Setari Cookie-uri

relatii

am avut o relatie cu un baiat timp de un an si 11 luni .. am facut-o .. si a fost si primul .. dar nu m-a meritat .. si nu am vrut sa stau de mila langa el .. mai bine sa mor de dorul lui si sa fiu cu altcineva care sa ma merite .. acuma cand ma gandesc la acest baiat ma gandesc cu sila ..


dupa 5 luni de zile .. mi-am zis sa imi refac viata .. sa ma combin cu un baiat .. pe care il cunosc de vreo 3 ani .. eram amici .. ne-am combinat .. si ..(bine ca el nu stie ca am facut-o cu acesta .. dar cred ca ar fi bine sa nu se stie ca cum v-am zis nici nu imi mai pasa de ala .. mi-a distrus viata aproape)..asa .. si ne-am despartit din orgoliul pe care il are .. s-a suparat pe mine ca am fst plecata 2 zile din localitate .. desi stia .. a vrut sa punem capat relatiei .. dar eu as vrea sa ne impacam .. si nu stiu cum as putea sa fac asta .. fiindca e orgolios ..spune c nu mai da inapoi .. eu una il ador. . nu am mai intalnit baiat ca el ..e prea baiat.. mi-a spus niste lucruri care normal ca mi se parea firesc sa le pun la suflet .. ca o sa avem relatie serioasa .. si lumea deja ne invidia cand ne vedea impreuna si imi spunea ca sa nu ascult de gura lumii ca acelasi lucru va face si el .. ca suntdulcica. . simteam ca imi spune vorbele astea din suflet .. si na mi-e greu sa il uit .. nu-i vina mea ca m-a facut sa tin al el in 2 luni de zile desi nu pare mult .... dar m-am atasat de el ..dupa ce ne-am despartit ... la 2 zile a fost la un majorat si .. s-a imbatat .. si cineva i-a pus piedica si a cazut cu dintii in gheata .. foarte aiurea .. e suparat .. i-am zis k as vrea sa ne impacam si ca vreau sa fiu langa el sa ii fie mai usor sa treaca peste astea mai repede.. cu toate ca s-a suaprat din cauza ca am fost plecata 2 zile ..el acuma nu mai are 2 dinti din fata .. si mi-a spus ca e suparat ca nu-i mai ii trebuie nimic nu ii sta gandu la fete .. mi-a zis ca macar prieteni buni sa ramanem.. il inteleg..dar .. a trecut o luna i-am dat un beep nu mi-a raaspuns .. pe mess nu stiu n-as vrea sa ma bag in seama mi-e frica sa nu cumva sa reactioneze urat ..nici nu stiu .. oare ce a simtit cat timp a stat cu mine ??aceleasi lucruri care le-am simtit si eu?? sunt multe intrebari si multe nelamuriri .. ce m-ati sfatui sa fac ??

Postat pe 1 Februarie 2009 18:55
eu te sfatuiesc sincer sa cauti altceva ... el nu te merita... sincer eu nu cred ca a simtit ceva pt tine... iar totusi sa te certi pt ca ai fost plecata doua zile... totusi nu se merita...te rogi de el degeaba... nu se merita sa faci lucrul asta... s-a terminat gata... ce atata nebunie... o sa apara un altul care te va merita si te va face fericita
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai exista baieti seriosi?Care-si doresc relatii serioase? 143 De la: cami_goanga10 24 Aprilie 2014 18:41
Pt pagubitii BCR si numai - http://www.creditbcr.ro/ 1 De la: luminutza 21 August 2010 18:05
singura... 15 De la: alynav24 27 Ianuarie 2009 14:10
Un sfat, va rog! 40 De la: Gabriela_Maria25 11 Martie 2011 10:04
salut 5 De la: baby_r 22 Mai 2010 20:23