cu el si vrea doar sa se culce cu u....e naspa rau k si eu am avut o relati lunga....tot ce pot sa iti zik lasal sa vina la u nu il mai kauta
ramonika_papusica
Postat pe 19 Martie 2009 17:58
A fost cu tine doar pentru a se initia in tainele sexului si cum tu ai fost naiva si ai cedat repede vorbelor frumoase,acum ca a exersat nu mai are nevoie de tine.Sa-ti fie invatatura de minte si sa nu mai cedezi asa repede sa te urci in pat.Dragostea nu e neaparat sex.Prea repede cedeaza multe fete la vorbe dulci.Aflati cat de cat cum gandesc,ce doresc si stati si masurati de mai multe ori pana sa cedati.Mai nimeriti si pe unu cu vreo boala de va aranjati pe viata.Adoi si la gara.Noroc mai mult in viitor.
dalimi
Postat pe 8 Iulie 2009 10:15
Nu e chiar asa drastica treaba:)oricum pana la urma si-a dat seama ca intre timp sa indragostit de mine ,si pana la urma el a ramas cel ranit....si nu am facut sex neprotejat..si nici nu am cedat asa usor...citeste mai cu atentie ce am scris mai sus..oricum ms de intentie
paula13
Postat pe 8 Iulie 2009 19:40
ce nu pot eu sa pricep este de ce nu iti asculti vocea feminina, intuitia. Din tot ce ai zis de vede foarte clar problema, sunt convinsa ca te doare dar in acest moment cel mai bun lucru pt tine este sa vezi adevarul Acest baiat s-a combinat cu tine, s-a culcat cu tine, apoi te-a parasit cand nu stia ce mai vrea, dupa care te-a vrut din nou doar pt sex. Tu nu ai acceptat (bravo tie), moment in care el a recurs la alta strategie cu acelasi scop. NU vrea o relatie, el defapt te-a rugat acelasi lucru cand zicea ca tine la tine. Te-a dus de nas. Eu una as pune acum punct relatiei. cred ca a profitat destul de tine
kudika053499
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:00
Nu poate sa asculte, pentru ca este in schimbare de voce.Vorbind mai gros, s-ar putea sa ii pacaleasca pe amandoi vocea.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:48
Eu ii dadeam ,verde in locul tau.Puh..auzi la el amanta Cel mai bine ar fi sa pui punct relatiei; ca de nu, o sa suferi enorm.ceau
kud22
Postat pe 9 Noiembrie 2009 15:05
nush ce sa zic
cre ca cel mai bine vb cu el si lamuresti problema. daca te iubeste si tine la tine va accepta sa faceti amandoi niste compromisuri si sa va intelegeti. si asa afli si dk sta cu tine doar pt sex. poate sa speriat dupa prima experienta sau paote vrea sa mai incerce si cu altele. si dk tii la el atunci trebuie sal faci sa vada ca se poate simti foarte bine cu tine si ca nui trebuei alta

succes!
angel_nico
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:44
salut...
imi pare foarte rau pentru tine insa tu trebuie sa intelegi ca-ti faci foarte mult rau aceeptand sa-i fii "amanta". nu te-a iubit , nu te iubeste si nici nu te va iubi niciodata , din pacate pentru tine . sunt intr-o situatie cam de acelasi gen , intr-un fel , la fel pot spune si eu ca nu m-a iubit . insa tu alegi ce vrei sa faci cu viata ta ... trebuie sa constientizezi ca el , te tine doar pentru sex . ai devenit un obiect , un capriciu , o jucarie de care el nu poate sa se desparta definitiv , insa pe partea cealata isi vede de viata lui . sa nu fii uimita daca vei afla ca el de fapt este cu alta cu care se si afiseaza , atunci te vei simtii si umilita dar si folosita . inceraca sa vezi lucrurile asa cum sunt , nu mai te hranii cu sperante si visuri aiurea , tot tu vei suferii cel mai mult.
esti tanara , frumoasa , profita de viata asta s inceraca sa gasesti pe cineva care te va iubii si care te va vrea langa el in fiecare secunda a vietii lui . nu esti o carpa pe care o arunca de fiecare data cand nu mai are nevoie de ea . vine se descarca si pleaca ??? chiar iti place situatia asta , chiar iti doresti sa fii trata ca ultima .......iarta-ma te rog ca sunt asa de sincera insa nu mai vreau sa sufere si altcineva cum am suferit eu....gandeste-te bine ca nu meriti asa ceva . estyi mult prea buna pentru un asemenea om , pentru o asemenea jigodie!!!!
kudika072736
Postat pe 11 Noiembrie 2009 16:29
paula 13, ce ai zice daca inainte de toate aii invata sa scrii corect ?
in alt ordine de idei, toata treaba asta o sa treaca, o sa va despartiti cel mai probabil, tu o sa suferi tare...dar o sa-ti treaca in cateva luni. viata merge inainte si toata treaba asta o sa fie uitata
glamour_girl
Postat pe 11 Noiembrie 2009 16:41
De la: glamour_girl, la data 2009-11-11 16:41:29paula 13, ce ai zice daca inainte de toate aii invata sa scrii corect ?
in alt ordine de idei, toata treaba asta o sa treaca, o sa va despartiti cel mai probabil, tu o sa suferi tare...dar o sa-ti treaca in cateva luni. viata merge inainte si toata treaba asta o sa fie uitata


sa nu fim rele si sa ne luam de ea. e mik probabil si mai are timp sa creasca.
nea cerut sfatul si e normal sa fie incurcata si sa nu stie ce sa faca cu viata ei mai ales daca e tanara si neexperimentata asa cum zice kiar ea. ar trebui sa o ascultam si sa incercam sa ii dam cel ma bun sfat cu putinta.. parerea mea

kisses
angel_nico
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:28
Ohoho...cand ai 17 ani faci o drama din orice...daca ai stii tu de cate ori o sa te mai indragostesti si dezdragostesti , ai rade singura de ce ai patit acum
Ginuta1980
Postat pe 13 Noiembrie 2009 23:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce fac? 16 De la: Barbie30 10 Iulie 2010 11:49
hellp urgent 2 De la: blaa 4 Aprilie 2010 04:23
buna! 12 De la: taiko_delia 17 Decembrie 2009 22:51
Site lenjerie intima. Voi ce parere aveti ? 2 De la: kudika_nikole 3 Decembrie 2011 23:41
Barbatul Gemeni - Femeia Peste 1 De la: BaybeLuV 3 Mai 2010 00:12