oare are prietena mea orgasm...........

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent oare are prietena mea orgasm...........: (5 din 1 vot)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
edxbuby Avatarul lui edxbuby

1 mesaj

as avea o in5rebare pt voi fetelor `vatzi putea termina in 3 minute............in urma unui preludiu lung..............pt ca asta face prietena mea..................si tare mi ca imita.........iam tot spus sa nu minta ca nu face decat sa afac rau relatiei ..pt ca eu cred ca fac bn si defapt e invers ceea ce nu duce la rezultate prea bune....................cand se "termina" se intinde tare s i se strange jos.....dar nu se uda tare...........deci .......asta imda de gandit .......ma minte......?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
offf doamneeeeee
mai da-i acolo, dupa ce crezi tu ca se termina fata....ca poate se termina de mai multe ori si daca da, ar trebui sa ai raspunsul
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: edxbuby, la data 2009-02-03 11:46:30as avea o in5rebare pt voi fetelor `vatzi putea termina in 3 minute............in urma unui preludiu lung..............pt ca asta face prietena mea..................si tare mi ca imita.........iam tot spus sa nu minta ca nu face decat sa afac rau relatiei ..pt ca eu cred ca fac bn si defapt e invers ceea ce nu duce la rezultate prea bune....................cand se "termina" se intinde tare s i se strange jos.....dar nu se uda tare...........deci .......asta imda de gandit .......ma minte......?

puisor, nu pot sa-mi exprim parerea pana nu incearca si altcineva!
cand e libera prietena ta?
sirena22 Avatarul lui sirena22

4595 mesaje

geo
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......

4595 mesaje

poate chiar mimeaza si nu vrea sa te simti prost si sa te complexeze
S-a spus ca timpul vindeca ranile.Nu sunt de acord cu asta.....RANILE raman...In timp mintea ptr a ramane sanatoasa le acopera cu cicatrici,iar durerea scade in intensitate....dar nu dispare niciodata......

4595 mesaje

oferai diversitate si ai sa vezi

4595 mesaje

de exemplu trei minute preludiul si restul actul in sine

1 mesaj

nu trebuie sa se ude prea tare ca sa iti dai seama ca are orgasm. este si cazul meu.si d, imi pot da drumul in 3 minute, fie si prin stimulare cu degetul de catre partener.asa ca sfatul meu este sa te bucuri pt ea!!!!!!!11
Fosta membra Kudika.ro
De la: edxbuby, la data 2009-02-03 11:46:30as avea o in5rebare pt voi fetelor `vatzi putea termina in 3 minute............in urma unui preludiu lung..............pt ca asta face prietena mea..................si tare mi ca imita.........iam tot spus sa nu minta ca nu face decat sa afac rau relatiei ..pt ca eu cred ca fac bn si defapt e invers ceea ce nu duce la rezultate prea bune....................cand se "termina" se intinde tare s i se strange jos.....dar nu se uda tare...........deci .......asta imda de gandit .......ma minte......?

preludiu tine 3 min?
si tipa..........urla?
gafaie?
clar....imita.................
si daca vezi ca nu se uda........arunca un pic de apa....................
S fii plin de admiraie i departe de orice invidie; s te nveseleti n mare msur de binele altora; s iubeti cu o asemenea generozitate a inimii nct dragostea ta s fie o posesiune drag n absena rutii; acestea sunt daruri ale sorii, daruri pe care banii nu le pot cumpra......

1 mesaj

stiu ca suna gretos, da' udo macar cu limba!
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_sh, la data 2009-02-03 11:59:42stiu ca suna gretos, da' udo macar cu limba!

sa-l cheme pe baiat_rezervat
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

ptiuuu ca mi-ati furat ideea !!! Tocmai am vrut sa-l strig pe timisoreanul meu priceput !

1 mesaj

da' baiatu' asta rezervat , e expert in udaturi?

1 mesaj

in loc sa ii spuneti parerile voastre, bag de seama ca mai mult va amuzati. este f posibil ce spune el si ar trebui felicitat.

4595 mesaje

pe langa un sfat mai facem si o gluma care-i problema ??

7593 mesaje

geo....cel putin teoretic da,este ..

1 mesaj

De la: ina_forever, la data 2009-02-03 12:07:16in loc sa ii spuneti parerile voastre, bag de seama ca mai mult va amuzati. este f posibil ce spune el si ar trebui felicitat.

nu stim exact care e situatia. asa ca pana vine prietena sa confirme, facem saga, glume si snoave!

1 mesaj

nu este nici o problema.dar ar trebui sa vb din prppriile trairi si pareri.este f posibil ca o fata sa aiba orgasm, far sa se ude foarte tare.depinde de dibacia baiatului daca ajunge la orgasm in 3 minute sau in 30
Fosta membra Kudika.ro
De la: ina_forever, la data 2009-02-03 12:07:16in loc sa ii spuneti parerile voastre, bag de seama ca mai mult va amuzati. este f posibil ce spune el si ar trebui felicitat.

parerea mea este ca e de ras asa ca ma amuz, logic nu?

4595 mesaje

asa geo zile ....cui nui convine sa nu intre
acceptati termenii si conditiile va rog
Aladiah Avatarul lui Aladiah

993 mesaje
Oras: iasi

De la: geo_sh, la data 2009-02-03 12:07:08da' baiatu' asta rezervat , e expert in udaturi?

Stropitor profesionist se cheama
Creierul este un organ minunat! isi incepe activitatea imediat ce te trezesti dimineatza si nu se opreste pana ce nu ajungi la birou.

1 mesaj

De la: _oktober_, la data 2009-02-03 12:09:05geo....cel putin teoretic da,este ..

felicitarile mele!!

cred ca trebuie sa-mi mai exersez tehnica!

7593 mesaje

nu depinde numai de baiat...daca ea il minte, el ce poate face? o crede...sau deschide aici un topic, ceea ce nu-l va ajuta prea mult...tot cu ea trebuie sa discute...cred ca ar fi obositor sa mimeze de fiecare data

7593 mesaje

mai Geo !!! iar te gandesti la prostii eu ma referam la momentele acelea spciale, cand ajunge Poli cu autocarul oficial la Arad...sa vezi cum te trec apele !! ajunge pana la stadion intreg? hai, faceti pariurile !! a fost incendiat, din nou apaaaa!!! ok, sunt amintiri frumoase...le pastrez cu grija...UTA e in B

1 mesaj

Nu eneaparat de ras...greseala unora este ca au curaj sa isi expuna problemele personale pe net, ma rog.
Ca sa imi spun parerea, nu ai decat sa o crezi ca temrina in 3 minute, nu este obligatoriu sa se ude. Am o prietena care la fel, termina f repede, insa temrina sigur, mereu mi se lauda ca este satisfacuta pe deplin fara sa depuna prea mult efort

1 mesaj

De la: _oktober_, la data 2009-02-03 12:13:26nu depinde numai de baiat...daca ea il minte, el ce poate face? o crede...sau deschide aici un topic, ceea ce nu-l va ajuta prea mult...tot cu ea trebuie sa discute...cred ca ar fi obositor sa mimeze de fiecare data

cred ca ar trebuii sa ne bage si o mostra din vocabularul ei , in acele marete momente!
sa stim a face comparatie cu ceea ce stim noi, adica noi barbati, ca se intampla cu prietenele/sotile noastre!
sa zicem ca a mea face asa : ah ah ah ah , oooooooo!!
poate a lui face: uh uh uh uh, iiiiiiiiiiiiiiih!!
facand o comparatie, este o diferenta!

7593 mesaje

dar de unde stii care varianta e cea valabila ? eee ? poate eu vorbesc limbi straine in momentele acelea...ce crezi ? ma prefac ?
ROBERTA_BRUNI Avatarul lui ROBERTA_BRUNI

5951 mesaje
Oras: craiova

felicittaaaaaaat?????? ....
Hasta la vista, baby!
adina_2007 Avatarul lui adina_2007

27 mesaje

mda...cred ca oktober are dreptate....dar sunt unele fete care chiar le plac sa mimeze orgasmul...
Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar

1 mesaj

ultima oara nu te-ai prefacut!! stiu sigur ca scrasneai din dinti si erai transpirata toata
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: